Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2014., 13:42   #261
da se brojčano izgrazim.
Prvi put kod Koste i i 5+, drugi put 4+, treći put ajd -4, četvrti put čista trojka
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 14:39   #262
Jel još uvijek treba rezervacija ili je entuzijazam malo splasnuo?
Henry Miller is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 17:31   #263
uglavnom treba.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 19:23   #264
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
uglavnom treba.
još kad bi se netko javio na telefon...

bar 3 puta sam se nakanio kod Koste i svaki put završio u Magazinskoj
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 19:30   #265
Zadnja dva puta sam bio bez rezervacije.

Došo',sjeo,pojeo
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 20:37   #266
Mislim da sam već pisala što saznah iz razgovora s konobarom - prime rezervacije, dođe termin, a ljudi se ne pojave - konobar ih zove, ne javljaju se na mob, neki budu i bezobrazni... pa zato stolovi znaju nekad zjapiti prazni...
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 22:22   #267
U takvom slučaju - "akademska četvrt". I prvi novi koji naleti pod jabuku, njegovo đevojče.

androtabletić / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 10:10   #268
Akademski leskovacki rostilj.

Meni se dapace uvijek javljali na telefon.
i to sam Kosta. Jednom sam zvao u nedjelju da oitam rade li. Odgovor je bio Ne. (Nisam tad jos to znao... ocito je tamo i kad ne rade)
Onda sam zvao kao je bio neki omanji praznik preko tjedna... ni tad nisu radili. Ali i tad je Kosta vio tamo i javio se.
Jos nekad 2, 3 puta sam zvao kad su mi se javili konobari- e tad su radili regularno.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 13:09   #269
Od 3.3. TPK na novoj lokaciji: Cvjetna cesta 15 (ulica nakon Vjesnika, paralelna sa Savskom). Novi broj telefona: 01/5629-708.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 08:32   #270
Prvo sam pomislila da seli u "Cjetno", al' ipak ce biti samo susjedi.
Kaze karta da su na toj adresi zgrade, opet ce se ljudi buniti na miomirise.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 09:43   #271
Ne znam jesam li ja lud, ali meni taj TPK nikako nije sjeo...

Bio prije tri mjeseca tamo, uzeli leskovački voz, lepinje, šopsku, kajmak i grah.
Ne znam jesma li došao na kuharov loš dan, ali ništa izuzev ćevapa me se nije dojmilo. Ne mogu reći da je loše, ali svakako nije na toj nekoj razini vrhunskog leskovačkog roštilja kako se to stalno prezentira.

Ja uopće nemam želju tamo se vratiti jesti. Sva hrana mi je bila nezačinjena i lagano bezukusna, a grah skroz bezukusan, šopska isto loša, jedino mi je kajmak bio vrijedan hvale, stvarno jako ukusan.

Količina je ok, ali što se tiče kvalitete, na prvu bi barem 6-7 grill mjesta u zg stavio ispred koste.
A sad nakon seobe po ustaljenoj praksi predmnijevam da će biti i još gore

Zadnje uređivanje MisterNo007 : 20.02.2015. at 10:54.
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 09:51   #272
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Bio prije tri mjeseca tamo, uzeli leskovački voz, lepinje, šopsku, kajmak i grah.
Ne znam jesma li došao na kuharov loš dan, ali ništa izuzev ćevapa me se nije dojmilo. Ne mogu reći da je loše, ali svakako nije na toj nekoj razini vrhunskog leskovačkog roštilja kako se to stalno prezentira.
meni tamo bas cevapi nisu nesto spektakularno. piletina je izvrsna
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 09:56   #273
bezUkusna, bezUkusan, bezUkusno... okus, ali Ukusno..

ne znam, meni je baš obrnuto, ćevosi korektni, al niš spešl, ima i boljih, ali ove ostale mljevenarije tipa uštipaka, pljeski ili recimo pileći batak-zabatak (u maramici) -
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 10:58   #274
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
bezUkusna, bezUkusan, bezUkusno... okus, ali Ukusno..

ne znam, meni je baš obrnuto, ćevosi korektni, al niš spešl, ima i boljih, ali ove ostale mljevenarije tipa uštipaka, pljeski ili recimo pileći batak-zabatak (u maramici) -
Grammar police, evo ispravio sam

Nisu meni ni ćevosi spektakularni bili, ali tek mrvu bolji od ostalog. Možda loš dan kuhara, ali niš me se od mesa nije toliko dojmilo da bi se htio vratit. Ne kažem da ne valja, ali sve skupa je to meni prosjek...
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 11:03   #275
Ha ljudi imaju razlicit ukus.
Da ne kazem okus pa da mi doleti DJD marica puna pendreka.

Tako neki obozavaju MekPers i sto sve ne, a memi je To recimo zesci prosjek. A uslugom i iapod prosjeka.
TPK mi to nikako nije. Ni u cemu.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 11:15   #276
Mekpers je pao značajno u kvaliteti, barem što se burgera tiče, ali sendvič recimo kralj rudeša je i dalje super u sendvič kategoriji.

Ha ne znam, ni mojoj ženi TPK nije sjeo dok šogorica redovito navraća i čitav menu je isprobala po nekoliko puta
Možda je fakat bio loš dan kuhara jer je gazda koliko sam skužio samo navratio i brzo otišao. Deda mi je znatno bliže, interijer ugodniji, i što je najvažnije klopa finija.
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 12:28   #277
meni u kosti ništa od mljevenog nije baš vrijedno spomena, al svo krto meso, a pogotvo piletina je vrh
Levistej is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 12:34   #278
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Nisu meni ni ćevosi spektakularni bili, ali tek mrvu bolji od ostalog. Možda loš dan kuhara, ali niš me se od mesa nije toliko dojmilo da bi se htio vratit. Ne kažem da ne valja, ali sve skupa je to meni prosjek...
Quote:
Levistej kaže: Pogledaj post
meni u kosti ništa od mljevenog nije baš vrijedno spomena
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
ne znam, meni je baš obrnuto, ćevosi korektni, al niš spešl, ima i boljih, ali ove ostale mljevenarije tipa uštipaka, pljeski ili recimo pileći batak-zabatak (u maramici) -
Ćevapi su prilično prosječni. Probao sam većinu ostalih mljevenarija (pljeska, 3 male pljeske sir-luk-ljuta paprika, te uštipke) i od toga mi se jedino svidjela pljeska sa sirom, očito zbog sira... uštipci mi nisu bili dobri a s obzirom da sam ih prije neki dan jeo kod Srbina potvrđujem da su tamo puno bolji.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 16:27   #279
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Ne znam jesam li ja lud, ali meni taj TPK nikako nije sjeo...

Bio prije tri mjeseca tamo, uzeli leskovački voz, lepinje, šopsku, kajmak i grah.
Ne znam jesma li došao na kuharov loš dan, ali ništa izuzev ćevapa me se nije dojmilo. Ne mogu reći da je loše, ali svakako nije na toj nekoj razini vrhunskog leskovačkog roštilja kako se to stalno prezentira.

Ja uopće nemam želju tamo se vratiti jesti. Sva hrana mi je bila nezačinjena i lagano bezukusna, a grah skroz bezukusan, šopska isto loša, jedino mi je kajmak bio vrijedan hvale, stvarno jako ukusan.

Količina je ok, ali što se tiče kvalitete, na prvu bi barem 6-7 grill mjesta u zg stavio ispred koste.
A sad nakon seobe po ustaljenoj praksi predmnijevam da će biti i još gore
A možda si samo naviknut na vegete i sl. sastojke?

Ni mene voz nije oduševio kad smo bili prvi put. Kod mljevenarija je važno reći im pri narudžbi kako začinjeno tj. ljuto želiš.
No, kako su i drugi rekli, u TPK se ide na meso, a ne mljeveno - punjeni batak&zabatak u maramici kao i otkošteni batak&zabatak, punjena vješalica - to su mi favoriti uz grah i šopsku.
Grah mi je najbolji u gradu jer je to grah i luk, a ne malo graha zabetonirano brašnom (kako to drugi rade uz dodatak ljutila).
Mi više nigdje ne jedemo gril osim kod Koste i to punjenu vješalicu i punjeni batak&zabatak.

Uglavnom, Kosta se fura na dobro grilano dobro meso, a ne na zavegetirano meso pa prije nego ga otkantaš zauvijek, probaj tu mesinu pa donesi konačni zaključak

I da, ukusi su različiti pa možda i nakon takve probe odlučiš da to nije za tebe i gud, jedi tamo gdje ti je fino
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 18:10   #280
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post

Deda mi je znatno bliže, interijer ugodniji, i što je najvažnije klopa finija.
A sto ljudi sto cudi...

Osobno mi je u TPK sve jako dobro, fino i ukusno.
Konobari za svaku pohvalu, posebno Tomek.
Kosta, svrati do gostiju, poprica rijec dvije sa gostima...ono...kaj reci...
Cesto navratim,vrlo se ugodno tamo osjecam uvijek fino napapam.

Meni je osobno Deda nula bodova i vec dugo dugo ne dolazim kod Dede...

Btw, kojih je to tebi 6-7 boljih roštiljernica od TPK.

Mozda ima koja gdje nisam bio.
__________________
...
keramičar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:30.