Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2017., 20:45   #21
kao sta sam i mislio kad sam pisao prvi post, pocet ce se javljat sve veliki, dominantni frajeri i pokusavat pobit jedan drugog...
toliko o konstruktivnim raspravama na LJES-u, pogotovo kad se radi o samom cinu sexa
naughty guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 20:50   #22
Quote:
naughty guy kaže: Pogledaj post
kao sta sam i mislio kad sam pisao prvi post, pocet ce se javljat sve veliki, dominantni frajeri i pokusavat pobit jedan drugog...
toliko o konstruktivnim raspravama na LJES-u, pogotovo kad se radi o samom cinu sexa
Ti si taj koji brkas poze sa dominacijom. Mozes ti biti gore a biti submisivna strana.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 20:50   #23
Quote:
naughty guy kaže: Pogledaj post
kao sta sam i mislio kad sam pisao prvi post, pocet ce se javljat sve veliki, dominantni frajeri i pokusavat pobit jedan drugog...
toliko o konstruktivnim raspravama na LJES-u, pogotovo kad se radi o samom cinu sexa
Slazem se.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 20:52   #24
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Ti si taj koji brkas poze sa dominacijom. Mozes ti biti gore a biti submisivna strana.

~via tapatalk
da sam mu ja to reko, bilo bi opet kenjanja
ne znaju ljudi, kaj ćeš
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 20:54   #25
Ne znaju ljudi, istina.
Teorije sve u 16, prakse ni u peti.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 20:57   #26
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
Ne znaju ljudi, istina.
Teorije sve u 16, prakse ni u peti.
A kak ti to znas?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 20:59   #27
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Ti si taj koji brkas poze sa dominacijom. Mozes ti biti gore a biti submisivna strana.

~via tapatalk
nisam ja nista pobrkao, nego cim je autorica spomenula misionarsku kao omiljenu jer se tamo osjeca subimisivno, nasli su se veliki frajeri i htjeli to osporavat, a ja sam samo napisao kako ta "klasicna" poza moze izgledat.
over and out, jos mi samo fali da se sa vjecitim forumasima idem natezat.

ps. pod to vjeciti mislim bas na ovakve koji oce nekog skulirat bez nekih argumenta cisto da oni ispadnu neki jebaci. da ne bi uvrijedio onu ekipu koja na drugim PDF-ima uvijek pomogne i bude konstruktivna. ae kbo
naughty guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 21:04   #28
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A kak ti to znas?
Osjetila na svojoj kozi.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 21:08   #29
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
Osjetila na svojoj kozi.
A i ti svakome vjerujes.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 21:10   #30
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A i ti svakome vjerujes.
Vise nikom. Vjeruj mi.
Dominantni, normalni, pametni muskarci to ne govore na glas.
Ucim na svojim greskama.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 21:19   #31
Quote:
naughty guy kaže: Pogledaj post
nisam ja nista pobrkao, nego cim je autorica spomenula misionarsku kao omiljenu jer se tamo osjeca subimisivno, nasli su se veliki frajeri i htjeli to osporavat, a ja sam samo napisao kako ta "klasicna" poza moze izgledat.
over and out, jos mi samo fali da se sa vjecitim forumasima idem natezat.

ps. pod to vjeciti mislim bas na ovakve koji oce nekog skulirat bez nekih argumenta cisto da oni ispadnu neki jebaci. da ne bi uvrijedio onu ekipu koja na drugim PDF-ima uvijek pomogne i bude konstruktivna. ae kbo
Samo smo joj skrenuli pozornost da je u postu (mozda i nehoticno) izjednacila dominaciju sa pozama gdje je musko gore. Ti si padobranac, nhf.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 21:20   #32
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
Vise nikom. Vjeruj mi.
Dominantni, normalni, pametni muskarci to ne govore na glas.
Ucim na svojim greskama.
Upravo tako, sva istina je u tome.

Sent from my F3211 using Tapatalk
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 22:21   #33
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Samo smo joj skrenuli pozornost da je u postu (mozda i nehoticno) izjednacila dominaciju sa pozama gdje je musko gore. Ti si padobranac, nhf.

~via tapatalk
Meni to dvoje ide skupa, nisam nista krivo rekla.
Postujem to da su nekima to dvije otvorene stvari alo meni nisu. Samo kazem, nemojte me ici uvjeravati da mi je to krivi stav, jer meni nije.
Nije mi ni vas krivi, samo je drukciji od moga.
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 22:27   #34
Meni je najgora poza kada sam dole,a netko je na meni.Neopisiv strah od lomljenja tada imam i ne mogu se opustit. Sa strane mi je jedino prihvatljiva opcija. Tada se osjećam najsigurnije i u potpunosti sam pod kontrolom. Misionarska mi je nekak previše intimna i užasno je vruće u njoj.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 22:36   #35
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Meni je najgora poza kada sam dole,a netko je na meni.Neopisiv strah od lomljenja tada imam i ne mogu se opustit. Sa strane mi je jedino prihvatljiva opcija. Tada se osjećam najsigurnije i u potpunosti sam pod kontrolom. Misionarska mi je nekak previše intimna i užasno je vruće u njoj.
hahaha pa to bi i trebala biti poanta kaj ne?
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 22:52   #36
Quote:
naughty guy kaže: Pogledaj post
... i pritom otvori usta te joj pljunes u usta dok ti ....

Postoji riječ za ovo, ali nije dominacija.
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post

Volim i seks u stojećem položaju, gdje bi se ona uhvatila za mene, a ja izvodio pokrete.
Čime: nogama, rukama, zubima...?
Quote:
Volim i seks s nogama okrenutima prema gore, odnosno prema mojoj glavi. To bih izveo na štednjaku ili sudoperu od kuhinje.
Kakvom štednjaku? 1-na drva , 2-plinskom , 3-kombiniranom? Koji god da je, to ti je san svake žene, još ako malo založiš štednjak da ju zagriješ za ono što slijedi... mmmmm ...nema one koja ne čezne za tim da prisloni leđa i kanticu na takvu podlogu. Milina.

Ah da, skoro zaboravih... naravno, prvo ju moraš ubiti.
A sudoper...sudoper je čist jer je dominantni muškarac oprao prljavo posuđe prije akcije.

Quote:
Volim i pozu u ležećem položaju odostraga, gdje rukama držim njezinu gornju nogu...
Haaaaaa? Je li to iz priručnika "Seks sa stonogama, bogomoljkama i paukovicama"?


Quote:
Volim i misionarski položaj, kao i onaj ispod plahte. Onaj ispod plahte bih recimo malo jače izveo. Skinuli bismo se goli i pokrili plahte preko glave. I onda bih ja skakao po njoj, dok oboje ne svršimo.
Položaj ispod plahte? Sad sam si vizualizirala ševicu između dva Caspera.
Quote:
Popucao bi krevet pod nama. Tko zna, možda bi se i susjedi žalili od buke, a žena poželjela još. Možda bi nam policija pokucala na vrata, taman kada zvijerski svršavam u nju i dovodim ju u stanje vruće ekstaze, gdje ju nije briga više ni za drotove koji lupaju na vrata ni za stanare.
Na štednjaku.

Quote:
Baš sam besramnik. Još bih i kaznenu prijavu dobio zbog svojih nepromišljenih postupaka. : trep:
Baš si komedijaš.

OT: Ne bih znala reći što je njima draže, premalo muških poznajem.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 22:56   #37
Mozda covjek ima indukciju pa je glatko i cisto?


Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 22:58   #38
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
:ro lleyes:
Postoji riječ za ovo, ali nije dominacija.

Čime: nogama, rukama, zubima...?

Kakvom štednjaku? 1-na drva , 2-plinskom , 3-kombiniranom? Koji god da je, to ti je san svake žene, još ako malo založiš štednjak da ju zagriješ za ono što slijedi... mmmmm ...nema one koja ne čezne za tim da prisloni leđa i kanticu na takvu podlogu. Milina.

Ah da, skoro zaboravih... naravno, prvo ju moraš ubiti.
A sudoper...sudoper je čist jer je dominantni muškarac oprao prljavo posuđe prije akcije. :t op:


Haaaaaa? Je li to iz priručnika "Seks sa stonogama, bogomoljkama i paukovicama"?



Položaj ispod plahte? Sad sam si vizualizirala ševicu između dva Caspera.

Na štednjaku. : D


Baš si komedijaš.

OT: Ne bih znala reći što je njima draže, premalo muških poznajem.
pljunul sam pivu sad umirem
svaka cast
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 23:28   #39
Quote:
div kaže: Pogledaj post
pljunul sam pivu sad umirem
svaka cast
Tko ti je kriv što nemaš submisivnu ženku ispod sebe pa da joj pljuneš u usta.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 23:46   #40
Prostakuso jedna
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger