Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2013., 16:41   #121
Gdej se može nabaviti Loreal shine gloss???????
noemi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 01:13   #122
deinitivno broj 1 je kokosovo ulje koje koristim kao masku...najsavršeniji proizvod ikad!
2. john frieda shine shock- krema za sjaj kose

i to je to
grožđe2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 08:44   #123
Quote:
grožđe2 kaže: Pogledaj post
deinitivno broj 1 je kokosovo ulje koje koristim kao masku...najsavršeniji proizvod ikad!
2. john frieda shine shock- krema za sjaj kose

i to je to
gdje kupis kokosovo ulje i koja je cijena?
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 13:07   #124
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
gdje kupis kokosovo ulje i koja je cijena?
http://www.biobio.hr/search?query=kokosovo+ulje
grožđe2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 21:55   #125
1. kokosovo ulje
ja ga otopim i stavim na suhu kosu, držim cca 5-6 sati, a nekad i cijelu noć i baš kosa bude mekana i manje suha i frizzy
znam ga i kombinirati s jojobinim uljem i isto bude super učinak
2. nivea curl balm
nakon par dobrih recenzija na forumu, odlučila sam ga kupiti (muller, 30kn)
treba ga dosta staviti, fino hidratizira, učvrsti loknice, ali ne ukruti kosu, kosa nije frizzy i miris je sličan mirisu one plave niveine kreme
3. Dove regenerator u tubi za obojanu kosu
lijepo omekša kosu i radi bolji posao od 99% kojekakvih maski za suhu kosu koje sam probala, ima ga samo u mulleru za kupiti
4. Nuxe ulje
treba ga staviti jako malo, daje lijepi sjaj i jako fin miris kosi, a omekša krutu kosu kad stavim previše gela za oblikovanje
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 20:26   #126
1.Avokadovo ulje od Kemiga na cijelu duljinu kose - dva puta tjedno. Daje sjaj,punoću i gustoću ispucanoj, tankoj i beživotnoj kosi...

2.Ricinusovo ulje od Kemiga povremeno na vlasište jer ubrzava rast kose.

3.Što se tiče šampona i balzama za kosu, definitivno crni gliss kur! Kosa je preporođena!

4.Za nezahtjevnu kosu gliss kur rozi http://img824.imageshack.us/img824/8840/glis.jpg zbog diiiivnog mirisa!!!

I to je to povoljno i učinkovito
ribica** is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 04:58   #127
Quote:
grožđe2 kaže: Pogledaj post
deinitivno broj 1 je kokosovo ulje koje koristim kao masku...najsavršeniji proizvod ikad!
Potpis. Od svih ulja koje sa isprobala na kosi (i vlasištu), ovo je čudo. Nije teško a kosa ga pije kao žedan čovjek vodu u pustinji. Inače ga koristim najviše u kuhinji, no mislim da ću kupiti posebno pakiranje samo za kosu.

Inače trenutno volim:
Alverde šampon breza i kadulja
Lush Vegansese regenerator iako je malo slab što mi kosa više raste..
Tigi Bed Head Dumb Blonde Leave in Conditioner, totalni HG
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 15:55   #128
Do prije kojih 5-6 mjeseci moja kosa je bila totalno drama, sam pogled na nju bi me cinio depresivnim. Buduci da se bojih vec godinama kosa mi je totalno izgledala ka slama, uzasno fizzy i dehidracija joj je bila hitno potrebna medutim koji god proizvod koristila, kupljen u salonima ili u ljekarni - nije pomoglo dok nisam probala Organic, pure Kokosovo ulje koje sam kupila u bocici u tvrdom stanju.
Noc prije nego sto operem kosu rastopim malo ula te utrljam u kosu te ostavim prekonoci da cini cuda. Ujutro operem kosu ka normalno.
Kosa mi godinama nie bila ovako sjajna.
Inace kokosovo ule koristim svaku noc nakon ciscenja lica jer godinama sam imala akne. ne koristim nikakve kreme osim kokosovo ulje navecer, ujutro Argan oil te faktor 50 na licu tijekom dana.
Koza i kosa mi nikad nisu bili ovako zdravi.
Cak sam prestala nositi foundation na licu jer mi koza blista.
lyrics is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 16:28   #129
Quote:
lyrics kaže: Pogledaj post
Do prije kojih 5-6 mjeseci moja kosa je bila totalno drama, sam pogled na nju bi me cinio depresivnim. Buduci da se bojih vec godinama kosa mi je totalno izgledala ka slama, uzasno fizzy i dehidracija joj je bila hitno potrebna medutim koji god proizvod koristila, kupljen u salonima ili u ljekarni - nije pomoglo dok nisam probala Organic, pure Kokosovo ulje koje sam kupila u bocici u tvrdom stanju.
Noc prije nego sto operem kosu rastopim malo ula te utrljam u kosu te ostavim prekonoci da cini cuda. Ujutro operem kosu ka normalno.
Kosa mi godinama nie bila ovako sjajna.
Inace kokosovo ule koristim svaku noc nakon ciscenja lica jer godinama sam imala akne. ne koristim nikakve kreme osim kokosovo ulje navecer, ujutro Argan oil te faktor 50 na licu tijekom dana.
Koza i kosa mi nikad nisu bili ovako zdravi.
Cak sam prestala nositi foundation na licu jer mi koza blista.
Gdje ga kupujes?
J&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 19:32   #130
Quote:
J&B kaže: Pogledaj post
Gdje ga kupujes?


http://www.amazon.co.uk/KTC-Pure-Coc...re+coconut+oil

Osobno ovaj koristim za kosu ka maska jednom tjedno preko noci te svaku vecer na lice.
Kupit se moze na Amazon.
Ali zaista vec nekoliko mjeseci ne koristim nikakve kreme za lice (osim faktor 50 za zastitu od sunca), a kosa, nokti i lice mi nikad u zivotu nisu bolje izgledali.
a ujedno je jaaaako dobro i Argan Oil a osobno koristim ovaj

http://www.amazon.co.uk/Pure-Argan-O...ords=argan+oil
lyrics is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 14:26   #131
Nemam bas previse najdrazih proizvoda za kosu, imam samo sampon i masku, a to su:
Garnier Ultra Doux 5 biljaka - super sampon, ne znam koje vec pakiranje trosim, lijepo opere kosu, i kosa bude lijepa, ne zamasti mi brzo kosu, super je.
Gliss Kur Ultimate Repair 1-Minute-Intensivkur - odlicna maska, kosa bude mekana i lako se rasceslja, ne zamasti kosu ko neke druge maske koje sam imala.

To su mi za sad najbolji proizvodi ako ne i ikad.
ColdWhiteLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 21:19   #132
Nemam zahtjevnu kosu, pa je i njega jednostavna.

- Pantene ProV šampon i regenerator protiv otežavanja kose, kupujem u Mulleru.
Šampon je bez silikona i odlično očisti nečistoću sa kose.
Regenerator je lagan, a opet hidratantan, i ne masti mi kosu.

- Gliss kur rozi sprej, fenomenalna prskalica, kosa mi bude mekana, lijepo miriše, a ne masti kosu.
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 21:33   #133
1. Afrodita šampon od koprive ili Wella volumen
2. Gliss maska Ulitmate repair (crna kutija)
3. Balea sonnen schutz sprej za zaštitu od sunca
4. Syoss suhi šampon Volumen
5. Puder za volumen (got2b)
Sarah Walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 12:36   #134
1) Macadamia maska za kosu- ova maska mi je preporodila izgoreni,krti dio kose od blajha nakon prva dva korištenja, sad je koristim rjeđe,najviše jednom tjedno inače ima kontraefekt. Uzela sam onu probnu vrećicu i traje mi već mjesecima,potrebno je jako malo,inače jako zamsti kosu.
2) Macadamia ulje za kosu-najbolje ulje za kosu, omekša,ne masti,daje predivan sjaj i odlično štiti od vrućine.
3) Kerastase bain de force 1-2 do sada najbolji šampon ikada, savršen za tanku kosu, nekako je popuni ,ojača,bude deblja i čvršća vlas
gilmoreica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 16:17   #135
1. Kokosovo ulje, stavljam ga jednom tjedno ko masku i pustim da odstoji par sati
2. Macadamia ulje, najbolje ulje ikad, nanosim i na vlažnu i suhu kosu, vrhovi mi ne pucaju ko prije, savršeno
cinderella5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 16:42   #136
1. Gliss Kur regenerator u spreju (iz linije s kasmirom)
2. Hask arganovo ulje
3. Hask ulje s keratinom
aritmija01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 22:42   #137
šampon-head&shoulders, bilo koji
regeneratori-od syossa su mi najbolji
maske za kosu-elseve
čičkovo ulje za kosu

vjerujem da su maslinovo i kokosovo ulje najbolji proizvodi za kosu, ali trenutno mi je to preskupo.. ipak, kokosovo ću pokušati uskoro nabaviti.
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 03:57   #138
Marokansko ulje
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 21:59   #139
Subrina Recept šampon za masnu kosu- jedini šampon s kojim mi kosa drugi dan ne bude kao uljara od masti, svi drugi(a probala ih i previše)ne djeluju
Također mi je dobar kad se pojavi perut Asebon šampon.
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 23:08   #140
Poštovane dame,moj tim i ja radimo studentsko istraživanje u sklopu kojega provodimo anketu o tržištu za bojanje kose i bili bi Vam zahvalni ako biste odvojile par minuta,bez obzira bojate li ili ne bojate kosu,i odgovorili na par pitanja (anketa je namijenjena ženama od 16 do 60 godina). Puno hvala unaprijed
http://www.facebook.com/l.php?u=http...su&h=TAQFDzLj5
matea031 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:51.