Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Motori i skuteri

Motori i skuteri Vrum, vrum. Koji skuter! Zakon!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2008., 14:24   #61
italscooter

125ccm za 6.500,00 - gdje ćeš bolje. u king crossu isti takav ali se zove x-plorer košta 9.999,00 kunića. razlika u cijeni 3.500,00kn, valjda zbog naljepnice
šajo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 02:28   #62
pa nemože kupi suzuki gsx r1100 ili yamahu r1 ili yamahu r6 ili kawasaki ninju ako hoćeš brzinu skuter je za male troškove vožnju po gradu i probijanje kroz kolone zaobiđeš kud hoćeš, mala potrošnja, jeftinija registracija, ako kupuješ kineza nemoj se udebljati, ako treba uzbrdo onda neće.
__________________
Koljem za džabe!
SvinjskiBut is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 06:11   #63
hmm...pa ja điram baotiana vec 1 godinu po gradu i presao sam snjim 10 000km...jedino sta mi je oslo 2 puta je guma koju sam probusio,naletio 2 puta na ekser,ali ovako nista...meni je ok za grad
m-622 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 07:55   #64
Ja sam kupio LUNU Exakly 50 2 takt 6690kn za keš,do sad sam napravo 18000km po gradu svakodnevno ga koristim evo punh godinu dana i to bez greške. Što se tiće održavanja redoviti servis svakih 3000 km iznosi 180kn i po gasu, pustite priče pula radilica pukolo ovo otišlo ono, te priče sam i ja slušao prije kupvine.
mili is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 07:58   #65
Ko voli šminku neka kupi Yamahu,Gilieru...za vožnju kinez je zakon jeftino održavanje...
mili is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 16:16   #66
živjeli kinezi, živjeli jeftini skuteri, uskoro živjeli jeftini automobili
šajo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 00:41   #67
...Pozdrav....

-de ak netko ima kakvo iskustvo s skuterima x-plorer..vidjeh ga dosta jeftino...7000kn za 125 ccm plus 1 god kaska protiv krađe...pa ako iko išta zna....:
kike01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 07:57   #68
Quote:
kike01 kaže: Pogledaj post
... plus 1 god kaska protiv krađe...pa ako iko išta zna....:
A šta će ti kasko za to, kao da bi ga netko ukrao


Banderas-Sedmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 12:35   #69
Quote:
kike01 kaže: Pogledaj post
...Pozdrav....

-de ak netko ima kakvo iskustvo s skuterima x-plorer..vidjeh ga dosta jeftino...7000kn za 125 ccm plus 1 god kaska protiv krađe...pa ako iko išta zna....:
a di si ga vidio za te pare?
šajo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 13:56   #70
bjezi od kineza...koliko para toliko muzike...
aina_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 18:37   #71
Thumbs up

Quote:
šajo kaže: Pogledaj post
a di si ga vidio za te pare?
....merkatonje...jošaki maš amerikan il nekaj tak...ispeglaš ga na 2-3 godine...ne osjetiš ratu a iamš fini motorčić.....bar tak zgleda...
kike01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 21:27   #72
Quote:
OneMan kaže: Pogledaj post
Pozz imam jedno pitanje? Danas sam isao ujutro na kavu u selo vozio sam ga malo brze i samo mi je odjednom stao dali tko zna sta bi moglo biti ali kurblu ne mogu uopce stisnuti dali je zaribo ili je nesto drugo u pitanju a kada stisnem alnaser samo mi kvrca i nista vise uopce nedaje nikaki zvuk? Aj ako neko zna sta bi moglo biti neka mi javi. Hvala unaprijed
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ZACVIKALA RADILICA ILI KLIP!!!

tak je mom burazu bilo na piaggio nrgu mc2, nakon 30 tisuca predenih km u 10 god je tek prije 1mj krepo, ISTA STVAR NEMOZE KURBLU STISNUT, ZACVIKALO!!!
pRo_xXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 18:40   #73
Quote:
rebelyyy kaže: Pogledaj post
Nije zbog naljepnice nego je ital skuter lopovska firma koja nema niti servisa niti dijelova pa ces vidjeti zasto kosta toliko za jedno godinu dana kada ti nesto krepa a uvoznik koji je do sada promjenio 5 imena firmi jer svaki puta kada ga netko tuzi on promjeni ime firme nema niti komada rezervnih dijelova pa onda taj skuter slobodno gurni u savu

Ja sam imao Ital skuter i sada imam X-plorer i razlika u cijeni vrijedi svake lipe jer iza X-plorera stoji do sada koliko imam s njima iskustva profesionalna firma a iza italskutera banda lopova koje treba staviti sve u zatvor!!!

Sretno dok se ne pokvari onda ravno u savu sa italskuterom

kakooooo si isfuren aaaaaaaa na taj iksplorer

kinez ko kinez svi su isti, a ti sebe uvjeravaj kako oces, da je taj iksplorer nesto bolji, lol zbog cega, zbog jakog servisa, mos si mislit, svi dijelovi pasu na sve te kineske skutere, imali neki svoj servis ili ne, jednom rijecju nebitno

a i jake li te tvoje iksplorer firme koja ne postoji nigdje osim kod nas, jer naravo to je nasa "firma" (jer koliko vidim na netu nema nigdje nista o njima osim kod nas) koja uvozi dijelove i sklapa te skutere pod svojim imenom x plorer...mos mislit

mislim kako vec sebi nisi dosadan sa tim svojim skuterom i davljenju na ovom forumu, e pa ako nisi sebi, vjeruj svim ostalima jesi
yello is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 19:43   #74
samo cekam da netko otvori temu

koji skuter uzeti? baotian speedy, italscooter speedy, ili xplorer speedy

kad ce netko shvatiti da je to isto osim naljepnica koje se ljepe na plastike



a ti rebelyyy il si mutav il ti noge smrde
igor.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 10:51   #75




no dobro znaci ciju masinu ima x plorer? a ciju ima baotijan, ital, kvinki, peda i ostale pm

i tko ima pravi plastike, zasto svi imaju jednake plastike? i istu naljepnicu speedy na kadi podnici

i ako si tako pametan ocu detaljnu razliku u masinama od gore navedenih, u cemu se razlikuju?


e da xplorer je sranje ital skuter je bolji
igor.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 14:40   #76
a Piaggio Zip 50ccm 4T?
on je isto 4T (dakle kur...cu ne ide) i ima 10" kotače...
to onda nije šrot?
ja sam prije imao Kymca Agilitya 50ccm 4T, i nije isto k.. išao, ali je bio bolji skuter od mnogih talijana... (da ne govorim Peugeota)...

a kaj se tiče tih "Hondinih" mašina, zbilja su se pokazale nepoderive i malo troše, inače se ne bi ni ugrađivale u tolike marke, pa makar bile i sve kineske...
Igoreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 14:45   #77
Quote:
igor.sb kaže: Pogledaj post




no dobro znaci ciju masinu ima x plorer? a ciju ima baotijan, ital, kvinki, peda i ostale pm

i tko ima pravi plastike, zasto svi imaju jednake plastike? i istu naljepnicu speedy na kadi podnici

i ako si tako pametan ocu detaljnu razliku u masinama od gore navedenih, u cemu se razlikuju?


e da xplorer je sranje ital skuter je bolji
Explorer je bolji.
Dokazano.
U delta force(prvi dio) Chuck Norris vozi explorera dok arapi voze ital skutere i ne mogu ga stići jer u Libanonu nema servisa za njh, dok za explorer ima na svakom ćošku. Glavna razlika je što na explorer možeš montirati minobacač dok na ital skuter iz Buzina ne možeš.
Razlika je i u snazi, jedan tip iz Gorske službe spašavanja je .sa explorerom je izvukao cijeli šleper sa ital skuterima iz provalije, dok ital skuter sam ne može ići uz brdo. eto...
centurion 22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 15:16   #78
Quote:
commando9 kaže: Pogledaj post
Jeste vi svi snobovi ??? Čovjek možda nema love il nije lud da za skutere da prek 10tkn, pa kaj svi pljujete po kinezima ??? Ja imam Baotiana 4 godine i prije par mjeseci mi se pokvario i sad sam ga popravio i sve šljaka ko prije i metnul bum kit za soma kuna i gljivu isto i išel bu bolje neg vaši svi presrani talijančići. I ne pljujite više po kinezima !!!
metni kaj češ, i neće ti ič bolje od mog presranog talijana sa gotovo svim malossi djelovima.kiezima svaka čest za malu potrošnju, održavanje,...,al o performasama nećemo
ryder on the storm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 19:34   #79
Quote:
rebelyyy kaže: Pogledaj post
Majstore svaka tvornica radi svoje motore a, skoro sve se radi po licenci po jednom starom hondinom motoru koji je prakticki najprodavaniji motor na svijetu ako pricamo o modelu speedy

X-plorer skuteri imaju keinhl karburator ,usis karburatora je 1 mm veci motor tako dobiva vise snage,ima drugaciji omjer zadnje getribe,imam drugaciji sistem katalizacije ispusnih plinova itd.....

Ti samo pricas o jednom model sa 10" kotacima i oni svi isto izgledaju izvana to sto ti kazes da su plastike iste ali iznutra je jako velika razlika u kvaliteti

Nemoj pricati gluposti o necemu sta ne znas ja kazem da X-plorer ima 18 modela četverotaktnih,dvotaktnih,125 ccm,150 ccm cak vidim sada i 250 ccm
Tako da je ital skuter ne moze u nicemu s njima mjeriti,italskuter je smece ali radi njega ne treba osudivati druge uvoznike

Razlika je velika ,prevelika pogotovo sta je ital skuter lopovska firma koja nema servisa ,dijelova niti garancija

Kakva je to firma koja je do sada 5 puta ,mjenjala ime samo da ga ne mozes tuziti.

LP
di su ti 18 modela da ja vidim, i kazem ti de mi nađi neku stranicu di se spominje x plorer a da nije nasa stranica, ja ju nisam nasao, ne znam koji k...al ti ocito radis u tom x ploreru il sta

lol ako vodece svijetske firme skutera ne prave svoje masine, zasto bi svaki kinez pravio svoju, a zna se da svi trpaju one gy6 masine

jebote piaggio pravi masine za 4 tvornice danas, minarelli je prije bio daleko najjaci pravio je za 6-7 tvornica, franco morini isto tako

de ajd bok dosadan si stvarno, kad budes natuko 30 tkm na exploreru bez vecvih problema, onda mozemo pricat

btw...nisam znao da veci karburator daje snagu
igor.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 20:19   #80
Quote:
rebelyyy kaže: Pogledaj post
Mutav si definitivo ti

Majstore nemas pojma o cemu pricas pa bolje suti nego da meljes gluposti

Jel znas gdje se sve radi X-plorer skuteri ne znas sigurno onda ne seri gluposti

Nema Ital skuter i X-plorer veze s vezom kakva jebena naljepnica.

Skuteri X-plorer se radi u 4 najbolje kineske tvornice vidio sam katalog za drugu sezonu imaju 18 modela skutera kakve to jebene veze ima sa icim drugim

Tako da se seri o necemu sta nemas pojma!

Speedy model od itala skutera nemam veze s x-plorerom jer se ne radi u istoj tvornici,makar tako pise na izjavi o sukladnosti ali to da ti idem objasnjavati bi ti vjerovatno trajalo cijeli dan.

Ital skuter ima 3 modela,a X-plorer 18 kakve onda oni veze imaju jedni s drugima

Ne serite o necemu sta nemate pojma!
UMIŠLJENO MULE, NAĐI SI ŽIVOT I GLEDAJ MALO DALJE OD 2 METRA ISPRED SEBE I SVOG ZAJEBANOG SKUTERA KOJI JE NAJJAČE BOŽANSTVO NA OVOM FORUMU, NEMREM VJEROVAT DA TI MISLIŠ DA SI U PRAVU NAKON KAJ TI IGOR.SB KOJI SE KUŽI 100X BOLJE OD TEBE U MOTORE. MALO OHLADI S EXPLOTEROM, I PROBAJ VJEŽBAT GLEDAT DALEKO, A NE 2 METRA, ZA POČETAK PROBAJ 3, PA 4 ITD.
commando9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:19.