Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2004., 00:22   #21
Bolje kučine nego kurčine

fjbg
nenoXtreme
__________________
Direktor Svemira i FJBG-a između ostalog
nenoXtreme is offline  
Old 05.03.2004., 00:25   #22
Quote:
nenoXtreme kaže:
Bolje kučine nego kurčine
Bolje tenis na posteru, nego penis u tosteru
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Old 05.03.2004., 00:26   #23
bolje qurac u ruci nego na grani

fjbg
nenoXtreme
__________________
Direktor Svemira i FJBG-a između ostalog
nenoXtreme is offline  
Old 05.03.2004., 00:29   #24
Bolje kurac u ruci, nego ruka u kurcu
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Old 05.03.2004., 00:30   #25
bolje grlo u qurcu nego qurac u grlu

fjbg
nenoXtreme
__________________
Direktor Svemira i FJBG-a između ostalog
nenoXtreme is offline  
Old 05.03.2004., 00:31   #26
Quote:
nenoXtreme kaže:
bolje grlo u qurcu nego qurac u grlu
Pa čuj.... kak da ti velim...

__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Old 05.03.2004., 00:34   #27
Reci mi nešto lijepo, nešto nježno, nešto što divno zvuči kad se šapne na uho...

Reci mi da tvoje srce pripada meni. Reci mi da me voliš

fjbg
nenoXtreme

ps
koji qurac mene pitaš kaj da mi veliš?
__________________
Direktor Svemira i FJBG-a između ostalog
nenoXtreme is offline  
Old 05.03.2004., 00:35   #28
Ma znaš da te obožavam... kaj ti baš svaki dan to moram govorit?
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Old 05.03.2004., 00:37   #29
I cvijeće sa zalijeva svaki dan

Ružo, srce, dođi amo

fjbg
nenoXtreme
__________________
Direktor Svemira i FJBG-a između ostalog
nenoXtreme is offline  
Old 05.03.2004., 00:40   #30
Quote:
nenoXtreme kaže:
Ružo, srce, dođi amo
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Old 05.03.2004., 00:47   #31
__________________
Direktor Svemira i FJBG-a između ostalog
nenoXtreme is offline  
Old 05.03.2004., 01:20   #32
Šta bi ti bio bolji od mene????
__________________
Direktor Svemira i FJBG-a između ostalog
nenoXtreme is offline  
Old 05.03.2004., 05:45   #33
Thumbs up

Hey...
Evo i mene malo da tracamo.
super mi je ova tema, i mogu vam reci da imam pricicu dvije iz mog zivota kojih se rado sjecam. Inace meni je sto vise ljudi, to je vise veselja, volim kad se svi volimo i mazimo u mraku.
Bila sam jednom na orgijama i bilo je fantasticno, htjela sam iskociti iz vlastite koze od zadovoljstva.
Bilo je i scena sa mojom prijateljicom i njezinim deckom u hrvatskoj na moru prije nekoliko godina. Ona me je pitala da li bih ja isla sa njima u njihov hotel da ih slikam dok oni vode ljubav... a ja sam naravno rekla da. I tako sam ih ja slikala malo, a onda sam uskocila u krevet. Ona je gledala mene i njezinog decka i uzivala... Sutradan smo bili na plazi kao da se nista nije dogodilo, ja sam se jos nekoliko puta pojebala s njim ali ona me je pitala, rekla je da se napali kad zna da je on sa nekom drugom, tako da sam ga ja pozvala u moj hotel na nekoliko sati...
Bila sam i sa dva latino jebaca u isto vrijeme, i neje se znalo tko pije a ko placa, sa jednim od njih sam jos u kontaktu 7 god. kasnije sto je super. Kad god on dodje u London mi imamo fun zajedno...
Inace, ja sam jako otvorenih pogleda i na zivot i na sex, nije mi nista fuj osim naravno djece i zivotinja a sve ostalo ne marim!
I tako... nadam se da sam vam uljepsala malo jutro. Imam ja jos nekih prica ali te su jako xxxx-rated, a posto mi je ovo prvi post moram paziti na ponasanje malo..
ajd cao!!
Mia-Sofija is offline  
Old 05.03.2004., 06:05   #34
Ciao, ljubavi.
Gotova si i ovako i onako kad te se ovi ovdje krvozderni dohvate.
Zapravo, onima koji ce te napast, preporucam odmah da prekinu s pizdarijama jer ce sa mnom posla imat.
Inace, svaka cast.
BTW, Mia-Sofija me ostavila u otelu dok se osla jebat. Kravetina jeguljasta.
Al zna ona to pa dobro.
Drugi put idem i ja.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Old 05.03.2004., 06:05   #35
Quote:
Mia-Sofija kaže:
Hey...
Evo i mene malo da tracamo.
super mi je ova tema, i mogu vam reci da imam pricicu dvije iz mog zivota kojih se rado sjecam. Inace meni je sto vise ljudi, to je vise veselja, volim kad se svi volimo i mazimo u mraku.
Bila sam jednom na orgijama i bilo je fantasticno, htjela sam iskociti iz vlastite koze od zadovoljstva.
Bilo je i scena sa mojom prijateljicom i njezinim deckom u hrvatskoj na moru prije nekoliko godina. Ona me je pitala da li bih ja isla sa njima u njihov hotel da ih slikam dok oni vode ljubav... a ja sam naravno rekla da. I tako sam ih ja slikala malo, a onda sam uskocila u krevet. Ona je gledala mene i njezinog decka i uzivala... Sutradan smo bili na plazi kao da se nista nije dogodilo, ja sam se jos nekoliko puta pojebala s njim ali ona me je pitala, rekla je da se napali kad zna da je on sa nekom drugom, tako da sam ga ja pozvala u moj hotel na nekoliko sati...
Bila sam i sa dva latino jebaca u isto vrijeme, i neje se znalo tko pije a ko placa, sa jednim od njih sam jos u kontaktu 7 god. kasnije sto je super. Kad god on dodje u London mi imamo fun zajedno...
Inace, ja sam jako otvorenih pogleda i na zivot i na sex, nije mi nista fuj osim naravno djece i zivotinja a sve ostalo ne marim!
I tako... nadam se da sam vam uljepsala malo jutro. Imam ja jos nekih prica ali te su jako xxxx-rated, a posto mi je ovo prvi post moram paziti na ponasanje malo..
ajd cao!!

meni jesi......... sad idem kuhat kavu.......samo ti pisi mia nemas se sta sramit, to ces brzo skuzit
__________________
pio sam da te zaboravim......ali, kad sam postao pijan vidio sam te dvostruko
easy is offline  
Old 05.03.2004., 06:13   #36
Bolje da vise ne pisem, vec su mi gacice mokre!!!
Al ja se barem ne pravim da sam fina, jedva cekam da mi neke cure pocinju slati moralisticke odgovore na ovo, a ja cu im reci budi sretna maco sto se nisam jos uhvatila tvoga decka... hahahaha...
Jednom se zivi. Ja kad umrem necu da mi na spomeniku pise: ona je bila nevina...
Danas sam imala tel. sex prvi put u zivotu, trajalo je nekih pola sata, al sva sreca sto ja nisam placala!!! Sve je pocelo onako neobavezno i prijatno, a onda je vrag odnio salu. Ja sam bila jako glasna, a moj cimer mi je lupo na vrata bas u krivom trenutku i viko; sta ti je, jel' si ok? sramota ajme me!!
A ja izasla znojava iz sobe kasnije i rekla mu da sam imala uzasan grc u nozi?! I telefon mi je ispo bas kad je decko na drugom kraju svrsavao!!!
Bilo je krasno.
Mia-Sofija is offline  
Old 05.03.2004., 06:25   #37
Quote:
Mia-Sofija kaže:
Bolje da vise ne pisem, vec su mi gacice mokre!!!
Al ja se barem ne pravim da sam fina, jedva cekam da mi neke cure pocinju slati moralisticke odgovore na ovo, a ja cu im reci budi sretna maco sto se nisam jos uhvatila tvoga decka... hahahaha...
Jednom se zivi. Ja kad umrem necu da mi na spomeniku pise: ona je bila nevina...
Danas sam imala tel. sex prvi put u zivotu, trajalo je nekih pola sata, al sva sreca sto ja nisam placala!!! Sve je pocelo onako neobavezno i prijatno, a onda je vrag odnio salu. Ja sam bila jako glasna, a moj cimer mi je lupo na vrata bas u krivom trenutku i viko; sta ti je, jel' si ok? sramota ajme me!!
A ja izasla znojava iz sobe kasnije i rekla mu da sam imala uzasan grc u nozi?! I telefon mi je ispo bas kad je decko na drugom kraju svrsavao!!!
Bilo je krasno.
mislim da taj decko nece bit jedini koji ce drkat na tebe
__________________
pio sam da te zaboravim......ali, kad sam postao pijan vidio sam te dvostruko
easy is offline  
Old 05.03.2004., 06:30   #38
ajde, ajde, budi bas bezobrazan, ili bezobrazna (jos bolje)!!
Mia-Sofija is offline  
Old 05.03.2004., 06:33   #39
Quote:
Mia-Sofija kaže:
ajde, ajde, budi bas bezobrazan, ili bezobrazna (jos bolje)!!
zekam se mia ne se ljutit, nije mi namjera bila bit bezobrazan, uljepsala si mi jutro
__________________
pio sam da te zaboravim......ali, kad sam postao pijan vidio sam te dvostruko
easy is offline  
Old 05.03.2004., 06:37   #40
Ma ja to mislim u dobrom smislu!!!
Meni je najdraze kada se muskarac igra sa sobom dok ga ja izazivam, ili jos bolje kad se ja igram sa njim!!! Valjda si dovoljno star-a za ovakve razgovore.!!!
Mia-Sofija is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger