Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2017., 21:01   #81
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Vi uopce ne komunicirate? Samo gledanje?
Pa kako imas njegov broj? Preko koga?
On mi je dao, trebao mi je zbog posla, još davno.
Pozdravimo se i fiksiramo pogledom. Danas sam ga srela 10 puta, doslovno mi je bio na putu stalno i prolazi i gleda i ne skreće pogled i tako i ja njega i onda to je bilo to. A meni se noge odsjekle. Zapravo, nije mi problem odbijanje ili nešto takvo, nego me uhvati prevelika trema kad ga vidim i nemam hrabrosti za bilo što reći ili pitati. I osim toga, uvijek sam s nekim, nikad sama i onda nisam imala ni prilike za nešto.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:18   #82
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
On mi je dao, trebao mi je zbog posla, još davno.
Pozdravimo se i fiksiramo pogledom. Danas sam ga srela 10 puta, doslovno mi je bio na putu stalno i prolazi i gleda i ne skreće pogled i tako i ja njega i onda to je bilo to. A meni se noge odsjekle. Zapravo, nije mi problem odbijanje ili nešto takvo, nego me uhvati prevelika trema kad ga vidim i nemam hrabrosti za bilo što reći ili pitati. I osim toga, uvijek sam s nekim, nikad sama i onda nisam imala ni prilike za nešto.
A baš nikada ga nemreš nigdje sresti izvan radnog okruženja? Imate li pauze kada idete papati? Ili bar na kavicu u lokalnu birtiju?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:36   #83
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A baš nikada ga nemreš nigdje sresti izvan radnog okruženja? Imate li pauze kada idete papati? Ili bar na kavicu u lokalnu birtiju?
Ne. Drži se po strani od svih. Vrhunac je što ga zadnjih par tjedana češće viđam jer stalno prolazi gdje sam ja, ali ja nikad nisam sama.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:39   #84
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Ne. Drži se po strani od svih. Vrhunac je što ga zadnjih par tjedana češće viđam jer stalno prolazi gdje sam ja, ali ja nikad nisam sama.
Jao koje su to komplikacije! Pa kako je moguće da baš sa nikim nije dobar? Da mu se baš nikak nemre nać ahilova peta! Možeš li se zatelebat u nekog ipak pristupačnijeg kolegu? Ovo zgleda fakat prekomplicirano za odradit? A da unajmimo privatnog detektiva?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:40   #85
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Jao koje su to komplikacije! Pa kako je moguće da baš sa nikim nije dobar? Da mu se baš nikak nemre nać ahilova peta! Možeš li se zatelebat u nekog ipak pristupačnijeg kolegu? Ovo zgleda fakat prekomplicirano za odradit? A da unajmimo privatnog detektiva?
Ne mogu. Sviđa mi se do bola i onda i mene koči trema i sve skupa. Pa se gledamo i smješkamo već tjednima.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:41   #86
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Pozdravimo se i fiksiramo pogledom. Danas sam ga srela 10 puta, doslovno mi je bio na putu stalno i prolazi i gleda i ne skreće pogled i tako i ja njega i onda to je bilo to.
Znači izgledate kao dva čudaka i to je to
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:42   #87
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Ne mogu. Sviđa mi se do bola i onda i mene koči trema i sve skupa. Pa se gledamo i smješkamo već tjednima.
Jao pas mater! Jao užas! A nemreš se ni napit na poslu zbog prokletih zakona.A pračenje kada ide doma da slučajno s bajkom se provozaš po kvartu i zaletiš se u njega?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:43   #88
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Znači izgledate kao dva čudaka i to je to
Da, dva čudaka koja bulje jedno u drugo i natječu se tko prije neće skrenuti pogled
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:44   #89
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Jao pas mater! Jao užas! A nemreš se ni napit na poslu zbog prokletih zakona.A pračenje kada ide doma da slučajno s bajkom se provozaš po kvartu i zaletiš se u njega?
Ni jedno ni drugo ne živimo u mjestu u kojem radimo.
Da se napit na poslu, ma usudila bih se. Ovako....
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:45   #90
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Ni jedno ni drugo ne živimo u mjestu u kojem radimo.
Da se napit na poslu, ma usudila bih se. Ovako....
Znaš li gdje živi pobogu?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:47   #91
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Znaš li gdje živi pobogu?
Znam. Nekih 60 km od mene, ali lako bi bilo za to
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:50   #92
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa kako je moguće da baš sa nikim nije dobar?
Dok si mlad i zelen, misliš da su takvi ljudi zanimljivi majski pupoljci koje okolina ne shvaća. Nakon što malo naučiš o životu, shvatiš da se radi o socijalno retardiranim osobama s kojima ti veza treba točno toliko kao i pregršt koprive u gaćama. E, sad, netko i to voli.

Autorice, jedna moja prija se s takvim likom natezala brat bratu pet godina. Nije došla dalje od njegovog opsesivnog bivanja online sve dok se ona ne izlogira. Po meni, dobro je prošla. Uzmi ovaj zlata vrijedan savjet i ne napravi s njim ništa, kao što ljudi uglavnom i rade sa savjetima.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:51   #93
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Znam. Nekih 60 km od mene, ali lako bi bilo za to
Pa iskoristi to, naruči nešto iz tog mjesta nek ti donese ili slično... pa za zahvalu kava itd. mrdni malo dosta ste zurili ...
labrax77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:53   #94
Ok, znaci on ti je dao broj. Bolje to, nego da si mu izvukla broj sa datoteke zaposlenih i njoihovih osobnih podataka
On radi jednom tjednom, vidila si ga danas, znaci radi samo cetvrtkom. I vas dvoje se samo gledate... a ti zanijemis kao riba kad ga vidis.
Kazes sva se smotas, znaci neki 'spontani' ulet nema sanse of tebe?
Fino mu posalji poruku dan/dva prije i napisi mu da bi ga volit vidit i s njim popricat. Zamoli ga ako moze odvojit pola sata za tebe na pauzi za rucak (nemam pojma s cim se bavis ali izmisli neki razlog... mozda ti treba njegov strucni savjet.. ).
Ako pristane na rucak eto ti prilika da razbijes led, i provides malo vremena s njim na samo.
Ako ti kaze da nema vremena za rucak, onda na zalost znas na cemu si.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:53   #95
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Dok si mlad i zelen, misliš da su takvi ljudi zanimljivi majski pupoljci koje okolina ne shvaća. Nakon što malo naučiš o životu, shvatiš da se radi o socijalno retardiranim osobama s kojima ti veza treba točno toliko kao i pregršt koprive u gaćama. E, sad, netko i to voli.

Autorice, jedna moja prija se s takvim likom natezala brat bratu pet godina. Nije došla dalje od njegovog opsesivnog bivanja online sve dok se ona ne izlogira. Po meni, dobro je prošla. Uzmi ovaj zlata vrijedan savjet i ne napravi s njim ništa, kao što ljudi uglavnom i rade sa savjetima.
Ne, ja bih htjela pokušati. Ono što me koči je nedostatak hrabrosti. Preživjela bih odbijanje, ionako se ne viđamo svaki dan, ali postanem paralizirana kad je tu, a baš me zanima koliko mi pogled šta govori i šta on misli uopće.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:54   #96
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Znam. Nekih 60 km od mene, ali lako bi bilo za to
60km? Kolko je to? Ček,računam.sat vremena autom, 3 sata bajkom! Kreni jebemu za vikend tamo na kave dok ga ne pronađeš negdje! Ponesi torbu sa sendvičima ako potraje za svaki slučaj. Kolko imate godina? Imate li fizičke kapacitete za tak nekaj?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:58   #97
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ok, znaci on ti je dao broj. Bolje to, nego da si mu izvukla broj sa datoteke zaposlenih i njoihovih osobnih podataka
On radi jednom tjednom, vidila si ga danas, znaci radi samo cetvrtkom. I vas dvoje se samo gledate... a ti zanijemis kao riba kad ga vidis.
Kazes sva se smotas, znaci neki 'spontani' ulet nema sanse of tebe?
Fino mu posalji poruku dan/dva prije i napisi mu da bi ga volit vidit i s njim popricat. Zamoli ga ako moze odvojit pola sata za tebe na pauzi za rucak (nemam pojma s cim se bavis ali izmisli neki razlog... mozda ti treba njegov strucni savjet.. ).
Ako pristane na rucak eto ti prilika da razbijes led, i provides malo vremena s njim na samo.
Ako ti kaze da nema vremena za rucak, onda na zalost znas na cemu si.
Dobar savjet. Viđam ga malo češće nego samo četvrtkom, iako ne svaki dan.
Skužio me jest, možda ja priželjkujem da on napravi nešto. S jedne strane, možda i pravi jer se mota oko mene, ali ja nikad nisam sama i to tako ide. A s druge strane, totalno se zglupiram i oduzmem kad ga vidim i kad počne gledat u mene, pa pitanje jesam li sposobna za poduzet nešto.
Nemam ništa protiv njega, on je skužio i "odgovara", a ja se onda smotam i ništa.
Možda sutra...(malo vjerojatno)
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:58   #98
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kolko imate godina? Imate li fizičke kapacitete za tak nekaj?
Joshua vidis iz upisa da je jako mlada. Oni bi tih 60km mogli i pretrcat bez problema
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 22:00   #99
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
60km? Kolko je to? Ček,računam.sat vremena autom, 3 sata bajkom! Kreni jebemu za vikend tamo na kave dok ga ne pronađeš negdje! Ponesi torbu sa sendvičima ako potraje za svaki slučaj. Kolko imate godina? Imate li fizičke kapacitete za tak nekaj?
Dovoljno godina imamo. Ali to je nebitno kad se svi izjašnjavaju o njemu kao "jako sramežljivom". A ja sam itekako glasna sa svima ostalima jer radim godinama u toj firmi, a kad je on tu, začkomim i ja i ponašam se k'o da imam 13 godina. Ma bolje se i curke tih godina ponašaju od mene.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 22:00   #100
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Možda sutra...(malo vjerojatno)
Nemoj kao i ona prijateljica ... sutra moze bit sutra i za 5 god..
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger