Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2014., 22:51   #41
Ovdje na forumu hvale i Propiaknin mast od Apipharma, koja pored propolisa sadrži i sulfogirodal, istu djelatnu tvar koju ima i crna mast. Nikako da je kupim, ali svakako ću je isprobati. Nadam se da je nije teško naći u ljekarnama. Link - http://www.apipharma.hr/hr/proizvodi...e-pojavi-akni/
ugoriraste is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 23:09   #42
quicky question.. mazem evo vec par dana odvratnjak od cira u usnoj resici, ocekujem da ce puknut svaki cas, zanima me da li nastavljam mazati kad to pukne da nastavi izvlacit ili radit sta vec radi? Ne znam zasto, smrad toga me asocira na beznin a benzin me asocira na ne stavljanje na ranu pa se pitam da li to mazem i nakon puknuca?
__________________
sefka volim te :cerek: :)
snicla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 15:34   #43
Ne mazati kad pukne, crna mast ne ide na otvorenu ranu, ona se stavlja da izvuče gnoj na površinu
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 10:53   #44
Quote:
billy walsh kaže: Pogledaj post
Da li je crna mast dobra protiv kurijih očiju ?
dižem pitanje jer i mene zanima ima li tko iskustva u ovoj primjeni?
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 18:37   #45
Ihtamol mast

Tzv. "crnu" ili "amišku mast za izvlačenje" uzela sam u ljekarni za nekih 30 do 50 kuna. proizvođeč Galenski laboratorij.
Oduševljena sam! Naime, prije više od godinu dana sam imala prometnu i ruke su mi i dan danas pune stakla.
Mast sam koristila u debelomsloju recimo tri popodneva za redom (nisam ju zbog mirisa koji podsjeća na naftu htjela koristiti dok sam na poslu). Prekrila bih ju gazom i fiksirala. Nisam tako brzo očekivala rezultate, iako se već prvi dan vidjeo početak lagane upale zbog pomicanja stakla prema površini.
Treći dan sam se navečer igrom slučaja zadržala malo duže u kadi, i upravo je ta voda dodatno omekanila kožu, te je mali vrh izvirio sam od sebe,....tako da sam staklo doslovno samo mrvicu pomakla noktom i ono je izletilo nevjerojatnom lakoćom.
Naravno da sam poslije sve to dezinficirala, a sada si evo tretiram ostala mjesta na ruci.
ivsha23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2021., 08:24   #46
Evo dobre masti
alexxl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.