Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Motori i skuteri

Motori i skuteri Vrum, vrum. Koji skuter! Zakon!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2008., 21:52   #1
Najbolje 125-ice nove do 20000kn

Mogu bit kinezi naravno, mogu bit bilo kaj, najradije nakedi i enduro.. ak ko ima kaj za predložit, nemojte samo zongshena jer znam da je predobar, mora bit nov motor... hvala
commando9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 21:59   #2
Možda Yamaha Ybr 125
bokygs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 22:23   #3
Quote:
bokygs kaže: Pogledaj post
Možda Yamaha Ybr 125
Ma to znam, makar ju nisam još vozio mislim da je malo slaba.. ne znam jel sam u pravu...
commando9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 01:03   #4
Quote:
commando9 kaže: Pogledaj post
Ma to znam, makar ju nisam još vozio mislim da je malo slaba.. ne znam jel sam u pravu...
njesra od motora...prevec kosta za to kaj dobis...al ok da naucis vozit
trance_energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 12:23   #5
megeli- najbolji izbor, raspitaj se u vezi njega, i ja ga isto kupujem...
nema ti nista bolje, do 20000 kn!
jasamja125 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 12:35   #6
Ja i zaboravio na Megelli

Uglavnom:
http://www.megelli.hr/cjenik.html

i

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=7240.0

Tu imaš dosta informacija
bokygs is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 12:44   #7
hvala, i btw. znam vozit i vozim od 10. godine, učio sam se na yamahi cute, a sad me nema ni moj frend sa runnerom kad se ganjamo u zavojima, jedino me po ravnom ima, ali s mojim baotianom me nema po zavojima
commando9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 22:46   #8
e da...bas sam cuo za te megelli..to je navodno engleska firma ,al se proizvode neznam gdje...ugl. bas imaju dobre modele i nisu skupi...dali zna tko mozda za distributere u Zagrebu? fala
razoyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 23:39   #9
Quote:
razoyn kaže: Pogledaj post
e da...bas sam cuo za te megelli..to je navodno engleska firma ,al se proizvode neznam gdje...ugl. bas imaju dobre modele i nisu skupi...dali zna tko mozda za distributere u Zagrebu? fala
The engine comes from Taiwan, and the bikes will be built in China, but the design is from British design house Renfrew, who are responsible for various recent model Triumphs.

The 11bhp machine isn’t a direct competitor by Megelli’s own admission, but the firm hopes that at less than £2000, the Megelli Sport 125R will attract riders looking for a cheaper new bike without resorting to badly-built internet-bought Chinese machines.


Znači mašina dolazi iz Tajvana,motori se proizvode(sklapaju) u Kini,ali dizajn je Britanski

P.S.Distributeri za Hr
http://www.megelli.hr/mreza.html
bokygs is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 12:52   #10
Quote:
bokygs kaže: Pogledaj post
The engine comes from Taiwan, and the bikes will be built in China, but the design is from British design house Renfrew, who are responsible for various recent model Triumphs.

The 11bhp machine isn’t a direct competitor by Megelli’s own admission, but the firm hopes that at less than £2000, the Megelli Sport 125R will attract riders looking for a cheaper new bike without resorting to badly-built internet-bought Chinese machines.


Znači mašina dolazi iz Tajvana,motori se proizvode(sklapaju) u Kini,ali dizajn je Britanski

P.S.Distributeri za Hr
http://www.megelli.hr/mreza.html
e fala...to je to ...britanski dizajn ..
razoyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 12:09   #11
Quote:
jasamja125 kaže: Pogledaj post
megeli- najbolji izbor, raspitaj se u vezi njega, i ja ga isto kupujem...
nema ti nista bolje, do 20000 kn!
predobar je, malo je slab, ali imaš onaj stage2 kit po 2699kn koji mu povećava snagu na 18,6 ks, šta već i nije tako loše, za tu cijenu
ryder on the storm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 10:02   #12
bome i ja sam se je***o zapalio za ovaj megelli... uzeo bi si nakeda i odma stavio stage 2 kit...
kotnam si da motori nisu krš, jer se probijaju na tržište i moraju ponuditi nešto...
splicho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 11:10   #13
samo šta ćeš nakeda morat vjerovatno čekat do kraja ljeta
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 12:46   #14
Quote:
wasx kaže: Pogledaj post
samo šta ćeš nakeda morat vjerovatno čekat do kraja ljeta
znam...
taman do tad chu i imati lovu u kešu i mila majka.. nikaki krediti i ostale zajebancije
splicho is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 10:09   #15
ja sam se isto zagrijao za nakeda..hm ima li netko da je to već kupio ako da kakvi su dojmovi
chingy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 13:04   #16
ybr je slab ali sto mislis kakav ce biti kinez od 125 kubika? jos slabiji. ako mora biti novo onda ybr, ako ne mora, uzmi xt par godina staru.
-hrco- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 17:26   #17
Quote:
-hrco- kaže: Pogledaj post
ybr je slab ali sto mislis kakav ce biti kinez od 125 kubika? jos slabiji. ako mora biti novo onda ybr, ako ne mora, uzmi xt par godina staru.
Prva pametna u ovoj temi. Ybr je best buy 125 ccm motor,ybr i xt.
ivan-hull is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 08:59   #18
Quote:
-hrco- kaže: Pogledaj post
ybr je slab ali sto mislis kakav ce biti kinez od 125 kubika? jos slabiji. ako mora biti novo onda ybr, ako ne mora, uzmi xt par godina staru.
Potpisano.
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 09:28   #19
Tema je prastara... U međuvremenu se pojavilo još dobrih motora za tu lovu kao primjerice Derbi Cross City 125. Uz to, Hyosung nudi jedan enduro i jedan scrambler od 125 koji su navodno sasvim ok, a imaju dosta više snage od Ibra (dakle i Xt-a).
__________________
"On the planet Earth, man had always assumed that he was more intelligent than dolphins because he had a achieved so much - the wheel, New York, wars and so on - whilst all the dolphins had ever done was muck about in the water having a good time. But conversely, the dolphins had always believed that they were far more inteligent than man - for precisely the same reasons."
Gilberth is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 09:47   #20
pa i megelli po podacima ima više snage
chingy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:17.