Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2007., 23:59   #301
Lightbulb GDJE JE KVAKA?

Quote:
drvo2 kaže: Pogledaj post
Prvo ću ti objasniti uvjete,
Plaća mojih radnika se kreće oko 5500 KN i imaju plaćen ručak (naruđba ili Antunović), naravno sa prijavom.
Kao početnik imaš 4500 KN dok se malo ne uhodaš i počneš pisati samostalno bez naše pomoći.
Časopis se zove ''Drvo''izlazi tromjesečno i isključivo se dobija po pretplati tako da nema nikakvog presinga u radu.
Dosta smo povećali broj stranica, pa mi je potreban još jedan radnik.
Firma se nalazi kod Getroa u Vrbanima, ne znam gdje si ti stacionirana.
Ako imaš problem s uvjetima, možemo raditi honorarno preko mail-a tako da ovdje u principu ne bi trebala ni dolaziti. Honoraran rad plaćamo nešto drukčije ovisno o tome¸da li ispravljaš tekst ili ga pišeš. Strani jezici su dobro došli, ali ako ih ne znaš nije nikakva prepreka.
Zanima me koja ti solucija više odgovara?

Pošto svi mi s novinarstva znamo kakva nas kleta sudba čeka, zanima me u čemu je kvaka te ponude?

Više nego ok plaća za naš posao (budući, jelte), časopis koji izlazi svaka tri mjeseca- dakle, nema presinga; može se raditi honorarno, super za redovne studente...

U čemu je kvaka? Ma ja bih za te pare pisala dnevnik rosne vlati trave svaki dan...

Da to netko od naših kolega ne zeza umjesto da NAPOKON spremi Kursara ili Kardumicu ili bilo što, haaa?
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 00:35   #302
Quote:
drvo2 kaže: Pogledaj post
Prvo ću ti objasniti uvjete,
Plaća mojih radnika se kreće oko 5500 KN i imaju plaćen ručak (naruđba ili Antunović), naravno sa prijavom.
Kao početnik imaš 4500 KN dok se malo ne uhodaš i počneš pisati samostalno bez naše pomoći.
Časopis se zove ''Drvo''izlazi tromjesečno i isključivo se dobija po pretplati tako da nema nikakvog presinga u radu.
Dosta smo povećali broj stranica, pa mi je potreban još jedan radnik.
Firma se nalazi kod Getroa u Vrbanima, ne znam gdje si ti stacionirana.
Ako imaš problem s uvjetima, možemo raditi honorarno preko mail-a tako da ovdje u principu ne bi trebala ni dolaziti. Honoraran rad plaćamo nešto drukčije ovisno o tome¸da li ispravljaš tekst ili ga pišeš. Strani jezici su dobro došli, ali ako ih ne znaš nije nikakva prepreka.
Zanima me koja ti solucija više odgovara?


za prek0 1jeta sad sigurn0 prek0 e-mai1a p0št0 za tjedan dana 0d1azim d0ma na mjesec dana, a za sve 0sta10 znat ću tek najesen, kad vidim kakav će mi biti temp0 na faxu
mada p0 svemu 0vdje napisan0m mis1im da nikakvih pr0b1ema št0 se tiče usk1ađivanja faxa s p0s10m ne bi bi10

0d stranih jezika g0v0rim eng1eski
kak0 sam rek1a, pisanje tekst0va mi nije n0vina, imam već iskustva s tim,,,
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 01:09   #303
Quote:
malena2506 kaže: Pogledaj post
ja sam imala u srednjoj predmet Ustav pa znam otprilike ugl... da pitanje ti može bit : "U kojem članku ustava piše da je slobodno osnivanje političkih stranaka?" tako da ustav čitaj što više možeš....
mislim da me sjećanje dobro služi, pa mogu reći da ni na kojem ispitu, a pogotovo ne na prijamnom, nisu tražili točan broj članka u kojem nešto piše. tak da je bitno učiti kontekst, a ne brojeve članaka..
curry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 01:17   #304
Quote:
curry kaže: Pogledaj post
mislim da me sjećanje dobro služi, pa mogu reći da ni na kojem ispitu, a pogotovo ne na prijamnom, nisu tražili točan broj članka u kojem nešto piše. tak da je bitno učiti kontekst, a ne brojeve članaka..
...slazem se s ovim - nema sanse da na prijemnom bude pitanje u kojem se clanku nesto nalazi sadrzaj je vazan, ne toliko forma Ustava, iako nije naodmet znati dijelove Ustava...
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 09:20   #305
Quote:
themoment kaže: Pogledaj post
za prek0 1jeta sad sigurn0 prek0 e-mai1a p0št0 za tjedan dana 0d1azim d0ma na mjesec dana, a za sve 0sta10 znat ću tek najesen, kad vidim kakav će mi biti temp0 na faxu
mada p0 svemu 0vdje napisan0m mis1im da nikakvih pr0b1ema št0 se tiče usk1ađivanja faxa s p0s10m ne bi bi10

0d stranih jezika g0v0rim eng1eski
kak0 sam rek1a, pisanje tekst0va mi nije n0vina, imam već iskustva s tim,,,
Broj mi upravo izlazi ovih dana, a slijedeći treba izaći pred Ambijentu, znači početak 10. mjeseca tako da nema nikakve žurbe. Pošalji mi svoj e-mail i nekakav uski profil (adresa stanovanja, godina rođenja...).
E-mail pogledaj na www.drvo.hr.
drvo2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 09:23   #306
Quote:
howyesno kaže: Pogledaj post
Pošto svi mi s novinarstva znamo kakva nas kleta sudba čeka, zanima me u čemu je kvaka te ponude?

Više nego ok plaća za naš posao (budući, jelte), časopis koji izlazi svaka tri mjeseca- dakle, nema presinga; može se raditi honorarno, super za redovne studente...

U čemu je kvaka? Ma ja bih za te pare pisala dnevnik rosne vlati trave svaki dan...

Da to netko od naših kolega ne zeza umjesto da NAPOKON spremi Kursara ili Kardumicu ili bilo što, haaa?
Ako misliš da imaš bolje predispozicije isti uvjeti vrijede i za tebe.
Moj e-mail imaš, pa pošalji nekakav profil.
drvo2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 20:50   #307
danas piše u večernjem da je ove godine najteže upisati fpzg
4 brucoša na jedno mjesto
crna555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 21:14   #308
ja sam mislila ici na novinarstvo, ali sam odustala pa vam je evo sad jedno mjesto vise
wicked-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 21:48   #309
Quote:
crna555 kaže: Pogledaj post
danas piše u večernjem da je ove godine najteže upisati fpzg
4 brucoša na jedno mjesto
ma tako su govorili i za proslu godinu
petraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 22:11   #310
Quote:
wicked-girl kaže: Pogledaj post
ja sam mislila ici na novinarstvo, ali sam odustala pa vam je evo sad jedno mjesto vise

a na kaj ideš ?ak se smije znat
crna555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 05:09   #311
u m0je d0ba 0mjer je bi0 8 bruc0ša na 1 mjest0
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 15:47   #312
Ej,vi sretnici koji već studirate,za koliko se mjesta otprilike pomiče ctra?
i da,koliko ih uopće UKUPNO primaju na novinarstvo?

Hvalaaaaaaaa.
__________________
Love like you've never been hurt!
PinkButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 16:02   #313
joj, ma svi koji pređu prag se na kraju upišu. Fakat je jednostavno upasti na FPZG
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 16:04   #314
Quote:
crna_dalija kaže: Pogledaj post
Prijemni po 20 pitanja iz hrvatskog, pig-a, povijesti i opće kulture. hrvatski relativno normalna pitanja, pig se usmjerava prvenstveno na pitanja iz ustava, povijest najteža. opća kultura..uh.. tu imaš svega od gluposti iz antike koja btw nisu opća kultura pa do pitanja iz sporta, kulture, politike itd..
skripte za sve imala, ali prodala. ali imam neki primjerak prijamnog na kompu pa ti pošaljem kasnije na pm..
Ej,jel mi možeš molim te poslat primjerak prijemnog na pm? Pleeee aaaaaaaaaaassssssseeeeeeeeee.
__________________
Love like you've never been hurt!
PinkButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 17:34   #315
Quote:
Klaun kaže: Pogledaj post
joj, ma svi koji pređu prag se na kraju upišu. Fakat je jednostavno upasti na FPZG
stvarno? ja fakat ne vjerujem da cu upasti...


koliki je prag uopce?
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 21:32   #316
Bok, jel ima itko skripte da mi poašlje, pliez????Koliko se prijavilo ove godine na studij novinarstva?
Sandra18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 21:43   #317
Jel moguće što prepisat na prijemnom?

Zadnje uređivanje no idea : 08.07.2007. at 15:45.
Sandra18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 21:46   #318
Na prijemnom prije 3 godine, dakle kad sam ja išla, na samom početku uhvatili su dečka sa skriptom ispod klupe i poslali ga van i rekli da ove godine više ne pokušava na faks upasti.

Pa tko voli, nek' izvoli...
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 21:53   #319
Quote:
Sandra18 kaže: Pogledaj post
Jel moguće što prepisat na prijemnom?
Normalno da je moguće
asherah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 23:31   #320
Haha... a na prijemnom iz povijesti jesu godine bitne ili?
Sandra18 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:25.