Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2017., 22:50   #41
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Ko je bez grijeha prvi kamen, ne sudi da ti ne bi bilo suđeno i te sheme
'Neki' nisu većina a i priče od xy ne moraju bit istina
Ja nikome ne sudim.Ne vjerujem u ništa niti u pravdu

Samo kažem,a istina je.

I samo se nadovezao,ništa loše
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 23:49   #42
Ono kad skuzis da pop ima vise akcije od tebe.. jel tak Lorse?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 08:13   #43
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ono kad skuzis da pop ima vise akcije od tebe.. jel tak Lorse?
Nisam mislio u cijeloj priči na njega,ali da,imaju oni poprilično akcije


Neka,neka uživaju
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 08:18   #44
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post

Neka,neka uživaju
Ne kuzim, zasto bi uzivali?
Ako su izabrali celibat neka budu dosljedni tome, a ako ne, neka se 'skinu' i onda nek uzivaju koliko hoce.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 08:36   #45
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ne kuzim, zasto bi uzivali?
Ako su izabrali celibat neka budu dosljedni tome, a ako ne, neka se 'skinu' i onda nek uzivaju koliko hoce.
Tamo celibata ima u tragovima. To je odurna sekta, crkva naravno sve uvijek zataška, makar svako malo se uspije nešto iskopati pa nastane skandal. Bolesno i gadljivo.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 08:41   #46
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ne kuzim, zasto bi uzivali?
Ako su izabrali celibat neka budu dosljedni tome, a ako ne, neka se 'skinu' i onda nek uzivaju koliko hoce.
O tome možemo malo niže,pošto sam baš aktivan u tom "području" trenutno.

Slažem se da je to tragično,ali to je,bar za mene,još jedan dokaz da ne postoji bog niti neka pravda.

Te "stare" crkve su isto kao ove novije (postale popularne zbog glumaca) gdje se okupe sljedbenike ,a vrh uživa.

Ali to je već sasvim druga tema
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 08:52   #47
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
O tome možemo malo niže,pošto sam baš aktivan u tom "području" trenutno.

Slažem se da je to tragično,ali to je,bar za mene,još jedan dokaz da ne postoji bog niti neka pravda.

Te "stare" crkve su isto kao ove novije (postale popularne zbog glumaca) gdje se okupe sljedbenike ,a vrh uživa.

Ali to je već sasvim druga tema
Katolička Crkva a i druge da se razumijemo su zadnji ostaci feudalizma. Što od unutarnjeg uređenja i hijerarhije, što od odnosa prema ženama i njihovom statusu u društvu, pa do nekih u najmanju ruku diskutabilnih i licemjernih moralnih ponašanja u njihovim redovima od onoga što navodno propagiraju. Tako da toga da po tim hodočašćima ima puno seksa me uopće ne čudi, jer se samo uklapa u licemjerstvo koje se ukorijenilo u tu organizaciju.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 10:22   #48
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Katolička Crkva a i druge da se razumijemo su zadnji ostaci feudalizma. Što od unutarnjeg uređenja i hijerarhije, što od odnosa prema ženama i njihovom statusu u društvu, pa do nekih u najmanju ruku diskutabilnih i licemjernih moralnih ponašanja u njihovim redovima od onoga što navodno propagiraju. Tako da toga da po tim hodočašćima ima puno seksa me uopće ne čudi, jer se samo uklapa u licemjerstvo koje se ukorijenilo u tu organizaciju.
fulao si temu stari nije ovo religija. a što se tiče licemjerstva nemoraš dalje od sebe ići
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 10:25   #49
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
fulao si temu stari nije ovo religija. a što se tiče licemjerstva nemoraš dalje od sebe ići
A šta bi to trebalo značiti? Da objasniš malo?
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 10:34   #50
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
A šta bi to trebalo značiti? Da objasniš malo?
svi smo mi ponekad licemjerni
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 10:37   #51
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Katolička Crkva a i druge da se razumijemo su zadnji ostaci feudalizma. Što od unutarnjeg uređenja i hijerarhije, što od odnosa prema ženama i njihovom statusu u društvu, pa do nekih u najmanju ruku diskutabilnih i licemjernih moralnih ponašanja u njihovim redovima od onoga što navodno propagiraju. Tako da toga da po tim hodočašćima ima puno seksa me uopće ne čudi, jer se samo uklapa u licemjerstvo koje se ukorijenilo u tu organizaciju.
Pokusavam ne sudit jer svatko ima pravu na vjeru.. ali.. kao bivsi vjernik i osoba koja je posjetila mnoga svetista u potrazi za necim.. mogu samo reci da ne postoji ni jedna druga ideologija zbog koje je umrlo vise ljudi od religija.
Probaj medu vjernike i budi drugaciji, ako se usudujes.
Sreca, pa kamenje i lomace nisu vise legalne.

Biblija: Ne klanjajte se kipovima!
Nasa crkva: Kip na svakom koraku, ajmo klanjanje!

Anyway, svaka bajka ima kraj pa ce i ova, uskoro.

Ono kaj se religija gradila stoljecima (broj vjernika) ateizam popapal unutar par desetljeca.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 10:41   #52
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
svi smo mi ponekad licemjerni
Drugo je kad nešto nesvjesno učiniš a da ispadne licemjerno. To se svakome desi. A posve je druga stvar kad ti to postane način života.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 10:50   #53
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Pokusavam ne sudit jer svatko ima pravu na vjeru.. ali.. kao bivsi vjernik i osoba koja je posjetila mnoga svetista u potrazi za necim.. mogu samo reci da ne postoji ni jedna druga ideologija zbog koje je umrlo vise ljudi od religija.
Probaj medu vjernike i budi drugaciji, ako se usudujes.
Sreca, pa kamenje i lomace nisu vise legalne.

Biblija: Ne klanjajte se kipovima!
Nasa crkva: Kip na svakom koraku, ajmo klanjanje!

Anyway, svaka bajka ima kraj pa ce i ova, uskoro.

Ono kaj se religija gradila stoljecima (broj vjernika) ateizam popapal unutar par desetljeca.
A čuj, vjeru doživljavam kao nešto osobno, privatno što nije predmet diskusije dok bi se o religiji/ama dalo podosta za reći. Religija je samo još jedan oblik kontrole. Kontrole razmišljanja, kontrole ponašanja i ok nekim ljudima to možda i odgovara, možda čak i potrebno. Možda im netko mora govoriti kako da razmišljaju i kako da se ponašaju kako bi mogli funkcionirati u svakodnevnom svijetu, ali je upravo i to razlog zašto su religije opasne. Što neki ljudi tu kontrolu mogu koristit i koriste u pogrešne svrhe. Čak bi se usudio reći i monstruozne.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 10:53   #54
Evo ekipa, da budete ontopic: https://www.katsus.org/
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 10:55   #55
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Evo ekipa, da budete ontopic: https://www.katsus.org/
Jao ovo je već udarac ispod pasa.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 10:57   #56
Da.

Samo, vjera koja se bazira na konstrukciji religijske ideologije... je i dalje religija.

Neki dan se "posvadal" s frendicom koje je vjernica (non-sub, uvjerenja slicna evangelizmu) ali joj je zasmetalo da sam je referiral kao religioznu.

Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Evo ekipa, da budete ontopic: https://www.katsus.org/

__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 11:12   #57
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
ali.. kao bivsi vjernik i osoba koja je posjetila mnoga svetista u potrazi za necim..
I nisi našao to što si tražio ?
Ili su tome kumovali ti dobri "vjernici"?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 11:18   #58
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
I nisi našao to što si tražio ?
Ili su tome kumovali ti dobri "vjernici"?
Nagomilal razocaranje za razocaranjem. Manipulacije, lazi, apsurd tumacenja biblije.. itd..

Ono kaj sam vidil i dozivjel od religioznih ljudi doslovno nisam ni od ljudi koji su proveli po zatvorima veci dio svog zivota.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 11:52   #59
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Katolička Crkva a i druge da se razumijemo su zadnji ostaci feudalizma. Što od unutarnjeg uređenja i hijerarhije, što od odnosa prema ženama i njihovom statusu u društvu, pa do nekih u najmanju ruku diskutabilnih i licemjernih moralnih ponašanja u njihovim redovima od onoga što navodno propagiraju. Tako da toga da po tim hodočašćima ima puno seksa me uopće ne čudi, jer se samo uklapa u licemjerstvo koje se ukorijenilo u tu organizaciju.
Ovo sve govori.

Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Nagomilal razocaranje za razocaranjem. Manipulacije, lazi, apsurd tumacenja biblije.. itd..

Ono kaj sam vidil i dozivjel od religioznih ljudi doslovno nisam ni od ljudi koji su proveli po zatvorima veci dio svog zivota.
I kod mene je to jedan od glavnih razloga.Od pripadnika same crkve do religioznih ljudi.Možda odlasci u crkvu iskupljuju grijehe ? Nažalost,još jedan od dokaza da je to porez na budale.
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 12:05   #60
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Pokusavam ne sudit jer svatko ima pravu na vjeru.. ali.. kao bivsi vjernik i osoba koja je posjetila mnoga svetista u potrazi za necim.. mogu samo reci da ne postoji ni jedna druga ideologija zbog koje je umrlo vise ljudi od religija.
Probaj medu vjernike i budi drugaciji, ako se usudujes.
Sreca, pa kamenje i lomace nisu vise legalne.

Biblija: Ne klanjajte se kipovima!
Nasa crkva: Kip na svakom koraku, ajmo klanjanje!

Anyway, svaka bajka ima kraj pa ce i ova, uskoro.

Ono kaj se religija gradila stoljecima (broj vjernika) ateizam popapal unutar par desetljeca.
Ti koji gađaju nisu pravi vjernici. I ne spamajte temu
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:44.