Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2012., 16:06   #101
Moj definitivno najdraži proizvod je Keratinski tretman Lisap Milano easybuild

Tretman se sastoji od šampona, regeneratora, maske i spreja.
S time da se prvo kosa šamponira dva puta, nakon toga se kosa posuši ručnikom, stavi se regenerator i kosa se stavi pod vrećicu i suši sa fenom (jer regenrator djeluje na toplinu) i to se radi 10 min. Poslije toga se kosa dobro ispere pa se opet posuši stavi se maska koja se drži 5 minuta .. i sve se ispere i na kraju se kosa pospreja sa sprejem koji se ne ispire.

Cijeli tretman traje nekih pol sata do sat vremena.


Nakon toga mi je kosa mekana, sjajna, predivno pada .. kao da ju nikad nisam farbala sa bojama, izgleda kao moja prirodna kosa koju sam imala prije svih farba.

I taj keratinski tretman traje dosta dugo, neka 4 tjedna i onda opet treba ponoviti postupak, a u međuvremenu kosu perem sa blagim dječjim šamponon da mi se malo odmori da ju ne gnjavim baš tako.
Jehana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 20:04   #102
1) babylove šampon dječji
2) balea marelica regenerator
3) elseve maska za 5 problema
4) gliss kur - svi regeneratori, maske i posebno sprejevi
Austra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 19:41   #103
evo ja sam baš na svom blogu napravila video recenziju za svojih 7 najdražih proizvoda za kosu

http://vanillaskyfashionobsession.bl...-products.html
__________________
...Trag u beskraju...
vanilla sky is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 20:32   #104
Quote:
Jehana kaže: Pogledaj post
Moj definitivno najdraži proizvod je Keratinski tretman Lisap Milano easybuild

Tretman se sastoji od šampona, regeneratora, maske i spreja.
S time da se prvo kosa šamponira dva puta, nakon toga se kosa posuši ručnikom, stavi se regenerator i kosa se stavi pod vrećicu i suši sa fenom (jer regenrator djeluje na toplinu) i to se radi 10 min. Poslije toga se kosa dobro ispere pa se opet posuši stavi se maska koja se drži 5 minuta .. i sve se ispere i na kraju se kosa pospreja sa sprejem koji se ne ispire.

Cijeli tretman traje nekih pol sata do sat vremena.


Nakon toga mi je kosa mekana, sjajna, predivno pada .. kao da ju nikad nisam farbala sa bojama, izgleda kao moja prirodna kosa koju sam imala prije svih farba.

I taj keratinski tretman traje dosta dugo, neka 4 tjedna i onda opet treba ponoviti postupak, a u međuvremenu kosu perem sa blagim dječjim šamponon da mi se malo odmori da ju ne gnjavim baš tako.
di se to može kupit
*ivancica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 13:39   #105
Volim isprobavati različite šampone i regeneratore ali uvijek se vraćam Loreal Elseve šamponu za obojenu kosu (crveno pakiranje)
I od gliss kura onaj žuti leave in regenerator,, bez njega ne mogu rascesljati kosu
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 15:56   #106
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Volim isprobavati različite šampone i regeneratore ali uvijek se vraćam Loreal Elseve šamponu za obojenu kosu (crveno pakiranje)
I od gliss kura onaj žuti leave in regenerator,, bez njega ne mogu rascesljati kosu
Šampon nisam probala, al se uvijek vratim crvenom regiću

Od šampona mislim da bi izdvojila Ritualsov za sjaj

Volim i Keune leave in regenerator
Tipkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 15:59   #107
tipkica istina,, sampon je ok li regenerator je zakon...
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 18:22   #108
Curke,
koji bi mi regenerator u spreju preporučile? Mislim na onaj koji se ne ispire.
Kosa mi je dosta isušene (minival, pramenovi...), a tjeme masno. Nisam ih nikada koristila, a baš me privlače jer ovi koji se isperu ništa mi ne rade.
Unaprijed hvala...
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 18:53   #109
Gliss kur regeneratore u sprayu!
dugo sam koristila onaj total repair 19, a sad imam rozi satin relax. oba su mi odlična,jedino ovaj rozi ljepše miriše. inače, imam kosu sličnu kao ti, masno tjeme i suhe vrhove od pramenova i blajhanja
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 18:58   #110
Quote:
šminkerica kaže: Pogledaj post
Gliss kur regeneratore u sprayu!
dugo sam koristila onaj total repair 19, a sad imam rozi satin relax. oba su mi odlična,jedino ovaj rozi ljepše miriše. inače, imam kosu sličnu kao ti, masno tjeme i suhe vrhove od pramenova i blajhanja
Puno hvala na odgovoru!
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 19:34   #111
Quote:
šminkerica kaže: Pogledaj post
Gliss kur regeneratore u sprayu!
dugo sam koristila onaj total repair 19, a sad imam rozi satin relax. oba su mi odlična,jedino ovaj rozi ljepše miriše. inače, imam kosu sličnu kao ti, masno tjeme i suhe vrhove od pramenova i blajhanja
Imaš li kakav šampon za preporučiti?
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 09:45   #112
Isprobala sam tonu profesionalnih proizvoda i od svih pohvalit ću samo 2 koji imaju mega dobar učinak!

L'Oréal Professionnel Serie Expert Intense Repair Masque


dušu dala za obnovu kose, nekima je bolji regenerator iz iste linije ali cijela je linija jako, jako kvalitetna (osim seruma za vhove koji je stvarno masan i loše se upija)

L'Oréal Professionnel Serie Expert Thermo Cell Repair Thermo-Repairing Milk

čekam novu tubu, uglavnom, ovo mlijeko tako prekrasno nahrani kosu i štiti od topline, ostavlja preljep sjaj, ne morate čak ni peglati kosu , ja ju feniram sa Rowenta četkom i isto je rezultat odličan... stavite ga nakon svakog pranja, iako su napisali da mu se efekt osjeti i do 5 pranja, to je možda slučaj kod jako oštećene kose.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 19:14   #113
Quote:
luliana kaže: Pogledaj post
Imaš li kakav šampon za preporučiti?
trenutno su mi favoriti gliss kur za plavu kosu, nivea volumen i pantene intensive repair. iako, satlno mijenjam šampone jer mi se kosa brzo zasiti.
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 19:25   #114
Quote:
šminkerica kaže: Pogledaj post
trenutno su mi favoriti gliss kur za plavu kosu, nivea volumen i pantene intensive repair. iako, satlno mijenjam šampone jer mi se kosa brzo zasiti.
ali mislim ono za masnu kosu
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 08:59   #115
more i 7 dana peglanje/kovrcanja je ostavilo traga na mojoj kosici pa sad trazim proizvod koji ce mi pomoci da malo vratim zivot u nju. inace je duga do ispod grudi i zdrava,ali imam osjecaj da sam ju sad malo izmucila. koji proizvod preporucujete? mislila sam kupit macadamiu ili otici na botox, dalje od tog ne znam. hvala na savjetu
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 23:30   #116
Quote:
luliana kaže: Pogledaj post
ali mislim ono za masnu kosu
ne koristim niti jedan šampon za masnu kosu, nisu mi se pokazali učinkoviti. ne sprječavaju mašćenje kose, a užasno mi zapetljaju vrhove tako da sam od njih odustala
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 21:17   #117
L'Oréal Professionnel Serie Expert Thermo Cell Repair Thermo-Repairing Milk

čekam novu tubu, uglavnom, ovo mlijeko tako prekrasno nahrani kosu i štiti od topline, ostavlja preljep sjaj, ne morate čak ni peglati kosu , ja ju feniram sa Rowenta četkom i isto je rezultat odličan... stavite ga nakon svakog pranja, iako su napisali da mu se efekt osjeti i do 5 pranja, to je možda slučaj kod jako oštećene kose.[/QUOTE]

kolika je cijena? da li ga ima u dm-u ili? tenksić
mica 20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 23:07   #118
Quote:
šminkerica kaže: Pogledaj post
ne koristim niti jedan šampon za masnu kosu, nisu mi se pokazali učinkoviti. ne sprječavaju mašćenje kose, a užasno mi zapetljaju vrhove tako da sam od njih odustala
Ockej, hvala.

Ni ja baš nemam nekih dobrih iskustva sa tim šamponima za masnu kosu. Mislim da tu i nema neke pomoći....
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 03:08   #119
definitivno Elseve Total Repair maska i John Frieda go blonder sprej
__________________
"Vidiš, godine nas obrade različito... Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi."

Zadnje uređivanje Queen_T : 01.02.2013. at 03:42.
Queen_T is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 02:36   #120
1. L'Oreal Elseve i L'Oreal Elvive sampon za obojenu kosu- pruza obojenoj kosi svu vlagu i dobro je hrani te je ostavlja svilenkastom i sjajnom
2. Annyer sampon od koprive - super za kosu koja ispada, cini je snaznijom i potice rast mlade kose
3. Frank Provost hranjiva maska za kosu - cini cuda na suhoj i ostecenoj kosi, super mirise i intenzivno hrani kosu
4. Aveda maska za suhu i ostecenu kosu - jednako djelovanje kao i Franck Provost
5. L'Ocittane maska za obnovu kose - hrani kosu i cini je glatkom i mekom, iako nema toliko intenzivno djelovanje kao prve dvije spomenute maske
6. Avon regenerator za glatku kosu protiv kovrcanja po vlazi - dosta dobro obavlja svoju funkciju.
7. Avon serum za vrhove (zeleni)- odlicno za stajling, vrhovi djeluju puno zdravije,a kosa dobije prekrasni sjaj.
8. Arganovo ulje - bilo koje, izvrsno za obnovu jako suhe i ostecene kose, djeluje bolje od bilo koje maske
snjeguljica86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:13.