Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2010., 15:54   #1
Top lista najdražih proizvoda za kosu

Ovdje možete pisati o svojim najdražim proizvodima za kosu. Koji su to, čemu služe, zašto su tako dobri isl .

Stara tema, sličnog sadržaja, nalazi se ovdje.
__________________
PPPP

Zadnje uređivanje Just a Girl : 28.02.2010. at 21:48. Reason: nadopuna
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 17:09   #2
dobila sam od tete iz svedske jedan preedobar proizvod... od njega mi je kosa fenomenalno mirisala, bila mekana i savrsena... potrosila sam ga nakon 2 mj i ne mogu ga prezalit. muka mi je jel ga nisam stedila

nisam nigdje u hrv vidjela da ga ima za kupit, i ne znam jel se jos proizvodi...
ugl. zove se Cristalli Liquidi i ovako izgleda http://www.echosline.it/files/images...ECSTY01358.jpg ako netko zna di ima za kupit neka mi kazee
goldilocks is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 17:35   #3
Dakle... Ima dosta proizvoda za kosu koje OBOZAVAM, vecina ih je iz bonacure i kerastase asortimana, ali ako moram izdvojiti recimo tri najdraza bez kojih ne mogu to bi bili sljedeci:
1. moj apsolutni number one je bonacure fluid za vrhove Sealed ends
http://www.lookfantastic.com/hair/bc...aled-ends.html
2. omiljena maska bez koje moja kosa ne bi bila takva kakva je: bonacure Repair rescue
http://www.lookfantastic.com/hair/bc...ent-200ml.html
3. zbog problematicnog vlasista ne mogu bez Kerastase sampona protiv peruti
http://www.lookfantastic.com/haircar...mpoo-dry).html
__________________
Think positive...

Zadnje uređivanje frupy : 28.02.2010. at 17:58.
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 18:44   #4
Kerastase Chroma Riche

-inače imam plavu kosu a ova linija je za obojanu kosu i kosu s pramenovima!

Šampon, ulje za kosu i maska koja je savršena

Inače imam i od Keune Daily šampon jer ovaj od Kerastasa koristim 1 tjedno! i nije baš jeftin da se rasipam s njim!! pozz
Ines@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 01:24   #5
Bed Head Tigi regenerator sa vitaminima
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 04:54   #6
Kal- Hair force
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 20:20   #7
matrix definitivno! spasia je moju užasno suhu kosu!
monopoly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 20:52   #8
šampon za smeđu kosu od tigija.

kad poludi vichy za itchy scapl.

marokansko ulje - to za kraju da se sjajni do - beskraja. a ne masni... i divno miriši.
to je sve što i stavljam na tikvu.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 21:39   #9
Gdje ima za kupiti to marokansko ulje? Hvala na odgovoru!
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 21:42   #10
u frizerskima. ne znam di drugdje, ali nešto, jao, presavršeno.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 07:09   #11
Evo nekih od mojih favorita, moja je kosa masna i farbana.
Paul Mitchel tea tree special shampoo fino osvezi skalp i kosu, hladi dok se kosa pere sa njim a i posle, dok se susi. Odlicno ocisti masnu kosu i pomaze da se manje masti. Cula sam se farba zbog njega skida lakse iako nista slicno nisam primetila na svojoj kosi.

Neutrogena anti- residue shampoo skida sve naslage preparata, silikona, gelova i ostalih cuda na kosi koje ni ne vidimo golim okom a zbog kojih se kosa brze masti, izgleda tanja (tj manje gusta) i pocne da "visi" bez zivota. Koristi se jednom sedmicno/jednom u dve sedmice itd po potrebi.

Neutrogena triple moisture deep recovery hair mask. Cini kosu sjajnom, mekanom, jednostavno divnom! Iz mrtvih vraca u zivot!

Aussie 3 minute miracle. divno mirise, neguje kosu, cini je mekanom.

John Frieda fizz-ease hair serum thermal protection stiti kosu od fena, pegle i ostalih "vrelih" stvarcica kao i od UV zraka. Pomaze da boja sto duze traje. Sto je meni najvaznije kosa ne izgleda masno od njega.

Sve od John Frieda brillian brunette, a posebno ovaj proizvod-
__________________
I remember years ago someone told me I should take caution when it comes to love...
I did...
I did.
Green-Eyed-Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 23:16   #12
Meni je na top listi naj proizvoda samo 1 - Pantene Waves&Curls,a njega više ne mogu nać u dm-u pa ako neko vidi slučajno negdi po zg-u nek mi javi!
 
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 16:10   #13
čičkovo i ricinusovo ulje, alfaparf midollo di bamboo šampon, maska, ampule, inneov tbl za kosu
cicamalamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 16:22   #14
la roche posay kerium šampon
kokosovo ulje iz kemiga
zeleni sunsilk za kovrče
vixen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 16:38   #15
bc bonacure sealed ends fluid za vrhove
loreal prof. tecni art hot style iron finish- prije peglanja
john frieda šamponi za pramenove i plavu kosu
nuxe zlatno ulje
slatkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 23:17   #16
Bc Bonacure repair rescue sealed ends .

Drugo se sve mijenja .
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 18:21   #17
Nivea, šamponi, regeneratori, maske... oni su mi apsolutni No.1 za kosu.
__________________
Negdje uz put ja sam te izgubila
ni jedan nema to sto sam u tebi ljubila
malaSplit87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 18:50   #18
john masters organics lavender rosemary šampon za normalnu kosu i također njegov lavender & avocado intenzivni regenerator!! bez toga ne mogu.

bademovo ulje za vrhove (zapravo, bilo koje hladno prešano, nerafinirano ulje koje ne smrdi, avokado ne dolazi u obzir)
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 18:52   #19
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
marokansko ulje - to za kraju da se sjajni do - beskraja. a ne masni... i divno miriši.
tilla, je li to ovo: http://www.moroccanoil.com/ (arganovo ulje)
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 18:57   #20
BC Bonacure Sealed ends, Repair rescue linija - fenomenalan, kratko ga imam, ali već sam se zaljubila u njega, kosa je meka, sjajna, zamaskira suhi vrh, odlično miriši
Tigi, Girl Toys, Shine serum - super miriši, ne masti, nije škripav pod prstima
Vichy žuti šampon za suhu kosu - meni najbolji šampon za suhu kosu, hidratizira, omekani kosu + lako raščešljavanje nakon pranja
H&S, Sensitive - kad dobijem prhut od probavanja raznih šampona, uvijek se prhuti riješim pomoću njega, a odličan i za ispiranje nakon farbanja, ako boja ispadne pretamna
Rene Furterer, šampon, za hidratizaciju kose - odličan, kosa izuzetno meka, da se raščešljat bez problema, ali malo i masti jer je, osim za dry hair, i za dry scalp
BC Bonacure Moisture kick kura - izuzetan sjaj, dobro raščešljavanje, fino miriši, daje i odličnu glatkoću kosi
Garnier Fructis, regenerator za blond kosu - od svih regeneratora iz DM-a - najbolji, od njega je kosa mekana, glatka, i mogu se bez problema raščešljati.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:54.