Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2008., 20:45   #1
Unhappy moj dečko ima bezrazložne komplekse

pozdrav svima!
situacija je ovakva. u friškoj sam vezi, veza je prerasla iz prijateljstva u nešto više. no moj prijatelj, tj, sadašnji dečko, se boji da mene neće zadovoljit njegov alat. kako mi je bio prijatelj, pričala sam mu o svojim bivšima, koji su nerijetko imali velikog. sad mi je žao što to nisam prešutila.

dugačak mu je 13 cm, a širok negdje 3 cm.

ja sam mu rekla da je malo ono što je ispod 10. ne razumijem zašto se on loše osjeća. pa ima penis normalne,prosjećne širine i dužine?kaj ne?

jel ima netko ovdje sa sličnim mjerama? zanima me kak se vi dečki osjećate? jel tak da niste iskompleksirani nego uživate u životu, a ne ko ovaj moj bedak?
werterica is offline  
Old 09.05.2008., 20:48   #2
Quote:
werterica kaže: Pogledaj post
pozdrav svima!
situacija je ovakva. u friškoj sam vezi, veza je prerasla iz prijateljstva u nešto više. no moj prijatelj, tj, sadašnji dečko, se boji da mene neće zadovoljit njegov alat. kako mi je bio prijatelj, pričala sam mu o svojim bivšima, koji su nerijetko imali velikog. sad mi je žao što to nisam prešutila.

dugačak mu je 13 cm, a širok negdje 3 cm.

ja sam mu rekla da je malo ono što je ispod 10. ne razumijem zašto se on loše osjeća. pa ima penis normalne,prosjećne širine i dužine?kaj ne?

jel ima netko ovdje sa sličnim mjerama? zanima me kak se vi dečki osjećate? jel tak da niste iskompleksirani nego uživate u životu, a ne ko ovaj moj bedak?

ah, svi mi imamo neke svoje komplekse... možda nekoj prije tebe nije odgovarala njegova dužina i širina, pa je i radi toga malo u bedu... pokušaj mu dat do znanja da je tebi ok.
perla_22 is offline  
Old 09.05.2008., 20:48   #3
Nisi mu stvarno ni trebala pričat al šta češ nisi ni znala da češ počet s njim. Sad se boji da ga tvoja neče progutat i da če ostat i bez toga malo što ima

Al čekaj... dok znaš njegovu dužino i širinu pa vi ste več imali sexualni odnos il se varam?
specijalac is offline  
Old 09.05.2008., 20:52   #4
Quote:
specijalac kaže: Pogledaj post
Nisi mu stvarno ni trebala pričat al šta češ nisi ni znala da češ počet s njim. Sad se boji da ga tvoja neče progutat i da če ostat i bez toga malo što ima

Al čekaj... dok znaš njegovu dužino i širinu pa vi ste več imali sexualni odnos il se varam?
vidila sam mu alat. nismo se
werterica is offline  
Old 09.05.2008., 20:58   #5
Quote:
werterica kaže: Pogledaj post
vidila sam mu alat. nismo se
I šta?
Odmah si uzela ravnalo i šiber pa to sve znaš?
E je i taj tvoj novopečeni papak da ne povjeruješ....
FassGoHard is offline  
Old 09.05.2008., 21:05   #6
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
I šta?
Odmah si uzela ravnalo i šiber pa to sve znaš?
E je i taj tvoj novopečeni papak da ne povjeruješ....
on nije bio raspoložen za više...
vidim, jer znam procjeniti.nažalost.
3 cm promjera, to bi bio obujam od negdje 10-11 cm valjda.za one koji se čude...
werterica is offline  
Old 09.05.2008., 21:08   #7
Quote:
werterica kaže: Pogledaj post
on nije bio raspoložen za više...
vidim, jer znam procjeniti.nažalost.
3 cm promjera, to bi bio obujam od negdje 10-11 cm valjda.za one koji se čude...
Ovi današnji muškarci su zbilja otišli u kurac...
I zašto sad "nažalost"?Pa rekla si da ti je u redu.
FassGoHard is offline  
Old 09.05.2008., 21:09   #8
Quote:
werterica kaže: Pogledaj post
on nije bio raspoložen za više...
vidim, jer znam procjeniti.nažalost.
3 cm promjera, to bi bio obujam od negdje 10-11 cm valjda.za one koji se čude...

pa dobro, nisi još s njim imala nešto više od tog "gledanja" tako da ni neznaš kakav je zapravo,.
perla_22 is offline  
Old 09.05.2008., 21:10   #9
Quote:
werterica kaže: Pogledaj post
vidim, jer znam procjeniti.nažalost.
Ček....Zašto sad nažalost?
FassGoHard is offline  
Old 09.05.2008., 20:49   #10
Quote:
werterica kaže: Pogledaj post
kako mi je bio prijatelj, pričala sam mu o svojim bivšima, koji su nerijetko imali velikog. sad mi je žao što to nisam prešutila.

)
Jebem ti ja ljubav koja nastaje iz prijateljstva....
FassGoHard is offline  
Old 09.05.2008., 20:51   #11
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Jebem ti ja ljubav koja nastaje iz prijateljstva....

zapravo ne vjeruje da širina može biti jedva 3 cm, ovo je očito neki troll...
perla_22 is offline  
Old 09.05.2008., 20:52   #12
Quote:
perla_22 kaže: Pogledaj post
zapravo ne vjeruje da širina može biti jedva 3 cm, ovo je očito neki troll...
Ček,ček....Ljuta???
FassGoHard is offline  
Old 09.05.2008., 20:54   #13
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Ček,ček....Ljuta???

što ljuta??
perla_22 is offline  
Old 09.05.2008., 20:56   #14
Quote:
perla_22 kaže: Pogledaj post
što ljuta??
Tko ne vjeruje u širinu od jedva 3 cm?:
A)pokretačica topica
B)ja
FassGoHard is offline  
Old 09.05.2008., 20:56   #15
More bit sirina
koja nije i obujam!
Dr.Vito Dugonoga is offline  
Old 11.05.2008., 00:28   #16
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Jebem ti ja ljubav koja nastaje iz prijateljstva....
Upravo tako.

Svom si "prijatelju" lijepo otkrila svoje najintimnije misli ,ideje i sklonosti, a sad se čudiš -otkud njemu ta ideja da ti preferiraš veliki k?

I sve kako ti to uopće nije važno, svejedno si ga izmjerila i premjerila, valjda dok je spavao,janje jadno nedužno...Žao mi siromaška što se s tobom spetljo...

Ti mušku pamet kad s k. razmišlja...
 
Old 11.05.2008., 18:23   #17
Quote:
Mariamagdalena kaže: Pogledaj post
Upravo tako.

Svom si "prijatelju" lijepo otkrila svoje najintimnije misli ,ideje i sklonosti, a sad se čudiš -otkud njemu ta ideja da ti preferiraš veliki k?

I sve kako ti to uopće nije važno, svejedno si ga izmjerila i premjerila, valjda dok je spavao,janje jadno nedužno...Žao mi siromaška što se s tobom spetljo...

Ti mušku pamet kad s k. razmišlja...
jeste svi blesavi. nisam samo gledala,popušila sam mu. ali nije htio seks. za to mu treba još vremena.
werterica is offline  
Old 11.05.2008., 18:34   #18
Quote:
werterica kaže: Pogledaj post
jeste svi blesavi. nisam samo gledala,popušila sam mu. ali nije htio seks. za to mu treba još vremena.
Za početak ...prosječna dužina muškog spolovila je 13 cm ..a ne 15 kao što je netko rekao.....druga stvar je što svi muškarci na forumima imaju barem 17, a naravno svaki drugi ima preko 19 ....
I ne znam zapravo što muči autoricu teme, u čemu je problem ?! Od koga tražiš mišljenje, savjet ...pa ako tebi ne smeta što ti partner ima 13 cm, gdje je uopče problem...Ima prosječan kurac, nema se ničim posebno za pohvalit, ali šta bi bilo da ima 10-11 cm, jer jebemu ako je 13 prosjek, onda po nekoj logici treba jebeno puno bit penisa i sa 11 cm gdje su pak ti ???
Ako ti svoga partnera voliš, onda ga prihvati sa svim manama, prednostima, i vrlinama ....I daj mu do znanja da ti njegova veličina ne smeta ...Ako njega i nakon vašeg razgovora ti kompleksi toliko rasturaju da vi ne možete imati normalan odnos onda je to več i problem ....
Jebiga nas žene pale veliki penisi, vizualno su lijepši ali ja sam bome zadovoljna i sa svojim dečkom koji ima dobru 15-icu prema tome ...
http://www.net.hr/seks-i-veze/page/2...9/0249006.html
Snowflakes is offline  
Old 12.05.2008., 18:35   #19
Quote:
Snowflakes kaže: Pogledaj post
svi muškarci na forumima imaju barem 17
Jesi looda???????
Ispod 35.....Marš van s LJES-a!!!
FassGoHard is offline  
Old 11.05.2008., 22:11   #20
Quote:
werterica kaže: Pogledaj post
jeste svi blesavi. nisam samo gledala,popušila sam mu. ali nije htio seks. za to mu treba još vremena.
Nisam sigurna tko je tu blesav...Ali hvala na lijepom "pridjevu"!

Ako neće s tobom sex pa nisam ti ja kriva. Valjda mu treba još sto godina da te doooobro upozna
 
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger