Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2004., 19:56   #1
Tonici za lice

ja ne. kupila mi mama neki aloe gentle toner with aloe vera soothes skin.

to sve pise na bocici pa prepisujem

i ja naravno to uredno na vaticu i po faci al da znam zasto, ne znam. tolko da se trackam nechim

to je iz oriflejma narucila nakon sto sam ja narucila losion za ciscenje. ja znam cemu sluzi moj losion, kojeg bajdvej nije kupila, al cemu sluzi ovo? eto je mi koza kao meksa (il brijem otkad sam procitala sta na boci pise? ). e i jel ide krema poslije toga, sto li?

i kako to djeluje opce?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2004., 03:27   #2
Tonici u biti pomažu koži da obnovi svoj površinski sloj, jer se koža nakon svakog pranja zapravo isuši.
Ja ih koristim tu i tamo, inače obavezno prije spavanja čistin lice, ako imam šminku prvo mlijekom, pa gelom ili nekom pjenom za umivanje, onda sa vaticom natopljenom u tonic pređem preko lica, (uvik ga stavljaj na čistu kožu) pa stavim kremu i lagano na spavanjac...
(uf sad me i uvatilo nakon ove priče )
Ella E is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2004., 10:19   #3
jel probao netko onaj što čisti mitesere (ili kako sam prvo napisala: "mitisetere" )
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2004., 11:38   #4
Quote:
shree_kali kaže:
jel probao netko onaj što čisti mitesere (ili kako sam prvo napisala: "mitisetere" )
Ako misliš na onaj ljubičasti clean'n'clear, ja ga taman koristim i mogu ti reć da nije loš, faca mi je lipo čista od njega

Miteseteri jel? Muči ja sam na početku mislila da su miseteri glupa rič u svakom slučaju
Ella E is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2004., 11:48   #5
Quote:
Ella E kaže:
Ako misliš na onaj ljubičasti clean'n'clear, ja ga taman koristim i mogu ti reć da nije loš, faca mi je lipo čista od njega

Miteseteri jel? Muči ja sam na početku mislila da su miseteri glupa rič u svakom slučaju


miteirskiseteri

je - glupa je..potpisujem

znači, ok je tonic? meni se tak bočica sviđa da bi ga kupila pa makar bio totalno lame
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2004., 12:03   #6
Najbolji tonik koji sam do sad imala je Clinque Mild clarifying lotion. Kupila na preporuku forumasica sa jednog drugog foruma. Bez alkohola je, pise na njemu za suhu i osjetljivu kozu (a ja imam masnjikavu/normalnu), pa sam bila malo skepticna, ali vrijedio je svake kune (tojest tolara). Ima unutra salicilnu kiselinu, koja radi nesto protiv pristeka (mehanizam zaboravila). Uglavnom, moja sis koja je jako "haklik" na kozu me pohvalila prosli put . Taj tonik u kombinaciji s Differinom iz ljekarne je napravio cuda (jes da nisam imala vec prije jako necistu, ali sad je skroz cista, onak SKROOOOOZ cista . Sam neka takva ostane).
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2004., 12:21   #7
Quote:
Bluegirl kaže:
Najbolji tonik koji sam do sad imala je Clinque Mild clarifying lotion. Kupila na preporuku forumasica sa jednog drugog foruma. Bez alkohola je, pise na njemu za suhu i osjetljivu kozu (a ja imam masnjikavu/normalnu), pa sam bila malo skepticna, ali vrijedio je svake kune (tojest tolara). Ima unutra salicilnu kiselinu, koja radi nesto protiv pristeka (mehanizam zaboravila). Uglavnom, moja sis koja je jako "haklik" na kozu me pohvalila prosli put . Taj tonik u kombinaciji s Differinom iz ljekarne je napravio cuda (jes da nisam imala vec prije jako necistu, ali sad je skroz cista, onak SKROOOOOZ cista . Sam neka takva ostane).
jel to sve skup jako skupo?
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2004., 12:26   #8
Differin 0 tolara -na recept (al mislim da se u Hr placa, jer ga nosim frendici u Hr)

Clinique 4500 sit (sto bi bilooooo cirka 150 kn).
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2004., 12:49   #9
Quote:
Bluegirl kaže:
Differin 0 tolara -na recept (al mislim da se u Hr placa, jer ga nosim frendici u Hr)

Clinique 4500 sit (sto bi bilooooo cirka 150 kn).
pa nije tak strašno

uz uvjet da tog ima kod nas

hvala
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2004., 13:00   #10
Klinika sigurno ima u parfumerijama !
Trazi prvo tester .
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2004., 13:17   #11
Quote:
Bluegirl kaže:

Trazi prvo tester .
hahaha - ti to mene malo..?

__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2004., 13:23   #12
Quote:
shree_kali kaže:
pa nije tak strašno

uz uvjet da tog ima kod nas

hvala

ima u limonija .
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2004., 13:52   #13
Quote:
piccola kaže:
ima u limonija .
hvala
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2004., 14:04   #14
Quote:
shree_kali kaže:
hvala

nema na cemu
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2004., 22:43   #15
e hvala
da, i stvarno djeluje
najradije bih se stalno po licu mazila, al se kontroliram da ne bude kontraproduktivno

a za ciscenje pora ima oriflejm losion, clear+, i bash bash djeluje.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2004., 01:24   #16
Taj Cliniqueov tonic je iz kompleta 3 step,uz koji ide jos Mild sapun i Moistruising Lotion.

na svakom forumu je ultra hvaljena stvar.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2004., 10:24   #17
Pa da onda bude i kod nas .
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2004., 15:38   #18
jel se može kupiti samo tonik onda?

jel klinik testira na životinjama?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2004., 16:03   #19
moze.

radi se o ovom kompletu i mislim da je najbolji ucinak kad se koriste sva tri proizvoda.

imas da odaberes svaki pojedinacno za svoj tip koze

ja ih planiram isprobat
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2004., 17:26   #20
Kopi pejstala:
Mild Clarifying Lotion for extra sensitive and dry skin; Clarifying Lotion 2 for dry to average skin; Clarifying Lotion 3 for oilier skin; Clarifying Lotion 4 for very oily skin

Eto ja defi uzela Mild Clarifying Lotion, pa sta god pisalo tu gore, ovi ostali imaju alkohol unutra, koji susi kozu.

Pocela citat sastojke .

Idem sa salabahterom u trgovinu, da procitam ak ima u sastavcima stvari, koje rade pristeke, alcohol denat. necu na prvih par mjesta...

I ne svidja mi se sapun, jer ono sto ga drzi krutim, nije dobro za kozicu. Eh, kemija.
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:56.