Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2017., 10:25   #2261
Žao mi je, Nick je još uvijek zainteresiran.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 18:16   #2262
@Volunteer

Hvala ti najljepša na knjizi, razvedrio mi dan .
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 14:34   #2263
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Žao mi je, Nick je još uvijek zainteresiran.
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
@Volunteer
Hvala ti najljepša na knjizi, razvedrio mi dan .
bitno da je otišla u dobre ruke
Nick, uživaj
Majadl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 00:30   #2264
Thanks Majadl .

Već sam neko vrijeme tražio tu knjigu. Prije 8-9 godina sam ju svako malo viđao po Algoritmu, samo što su onda bili drugi prioriteti. A sad unazad već ne znam koliko, nikako ju nisam mogao naći.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 10:54   #2265
Pozdrav!

Krenula sam iščitavati Kinga (na hrvatskom), i ne mogu naći Carrie. Znam da sam je čitala u srednjoj, i to sam u knjižnici posudila, međutim čini se da te knjige više nema. Ili ja ne tražim dobro.

Zna li možda netko od vas gdje bih je mogla naći? Ne smeta mi ni srpska verzija, a preživjela bih i engleski
Pustošnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:05   #2266
Quote:
Pustošnica kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Krenula sam iščitavati Kinga (na hrvatskom), i ne mogu naći Carrie. Znam da sam je čitala u srednjoj, i to sam u knjižnici posudila, međutim čini se da te knjige više nema. Ili ja ne tražim dobro.

Zna li možda netko od vas gdje bih je mogla naći? Ne smeta mi ni srpska verzija, a preživjela bih i engleski
malo pretražiš opak.crolib.hr, malo kgz.hr i vidjet ćeš da se može pronaći samo srpsko izdanje (Keri Stiven King), a npr. u Sisku ima i eng.

google će ti čak pronaći i PDF ako ga zamoliš s onim iz zagrada
krbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 12:56   #2267
Eh, kad čovjek ne traži kak spada...

Hvala na odgovoru!
Pustošnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 17:06   #2268
Quote:
Pustošnica kaže: Pogledaj post
Eh, kad čovjek ne traži kak spada...

Hvala na odgovoru!
ma ništ', ponekad ne vidimo očito - svima se dogodi
krbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 19:53   #2269
Nego, on topic, imala sam traume od tog nesretnog klauna cijelo djetinjstvo i dobar dio mladosti, ali knjiga me riješila straha, baš mi je nekako zaokružila priču.

Sad se kolebam pogledati ovaj novi ili ne... iako ću prije pokušati opet pogledati stari
Pustošnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 04:12   #2270
Pročitao Revival. Dobar povratak korijenima, ne samo Kinga, već i samog horora. Jerusalem's Lot lives!
lappino is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 11:33   #2271
Pročitao sam Finders Keepers.
Solidno, čitljivo. Nije King kakvog obožavam, ali i takav mi je bolji od svih koje posudim u knjižnici na blef.
E sad je na redu End of Watch. Jučer sam je neočekivano dobio na poklon. Očekujem najbolji nastavak triloge za kraj. U ovom će, očito, biti i malo nadnaravnog.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 08:40   #2272
Lumen ima u planu izdati cijeli serijal Kula Tmine! Prije par dana je izašla prva knjiga i prijevod nije od Božice. Na fejsu su napisali da ćemo na vrijeme sve saznati. Iskreno veselim se jako. Imam prve tri knjige od Algoritma ali ako stvarno izdaju sve, naravno da ću kupiti. Pročitao sam samo prvi dio jer nisam htio nastaviti dok ne izađe barem 4 ili 5 dio.
https://shop.skolskaknjiga.hr/kula-t...evolveras.html
__________________
"When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies but the pack survives."
Eddard Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 09:40   #2273
Božica je umrla. Predavala mi je engleski, super žena.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 10:17   #2274
Znam, već je par godina prošlo nažalost. Prvi dio Lumen izdanja preveo je Damir Bilić. Nadam se da je kvalitetan kao i Božica.
__________________
"When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies but the pack survives."
Eddard Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 12:40   #2275
Pročitao sam i zadnji dio trilogije s detektivom Billom Hodgesom, End of Watch. Dobar mi je, ali nije mi to King u svom najboljem izdanju. Od novijih stvari sad nisam pročitao Joyland i Dark Tower 8, a zadnja njegova koja me oduševila je bila 11.22.63 i prije toga Duma Key.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 15:56   #2276
Joyland je meni super, a DT 8 nisam jos procitala ni ja.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 18:54   #2277
Napokon sam počeo čitati Duma Key (rekoh prije par mj da ću vjerojatno krenut ovo ljeto). Pročitao 70-ak str i zasad mi se čini okej. Ništa se bitno (više manje) nije dogodilo pa nisam oduševljen. No još me čeka 500 str i vjerujem da će biti svega. Nadam se da će mi se svidjeti kao i većini na ovom forumu.
__________________
"When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies but the pack survives."
Eddard Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 12:53   #2278
Ja već neko vrijeme tražim Isijavanje, pa me zanima zna li netko gdje bi se knjiga mogla nabaviti?
__________________
....."Once you make a decision, the universe conspires to make it happen..."
kate 100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 15:47   #2279
Duma Key - evo me na 150 str. i postalo je ful zanimljivije. Sviđa mi se knjiga, šteta šta ne stignem više čitati.
__________________
"When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies but the pack survives."
Eddard Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 13:22   #2280
Quote:
kate 100 kaže: Pogledaj post
Ja već neko vrijeme tražim Isijavanje, pa me zanima zna li netko gdje bi se knjiga mogla nabaviti?
Imaš je u starom hrv. izdanju "Mladosti" prevedenu kao "Vidovitost", ali malo ju je danas teže naći... Mislim da imam ja tu knjigu duplo izdanje, ako se ne varam u vikendici je trenutno, pa ako te ne smeta što nema vanjskog omota (i ima neku staru posvetu iz 1984. na uvodnoj stranici), mogu ti ju poslati preko pošte u ponedjeljak...
__________________
We made a promise, we swore we'd always remember,
no retreat - NO SURRENDER!!!
-bonjovi4ever- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:12.