Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2014., 09:14   #41
Ja sam bila jednom, sa suprugom, on narucio slidere, ja obicni cheeseburger. Sve je bilo perfektno, a ja sam veoma izbirljiva kad su u pitanju burgeri. Meso je bilo socno, srednje peceno, a krumpirici genijalni, crispy, a unutra ukusni i mekani. Slideri su bili jednako dobro.

Negativno: dugo se ceka.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 11:50   #42
Quote:
Cinnamon Girl kaže: Pogledaj post
Negativno: dugo se ceka.
Sve sto si napisala je isto tako i meni, osim ovog cekanja. Stajaznam... bio sam nekih 3 puta do sad i uvijek cekao oki 20ak min. Meni to nije puno s obzirom da je bilo uvijek manjevise napunjenog kapaciteta.
I usluga mi je uvijek bila odlicna, zelim im da se ne pokvare s tim!
(Da mi je kuna za svaki put kad sam ovo nekom pozelii jaooj)
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 12:42   #43
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Sve sto si napisala je isto tako i meni, osim ovog cekanja. Stajaznam... bio sam nekih 3 puta do sad i uvijek cekao oki 20ak min. Meni to nije puno s obzirom da je bilo uvijek manjevise napunjenog kapaciteta.
I usluga mi je uvijek bila odlicna, zelim im da se ne pokvare s tim!
(Da mi je kuna za svaki put kad sam ovo nekom pozelii jaooj)
Mi smo cekali 30 minuta, a nije bila velika guzva. Bilo super vrijeme, samo vani popunjeno, a unutro mozda 6 ljudi.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 15:56   #44
meni uopće nisu bili sočni, dapače
bozhena123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 15:59   #45
Quote:
bozhena123456789 kaže: Pogledaj post
meni uopće nisu bili sočni, dapače
Ili si ti bila lose srece ili ja dobre srece
Nasi su bili perfektni. Toliko da smo odmah sutra dosli jos jednom i opet su bili takvi. Bili smo pocetkom devetog mjeseca.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 16:44   #46
Quote:
Cinnamon Girl kaže: Pogledaj post
Mi smo cekali 30 minuta, a nije bila velika guzva. Bilo super vrijeme, samo vani popunjeno, a unutro mozda 6 ljudi.
Kužim, očito od perfekcionizma pri slaganju svake porcije gube nešto na efektivnosti i na vremenu.

Quote:
Cinnamon Girl kaže: Pogledaj post
Ili si ti bila lose srece ili ja dobre srece
božena je muško (svaki put si lupim šamarčić kad uopće pomislim na to, a kamoli kad još napišem- seriju šamarčića si zadam)
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 17:44   #47
Moram reci kako sam danas ostala razocarana njihovom poslugom...
Više puta sam bila kod njih i moram priznati da su im hamburgeri odlicni, zapravo... Bolji nisam nikad jela... No danas mislim da sam ih i posljednji put jela. Naime, bila je guzva, nije bilo mjesta za sjesti pa smo odlucili uzeti hambije i krumpirice za van... Konobarica je rekla da cemo ih morati pricekati 20-tak min zbog guzve... Sto je bilo i za ocekivati...No za 30 min su hamburgeri bili gotovi i stoje tako oni 10 min sa strane i hlade se i pitam di su krumpirici da mogu ici i konobarica (Vedrana) mrtva hladna kaze da cu krumpirice morati cekati jos najmanje 15 min??... Sto bi znacilo da cu jesti potpuno hladan hamburger... Problem je sto sam sve unapijed vec platila pa nisam mogla samo tako otici. Ono sto me zacudilo je sto je njoj to bilo posve normalno... Nije se uopce ispricala ... A da ne spomnjem da nas se nije ni sjetila ponuditi picem ili necim takvim zauzvrat dok cekamo... Sto je normalna praksa vani kad se tako nesto dogodi.
Uglavnom jako sam se razocarala novom poslugom... I mislim da su izgubili jednu vjernu musteriju.
mrnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 19:47   #48
Tako je tužno i iritirajuće jako kad konobar(i) učine inače dobar restoran negativnim iskustvom u tolikoj mjeri, da gost izgubi želju doći opet. Posve te razumijem. Ja bih na tvom mjestu poslala mail ili pismo. Jer kako vlasnik ili manager da znaju šta ne valja, ako ne čuju od gostiju. Ne mogu poraditi na poboljsanju.

Po meni je usluga jednako važna kao i hrana.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 20:55   #49
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post



božena je muško
o tome bi se dalo razglabati
bozhena123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 22:56   #50
Quote:
mrnja kaže: Pogledaj post
bila je guzva, nije bilo mjesta za sjesti pa smo odlucili uzeti hambije i krumpirice za van... Konobarica je rekla da cemo ih morati pricekati 20-tak min zbog guzve... Sto je bilo i za ocekivati...No za 30 min su hamburgeri bili gotovi i stoje tako oni 10 min sa strane i hlade se i pitam di su krumpirici da mogu ici i konobarica (Vedrana) mrtva hladna kaze da cu krumpirice morati cekati jos najmanje 15 min??... Sto bi znacilo da cu jesti potpuno hladan hamburger...
jel to ovaj stav: ti imaš hranu za van, ljudi u lokalu su su mi važniji, ovo tvoje može čekati?!?
trebali ste uzeti hamburgere i otići, a oni nek si krumpiriće nabiju u
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 15:34   #51
Cinnamon girl mislim da cu im poslati mail jer vjerujem da bi vlasnici htjeli znati sto im se u lokalu desava....
Krkimir... Da, bas mi se cini da su imali takav stav... Samo onda nam nisu ni trebali nuditi hranu za van??
mrnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 19:16   #52
Kako bih volio znati koliko od ljudi koji ostavljaju ove negativne upise su stvarne osobe,a koliko nekakva konkurencija ili jednostavno djubrad.

Ja sam od otvorenja u YS-u bio nekih 20ak puta.
Odusevljen sam okusom hamburgera,krumpirici iskreno svaki put drugacije,ali hamburgeri bomba najbolji koje sam jeo u zivotu.U zg sam probao sve osim mekpersa i burgeraja,doduse u rougemarinu nisam bio dosta dugo,no recimo nitko nije spomenuo "after effect" a to je ono s cim me YS strpo u djep.
Npr i u papasu mi je fin hambic ali nakon njega se do kraja dana mucim(nemam nikakvih zdr problema) i cijeli ibogi dan mi je okus hamburgrra u ustima,isto vrijedi za skoro sve ostale,dok u YS-u nakon kaj sam ga pozdero ko njasvi,osjecaj u zelucu je cisti spokoj.

Sta se tice cekanja,kako kad,ponekad se ceka duze ponekad normalno ali obicno kad su krcati onda se ceka i to je ok.
Sve u svemu svidja mi se cijela ta organska brija i samo naprijed i nadam se iskreno da se nece pokvariti jer YS je jedino mjesto u kojem jedem izvan kuce,tj jedino mjesto di mi se pruza hrana koju ne mogu doma sam bolje napravit.
Orffanel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 19:18   #53
E jos sta se tice radnika,dosad sve super niti sam nekog vidio da je imao problema,naravno moguce da me nikad nije potrefilo kad je bilo neko sranje ili bezobrazluk,ali dosad samo dobra iskustva imam
Orffanel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 20:36   #54
Quote:
Orffanel kaže: Pogledaj post
Kako bih volio znati koliko od ljudi koji ostavljaju ove negativne upise su stvarne osobe,a koliko nekakva konkurencija ili jednostavno djubrad.
slažem se. zato je dobro znati da su osobe koje ostavljaju pozitivne komentare uvijek stvarne osobe a ne u nekom odnosu s vlasnicima restorana kojeg hvale
bozhena123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 19:58   #55
subota, ysl. gužvetina strašna. našli mjesto unutra, sjeli. nakon par minuta dobivamo signal da će za čas do nas.

došla konobarica, jako simpa, ispričala se kaj ćemo zbog gužve čekati cca 25 minuta, pokupila sa stola kaj je ostalo od prije, dala nam nove jelovnike i rekla da mora uzet narudžbu na drugom stolu, pa će doći do nas. došla za čas, uzela narudžbu.

u to na drugoj strani čujemo drugu konobaricu koja se prilično povišenim tonom obraća gostima koji su netom došli i pitali jel mogu naručiti. bilo je svega: "nemam pet ruku, jel vidite vi koja je gužva, možete se malo strpit, još imamo i inspekciju..." (???). kužim frustraciju situacijom, čisto ljudski, ali reakcija je stvarno bila preburna. onak, ton i nastup ko kad bijesna mama poučava dijete kak treba pristojno čekat. i dok viče na njih, pokušava zamotat hambi za van ženi koja čeka na šanku. prtljanje po hambiju je ovoj diglo živac, ter ga je pograbila u stilu "pusti to i makni se", nervozno zgužva papir na hambiju, trpa ga u torbu i sveudilj mrmljajući (psujući?) briše van. na to konobarica dobacuje ovima koji su htjeli naručiti nešto u stilu "evo vidite (subtext: kaj ste sad napravili)".

ovo dvoje gube živce i traže knjigu žalbe. nema knjige žalbe? po zakonu mora bit! zovu šeficu smjene (čini mi se), dolazi ova naša jako ljubazna. ovo dvoje traže e-mail na koji se mogu žaliti. simpa ženska je očito uspjela izgladit situaciju, jer ih je posjela i uzela narudžbu, vjerojatno na kuću. i taaako...

hambi: on uzeo slider, fino mu bilo. ja uzela na salati, fino mi bilo. ali ne spektakularno. veliki plus je kaj nije slan, kaj se osjeti da je stvarno meso i bez umjetnih dodataka. minus: više mi fura na pljesku nego burger, dosta se osjeti pid zubom, ko da nije bilo preveč čisto meso, pa ima žilica, kog li vraga. količina mesa mi je osjetno manja u odnosu na rougemarin i generalno mi je meso u rougemarinu bilo puno bolje,dok ga nisu počeli previše soliti.

fora mi je ovo sa sliderima, ima fora kombinacija hambija i super mi je kaj me ni jednom nakon kaj sam ga pojela nije "podsjetio" ničim da sam ga jela. dobro za pojest lagani obrok u gradu, s pecivom je vjerojatno i zasitno. djeluje kvalitetno i prirodno, sigurno ga ne bi mijenjala za neku konfekciju, ali mi se ne može mjeriti s rougemarinom prihe slane faze.

i da, zanimljiv taj wc... ženski dio ima vrata, tak da nije frka
__________________
-
"There is no love sincerer than the love of food."
o-killed is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 23:31   #56
Quote:
o-killed kaže: Pogledaj post
subota, ysl. ...
Zakunuo bih se kako sam čuo u određenim visokim restoranskim krugovima kako ste trebala u funkciji gošće pohoditi jednu drugu restoransku mondenu lokaciju...

Quote:
o-killed kaže: Pogledaj post
i da, zanimljiv taj wc... ženski dio ima vrata, tak da nije frka
A ha, al nema ni ključ. Pa da vidiš kad ti krenu ulaziti na ta vrata bez ključa. I izlaziš, a tamo jedan na 10 cm od tebe piški bez barijere
Vrlo jedna pitoreskna slika cijeli taj WC (uključiv i rukoper s onim fora narezanim narančama)


Ostatak o ponašanju osoblja je ogavan, pa dakle naša zemlja je ljudstvom u bananetini (da nisam pristojan reko bih u k*cu)
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 23:35   #57
Quote:
o-killed kaže: Pogledaj post
ovo dvoje gube živce i traže knjigu žalbe. nema knjige žalbe? po zakonu mora bit!
Nisam bila u YSB, niti namjeravam, ovdje sam zalutala slučajno, ali kad sam već ovdje, samo jedan linkić da ostavim: ne mora

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...te-dobiti.html

I to su ukinuli, u sklopu zaštite potrošača
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 01:26   #58
Dragi forumaši,

u ime cijelog Yellow Submarine tima, želimo vas obavijestiti kako redovito pratimo komentare na forumima i na društvenim mrežama, te se ovim putem ispričavamo na neugodnostima s kojima ste se susreli u našem restoranu. Uistinu cijenimo vaše mišljenje pa vas molimo da nam se slobodno obratite na naš e-mail ([email protected]) sa bilo kakvim problemom ili komentarom.

Uskoro će cijeli naš tim imati pločice s imenom, tako da ćete direktno moći reći ime osobe koju želite pohvaliti ili pokuditi. U svakom slučaju, reagirat ćemo brzo jer naš jedini cilj je zadovoljstvo naših gostiju!

Vaš Yellow Submarine tim.
YS Burger is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 02:04   #59
Lijepo da ste i javno ovdje. Kao i to sto citate... moze vam biti samo korisno!
Prijedlog je da pokusate najkvalitetnije radnike (tocnije uglavnom radnice) zadrzati duze vrijeme i k tome ih i nagraditi kako bi bili jos i bolji.
Vas koncept je meni osobno vrlo dobro osmisljen i velikim dijelom jednako tako i proveden.
Cuvajte sto visu razinu kako hrane tako i odnosa posluge s gostima, kod vas sam znao biti iznimno zadovoljan uslugom- no neki momenti koje citam ovdje u zadnje vrijeme me stvarno rastuzuju. Stisnut' one koji ne znaju ili ne zele- nagraditi one koji su naj. Sretno vam bilo.

I pobogu stavite kljuc u glavna vrata wc- a, trenutno rjesenje je u najmanju ruku cudno. Druga osoba neka priceka onog/ onu koja je u unutra... nemate toliki kapacitet prostora da ce se stvoriti guzva u toaletu.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 07:36   #60
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Zakunuo bih se kako sam čuo u određenim visokim restoranskim krugovima kako ste trebala u funkciji gošće pohoditi jednu drugu restoransku mondenu lokaciju...
I ne bi pogriješio da si se zakleo! Nu, dotična je bila nakrcana, uz preko nekoliko čekajućih, a kako ne cijenim pretjerano i neizvjesno čekanje, osobito kad je glad velika, odustasmo.

Došlo mi na meso, YSL nismo probali do tada, a mislili smo i tako završismo tamo. Nije nam žao, dobismo klopu & predstavu za istu cijenu

Čestitam na percepciji & opservaciji, lijepo je vidjet da se visoki krugovi pomno prate unatoč blagom odmaku od istih!

Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Nisam bila u YSB, niti namjeravam, ovdje sam zalutala slučajno, ali kad sam već ovdje, samo jedan linkić da ostavim: ne mora

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...te-dobiti.html

I to su ukinuli, u sklopu zaštite potrošača
Joj, da je neko curi uletio s tom informacijom u datom trenutku, mislim da bi grunula. Iako, čini se da su forumi i reviewi na FBu za osoblje puno gora varijanta od knjige žalbe, manje ustručavanja napisati nešto od doma nego na licu mjesta. Što, IMHO, isto nije najpoštenije uvijek, jer ima nas svakakvih...
__________________
-
"There is no love sincerer than the love of food."
o-killed is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.