Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2011., 23:16   #61
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Bacih oko na neke menije: Kamanjo, Gastronomadi, pa i Balon imaju finu ponudu!

A koja je fora, to traje samo ovaj tjedan, ne?
Zapravo bi se trebao zvati Dvotjedan restorana jerbo traje dva
http://www.tjedanrestorana.com
Jwalk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 01:24   #62
Pošto mi jedna proslava pada baš u tjedan restorana (ili bolje reći dvotjedan ), razmišljala sam možda rezervirati večeru u nekom od ponuđenih restača...

E, sad, razmišljam o 'Sorrisu', 'Lobbyu', 'Trilogiji' ili 'Le Bistrou'... Iii - izgubih se u tom moru restorana, pa mi je vaš prijedlog definitivno dobrodošao!
Bitno je samo da ima nešto svečaniji ugođaj i da nije totalni rip-off (tj. da koliko-toliko vrijedi uloženih 100kn) jerbo bih u slučaju muljaže i premalih porcija zaobišla tu cijelu šaradu i otišla negdje pošteno večerati po redovnom meniju i izboru, a za istu cijenu.

Čitah na temi pohvale za 'Ivicu i Maricu' i 'Okrugljak', podijeljena mišljenja oko Mu-a... Nešto osim toga?
Tigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 08:09   #63
Ja sam rezervirao Bota Šare u Zvonimirovoj iako razmišljam da se prebacim na Kaptol. Prostor mi je kao iz 70 godina.
zaccc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 09:00   #64
Najavila se za klopu u Zlica & Vilica pa me zanima jel bio itko tamo tj. jel valja.

Drugi izbor (za drugi tjedan) je Egg al zo cemo jos vidjet.
ćorava koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 09:36   #65
Quote:
ćorava koka kaže: Pogledaj post
Najavila se za klopu u Zlica & Vilica pa me zanima jel bio itko tamo tj. jel valja.
Bila sam na vikend klopi kad imaju švedski stol za 60 kuna po osobi. Ukusno, ali ništa posebno spektakularno. Klasičniji restoran bez kerefeka i mislim da je 100 kuna po glavi za taj restač previše.
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 15:10   #66
jel zna tko kakav je argante u antunovića? menu im je primamljiv, al navodno je chef koji je bio dobar (m.balent?) otišao iz argantea u sheraton, pa ne znam kakva im je sad kvaliteta..?
L_U_D_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 10:33   #67
Mi smo sinoć bili na večeri u Moltu (ex Gardens) i bilo je odlično.
Hrana fina, meni odličan, porcije normalne veličine tako da su tri jela čak i granično previše ako nisi izjelica.

Konobar extra ljubazan, ma sve je bilo za 5+.

To pišem jer smo zvali prije toga Mu i konobar je rekao da su puni od18-21h.
To mi je malo čudno, da su u srijedu navečer SVI stolovi puni, više mi djeluje kao ponašanje u stilu vi ste nam gosti drugog reda. Jer ako je tako - zašto uopće sudjelujete u ovom događaju?!

Ali zato u Moltu smo se osjećali odlično i hrana je bila odlična.
Svakako za vratiti se ponovo.
Cedevitka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 11:09   #68
Jučer u Turku
Večera super fina, predjelo, glavno jelo i desert, sve u svemu klopa odlična, porcije prevelike. Uzeli smo platu za dvoje i nismo mogli pojesti (prije mjesec dana smo u jednom restoranu uzeli platu za dvoje i pojeli i sav kruh da bi nam bilo dosta). Ljubazni su, svakako se vraćamo na specijalitet kuće
__________________
Ebay je moj novi dom.
macka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 11:19   #69
mi idemo sutra u La Bocu a u subotu u Didov san pa javim dojmove....

frendovi jučer bili u Dubravkinom putu...hrana je bila ukusna ali dosta male porcije i jako bezobrazan konobar...spustio im je da "nisu redoviti gosti" već dolaze preko tjedna restorana...bilo im je vrlo neugodno...smjestili su ih u dijelu za za "redovne goste" dok su oni sa tjedna restorana sjedili u nekom drugom dijelu i kao to im predbacio...mislim oni su radili rezervacije ako nije bilo mjesta tamo gdje smejštaju ljude sa tjedna restorana onda nisu trebali rezervirati ljudima stol...i ta spika sa odvojenim dijelovima mi nije jasna kao da su gosti 2 reda......no dobro....sve u svemu klopa dobra..porcije male i jako neuljudna posluga....eto to je njihov report...
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 11:30   #70
Tinker - frendica išla u Didov san i preoduševljena, porcije ogromne, tak da idite gladni
Ja idem u ponedjeljak tamo a sutra u Arcotel
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 12:20   #71
Ima dojmova za Dubravkin put?
Mi idemo tamo sljedeću subotu

Mi nismo imali neugodnosti zbog tjedna restorana, dolazili smo u Turk već prije, na svadbe neke, a klopa je uvijek bila odlična.
__________________
Ebay je moj novi dom.
macka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 12:37   #72
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Tinker - frendica išla u Didov san i preoduševljena, porcije ogromne, tak da idite gladni
Ja idem u ponedjeljak tamo a sutra u Arcotel
Hej Fran...ja obožavam taj restač (bila par puta na službenim večerama) tako da se baš veselim...bilo nam baš u planu ić kada sma vidjela da su i oni u igri...baš se veslim...

javi za arcotel...planiram sa starcima...

Dubravkin put report imam samo iz 2 ruke - u postu poviše...
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 12:41   #73
da, ja fakat i dalje ne kužim te ugostitelje koji se uključuju u tu akciju, a kao ispada preko kurca, od hladnog odnosa prema rookie-gostu, malih porcija itd., ko da ih neko ispada sili na sve to?!?!
ne znam danas za Dubravkin, u ono doba, negda, kad je to bila domaća, zagrebačka "mesnata" destinacija je to bilo nešto, to, odlično dapače, a otkad je šmensy ribnjak ne idem, ni mi to više to.

ovo sam danas dobil na mejl:

" www.tjedanrestorana.com


Pokretne juhe

Nije važno gdje ste za vrijeme ručka, jer kada ste gladni mi dolazimo k vama!
Svaki dan od 12 do 15 sati naš mali, plavi kamion kružit će gradom u potrazi za ljudima željnih gustih, zimskih juha.
Dnevni jelovnik: izbor od tri juhe spravljene tog jutra u tri restorana, sudionika akcije.
Cijena juhe:10 kn

Čekamo vas na sljedećim lokacijama:

28.2. Trga bana Josipa Jelačića (ugao Petrinjske i Jurišićeve)
1.3. Ivana Gundulića 8
2.3. Trg Burze
3.3. Radnička cesta br. 44
4.3. Savska cesta (ispred Tehničkog muzeja)
5.3. Masarykova (ugao Ulice Petra Preradovića i Masarykove)
6.3. Britanski trg
7.3. Trg Ante Starčevića (ulaz u Importane centar)
8.3. Trg Eugena Kvaternika
9.3. Trg Maršala Tita (ispred HNK)
10.3. Koranska 2. (ispred EPH)
11.3. Trg bana Josipa Jelačića (ispred informativnog centra TZGZ)
12.3. Ivana Gundulića 8
13.3. Britanski trg "
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 12:47   #74
Quote:
DeeJay77ZG kaže: Pogledaj post
da, ja fakat i dalje ne kužim te ugostitelje koji se uključuju u tu akciju, a kao ispada preko kurca, od hladnog odnosa prema rookie-gostu, malih porcija itd., ko da ih neko ispada sili na sve to?!?!
ne znam danas za Dubravkin, u ono doba, negda, kad je to bila domaća, zagrebačka "mesnata" destinacija je to bilo nešto, to, odlično dapače, a otkad je šmensy ribnjak ne idem, ni mi to više to.
e točno to..koji su se kuki uopće prijavljivali za to ako im smeta da ljudi dolaze...frendovi su bili fakat u šoku...nekada je to bio restač i pol znala sam sa starcima ić povremeno ali očito od toga više nema ništa...oni su jeli neki file brancina i blitvu ili slično...nemoj me loviti za riječ i kažu da je bilo vrlo malo..tipa žlica blitve (sjećam da su to rekli)...uglavnom
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 12:48   #75
tak je, trebali bi se promovirat da privuku ljude a ne ih odbijat ovakvim stavom
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 12:49   #76
Čuj kružit će mali plavi kombi... i onda 15 adresa. Pa ko će tog uhvatiti- i kad?!
(a ha, ovo je po datumima)
okokokkkkkkk

Inače odlično zvuči- obožavam vruće juhe po ovakvom vremenu- čak i hodajući ih piti iz dubokih čaša to- go.

Kako se čini, Tjedan restorana ipak ima vrrrrrlo pozitivne odjeke, sve više i više.
Osim što mi se ne sviđa ono iz Dubravkinog, što sam gore pročitao.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 12:54   #77
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Čuj kružit će... i onda 15 adresa. Pa ko će tog uhvatiti- i kad?!
Inače odlično zvuči- obožavam vruće juhe po ovakvom vremenu- čak i hodajući ih piti iz dubokih čaša to- go.

Kako se čini, Tjedan restorana ipak ima vrrrrrlo pozitivne odjeke, sve više i više.
Osim što mi se ne sviđa ono iz Dubravkinog, što sam gore pročitao.
da zaboravih kometnirati ovo za juhe..čini se ok ako zaživi...

slažem se...taj tjedan restorana je dobar potez masa ljudi ode u neki bolji skupljir estoran da proba i zan za sljedeći put..jer ljudi se "boje" potrošiti lovu za nešto nepozanto pogotovo ako si rijetko to priušte...ja priznam da idem na sigurno u Didov jer sam tamo već bila...ali ova La Boca sutra me zanima to mi je novo...

a ovo za Dubravkin put me iznenadilo jako pogotovo ovo "separiranje" gostiju i spuštanje od strane konobara...bilo bi dobro da netko tko inače ide tamo kaže kakve su im "regularne porcije"...
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 13:02   #78
Tinker... odi na nešto novo, ima odličnih restorana tu.
Na stranu to da se u provjereno treba vratiti, ali nemoj se bojati- samo naprijed.
Za tu cijenu samo možeš dobiti, ne izgubiti.
Čak i da te nešto odbije od tog restorana, imaš iskustvo više i pouku za ubuduće (a takva iskustva su, kao što čistam ovdje- vrrrlo rijetka).
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 13:33   #79
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Tinker... odi na nešto novo, ima odličnih restorana tu.
Na stranu to da se u provjereno treba vratiti, ali nemoj se bojati- samo naprijed.
Za tu cijenu samo možeš dobiti, ne izgubiti.
Čak i da te nešto odbije od tog restorana, imaš iskustvo više i pouku za ubuduće (a takva iskustva su, kao što čistam ovdje- vrrrlo rijetka).
budem i nekaj novo....ali ne mogu odoljet iskušenju kada je Didov san u pitanju
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 13:56   #80
Mislim da je stvar u konobarima (radnicima) koji tamo rade, vjerojatno vlasnici imaju neku drugu viziju sa tjednom restorana
__________________
Ebay je moj novi dom.
macka_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:20.