Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2017., 23:13   #921
Pitate čovjeka već 10.put pitanje na koje mora odgovoriti kako je fizički neugledan.
Imajte milosti for god sake.

Ako je stvarno do izgleda koji mu ne da šanse kod ženski, onda treba shvatiti njegovu psihološku pozadinu te ga ne bih nazivao nezrelim, čudakom. Samo što je malo takvih oko nas koji će reći direkt u facu kako su fizički neprivlačni, a i kad se suočimo s tim, onda odmah bacamo rečenice podrške koje njemu/njoj ništa ne znače.

Svi znamo iz naše okoline osobe koje zbog fiz izgleda nemaju šanse za naći proper komada. Par ulica dalje od mene je jedan takav, fakat je neuglednog izgleda, pa ne znam kakvu to spiku on može imati da će neka ući u vezu s njim. Jedino da nađe neku koja je u istoj situaciji kao i on. Nema druge.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:14   #922
Quote:
Estuera kaže: Pogledaj post
Zato jer imam 36 godina i prosječnog sam izgleda. Žene se baš i ne trgaju za takvima.
Ovaj tvoj topic je i imao nekoga smisla dok nisi ovo napisao. Ja sam citavo vrijeme mislio da si ti daleko ispod prosjecnoga izgleda. Ako je istina da si prosjecnoga izgleda, onda nije problem u tome nego u tvome ponasanju, ne znas kako sa zenama itd...
Evo i meni je preko 30 i prosjecnoga sam izgleda, pa sam bio sa lijepim zenama...svaki muskarac koji je prosjecnoga izgleda moze zavoditi razno razne zene, problem je kada je ispod prosjeka onda to sve postaje teze
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:17   #923
Quote:
Estuera kaže: Pogledaj post
Zato jer imam 36 godina i prosječnog sam izgleda. Žene se baš i ne trgaju za takvima.
a neš ti godina....baš su te ubile godine
bar vi muškarci možete kasno u brak i možete do kasnih godina stvarati djecu
oprosti ali pričaš gluposti
vjerojatno si upao u neku vrstu depresije od samoće pa sebi snižavaš kriterije kao neću biti izbirljiv i nemam pravo na to
ja bi ti savjetovala da izlaziš, upišeš neke hobije koji te interesiraju, komuniciraš sa ljudima i tako ćeš jedan dan upoznati ženu koja će ti biti zanimljiva i sa kojoj ćeš ugodno provoditi vrijeme i naravno da ti bude obavezno privlačna

obrati pažnju....zanimljiva i privlačna

zar ćeš biti sa nekom u braku ili vezi samo zato jer si sam ili jer ti idu godina a da ti ta tvoja nije ni zanimljiva ni privlačna
trgni se.......ne pristaj na drugo......dobit ćeš ono što tražiš

p.s. moj prijatelj je oženio 16 godina mlađu ženu i fenomenalan su par
Fracomina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:18   #924
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Pitate čovjeka već 10.put pitanje na koje mora odgovoriti kako je fizički neugledan.
Imajte milosti for god sake.

Ako je stvarno do izgleda koji mu ne da šanse kod ženski, onda treba shvatiti njegovu psihološku pozadinu te ga ne bih nazivao nezrelim, čudakom. Samo što je malo takvih oko nas koji će reći direkt u facu kako su fizički neprivlačni, a i kad se suočimo s tim, onda odmah bacamo rečenice podrške koje njemu/njoj ništa ne znače.

Svi znamo iz naše okoline osobe koje zbog fiz izgleda nemaju šanse za naći proper komada. Par ulica dalje od mene je jedan takav, fakat je neuglednog izgleda, pa ne znam kakvu to spiku on može imati da će neka ući u vezu s njim. Jedino da nađe neku koja je u istoj situaciji kao i on. Nema druge.
Sve si shvatio
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Ovaj tvoj topic je i imao nekoga smisla dok nisi ovo napisao. Ja sam citavo vrijeme mislio da si ti daleko ispod prosjecnoga izgleda. Ako je istina da si prosjecnoga izgleda, onda nije problem u tome nego u tvome ponasanju, ne znas kako sa zenama itd...
Evo i meni je preko 30 i prosjecnoga sam izgleda, pa sam bio sa lijepim zenama...svaki muskarac koji je prosjecnoga izgleda moze zavoditi razno razne zene, problem je kada je ispod prosjeka onda to sve postaje teze
Ja sebe doživljavam prosječnog izgleda, no možda ženama ili većini žena izgledam ispodprosječno. Tko će ga znati? Znam samo da sam sa zgodnim ženama dobivao odbijance isti tren dok sam sa sadašnjom u vezi koja traje dva tjedna. Nadam se da će potrajati
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:21   #925
Quote:
Estuera kaže: Pogledaj post
Sve si shvatio

Ja sebe doživljavam prosječnog izgleda, no možda ženama ili većini žena izgledam ispodprosječno. Tko će ga znati? Znam samo da sam sa zgodnim ženama dobivao odbijance isti tren dok sam sa sadašnjom u vezi koja traje dva tjedna. Nadam se da će potrajati
Kao sto sam ti i napisao, mozda si dobivao odbijance zbog svog ponasanja, a ne izgleda. Ta sadasnja mozda je svjesna da je ruzna pa je snizila kriterije, i nije joj smetalo tvoje ponasanje
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:24   #926
Quote:
Estuera kaže: Pogledaj post
Sve si shvatio
Ma nisam ja tebe ništa shvatio jer te ne znam i ne znam kako ti izgledaš. Govorim samo generalno, nevezano sad našao se ti u tome ili ne.

A i ti sam variraš jer si s neuglednog prešao u prosjek što je poveća razlika.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:25   #927
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Kao sto sam ti i napisao, mozda si dobivao odbijance zbog svog ponasanja, a ne izgleda. Ta sadasnja mozda je svjesna da je ruzna pa je snizila kriterije, i nije joj smetalo tvoje ponasanje
Odbijanci se ne dobivaju isti tren zbog ponašanja nego zbog izgleda. Nisu me sigurno odbile zato što sam se na fin i pristojan način nastojao upoznati s njima.
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:26   #928
ne znam što ste toliko navalili na čovjeka, kao da je toliko nepojmljivo da netko nakon toliko odbijenica i odjeba odluči prihvatiti mrvice (isprike zbog izraza). najlakše je reći mu da priča pizdarije i da situacija uopće nije loša koliko ju on sam sebi dočarava, ali stvarnost ga očito ne demantira i dok mu ne uleti jedna takva koja će mu dokazati da griješi, ne vidim nikakav problem u tome da se zadovolji opcijom koja mu je dostupna. ako je on zadovoljan i napokon dobiva malo ženske pažnje, to je jedino što je bitno.
seskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:26   #929
Budi onakav partner kakav želiš da ona bude prema tebi. Ti vjerojatno odmah uvrtiš crne misli u glavu i crne scenarije i sve pođe po zlu. Zaboravi to. Ako ti je cura zanimljiva pokaži joj to. Budi ono što želiš dobiti natrag. Pusti izgled. Izgled je nevažan. Puno je važnija tvoja osobnost i karakter.
Fracomina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:28   #930
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
A i ti sam variraš jer si s neuglednog prešao u prosjek što je poveća razlika.
Nisam nikad za sebe rekao da sam neuglednog izgleda nego prosječnog. No to je samo moja vlastita percepcija mene, možda sam ženama ružan ko pas
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:31   #931
Quote:
Estuera kaže: Pogledaj post
Odbijanci se ne dobivaju isti tren zbog ponašanja nego zbog izgleda. Nisu me sigurno odbile zato što sam se na fin i pristojan način nastojao upoznati s njima.
Ako si dobivao odbijance isti tren, onda pricas o prilazenju nepoznatim zenama ? To nije za svakoga, jer je najtezi nacin upoznavanja. Mozda jednostavno nisi dobar u tome, nemas tih vjestina
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:33   #932
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Ako si dobivao odbijance isti tren, onda pricas o prilazenju nepoznatim zenama ? To nije za svakoga, jer je najtezi nacin upoznavanja. Mozda jednostavno nisi dobar u tome, nemas tih vjestina
Pa naravno da su nepoznate. Sve žene koje ne poznaješ su nepoznate
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:35   #933
Quote:
Estuera kaže: Pogledaj post
Pa naravno da su nepoznate. Sve žene koje ne poznaješ su nepoznate
Ne zezaj, mislio sam ako pricas o "uletima" "upadima" itd. Ne mozes na osnovu toga zakljucivati da li imas sanse ili ne kod zgodnih zena, jer mnogi muskarci nemaju, a kasnije ta ista upozna tog istoga muskarca preko prijateljice i eto ih u vezi.

Trebas bit dobar zavodnik ako hoces da zavodis totalno nepoznate zene
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:37   #934
Quote:
seskal kaže: Pogledaj post
ne znam što ste toliko navalili na čovjeka, kao da je toliko nepojmljivo da netko nakon toliko odbijenica i odjeba odluči prihvatiti mrvice (isprike zbog izraza). najlakše je reći mu da priča pizdarije i da situacija uopće nije loša koliko ju on sam sebi dočarava, ali stvarnost ga očito ne demantira i dok mu ne uleti jedna takva koja će mu dokazati da griješi, ne vidim nikakav problem u tome da se zadovolji opcijom koja mu je dostupna. ako je on zadovoljan i napokon dobiva malo ženske pažnje, to je jedino što je bitno.
Hvala na podršci
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:40   #935
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Ne zezaj, mislio sam ako pricas o "uletima" "upadima" itd. Ne mozes na osnovu toga zakljucivati da li imas sanse ili ne kod zgodnih zena, jer mnogi muskarci nemaju, a kasnije ta ista upozna tog istoga muskarca preko prijateljice i eto ih u vezi.

Trebas bit dobar zavodnik ako hoces da zavodis totalno nepoznate zene
Što onda predlažeš, da upoznajem žene preko zajedničkih prijatelja/prijateljica? To sam već isprobao i iscrpio te mogućnosti. A i većina ih je već zauzeta, to su žene u srednjim 30-im godinama.
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:48   #936
Quote:
Estuera kaže: Pogledaj post
Što onda predlažeš, da upoznajem žene preko zajedničkih prijatelja/prijateljica? To sam već isprobao i iscrpio te mogućnosti. A i većina ih je već zauzeta, to su žene u srednjim 30-im godinama.
Vecina ljudi se ne upoznaje preko uleta, nego na drugi nacin. Drustvo, posao, hobiji i sl. Ako hoces zgodniju zenu, trebas pokusavati na nacin kao i vecina drugih muskaraca

Ili postani vjest u uletima, pa ces moci i zavesti zgodne zene To ti je igra brojeva, vjerovatno nisi pokusao dovoljno puta, i nisi dovoljno vjest u tome, jer ako si prosjecnoga izgleda to ti nije prepreka.

Ako nemas bar stotine prilazaka iza sebe, nemas sta o tome pricati niti ikakve zaklucke donositi na osnovu toga koliko si privlacan zenama
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:51   #937
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Drustvo, posao, hobiji i sl.
Sve već isprobano i bezuspješno. Ostaju mi samo te "nepoznate" random žene koje mogu negdje sresti, eto s jednom mi se sad posrećilo i vidjet ću kak će se dalje razviti situacija.
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 23:58   #938
Koja rasprava....
Pa valjda ti se cura mora svidjeti da joj uletiš...kakva korist biti s nekim ako ti jr ružan ili spavati s curom na koju se ne napaljuješ...a uostalom zamisli da ti ona jednog dana sazna da si s njom jer je ružna za neke danasnje standarde...ti njoj vjerojatno nisi ako je izasla s tobom...

I samo sta se ljepote tice mislim da si tu u krivu...ljepa žena je sređena žena..mozda ta jadnica koju si odabrao nema novaca da bude zgodna...neke stvari kostaju i puno njih bi bilo ruznih...

imala sam priliku raditi s muskim drustvom i dnevno nam je dolazilo jako puno klijenata..izmedu ostalog i dosta zena razlicitog financijskog stanja i godina. slinili su samo nad onim sređenim, dotjeranim zenama...ubiti vecina njih niti nisu bile nesto zgodne...ali se nije primjetilo...musko oko nije primjetilo.

ja sebe ne smatram zgodnom ali di god dođem sam primjecena...solarij, ciscenje lica, jakooo dobra frizerka, nokti, ekstenzije u trepavicama, šminka plus garderoba...cca 4000-4500kn mjesecno u prosjeku trošim na sebe. to je jedna placa sss djelatnika..

kad to sve skinem sa sebe ili da si ne mogu to sve priuštiti...majko moja ispod prosjeka dalekooo...
misspurple is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 00:12   #939
Quote:
misspurple kaže: Pogledaj post

ja sebe ne smatram zgodnom ali di god dođem sam primjecena...solarij, ciscenje lica, jakooo dobra frizerka, nokti, ekstenzije u trepavicama, šminka plus garderoba...cca 4000-4500kn mjesecno u prosjeku trošim na sebe. to je jedna placa sss djelatnika..

kad to sve skinem sa sebe ili da si ne mogu to sve priuštiti...majko moja ispod prosjeka dalekooo...
Kad već imaš tolike novce za trošiti mjesečno ne misliš li da bi ih mogla potrošiti na nešto pametnije nego na lickanje, koje se po meni čini potpuno bezpotrebno. Ljepotu danas imaš za koju godinu već nestane. Osim toga po mom mišljenju gotovo svaka žena izgleda bolje prirodno onako kakva je, čak i sa nekim fizičkim manama, nego umjetno "uljepšana" kao neki mramorni kip, ali to sam valjda samo ja.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 00:18   #940
Mora da sam u manjini kad su mi upravo šminkerice turn-off
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:28.