Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2013., 21:16   #101
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Hardcore ili pretjerivanje u bilo cemu nije zdravo pa tako ni u religiji. Pricaj sa normalnim krscanima pa ces vidit da ne smatraju da se doslovno pretvara.
Nebitno sto oni smatraju kad je sluzbeni nauk crkve da je to doslovna pretvorba.

Prema katoličkom nauku su tijelo i krv Kristova u euharistiji «istinski, bitno i stvarni prisutni». Po euharistijskoj molitvi koju izgovara svećenik, a posebno po epiklezi (zazivu Duha Svetoga) i riječima pretvorbe (konsekracije) događa se misterij pretvorbe kruha i vina u tijelo i krv Kristovu.

http://hr.wikipedia.org/wiki/Euharis...lna_prisutnost
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 09:49   #102
Quote:
Codename 47 kaže: Pogledaj post
Svaki kršćanin poznaje ritual u kojem "Pijemo Krv Kristovu" i "Jedemo Tijelo Kristovo". Hvala, ja ne bih kušao. Kakav li je um mogao smisliti tako bolestan vampirski ritual? I u koje stanje svijesti je doveden Homo Sapiens da već stoljećima poslušno sudjeluje u kanibalističkom ritualu? Valjda se tako zarađuje Raj Nebeski? Ajmo pojesti dečkića da uđemo u Raj Nebeski. Više zvuči kao formula za Dubinu Pakla. Dobar primjer kako Parazitski Um neprimjetno ubaci svoju suludost kao nešto sasvim normalno. Ne treba mistificirati ono što se vidi pred nosom ako se zaista pogleda. To je ritual koji se stoljećima prakticira u Katoličkoj Crkvi i mnogim drugim crkvama koje su proistekle iz prvobitnog kršćanstva. Tko je autor rituala ne znam ali nemam niti najmanjih sumnji kojom Silom je bio vođen.
Pohvale na zapažanju!

Svaki kršteni čovjek htio ili ne postaje lovac ili lovina . Općenito velika većina današnjih religija funkcionira na način otimanja tuđih energija i inplatiranja svojih neželjenih energija .
Kršćanin koji je prihvatio raskrižje u sinbolu križa , pristao je i na razmjenu energija . Što nemora bit uvjek za negativne percepcije .Neki put svećenik i pomogne s time da otme neke energije od individue , nekei put ne.
Prosječan čovjek tokom života u današnjem vremenu izgubi oko 70% svojih energija sa kojima se inkarnira. Poslije tokom života vraća te iste ako je to moguće .
Učinkovita zaštita od općenitog energetskog vampirizma bazira se na predviđanju zbivanja u odnosima sa drugim ljudima . Energetski vampiri ponavljaju svoje nastupe učestalo , pogotove one plodne .
Napredni energetski vanpirizam , gatanja , razni gurui , vremenski putnici , duhovni vođe , Tehnološke sprave i.t.d. prosječan , pa i napredniji čovjek nema potpuno učinkovite zaštite .
Jačanje i izgrađivanje svojeg svijesnog JA , daje mogućnost boljeg i učinkovitijeg zapažanja energetskog vanpirizma , te same prevencije .
Visoko napredni i mnogima nejasni energetski vanpirizam upražnjava se putem tehnoloških pomagala , komunikacijskih , informativnih , zabavnih (tv,radi , tele, mob , konp ,i.t.d.)
Naj viši i time naj ne jasniji većini , energetski vanpirizam je sami internet . Koji je trenutno ovih godina u svojoj početnoj fazi , te samo rijetki naziru njegovu potencionalnost u vanpirizmu . Predviđanja razvoja iterneta te njegovo djelovanje nazire se u grani znanosti koja se bavi neurologijom.

Ima više percepcija istine . Što znači da sve gore navedeno nije istinito i za vas . Stoga svako manipuliranje ili izvlačenje pojedinih djelova texta , kontexta smisla u svrhu omalovažavanja ili vređanja percepcije navedene gore smatrat će se napadom na Orionunion članove iz Oriona .

Zadnje uređivanje sinhronizirani : 21.09.2013. at 09:56.
sinhronizirani is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 09:47   #103
Quote:
Tripman kaže: Pogledaj post
Mene ubija besmisleno cavrljanje,jednostavno to mi totalno iscrpi energiju,odma poludim i nemogu ni sekunde ostati u blizini te osobe,cak i ako neko ne prica sa mnom nego samo blebece kraj mene,isto popizdim za cas,to me iritira skroz,ne znam zasto
je osoba koja brblja očekuje da joj daješ pažnju...energiju...da ju slušaš.
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 18:33   #104
Quote:
antik kaže: Pogledaj post


je osoba koja brblja očekuje da joj daješ pažnju...energiju...da ju slušaš.


Imam iskustvo sa više takvih, protuotrov-upotrijebi njeno oružje...pričaj o sebi i ne dozvoli da preuzme kontrolu.
Takve osobe vole uzimati ali ne i davati i kad osjete da se od njih nešto traži bježe glavom bez obzira...
crnamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 00:12   #105
Quote:
mala srecica kaže: Pogledaj post
Apsolutni prekid kontakta je jedina sigurna metoda. Medutim problem je sto cesto puta energetskom vampiru vidis i onu ljudsku prijateljsku stranu koju volis i koja ti je draga. Tako da prekid odnosa s takvom osobom koliko da nosi olaksanje je na neki nacin i vise ili manje bolan i tezak, zavisno o tome koliko nam je bilo stalo do takve nazovimo je energetski povampirene, al ipak osobe.

ja sam odustala od jedne svoje jako vazne osobe, koja mi je i danas veoma vazna mada joj ne dozvoljavam vise da mi ispija krv. mozda zato jel sam u njoj uvijek prvenstveno gledala bice koje je gladno ljubavi i paznje i koje unatoc potrebi da me sise, je bila i dobra osoba. medutim da bi nastavile prijateljstvo nije bilo moguce, jer je ukljucivalo previse njenog "sisanja" kojeg se ona nije mogla rijesiti jel je bilo integralni dio nje.

vazno je shvattiti da energetski vampiri nisu nuzno takvi svojim odabirom, to je zbilja splet nekih okolnosti njacesce obiteljskih koja ih formira tako krhke i potrebite da se hrane drugima. energetski vampiri nisu nuzno manipulatori i maliciozne osobe.
Slažem se da rješavanje energetkog vampira iz svog života jedino možeš izvesti prekidom svakog kontakta, ili u mom slučaju vrlo problematične osobe koja je bila izrazito pasivno-agresivna i dovela me je nakon pola godine veze u stanje u kojemu sam izgubio volju za životom, više nisam imao životnu energiju, bio sam prazan, sve mi je postalo svejedno, potrudila se je da prekinem sve kontakte sa ljudima koje sam poznavao, ona jedina je okupirala život i ubrzo ona mi je bila sve u životu. Kada me je dobar prijatelj, koji je shvatio što se događa, doslovno izvukao iz svega toga, tek sam onda shvatio što mi je ta osoba mogla napraviti. Nakon pet godina, pronašla me na Facebook-u i tražila izrazito agresivno od mene da joj se vratim u život. Tada sam jednim dužim pismom zatražio lijepo od nje da me se okani, ali nije odustajala, dok na kraju nisam blokirao sve preko čega je mogla sa mnom kontaktirati.

E sad, ovo sam rekao da objasnim da je moje viđenje energetskog vampira puno opasnije. Ne mogu se složiti sa činjenicom da su oni jednostavno takvi, to nije normalno ponašanje, to zahtjeva psihijatrijsku dijagnozu i lječenje. Svi mi tražimo ljubav i pažnju, to nam je u prirodi, ali ja se sigurno neću nakome navaliti u život i žderat njegovu energiju kao sumanut, to je suludo i opasno, a jako je teško jer se takve stvari ne mogu baš jednostavno objasniti nekome tko nije doživio nešto takvo.
Hakal10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 00:53   #106
mislim da tako nešto ne postoji, u smislu da ovisi o nama prvenstveno
seruckampoforum is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 15:16   #107
Ja mislim da su političari i vjerski vođe najveći energetski vampiri koji postoje.

Dovoljno je da ih ugledam na televizoru i odmah se osjećam kao ispražnjena pasta za zube.

Rješenje je isključiti televizor.
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 15:23   #108
Dižem staru temu jednim pitanjem...ako mi netko može pomoći.
Zanima me kako natjerati energetskog vampira da pobjegne od nas, čime ga otjerati?
Znam da je najbolje rješenje izbjegavati ga i prekinuti svu komunikaciju, ali što ako to nije moguće? Zato, kako ga natjerati da se sam povuče?
sonchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 21:31   #109
Ignoriranjem

Universalno sredstvo za sve nametnike ljudskog roda
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 00:48   #110
U slućaju da ste baš primorani biti u blizini energetskih vampira ( na poslu, u čekaonama.....) , postoji tehnika, da vizualizirate neprobojno zvono oko sebe ili ploču , između sebe i vampira.
Osjetiti ćete veću sigurnost u sebe, manju distrakciju, veću zaštićenost, bolje se osjećati.
Ako ne upali, jedino rješenje je maknuti se na minimalnu udaljenost da se ne vidite
Ulaženjem u diskusiju najčešće gubite, u energetskom smislu.


Nasuprot tome, ako ste u blizini voljene osobe, vizualiziranjem Sunčevih zlatno-žutih zrako oko voljene osobe, osjetiti ćete još veću bliskost i privlačnost i veselje i bolje raspoloženje i optimizam i .....



Siguran znak da je netko vampir .
Je ako se nakon razgovora sa nekom osobom ne osjećate baš najbolje, mada tokom razgovora to možda niti niste bili primjetili.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 22:09   #111
Quote:
sonchi kaže: Pogledaj post
Dižem staru temu jednim pitanjem...ako mi netko može pomoći.
Zanima me kako natjerati energetskog vampira da pobjegne od nas, čime ga otjerati?
Znam da je najbolje rješenje izbjegavati ga i prekinuti svu komunikaciju, ali što ako to nije moguće? Zato, kako ga natjerati da se sam povuče?
energetskim glogovim kolcem
karlo r is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 00:12   #112
iz bioenergetike je poznato što se događa kad blokirate protok svoje energije - tu nastaje bolest. iza tog mjesta nastaje rupa u energ. polju, dakle nije uzrok rupe vampir, nego baš to što ste blokirani u protoku energije. Večina uspješnih bioenergetičara poput Dumančića itd, govori o deblokiranju blokada u bioen. polju kao primarnoj metodi.
Dakle to što dajete nekom energiju ne znači da ćete oboljeti, upravo suprotno - ako blokirate svoju energiju onda ćete oboljeti.

Bioenergija čovjeka se , bar prema orgonskoj teoriji W.Reicha, za koju mislim da je točna, mada nedokazana, automatski obnavlja iz okoline, budući da je privlači voda (a lj.tijelo je ugl.voda) , i točke više koncentracije bioenergije (obrnuto od materije, koja uvijek ide prema mjestima nižeg tlaka).
To je kao neka kapitalistička energija, koja se gomila to više što je više imate. Ako je blokirate, onda će se gomilati do neslućenih razmjera, i postat ćete neurotični.
Isto tako, ako je nemate, onda čete biti sve više anemični i svi s kojima stupate u kontakt će vam je izvlačiti.
Dakle stvar je vj. u balansu.

E sad po meni, postoji neg. i pozitivna energija, jer to je u biti informacijska tvorba (prema teoriji o svijetu kao matrixu ) ; i Reich je govorio o Deadly-orgonu i normalnom orgonu; dakle tip energije koju šaljete ili primate - po meni ovisi o tipu čovjeka , dal je primitivno biće koje funkcionira na razine borbe moći ili manipulacije,dal je prožeto nekom drugom negativnom emocijom, ili je produhovljeno biće prožeto ljubavlju (što je rijetko).
Moguće je i da takve neg. energije kad ih primite od nekog "vampira" u biti uzrokuju te blokade , budući da je njima cilj blokirati vas.
__________________
Never believe anything until it has been officially denied.

Zadnje uređivanje sirovina : 11.04.2017. at 00:58.
sirovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 01:02   #113
Stručno, o "emocionalnim vampirima":

https://www.google.hr/url?q=https://...1KxITi3LLNerCg
arthura is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 19:20   #114
Radim s takvom koja isisa cijeli život iz mene. S njom za pet minuta izgubim cijeli dan.
imperatorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 21:15   #115
Kontam da ta energija koju vi izgubite nije ista ona energija koju vampir dobije i ako uopce on nesto ima od toga. Da bi sprijecili pad energije probajte mijenjat temu razgovora na nesto o cemu vi želite pričati. javite ako pali.

Zadnje uređivanje toxde : 13.05.2017. at 21:35.
toxde is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 10:35   #116
  • Da, udaljiti se ako je moguće i ako nam ta osoba ništa ne znači. Nekada to nije moguće, ili tu osobu želimo zadržati u svom krugu, ili to mogu biti druga bića koja ne vidimo.
  • U tom slučaju jednostavno je zamisliti jajoliku zaštitnu auru zlatne boje na 10-15 cm oko sebe. Za to treba sekunda vremena. Ako je potrebno, dodati još koji zaštitni sloj na 2-3 cm od prethodnog. To je dobro prakticirati svaki dan, i obnavljati auru svakih sat-dva. Jedna sekunda.
  • To je povezano s našim stanjem. Koliko smo sigurni u sebe, u našu zaštićenost, koliko ima nesigurnosti, zabrinutosti, straha, itd. Naše misli imaju stvaralačku moć. Stoga je mudro zamisliti vedru budućnost, jer tako pomažemo da se ona i ostvari.
  • Dobar je način i bićima koja nas iscrpljuju poslati ljubav. Ne trebamo voljeti fizičku manifestaciju koja čini nešto loše, nego ono svjetlosno savršenstvo koje se nalazi u svakom biću. Poslati mu ljubav, voljeti ga kao samog sebe ili kao Stvoritelja zato jer su duboko u sebi sva bića savršena kao i mi. Voljeti ga zato jer tako volimo sami sebe. Na taj način mu možemo pomoći da se popravi i izvana ili možemo pomoći svojoj budućnosti da se nađemo u varijanti u kojoj je ta osoba i izvana savršeno biće. Naše misli oblikuju našu sadašnjost i budućnost. Izvor naše ljubavi je neiscrpan. Ljubav koju šaljemo nas jača i obogaćuje.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 13:29   #117
Quote:
toxde kaže: Pogledaj post
Kontam da ta energija koju vi izgubite nije ista ona energija koju vampir dobije i ako uopce on nesto ima od toga. Da bi sprijecili pad energije probajte mijenjat temu razgovora na nesto o cemu vi želite pričati. javite ako pali.
Ne pali... provjereno:
Ode nas nekolicina na planinu, odvojim se idem prošetat, ekipa ostaje, gradelavaju, sjede oko vatre, meni se ušteka vampirica. Plan mi je krug preko nekih dominantnih kota i zanimljivih stijena, trebat će mi, planiram cca 1,5 sata. Nismo se ni makli ova počima: e momak, oženjen, e sestra, majka, posao i dere li ga dere. Pokazujem joj gljive, tragove vuka, jame, ne pomaže, žena deblja svoje, u fino joj kažem da sam u planini, kao i ona i da zemaljske brige ostavi u civilizaciju; ali nisu to brige, to su njena opterećenja koja prebacuje drugima, traži pažnju, traži samilost i razumjevanje, bez obzira koliko toga je već dobila. Skrećem sa zacrtane rute uzbrdo, strmina je tolika da ne može hodat i pričat, nema veze, teta zastaje da bi pričala. U fino objašnjavam da me se većina stvari o kojima priča ne tiće, znamo se zapravo tek površno, nema veze teta bali li bali, već je došla do profesora iz srednje škole, dakle nekih trideset godina u povijest. Ozbiljno joj kažem da želim slušat planinu a ne njene prosere sa kojima se, egocentrična i razmažena ne može izboriti, teta ne posustaje...
Na kraju puknem, stjeram je kud i kamo, kažem da znam miljun ljudi sa pravim problemima pa da me ipak ne gnjave, ona se ispriča i nastavi po svom. Ostavljam je na prijevoju odakle se vidi ostatak ekipe i odlazim, jasno joj definirafši, po ko zna koji put, zašto. Ostaje uvrijeđena, spušta se u ekipu i nalazi nove uši, novu žrtvu...
Jednostavno, nema lijepog načina za energetske vampire. Nema uopće načina...
Mo'š mijenjat teme, meo'š se pravit i gluh i blesav, to cuca i cuca, i j"$e im se za ikoga i išta.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 14:20   #118
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Ne pali... provjereno:
Ode nas nekolicina na planinu, odvojim se idem prošetat, ekipa ostaje, gradelavaju, sjede oko vatre, meni se ušteka vampirica. Plan mi je krug preko nekih dominantnih kota i zanimljivih stijena, trebat će mi, planiram cca 1,5 sata. Nismo se ni makli ova počima: e momak, oženjen, e sestra, majka, posao i dere li ga dere. Pokazujem joj gljive, tragove vuka, jame, ne pomaže, žena deblja svoje, u fino joj kažem da sam u planini, kao i ona i da zemaljske brige ostavi u civilizaciju; ali nisu to brige, to su njena opterećenja koja prebacuje drugima, traži pažnju, traži samilost i razumjevanje, bez obzira koliko toga je već dobila. Skrećem sa zacrtane rute uzbrdo, strmina je tolika da ne može hodat i pričat, nema veze, teta zastaje da bi pričala. U fino objašnjavam da me se većina stvari o kojima priča ne tiće, znamo se zapravo tek površno, nema veze teta bali li bali, već je došla do profesora iz srednje škole, dakle nekih trideset godina u povijest. Ozbiljno joj kažem da želim slušat planinu a ne njene prosere sa kojima se, egocentrična i razmažena ne može izboriti, teta ne posustaje...
Na kraju puknem, stjeram je kud i kamo, kažem da znam miljun ljudi sa pravim problemima pa da me ipak ne gnjave, ona se ispriča i nastavi po svom. Ostavljam je na prijevoju odakle se vidi ostatak ekipe i odlazim, jasno joj definirafši, po ko zna koji put, zašto. Ostaje uvrijeđena, spušta se u ekipu i nalazi nove uši, novu žrtvu...
Jednostavno, nema lijepog načina za energetske vampire. Nema uopće načina...
Mo'š mijenjat teme, meo'š se pravit i gluh i blesav, to cuca i cuca, i j"$e im se za ikoga i išta.
Hahahaha, e posteno sam se ismijala ovom tvom postu. Mozda si ga pisao u ljutnji sjecajuci se svakog detalja tete i tebe u planini, al kako god-mene si nasmijao. Prvo, sjetila sam se da smo razmjenili par recenica na temi "Istinit horor dogadjaj" a onda evo tebe i ovdje. Il ti mene pratis kao ta teta il ja tebe ahahahahhaa, sorry moram malo. Prije svega zanimljivo mi je jer i ja sam planinarka, ali prava planinarka, (nisam pJaninarka), dakleM- potpuno razumijem o cemu pises. Kad se nadjem u novom planinarskom drustvu uvijek medju njima mora bit jedan koji ce se prikacit kao prikolica i pocet sa ispitivanjima, jos ako smo iste struke tu nema kraja. Uglavnom idu pitanja, odakle si, drugo ide...jesi udata...trece znam napamet, gdje radis,...cetvrto....odkud ovdje...peto konstatcija-svaka cast....sesto-da ne duljim....Vec par godina osjecam se kao papagaj, tako da mi je muka kad vidim potencijale ispitivace jer oni se iz aviona prepoznaju. Inace kad idem na posao koristim bus prijevoz i vjeruj NIKAD, ali NIKAD ne sjedam iza vozaca jer bi me ispitao svaku pojedinost, prema tome....nekako mi se ne prica o sebi o meni tko sam, sta sam, medju nepoznatima, a i sta ljudi imaju od infromacije da znaju sve to...Kako nikog nista ne pitam-postajem meta za ispitivace-iscrpitelje energija, ko, sta, gdje, kuda,koga....dajjjjjj pustite me da uzivam u krajolicima nasih lijepih planina, hocu da fotkam, hocu da berem biljke. I potpuno razumijem onog ciku iz dokumentarca sa Nac.geografije kad kaze "Najsretniji sam kad ugledam medvjeda", nema veze sto ga ismijavaju "Uh skim on zivi pa je najsretniji kad ugleda medvjeda" hahaha
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 21:29   #119
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
U slućaju da ste baš primorani biti u blizini energetskih vampira ( na poslu, u čekaonama.....) , postoji tehnika, da vizualizirate neprobojno zvono oko sebe ili ploču , između sebe i vampira.
Osjetiti ćete veću sigurnost u sebe, manju distrakciju, veću zaštićenost, bolje se osjećati.
Ako ne upali, jedino rješenje je maknuti se na minimalnu udaljenost da se ne vidite
Ulaženjem u diskusiju najčešće gubite, u energetskom smislu.


Nasuprot tome, ako ste u blizini voljene osobe, vizualiziranjem Sunčevih zlatno-žutih zrako oko voljene osobe, osjetiti ćete još veću bliskost i privlačnost i veselje i bolje raspoloženje i optimizam i .....



Siguran znak da je netko vampir .
Je ako se nakon razgovora sa nekom osobom ne osjećate baš najbolje, mada tokom razgovora to možda niti niste bili primjetili.
Živa istina. ima takvih energetskih vampira oko mene više ponekad. Kad me čovjek (ili žena) "Utuši"- bijeg pošto-poto je jedini izlaz. Zapravo sve opet zavisi od jačine zračenja tog energetskog vampira. Neki zrače nepodnošljivo tako da se ne može izdržati.TAKviMA jA ne Prilazim blizu jer sam inače gotov - izvuku životnu energiju i od vas ostane samo - "čahura". Neki zrače malo manje, i tad se treba distancirati - i kako Rorion kaže - vizualizirati plašt između. Ali uglavnom jedini lijek je - nikakvih kontakata.
bonecrusher is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 08:50   #120
Quote:
bonecrusher kaže: Pogledaj post
.. Zapravo sve opet zavisi od jačine zračenja tog energetskog vampira. Neki zrače nepodnošljivo tako da se ne može izdržati... Neki zrače malo manje, i tad se treba distancirati - i kako Rorion kaže - vizualizirati plašt između. Ali uglavnom jedini lijek je - nikakvih kontakata..
Mrak nije zračenje nego nedostatak svjetla.
Izbjegavanje kontakta je jedan od načina ako je to moguće, a ponekad nije moguće i ponekad vampiri nisu vidljivi. Uglavnom, takvi se love na tuđe slabosti. Ljudi koji nesebično zrače ljubav i svjetlo nemaju se čega bojati. Tamo gdje je svjetlo nema mraka. Izvor te svjetlosti i ljubavi u nama je takav da ga mi ne možemo iscrpiti. Zračenjem ljubavi ona nam se vraća višestruko. S takvim odnosom izuzetno pomažemo sami sebima, pomažemo drugima da budu bolji kroz inspiraciju koja im je preko nas dostupna, i na taj način podižemo svijest čitavog čovječanstva, i vibracije čitavog planeta.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:18.