Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2013., 12:05   #1101
evo ti primjer jedne ekipe...
ja rogue..znaci backstabam neprijatelje i klonim se da m nenapadaju.
Morigan stavim da heala ekipu kad nam je health manji od 25posto,stavim da koristi napadacke spellove koje sam razvio...razvijes sleep ili mass paralyse i bacis kad se skupi grupa neprijatelja.
Alistar..tank,njega prvo bacas među neprijatelje i razvijas mu shield i sword skillove i stavis da taunta kad tebe napadaju.
Sten..njega koristis kao damage dealera..razvijas mu twohanded sword skillove..alistara i stena oklopis sa najboljim armorima i mozes komotno igrat igru na hard.
isto tako umjesto alistara mozes koristiti shalea...ili umjesto stena dwarfa...

uglavnom ja mjenjam ekipu neigram stalno sa istima.
Ja inace uvijek idem redcliffe village/castle....circle tower...denerim...sacred ashes..elfovi...dwarfovi....eto i nebi trebao imat problema.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 00:49   #1102
Prešao igru po drugi put. Prvi put sam bio noble human fighter, drugi put sam bio daelish elf rouge. Sad sam neke stvari činio drukčije nego što sam prvi put radio i primjetio sam grešku u igri. Najčešće vodim sa sobom Alistara kao tenka sword shield style odnosno Templar/Champion, te Wynne range attack Spirit Healer/Arcane Warrior i Morrigan Shapeshipter/Arcane Warrior. Naime ovaj put sam odlučio ubiti malog Connora, a na kraju igre kad pričam sa Arl Eamonom on mi zahvaljuje što sam spasio i Isolde i Connora!

Najteži fight u igri mi je onaj protiv Jarthe one mafije u Orzamaru.

Moj prvi put je bio: Redcliffe, Brecilian, Circle, Orzamar, Andraste, Denerim.
Moj drugi put je bio: Redcliffe, Orzamar, Brecilian, Andraste, Circle, Denerim.

Nadam se da će Inquisiton biti barem jednako dobar.
crob is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 19:55   #1103
Question Dragon Age Origins poenta

Evo uzeo sam po DRUGI put da isprobam tu igru, na silu pokusavajuci da mi se svidi. Ne kontam cemu sav hype oko tog serijala, igra mi je ultra dosadna Combat je ocajan, uzeo sam rogue elfa i bio sam totalno useless, onaj prvi lik koji mi je pomagao oslobadjati zene iz dvorca je bio duplo jaci i korisniji od mene. Toliko stvari ima koje su nelogicne, lose uradjene i koje unistavaju cjelokupni dojam o igri. Jednostavno ne razumijem koja je poenta igre. Sta je to sto taj serijal drzi na zivotu i zasto je toliko razvikan i poprilicno popularan, jednostavno mi ne ide u glavu?
__________________
You got two empty halves of coconuts and you're bangin' em together!
NESHO95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 20:17   #1104
ostavi se takvih igara, igraj CoD ili tako nešto.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 20:25   #1105
Već postoji Dragon Age Origins tema.

Nedavno sam i ja po drugi put prešao igru, ovaj put sam bio daelish elf rouge u assassin i duelist specijalizaciji.

Igra mi je i po drugi put bila izvrsna iako sam skužio neke nedostatke koje nisam skuzio prvi put.

Igra mi je super zato što volim fantasy svijet i RPG igre sa D&D pravilima, ima vrlo dobru priču, dobre fajtove, naravno da ima i svoje mane ali bože moj koja igra ih nema?

A jedna od najboljih stvari u igri su mi dijalozi pogotovo između Alistara i Morrigan, pišam od smijeha kad se oni krenu podjebavati.
crob is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 20:47   #1106
Quote:
NESHO95 kaže: Pogledaj post
Evo uzeo sam po DRUGI put da isprobam tu igru, na silu pokusavajuci da mi se svidi. Ne kontam cemu sav hype oko tog serijala, igra mi je ultra dosadna Combat je ocajan, uzeo sam rogue elfa i bio sam totalno useless, onaj prvi lik koji mi je pomagao oslobadjati zene iz dvorca je bio duplo jaci i korisniji od mene. Toliko stvari ima koje su nelogicne, lose uradjene i koje unistavaju cjelokupni dojam o igri. Jednostavno ne razumijem koja je poenta igre. Sta je to sto taj serijal drzi na zivotu i zasto je toliko razvikan i poprilicno popularan, jednostavno mi ne ide u glavu?
Znanstveno je dokazno da covjek voli i uziva u stvarima koje razumije te u kojima je dobar. Moj rogue elf je bio u stanju oneshotati skoro sve neprijatelje osim nekih bosova late game.

E sad pogle ove dvije gore tvrdnje, zbroji 2+2 i valjda ces onda skuziti zakaj tebi igra ne valja. Uostalom ne postoji nijedna stvar na svijetu koji se univerzalno sviđa bas svim ljudima. Mozda da probas nesto drugo?
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 21:14   #1107
Quote:
NESHO95 kaže: Pogledaj post
Evo uzeo sam po DRUGI put da isprobam tu igru, na silu pokusavajuci da mi se svidi. Ne kontam cemu sav hype oko tog serijala, igra mi je ultra dosadna Combat je ocajan, uzeo sam rogue elfa i bio sam totalno useless, onaj prvi lik koji mi je pomagao oslobadjati zene iz dvorca je bio duplo jaci i korisniji od mene. Toliko stvari ima koje su nelogicne, lose uradjene i koje unistavaju cjelokupni dojam o igri. Jednostavno ne razumijem koja je poenta igre. Sta je to sto taj serijal drzi na zivotu i zasto je toliko razvikan i poprilicno popularan, jednostavno mi ne ide u glavu?
Razvikan i popularan je zato što je divan
ako neznaš i nevoliš igrati takve igre jednostavno ih neigraj....
moj rogue je na nightmare težini bio močan... tak da...
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 21:15   #1108
Šta je ovo? Svi igraju sa Rougom?
crob is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 21:16   #1109
Quote:
crob kaže: Pogledaj post
Već postoji Dragon Age Origins tema.

Nedavno sam i ja po drugi put prešao igru, ovaj put sam bio daelish elf rouge u assassin i duelist specijalizaciji.

Igra mi je i po drugi put bila izvrsna iako sam skužio neke nedostatke koje nisam skuzio prvi put.

Igra mi je super zato što volim fantasy svijet i RPG igre sa D&D pravilima, ima vrlo dobru priču, dobre fajtove, naravno da ima i svoje mane ali bože moj koja igra ih nema?

A jedna od najboljih stvari u igri su mi dijalozi pogotovo između Alistara i Morrigan, pišam od smijeha kad se oni krenu podjebavati.
probaj i 3 put sigurno si nešt propustio ja sam igrao 7 puta pa sam znao i 7 put nač neki dialog ili nešto što nisam vidio prije
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 21:17   #1110
Quote:
crob kaže: Pogledaj post
Šta je ovo? Svi igraju sa Rougom?
igrao sam sa svim rasama i klasama
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 21:20   #1111
i meni se čini totalno nezanimljiva iako volim rpg i fantasy. ovaj novi mi se čini puno zanimljivije

ne kužim zašto da ode igrat COD ako mu se ne sviđa igra
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 21:21   #1112
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Znanstveno je dokazno da covjek voli i uziva u stvarima koje razumije te u kojima je dobar. Moj rogue elf je bio u stanju oneshotati skoro sve neprijatelje osim nekih bosova late game.

E sad pogle ove dvije gore tvrdnje, zbroji 2+2 i valjda ces onda skuziti zakaj tebi igra ne valja. Uostalom ne postoji nijedna stvar na svijetu koji se univerzalno sviđa bas svim ljudima. Mozda da probas nesto drugo?
Da slazem se, samo sto je stvar u tome sto sam ja fan RPGova. Igram WoW aktivno, da ne pricam o kompletnom Elder Scrolls serijalu, Witcheru, Kingdoms of Amaluru i drugim RPGovima. Generalno gledano, stvarno volim RPGove, mozda cak i najvise od svih zanrova. Ali Dragon Age konkretno bas nikako. Previse mi se staticna igra cini, borba mi je ruzno uradjena, moci su mi dosta nelogicne. Leveling sistem takodjer nelogican. Equipment nezanimljiv. Ima dosta nekih "rupa", da ih tako nazovem. Npr. otvorim vrata da vidim sta je unutra dok sam u stealthu, unutra bude par neprijatelja i onda me automatski prebaci u combat mode. I ne mogu izaci iz combata bez obzira sto ja zatvorim vrata i sto me oni ne primijete. Onda se ni ne hilam, ne mogu saveati i slicno. To je samo jedna od stvari... Kad sam je isao isprobavati ocekivao sam puuno vise zato sto je to tako velik naslov pa sam se razocarao. Cini mi se kao neki ispodprosjecan low budzet RPG
__________________
You got two empty halves of coconuts and you're bangin' em together!
NESHO95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 21:29   #1113
Quote:
zbunjen87 kaže: Pogledaj post
probaj i 3 put sigurno si nešt propustio ja sam igrao 7 puta pa sam znao i 7 put nač neki dialog ili nešto što nisam vidio prije
Možda i budem, ali ne ubrzo jer da ne znam kak mi se igra svidi ne mogu ju odmah ispočetka igrati, jednostavno mora proći neki vrijeme.

A sljedeći put kad ću igrati ću započeti kao dwarf fighter ili city elf mage.
crob is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 21:31   #1114
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
i meni se čini totalno nezanimljiva iako volim rpg i fantasy. ovaj novi mi se čini puno zanimljivije

ne kužim zašto da ode igrat COD ako mu se ne sviđa igra
Zato što mu je komentar bio takav kao da prvi put igra RPG i onda krene pljuvat po njemu.

Da je napisao prvi komentar kao što je drugi ne vjerujem da mu dečki tako odgovorili.
crob is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 21:34   #1115
Quote:
NESHO95 kaže: Pogledaj post
Da slazem se, samo sto je stvar u tome sto sam ja fan RPGova. Igram WoW aktivno, da ne pricam o kompletnom Elder Scrolls serijalu, Witcheru, Kingdoms of Amaluru i drugim RPGovima. Generalno gledano, stvarno volim RPGove, mozda cak i najvise od svih zanrova. Ali Dragon Age konkretno bas nikako. Previse mi se staticna igra cini, borba mi je ruzno uradjena, moci su mi dosta nelogicne. Leveling sistem takodjer nelogican. Equipment nezanimljiv. Ima dosta nekih "rupa", da ih tako nazovem. Npr. otvorim vrata da vidim sta je unutra dok sam u stealthu, unutra bude par neprijatelja i onda me automatski prebaci u combat mode. I ne mogu izaci iz combata bez obzira sto ja zatvorim vrata i sto me oni ne primijete. Onda se ni ne hilam, ne mogu saveati i slicno. To je samo jedna od stvari... Kad sam je isao isprobavati ocekivao sam puuno vise zato sto je to tako velik naslov pa sam se razocarao. Cini mi se kao neki ispodprosjecan low budzet RPG
Svaka čast RPGima poput WOWa, Elders Scrolla i Witchera (Witcher mi je inače izvrstan,a WoW mi je smece) no to su skroz drukčije rpg igre u odnosu na Baldurs gate, Planescape torment, Icewind dale i Dragon Age origins. BG, DA i slične igre imaju skroz drukčiji pristup fightu. Moraš koristiti pauze, micromanagmet i slične stvari.
crob is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 21:36   #1116
Nije nikako ispodprosječan rpg...a nemože se svima svaka igra sviđati,ja ju volim, nakon baldurs gatea najbolji rpg..nekome je možda sranje...to je tvoje mišljenje i dobro,obriši ju sa kompa i nemoj igrati

dvojka ima brži combat pa vidi to..iako je puno lošija po svemu od prvog dijela.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 21:52   #1117
Quote:
crob kaže: Pogledaj post
Možda i budem, ali ne ubrzo jer da ne znam kak mi se igra svidi ne mogu ju odmah ispočetka igrati, jednostavno mora proći neki vrijeme.

A sljedeći put kad ću igrati ću započeti kao dwarf fighter ili city elf mage.
ako nisi igrao probaj Awakening..dlc za dragon age..nastavljaš sa tim likom sa kojim si završio igru..imaš nove companione i dodane još neke talentse i skillove..
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 21:53   #1118
Quote:
NESHO95 kaže: Pogledaj post
Da slazem se, samo sto je stvar u tome sto sam ja fan RPGova. Igram WoW aktivno, da ne pricam o kompletnom Elder Scrolls serijalu, Witcheru, Kingdoms of Amaluru i drugim RPGovima. Generalno gledano, stvarno volim RPGove, mozda cak i najvise od svih zanrova. Ali Dragon Age konkretno bas nikako. Previse mi se staticna igra cini, borba mi je ruzno uradjena, moci su mi dosta nelogicne. Leveling sistem takodjer nelogican. Equipment nezanimljiv. Ima dosta nekih "rupa", da ih tako nazovem. Npr. otvorim vrata da vidim sta je unutra dok sam u stealthu, unutra bude par neprijatelja i onda me automatski prebaci u combat mode. I ne mogu izaci iz combata bez obzira sto ja zatvorim vrata i sto me oni ne primijete. Onda se ni ne hilam, ne mogu saveati i slicno. To je samo jedna od stvari... Kad sam je isao isprobavati ocekivao sam puuno vise zato sto je to tako velik naslov pa sam se razocarao. Cini mi se kao neki ispodprosjecan low budzet RPG
Mislim da nema rpga na svijetu, ukljucujuci sve koje si spomenuo, a u kojima mozes otvoriti vrata i ostati u stealtu i dalje. Neki te odmah bace van neki za par sekundi.

Ako hoces izaci iz combata dok te neprijatelji skuze moras se maknuti od njih malo dalje. zatim ima vise lvla stealta..jeli stealth u wowu radio ako si bio dosta manji lvl od moba? Nije..ista stvar je ovdje, badava si ti su stealtu ako ti je nizak na pocetku. Zatim nijedna igra ti neda super equipment i uber skilove odmah na pocetku...

I za kraj primjecujem da si nabrajao mahom action rpgovekao omiljene dok je Dragon Age ipak malo drukciji..nema veze sto je igra tagana kao rpg ima dosta podvrsta u samom zanru..

Preporucio bih ti da si pogledas Dark Siders serjal, Dark Souls serijal, Shadow of Mordor pa cak i Devil may Cry iako to vuce vec jako na cistu akciju...
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 21:37   #1119
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Mislim da nema rpga na svijetu, ukljucujuci sve koje si spomenuo, a u kojima mozes otvoriti vrata i ostati u stealtu i dalje. Neki te odmah bace van neki za par sekundi.

Ako hoces izaci iz combata dok te neprijatelji skuze moras se maknuti od njih malo dalje. zatim ima vise lvla stealta..jeli stealth u wowu radio ako si bio dosta manji lvl od moba? Nije..ista stvar je ovdje, badava si ti su stealtu ako ti je nizak na pocetku. Zatim nijedna igra ti neda super equipment i uber skilove odmah na pocetku...

I za kraj primjecujem da si nabrajao mahom action rpgovekao omiljene dok je Dragon Age ipak malo drukciji..nema veze sto je igra tagana kao rpg ima dosta podvrsta u samom zanru..

Preporucio bih ti da si pogledas Dark Siders serjal, Dark Souls serijal, Shadow of Mordor pa cak i Devil may Cry iako to vuce vec jako na cistu akciju...
Isprobao sve osim Devil May Cry Dark Siders mi takodjer ne odgovara, preeevise pretjerivanja s krvlju, mocima i grandioznosti u svakom smislu. Previse "nerealno". Nema smisla govoriti o realnosi za fantasy zanr naravno, mislim opcenito za zakone fizike i takve stvari Dark Souls je dobra za one koji vole mracnjacke teme, jaaako mracnu atmosferu i mracan svijet. Za mene je igra jednostavno premracna, jebeno se deprimiram nakon sat vremena u tom svijetu A ni muke bozje oko svakog mini bossa mi nisu narocito drage, takodjer. Devil May Cry jos nisam isprobao, mozda mu dam priliku iako me na prvi pogled nije pretjerano impresionirao Elder Scrolls serijal je meni otac i majka RPGa
__________________
You got two empty halves of coconuts and you're bangin' em together!
NESHO95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 22:05   #1120
Quote:
NESHO95 kaže: Pogledaj post
Isprobao sve osim Devil May Cry Dark Siders mi takodjer ne odgovara, preeevise pretjerivanja s krvlju, mocima i grandioznosti u svakom smislu. Previse "nerealno". Nema smisla govoriti o realnosi za fantasy zanr naravno, mislim opcenito za zakone fizike i takve stvari Dark Souls je dobra za one koji vole mracnjacke teme, jaaako mracnu atmosferu i mracan svijet. Za mene je igra jednostavno premracna, jebeno se deprimiram nakon sat vremena u tom svijetu A ni muke bozje oko svakog mini bossa mi nisu narocito drage, takodjer. Devil May Cry jos nisam isprobao, mozda mu dam priliku iako me na prvi pogled nije pretjerano impresionirao Elder Scrolls serijal je meni otac i majka RPGa
Probaj Kingdoms of Amalur Reckoning(obavezno igraj kao Mage prezanimljiva igra i dosta dugacka),Gothic 3(igra iz 2010 ali je super zanimljiva prica i svijet je odlican cijela mapa je podjeljena u 3 velika dijela pustinja,šuma i snjezno prostranstvo),The Witcher 2(vjerujem da si vec cuo za ovu igru pa mislim da je nepotrebno pisati o njoj)meni 3 najdrze igre.
Dracul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:50.