Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2007., 00:01   #221
Quote:
ady kaže: Pogledaj post
Znam da ovo zvuči malo


Mislio sam da li treba se nešto brinuti o njoj posebno dok ne naraste do željene dužine ili' je treba na nekim dijelovima povremeno potkresati da ne bi šta ja znam..........................
Da kužim kaj pitaš al nemrem ti dat sad neki savjet. Trenutačno puštam ali je ne "krešem", a ti pitaj svoje frendove. Mene boli kurac za takve stvari.
__________________
Our greatest glory is not in never falling, but in rising every time we fall.
Confucius
Incorporated is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 00:06   #222
Quote:
Incorporated kaže: Pogledaj post
a ti pitaj svoje frendove. Mene boli kurac za takve stvari.
Sram me
__________________
nema ga
ady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 00:10   #223
pusti neka raste
skužit ćeš ako negdje treba kratit kad dođe vrijeme
__________________
...
azzie_elbub is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 00:12   #224
Wink

Quote:
azzie_elbub kaže: Pogledaj post
pusti neka raste


Tako zbori uzvišeni,i podanici poslušaše
__________________
nema ga
ady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 17:02   #225
cisto sumnjam da se metalci ista previse brinu oko kose,bar ne oni s kojima se druzim (valda istim samponom za kosu peru i tijelo ).pusti da raste i bok.to je za muske dovoljno.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 13:00   #226
ja bih si isto trebala kupiti! frizerka mi je rekla...! a nemam pojma gdje...
__________________
I rest my case...
tough girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 13:10   #227
u Rijeci ih ima u Marcelu (preko puta zgrade HEP-a)
SPOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 17:13   #228
Ja imam 2 četke od veprove dlake (okruglu i plosnatu) kupljene u Top Stilu na Kajzerici...oko 70 kn komad.
LadyZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2007., 00:33   #229
Quote:
SPOT kaže: Pogledaj post
u Rijeci ih ima u Marcelu (preko puta zgrade HEP-a)
koliko kn,otp?
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2007., 12:52   #230
ducan sa cijelom frizerskom opremom se nalazi prek puta nsb-a, tam kod kafica DA

imaju cetke od veprove dlake, moja frizerka od njih nabavlja priibor...raspitala sam se nedavno i cetka srednje velicine dodje 100 kuna.....
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 17:07   #231
Četke, češljevi, uvijači

Recite svoj tip kose i kakav vam najbolje odgovara češalj, četka, a ako koristite uvijače koji......

Mortalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 00:59   #232
Quote:
tisina kaže: Pogledaj post
Keramicke cetke su jako dobre medu boljima ja se njima koristim u salonu, ali one vise ka tome da ispravljaju kosu jer zagrijavaju vlas kose tj.keramika.

Ak ti je rijetka i zelis dobit na volumenu bolja ti je metalna cetka koja zagrijava vlas i dobijas volumen.
????
Što si zapravo htjela reći? Da je bolja metalna četka koja zagrijava vlas, od keramičke koja zagrijava vlas...? Niš ne kužim...

Ja sam dosta davno kupila 2 keramičke ionske četke (veću i manju).
Dobra vijest: izvrsne su za volumen! Nijedna mi četka za volumen nije bila toliko dobra.
Loša vijest: kosa mi je nakon tih četki totalno naelektrizirana (trebalo mi je nekoliko feniranja da skužim da je to od tih četki, mislila sam da mi je poludila zbog vremena, stresa, ne znam više što mi je sve padalo napamet...)
Prestala sam ih koristit i vratila se na "veprovu dlaku", a sad više ne koristim ni to (osim malo na tjemenu), jer sam promijenila look...
Inače, dosta su skuplje od "običnih" četki (mislim da su bile oko 120 - 130 kn svaka), a kupila sam ih u Domjanićevoj ul., u onom dućanu s frizerskim priborom (Zg).
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 07:24   #233
Okruglo lice

Imam blago okruglastu glavu,tj.lice, što se vidi kad svežem kosu.
Sad imam dugu do pola leđa, šiške do ramena i to lijepo izdužuje facu;no htjela bih nešto promijeniti u frizuri, ne toliko u dužini kose. Kosa mi je prirodna, neposlušna i jako živa.
Dakle, molim par primjera kako je svezati da ne dobijem "špekulastu" glavu, a može i par primjera kako se malo drugačije pošišati...
I kakve šiške bi išle na to (ako bi uopće išle)?
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 01:24   #234
Quote:
mouse kaže: Pogledaj post
Imam blago okruglastu glavu,tj.lice, što se vidi kad svežem kosu.
Sad imam dugu do pola leđa, šiške do ramena i to lijepo izdužuje facu;no htjela bih nešto promijeniti u frizuri, ne toliko u dužini kose. Kosa mi je prirodna, neposlušna i jako živa.
Dakle, molim par primjera kako je svezati da ne dobijem "špekulastu" glavu, a može i par primjera kako se malo drugačije pošišati...
I kakve šiške bi išle na to (ako bi uopće išle)?
ako hoćeš samo vezanjem izdužiti lice, složi si sarmicu na glavi kad vežeš rep ili punđu..a ako bi se šišala, stavi si šiške, ali ne smiješ one kaj ti pokrivaju cijelo čelo, nego moraš malo na stranu ih češljati, imaš par dobrih primjera na topicu Šiške-slike
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 02:48   #235
Napravi si blage kovrče. Iliiii sveži kosu s tim da pramenove sprijeda ostaviš da slobodno padaju i izdužuju lice. Možeš izvući i pokoji duži pramen odozada, a umjesto repa napraviti ležernu punđicu (ona napravljena u 5 sekundi) i postići malo punkish izgled.
Što se šišanja tiče, stajala bi ti frizurica nešto iznad ramena koja je prema odozada sve kraća, s tim da su prednja dva pramena najduža. Kad bi ih još pofarbala u neku tamnu boju (ako si sklonija eksperimentiranju), pih, gdje bi ti bio kraj. Takvu ima moja sestra, inače također okruglasta u licu i odlično joj stoji. Kako krv nije voda, i meni bi takva dobro došla pa sam sad u fazi preispitivanja.
__________________
When I'm good, I'm very, very good, but when I'm bad, I'm better.
TwiSted wateRmeLon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 14:53   #236
Quote:
TwiSted wateRmeLon kaže: Pogledaj post
Napravi si blage kovrče. Iliiii sveži kosu s tim da pramenove sprijeda ostaviš da slobodno padaju i izdužuju lice. Možeš izvući i pokoji duži pramen odozada, a umjesto repa napraviti ležernu punđicu (ona napravljena u 5 sekundi) i postići malo punkish izgled.
Što se šišanja tiče, stajala bi ti frizurica nešto iznad ramena koja je prema odozada sve kraća, s tim da su prednja dva pramena najduža. Kad bi ih još pofarbala u neku tamnu boju (ako si sklonija eksperimentiranju), pih, gdje bi ti bio kraj. Takvu ima moja sestra, inače također okruglasta u licu i odlično joj stoji. Kako krv nije voda, i meni bi takva dobro došla pa sam sad u fazi preispitivanja.
Nešto poput ove frizure na tvom avataru?
Imam kosu do pola leđa i bojim se odrezati šiške jer mi se frćkaju...zato kad sve svežem izgleda preokruglo. Mogla bih ih malo podrezati da ih mogu nekako izvući kad svežem kosu, je l'?
Kakva je to punđa u 5 sec? Ova koju ja znam praviti izgleda pre strogo (ona španjolska, čvrsta)?


Ostale cure, ako imate koju slikicu, give meeeee!
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 14:39   #237
Da, koji razdjeljak najbolje paše okrugloj faci?
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 20:56   #238
imam okruglo lice,uvijek nosim razdjeljak na strani(nikad ne po sredini glave) i stepenasto sam pošišana uz lice da mi vizualno izduži glavu!
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 19:06   #239
NOVA KRATKA FRIZURA ????

Početkom godine sam si stavila pramenove bijele boje i kosa mi se uništila od boje i hidrogena. inače imam dužu kovčavu kosu i jako guste kovče,ali sad imam slamu od kose i to odvrtano izgleda. ne znam što da učinim,da li da se ne bojam da samo njegujem kosu kremama i maskama kao do sada(žumanjak,maslinovo ulje i med) i da se ošišam. želim se ošišati da mi se kosa bar malo oporavi. samo što ne znam koju frizuru. ne znam da li će mi ostati frizura kao sad ili će opet biti kovčava kakvu sam imala na žalost!!! sad tek cijenim i volim svoje kovrče!! ako imate nekih slika kratke kose a da nisu strašne možete mi ih pokazati., meni se sviđa frizura dare b. i seke aleksić. PLEASE HELP!!!
__________________
Ne vjeruj im srećo,idi sada znaš. Istina je ljubav naša,sve je drugo laž.
pashazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 19:31   #240
..ja isto imam dugu i valovito-kovrčavu kosu...kriva ti je frizerka koja je pristala paliti ti kosu toliko puta...ja sam došla kod svoje 2. puta u životu na pramenove i lijepo i iskreno je rekla ''ne,nema šanse da ti to radim,još nekoliko puta i spalit će ti se kosa''..ošišala me po svom i farbala po svom i bila je u pravu...
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:04.