Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2010., 20:11   #61
evo ovako, ja imam jedno pitanje pa nadam se da netko ima odgovor. Meni najbolji proizvod za kosu, nakon što stavim šampon je ona maska za kosu, koja se dobije u kutiji skupa s bojama za kosu. Konkretno koristim pallete boje i ta maska je nešto savršeno, inače često moram prati kosu jer se masti brzo, a s ovim ne toliko,a da ne pričam koliko je mekana, sjajna i savršeno se raščešljava. Zna li netko, kakva maska, regenerator ili balzam je najbliži tome?
milicarre is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 21:20   #62
Da, i meni su ti balzami uz boje super, i od garniera su super.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 11:35   #63
Meni je osobno regenerator iz nove linije Garnier Naturals presavršen. I to onaj žuti Shea butter i avokado oil.. Kosa mi je extra mekana poslje njega. Čak nemam potrebu za maskama koje sam inaće uvijek koristila. Nije skup pa vam vrijedi probat. I slažem se, Klasov silikon za kosu je također jako dobar.
sara2807 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 12:23   #64
ulja za kosu

negdi sam proćitala za ulja koja se mogu grijati i staviti na kosu ,pomaže kosi koja je suha ,ispucana doslovno beživotna ,ili šišati ili koristiti taj tretman
estrelitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 02:32   #65
L'Oreal Elseve Nutri Gloss Light - sampon i regenerator - odlicni! kosa je bas mekana i sjajna!
Avon maska za kosu od maslinovog ulja i Avon serum za suhe vrhove (onaj sa zelenim cepom) - nimalo ne zamasti vrhove i stvarno izgledaju zdravije, za razliku od Keune ampula, koje su mi samo nekako umastile kosu...

Ostalo od kupovnih preparata ne koristim, jer izbjegavam i lakove, pjene, pegle... :-) jedino si napravim masku od ricinusovog ulja i pantenola i sasvim mi dovoljno bude :-)
Provincijalka21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 16:18   #66
Jao meni su najbolje one stvari kod frizera pogotovo Loreal professionnel predobro!Al ja brijem da te to navuče kosa ti se navikne na sve silikone i šta sve ima unutra pa onda stalno to moraš koristit.Ja sam izmučila svoju kosu.Sad mi crnilo blijedi i šišam je kako raste da imam prirodnu svoju boju.Zaboli me za izrast!Sad koristim šampon od koprive koji je fenomenalan kosa mi ima volumen nevjerojatno je čvrsta što je super,na vrhove malo regeneratora Nivea za suhu kosu.Kad imam para kod frizera na masku,ampule i sl.Vjerovatno ću si naručit sa Strawberryneta Catwalk curls rock leave in conditioner jer je super cijena za ogromnu količinu 250ml i regenerator Catwalk ogromni su također i isplate se imaš ih mjesecima,al od šampona od koprive ne odustajem ne!E da jel zna tko zašt nemrem poslat više od jedne slike na forumu?Ovaj attachment
Lorenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 22:02   #67
-Olival šampon od čička-nema silikona, kosa se sjaji ludilo
-Balea regenerator od marelice i onaj ljubičasti - dobar miris, dobra cijena, kosa miriši danima
-maska od L'oreala s matičnom mliječi & ona za 5 problema - super miris, ok cijena, napravi posao
__________________
Play restart
Željezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 02:06   #68
Vichy crveni šampon
zaljubljena sam u to čudo,puno manje kose mi ostaje na češlju,ne moram ju često prati,neki put ni ne stavim regenerator ( žuta schauma) ma najboljiii šampon ikad,a probala sam ih stvarno puunooo!!!
I naravno L'occitane linija za suhu kosu radi mirisa,kosa miriši još 3 dana nakon
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 02:13   #69
Vichy crveni šampon
zaljubljena sam u to čudo,puno manje kose mi ostaje na češlju,ne moram ju često prati,neki put ni ne stavim regenerator ( žuta schauma) ma najboljiii šampon ikad,a probala sam ih stvarno puunooo!!!
I naravno L'occitane linija za suhu kosu radi mirisa,kosa miriši još 3 dana nakon
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 02:55   #70
Eh, da dodam još...

-Subrina Recept šampon protiv ispadanja kose
-Schaumma Biomandel regenerator
-Garnier naturals regenerator s brusnicom za obojenu kose
-Urtekram-aloe vera
__________________
Iglasto čeljade...
KANARinka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 18:06   #71
Je li itko primijetio da ni u dm-u ni u Kozmu više nema za kupiti L'Oreal Elseve Nutri Gloss seruma? Zašto? Meni je on skoro sve što mi treba... ne mogu bez njega
http://www.lorealparis.com.hr/proizv...m-lumiere.aspx
eugenia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 23:22   #72
Quote:
Lorenica kaže: Pogledaj post
Vjerovatno ću si naručit sa Strawberryneta Catwalk curls rock leave in conditioner jer je super cijena za ogromnu količinu 250ml i regenerator Catwalk ogromni su također i isplate se imaš ih mjesecima,al od šampona od koprive ne odustajem ne!E da jel zna tko zašt nemrem poslat više od jedne slike na forumu?Ovaj attachment
Meni je ovaj odličan dovoljno je jednom stisnuti za cijelu kosu, tako da će trajati stvarno duuugo
overburdened is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 00:55   #73
Quote:
Željezna kaže: Pogledaj post
-Olival šampon od čička-nema silikona, kosa se sjaji ludilo
Slažem se, ovaj šampon je savršen
__________________
29.01.2010. :-)
frutabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 09:30   #74
lajkam ovaj topic:-)
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 10:28   #75
Ocat je da smrdi dok ga držiš al meni poslije kosa bude taaako sjajna što ne dobbijem s nijednim šamponom
__________________
Daj reci... Je li nakon svega stvarno grijeh zastati kad čuješ sličan smijeh?
kyk@15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 13:29   #76
Gdje ima sve za kupiti Kerastase proizvoda??
Tnx..
__________________
You may only be a person in this world, but for someone, you are
the world!!!!
mary_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 15:41   #77
hey ljudi
sta jos postoji osim gelova i briljantina za njegu kose ?
tnx
blues246 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 21:00   #78
super mi je baleina maska za suhu kosu u vrecici. a za oblikovanje kose john frieda pjena za kovrcavu kosu!
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 21:51   #79
najbolji proizvod za kosu je Macadamia naturail oil i svi proizvodi na toj bazi http://www.macadamiahair.com/ zaista sam oduševljena . kosa nahranjena,njegovana i super miriši. ulje je bez alkohola
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 21:54   #80
Garnier regeneratori koji se dobiju uz boju za kosu i kokosove ulje.
__________________
vrijeme je da se krene.
Ensi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:30.