Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2017., 16:54   #5801
Od luke nije daleko prošetat se do Ma:tonija na Bace al to je više onako za ufino guštat, ne na brzaka.
Maldives is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 17:28   #5802
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
pa kažem da bi mi taj u zgradi Jadrolinije odgovarao ako radi i ako cijene nisu poduplane... ako je neko bio nedavno neka javi
Ne radi već 2 godine

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk
stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 18:50   #5803
kamo da onda odem, a da je blizu zgrade Jadrolinije?
ne trazim nista posebno: frigane lignje, rizot od lignji, crni rizot, gavune, kozice... samo da je riba friska i da cijene nisu sa jednom nulom vise nego sto bi trebale biti
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:07   #5804
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
kamo da onda odem, a da je blizu zgrade Jadrolinije?
ne trazim nista posebno: frigane lignje, rizot od lignji, crni rizot, gavune, kozice... samo da je riba friska i da cijene nisu sa jednom nulom vise nego sto bi trebale biti
Viđakovi?

Btw, još nisam uspila jest u Matonija - ili je zatvoreno ili je puno...
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:19   #5805
Dragi Splite!

Do 05.Kolovoza imate priliku jesti jedine i jedinstvene pizze pravog napolitanskog stila u Dalmaciji.

U dva mjeseca rada za vas smo napravili nešto više od 8000 pizza. Kada i ako pronađemo adekvatniji prostor u Splitu bit ćete pravovremeno obavješteni...

A do tada.... bilo nam je čast jahati sa vama! I u dobru i u zlu...
....................

Sto mislite tko je obo napisao?


Sent from my iPad using Tapatalk
cMaltese is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:21   #5806
O hara
dalmatinac28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:23   #5807
yes, netko ih je lose savjetovao kao sto se vidi na kraju, eto pravog primjera gdje Split ide i kako ga se doživljava..


Sent from my iPad using Tapatalk
cMaltese is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:29   #5808
Obzirom da su i u Zg napravili pauzu radi preuređenja(nije provjerena informacija) možda sele peć tamo, ovo ako pronađemo prostor je poprilicno indikativno...

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
cMaltese is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:44   #5809
Tko to zatvara zbog preuređenja ili selidbe u ZG 5. kolovoza? Biće ipak nešto drugo u pitanju (reketarenje, ucjena iznajmljivača prostora ili nešto tako iz lokalnog kolorita)
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:48   #5810
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
kamo da onda odem, a da je blizu zgrade Jadrolinije?
ne trazim nista posebno: frigane lignje, rizot od lignji, crni rizot, gavune, kozice... samo da je riba friska i da cijene nisu sa jednom nulom vise nego sto bi trebale biti
Krki, ja sam relativno nedavno bila u fife na lignjama, meni su lignje bile prefine... ostalo so-so, ali lignje probaj tamo
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 20:27   #5811
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Tko to zatvara zbog preuređenja ili selidbe u ZG 5. kolovoza? Biće ipak nešto drugo u pitanju (reketarenje, ucjena iznajmljivača prostora ili nešto tako iz lokalnog kolorita)
Ma jednostavno nemaju ekonomske računice sa svpjim cijenama u ST

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk
stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 20:36   #5812
Ko je bija tamo, jasno mu je zašto zatvaraju. Ovo je bilo vucaranje branda po kaljuži.
__________________
Remember, Remember, the 5th of November
Gavun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 20:38   #5813
Quote:
stadleter kaže: Pogledaj post
Ma jednostavno nemaju ekonomske računice sa svpjim cijenama u ST

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk
Kako nemaju, ako obična pašta dođe 70-80 kn? Ajde da zatvore u 10-11. mjesecu... I da se razumijemo, većinom su pašte tipa predjelo, nije da ne možeš disat nakon toga... i meni vuče na izbjegavanje "problema"
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 23:20   #5814
Ma bog vas pomoga jeste li čitali iskustva, znači izabrali su nikakvu lokaciju, skladište na periferiji bez klime, normalnih stolova i usluge. svako ko je unutra uša vise od jedan put je spreman za lobotomiju. Nikakve mafije i problemi nisu u pitanju nego potpuno promasena odluka po pitanju partnera u Splitu
__________________
Remember, Remember, the 5th of November
Gavun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 00:12   #5815
Quote:
Gavun kaže: Pogledaj post
Ma bog vas pomoga jeste li čitali iskustva, znači izabrali su nikakvu lokaciju, skladište na periferiji bez klime, normalnih stolova i usluge. svako ko je unutra uša vise od jedan put je spreman za lobotomiju. Nikakve mafije i problemi nisu u pitanju nego potpuno promasena odluka po pitanju partnera u Splitu


...moramo tipu cestitati, dobro ih je namaza.....
želim im da nađu posten prostor, samo u Splitu to je problem, lako se prisjetiti onog turcina sa Poljuda..


Sent from my iPad using Tapatalk
cMaltese is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 06:15   #5816
Quote:
Gavun kaže: Pogledaj post
Ma bog vas pomoga jeste li čitali iskustva, znači izabrali su nikakvu lokaciju, skladište na periferiji bez klime, normalnih stolova i usluge. svako ko je unutra uša vise od jedan put je spreman za lobotomiju. Nikakve mafije i problemi nisu u pitanju nego potpuno promasena odluka po pitanju partnera u Splitu
Priznajen da san tek sad pogledala lokaciju (pizza nije baš moj favorit u životu pa su mi bili totalno nezanimljivi). Ko ih je tako savjetova, stvarno, svaka čast na zavidavanju.
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 06:49   #5817
Pizzerija s tim cijenama i stilom mogla je opstat sezonu jedino na Pjaci... Dole im je možda bilo nešto svita prvi misec kad su išli oni upućeni i ljubitelji OHare Zg... Nakon toga gotovo... sve u svemu meni neće falit...

Imperium je bio posebna priča... Dobro zamišljena priča, ulupano para i para... Na kraju od elitnog mjesta za +24 ekipu došli do cajkaškog kluba za maloljetnike i od lijepog restorana s ukusnom hranom do slastičarne s ponudama kava+kolač za 20kn. O neplaćanju radnika itd... A imali su i probleme oko parkinga i ovoga i onoga... To ti je kad dogovoriš posa s jednom političkom opcijom pa ti dođe druga šteta... Meni je to bilo jedino baš lijepo uređeno mjesto u Splitu i bio je takav gušt sjest na terasu, gledat more, brodove, grad. Ni Dvor nema tako lijep i otvoren pogled.

I nikako mi nije jasno kako onaj prostor na vrhu Prime grad nikako ne zaživi i ne pikira ga netko za neki food đir. Pogled na grad je divan, ostakljeni prostor, terasa s obje strane, lift... A u njemu se izmjenjuju samo sumnjivo profitabilni kafići desetljeće i više... Color, Mocarabia, Color, Vrh Svijeta... Kako se sad trenutno zove ne pitajte... Nisam bila 2 miseca, a u toliko vrimena mogli su 3 puta mijenjat ili zatvorit...
Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 10:04   #5818
Mislim da sad tamo u primi grad ide hostel
__________________
Remember, Remember, the 5th of November
Gavun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 10:18   #5819
To se priča već 4, 5 godina, Još otkad je Gol i Bos proradio, očito šteka negdje... osobno mislim da koncept zgrade nije baš lako prenamijeniti u hostel, nit prozora niti zraka, nezgodan položaj stepenica... Čak i da bude hostel, na vrhu bi bilo idealno mjesto za dobar restorančić...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 14:46   #5820
Quote:
Gavun kaže: Pogledaj post
Mislim da sad tamo u primi grad ide hostel

na 3 katu su napravili hotel.... 20 soba...
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.