Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2009., 22:25   #1
Wolfenstein 3D

Bok svima!



Nadam se da se bar poneki od vas sjećaju prastare igre Wolf3D. Ja igram prvu epizodu pod naslovom "Escaping from Wolfenstein" i na trećem nivou sam. Nikako, ali ama baš nikako ne mogu nać ključ za idući nivo. Pobio sam sve neprijatelje, satima bauljam po kilometarskim hodnicima i opet ništa. Otvorio sam dosta tajnih prolaza ali ključ ne mogu nač, pa ne mogu.

Što da raaaadiiiiimmmmm!!!???



pozzz
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 22:26   #2
Istu sam nevolju imao na četvrtoj epizodi neznam kako se zove. Tamo sam zglavio na petom levelu i morao odustat.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 23:24   #3
a gle...

1. guglaj neki fakin walkthrough.
2. misliš da se ljudi ovdje sjećaju gdje nać ključ na trećem nivou igre stare 15 godina?
aštajaznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 08:46   #4
zbilja ne znam kako si mogao zaglaviti na prvoj epizodi Pa sve je prilično lagano. Za 4. epizodu kužim. tamo imaš jedan tajni zid iza kojeg se nalazi ključ kojeg moraš pokupiti da bi prošao level. bed je u tome što nije baš na "očitom" mjestu (iako sve upućuje da mora biti neki prolaz jer vidiš prostoriju iza zelene bačve) i što je moguće gurnuti zid sa krive strane i tako si zablokirati put bez mogućnosti popravka. valjda misilš na taj level. to i je negdje 4. ili 5. Kaj se prve epizode tiče mogu pogledati kad dođem doma kako se prolazi. znam da je ta prva epizdoda jedna od lakških, odmah nakon 3. ako ti se neda čekati odi na Igrojeb
Quote:
aštajaznam kaže:
2. misliš da se ljudi ovdje sjećaju gdje nać ključ na trećem nivou igre stare 15 godina?


__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 09:19   #5
uopće neću biti korisna ali Wolf3D
bila sam mala i onda malo veća ali tu sam igricu obožavala i tako su prolazili sati...
kako to da ju igraš?
__________________
Moj čovjek misli da sam ohola, sebična, lijena i drska. U pravu je, a imam ja i drugih finih osobina. *Mačka*
snowshoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 10:40   #6
zato jer zna kaj je dobro
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 12:27   #7
Mene danas zaboli mozak kad predugo pitchim kroz ono sve ravno, neznam opce kak sam ju prije mogo satima igrat
Almighty Watashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 17:28   #8
Quote:
snowshoe kaže: Pogledaj post
uopće neću biti korisna ali Wolf3D
bila sam mala i onda malo veća ali tu sam igricu obožavala i tako su prolazili sati...
kako to da ju igraš?
Jer me uhvatila nostalgija za njim.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 18:33   #9
Quote:
-Almighty_Watashi- kaže: Pogledaj post
Mene danas zaboli mozak kad predugo pitchim kroz ono sve ravno, neznam opce kak sam ju prije mogo satima igrat
mene je bolio mozak i tada. nego evo me doma pa ću sad vidjeti gdje si to mogao zapeti na trećoj stazi prve epizode
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 18:43   #10
ovako, neću pisati cijeli opis staze pošto si rekao da ne možeš samo naći ključ. Od početnog lifta kerni lijevo i prođi kroz vrata. Ispred tebe će biti jedna vrata na zidu sa plavom tapiserijom. uđi kroz ta vrata u plavu prostoriju. s lijeve strane jedna od soba sadrži zlatni ključ, misilm da 2. ili 3. po redu. i to je to.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 23:10   #11
Quote:
Ranma 1/2 kaže: Pogledaj post
ovako, neću pisati cijeli opis staze pošto si rekao da ne možeš samo naći ključ. Od početnog lifta kerni lijevo i prođi kroz vrata. Ispred tebe će biti jedna vrata na zidu sa plavom tapiserijom. uđi kroz ta vrata u plavu prostoriju. s lijeve strane jedna od soba sadrži zlatni ključ, misilm da 2. ili 3. po redu. i to je to.
Jako ti puno hvala
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 01:52   #12
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Jako ti puno hvala
Nađoh-odigrah-pobijedih.

Ostalih pet epizoda sam već odigrao.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 10:30   #13
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Nađoh-odigrah-pobijedih.

Ostalih pet epizoda sam već odigrao.
a wolf ET igraš?ako ne počni
zombi0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 11:33   #14
Quote:
zombi0000 kaže: Pogledaj post
a wolf ET igraš?ako ne počni
Taj Wolf ET, je li to isto što i RTCV (Return to the Castle Wolfenstein)
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 18:06   #15
Wow, jos ima ljudi koji to igraju. Ranma je ziva enciklopedija

Meni nikada niciji savjet u Wolfu nije pomogao niti sam ja ikome bio u stanju objasniti kako nesto prijeci, svaki put sam izgubio orijentaciju u labirintu uglavnom jednobojnih zidova

Sto me nije sprecavalo da se vrtim po tim labirintima 8 sati dnevno

BTW ove godine izlazi novi nastavak, idem otvoriti temu o tome.

Quote:
zombi0000 kaže: Pogledaj post
a wolf ET igraš?ako ne počni
Zaboga, ne zbunjuj covjeka.

Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Taj Wolf ET, je li to isto što i RTCV (Return to the Castle Wolfenstein)
Nije, Wolf ET je iskljucivo multiplayer igra. Ima dosta slicnosti sa multiplayerom kod RTCW-a, ali i nekoliko bitnih razlika. Uglavnom, ako ti se igra singleplayer onda zaboravi Wolf ET.
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 19:52   #16
ma nisam enciklopedija nego sam odigrao ta tri nivoa na brzinu.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 20:01   #17
kako je to bila dobro igra za to vrimea i bolja je od vecine danasnjih
aj-vi-ou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:29.