Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2017., 12:45   #1
Ne znam sto da mislim

Zaljubljena sam vec (pre)dugo u tipa koji je krasna i kvalitetna osoba, ali je takodjer i picka, tako da ne vidim buducnost s njim.
Ali ovo nece biti tema o njemu.
Probala sam ga izbaciti iz sebe na nekoliko nacina. Imali smo i duzi prekid svake komunikacije, ali nije mi uspjelo. Izlazila sam s drugim muskarcima, niti to nije uspjelo. Sad opet komuniciramo, ali meni je sve jasnije da se nikad necemo realizirati onako kako bih ja zeljela, tako da je to skoro pa zavrsena prica za mene. Pomirila sam se s cinjenicom da ce dio mene uvijek patiti za njim, ali zivjet cu s tim nekako.

Dakle, ova tema je o drugom tipu. Zapoceko je nekako klasicno. Dejting sajt, vidjeli se nekoliko puta. On zivi dosta daleko, ali uvijek je spreman doci negdje blize meni da odemo na cugu. Svidjam mu se, on se svidja meni, blabla... Kod mene nije jos bio, niti ja kod njega. Dogovor je da ja dodjem kod njega ovaj vikend, prije nego sto odem u Zg.
Rekla sam mu da mogu ostati od petka do nedjelje. Super mu je to, taman.
Ali, neki dan sam si bukirala let za Zg i bukirala sam u ponedjeljak navecer jer je cijena duplo jeftinija nego za nedjelju.
Rekla sam mu to uz napomenu da mi je malo neugodno i da ga ne zelim ometati i da tu zadnju noc imam alternativu, tj da mogu prespavati kod mame od prijateljice. Njegov odgovor me blago receno zbunio.
Napisao mi je da se jako veseli vikendu i sto cemo provesti kvalitetno vrijeme zajedno da se bolje upoznamo, ali let's play it by the ear (jel ima hrvatski izraz za ovo?), super je sto imam opcije, jer tko zna kako cemo se oboje osjecati do ponedjeljka

Je li moguce da ja pretjerujem? Osjecam se kao neko siroce koje ide na sud i pitam se sto mi je to sve trebalo.

Inace, ovaj mi se stvarno svidio. I to ne samo kao rebound, mislim da ima jako dobar potencijal za vise. Prvi put sam nakon tipa s pocetka price osjetila kemiju. Voljela bih da uspijemo, ali s ovakvim odgovorom me sjebao skroz
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 04.06.2017., 12:48   #2
Ovisit će isključivo o tvojim tehničkim kapacitetima prilikom seksualnog upoznavanja prve večeri gdje ćeš spavati ostale dane. Sretno!
Joshua is offline  
Old 04.06.2017., 12:52   #3
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ovisit će isključivo o tvojim tehničkim kapacitetima prilikom seksualnog upoznavanja prve večeri gdje ćeš spavati ostale dane. Sretno!
No pressure, ha
Ali ako je to pitanje, moze me vec i u petak navecer izbaciti
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 04.06.2017., 13:07   #4
Pažljivo će osluškivati razvoj situacije.
Ukratko, daj ti meni pičke, a za dalje ćemo lako.

Si ti sigurna da nisi organizirala hookup obični?
Zek0slav is offline  
Old 04.06.2017., 13:12   #5
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Pažljivo će osluškivati razvoj situacije.
Ukratko, daj ti meni pičke, a za dalje ćemo lako.

Si ti sigurna da nisi organizirala hookup obični?
Pa vidjeli smo se par puta i nije mi djelovalo kao hookup

Ali da, mozda si u pravu. Iako, rekao mi je da voli malo pricekati sa seksom.
Sad mi tek nista nije jasno
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 04.06.2017., 13:14   #6
Napraviti sinastriju pa onda vidjeti kako dalje.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Old 04.06.2017., 13:16   #7
Ako ti se ostatak komunikacije činio ok, možda se ne treba previše opterećivati oko značenja te jedne rečenice? Ne znam.
Dobro da imaš kod frendice prespavati za svaki slučaj.
Zek0slav is offline  
Old 04.06.2017., 13:16   #8
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Napraviti sinastriju pa onda vidjeti kako dalje.
Ne vjerujem u to, tako da ne.
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 04.06.2017., 13:19   #9
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem u to, tako da ne.
Šteta. Onda ćeš godinama ići glavom kroza zid bez da išta naučiš o sebi na lakši način.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Old 04.06.2017., 13:21   #10
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Ako ti se ostatak komunikacije činio ok, možda se ne treba previše opterećivati oko značenja te jedne rečenice? Ne znam.
Dobro da imaš kod frendice prespavati za svaki slučaj.
Imamo kvalitetnu komunikaciju, bez daljnjega.
Ma sama pomisao mi je jadna. Losa si u seksu, nemirno spavas, ruzna si ujutro kad se probudis... odi frendicinoj mami jer te ja ne mogu gledati nekoliko sati vise
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 04.06.2017., 13:22   #11
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Šteta. Onda ćeš godinama ići glavom kroza zid bez da išta naučiš o sebi na lakši način.
Ajd pliz odi trolat s tim pizdarijama na religiju. Mene zanimaju smislena misljenja ljudi ovdje
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 04.06.2017., 13:24   #12
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Ajd pliz odi trolat s tim pizdarijama na religiju. Mene zanimaju smislena misljenja ljudi ovdje
Smislena razmišljanja ili tapšanja po ramenu? Priznajem da nisam tip za ovo drugo jer mi je Merkur u ovnu.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Old 04.06.2017., 13:30   #13
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Smislena razmišljanja ili tapšanja po ramenu? Priznajem da nisam tip za ovo drugo jer mi je Merkur u ovnu.
O jebote
Ne, ne zelim tapsanja po ramenu. Kad su forumasi ikoga tapsali po ramenu?
U najbolju ruku, ocekujem bar 3 dijagnoze. Jer mi je saturn u kurcu.
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 04.06.2017., 13:31   #14
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
O jebote
Ne, ne zelim tapsanja po ramenu. Kad su forumasi ikoga tapsali po ramenu?
U najbolju ruku, ocekujem bar 3 dijagnoze. Jer mi je saturn u kurcu.
Već si na dobrom tragu kad si spomenula Saturn. Pogledaj u kojoj ti je kući?
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Old 04.06.2017., 13:31   #15
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Rekla sam mu to uz napomenu da mi je malo neugodno i da ga ne zelim ometati i da tu zadnju noc imam alternativu, tj da mogu prespavati kod mame od prijateljice.
Možeš li zamisliti kako bi ti reagirala u zamijenjenim ulogama? Ono, dolijeće ti netko na vikend i kaže "gle, dogovorili smo do nedjelje, ali ja ostajem i u ponedjeljak - ali, ne želim te ometati i zadnju ću noć spavati negdje drugdje".

Ne bi li takvo što uzgojilo u tebi hrpu upitnika dovoljno veliku da te onesposobi za smislenu reakciju? I što je uopće smislena reakcija na takvu rečenicu, koliko god tvoje namjere bile dobre i sve nešto ljubazne i nenametljive?
Lord Byron is offline  
Old 04.06.2017., 13:38   #16
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Rekla sam mu to uz napomenu da mi je malo neugodno i da ga ne zelim ometati i da tu zadnju noc imam alternativu, tj da mogu prespavati kod mame od prijateljice. Njegov odgovor me blago receno zbunio.
Napisao mi je da se jako veseli vikendu i sto cemo provesti kvalitetno vrijeme zajedno da se bolje upoznamo, ali let's play it by the ear (jel ima hrvatski izraz za ovo?), super je sto imam opcije, jer tko zna kako cemo se oboje osjecati do ponedjeljka

Je li moguce da ja pretjerujem? Osjecam se kao neko siroce koje ide na sud i pitam se sto mi je to sve trebalo.
Pa ti si prva pocela s ogradjivanjem.
Kuzim da je to bilo iz pristojnosti ali je i on vjerojatno zelio ne zaostajati u finoci pa ti je na tvoje 'ne zelim ometati' dao mogucnost za strateski uzmak.

Sto bi mislila da si ti njega pozvala i da on kaze, ostat cu dan dulje ali te ne zelim ometati pa....bla bla.

Quote:

Inace, ovaj mi se stvarno svidio. I to ne samo kao rebound, mislim da ima jako dobar potencijal za vise. Prvi put sam nakon tipa s pocetka price osjetila kemiju. Voljela bih da uspijemo, ali s ovakvim odgovorom me sjebao skroz
Pa onda ne kompliciraj.
Za sada, barem.
Tip ti se svidja, i ti njemu, ali jos se ne poznajete i fini ste si i obzirni.
Tko zna hocete li takvi ostati i nakon vikenda.
Mozda odes kod frendicine mame i prije nedjelje, super je da imas backup u - zlu ne trebalo slucaju.

Ajde, odi uzivaj i ne stvaraj probleme ako ih mozes izbjec.
Pak Lena is offline  
Old 04.06.2017., 13:40   #17
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Već si na dobrom tragu kad si spomenula Saturn. Pogledaj u kojoj ti je kući?
U javnoj kuci. Jel to okej?
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Možeš li zamisliti kako bi ti reagirala u zamijenjenim ulogama? Ono, dolijeće ti netko na vikend i kaže "gle, dogovorili smo do nedjelje, ali ja ostajem i u ponedjeljak - ali, ne želim te ometati i zadnju ću noć spavati negdje drugdje".

Ne bi li takvo što uzgojilo u tebi hrpu upitnika dovoljno veliku da te onesposobi za smislenu reakciju? I što je uopće smislena reakcija na takvu rečenicu, koliko god tvoje namjere bile dobre i sve nešto ljubazne i nenametljive?
Mogu zamisliti i jesam zamislila.
Ne pricamo o nekim mojim podmuklim namjerama, a kako i on cesto leti, vjerujem da razumije oscilacije u cijenama letova i da ne vidi tu neku moju skrivenu namjeru.
Spavanje kod prijateljicine mame sam naglasila kao alternativu, pretpostavljajuci da on ima neke druge planove za ponedjeljak. Npr. posao
Iako radi od kuce
I da, sigurna sam da bih ja drugacije reagirala, ali nismo svi isti.
Tko zna, mozda sve i dobro ispadne
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 04.06.2017., 13:43   #18
previse analiziras sitnice. uostalom, dobro ti je rekao. mozda ni on tebi ne bude vise zanimljiv nakon sto se vidite.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 04.06.2017., 13:44   #19
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
U javnoj kuci. Jel to okej?


Mogu zamisliti i jesam zamislila.
Ne pricamo o nekim mojim podmuklim namjerama, a kako i on cesto leti, vjerujem da razumije oscilacije u cijenama letova i da ne vidi tu neku moju skrivenu namjeru.
Spavanje kod prijateljicine mame sam naglasila kao alternativu, pretpostavljajuci da on ima neke druge planove za ponedjeljak. Npr. posao
Iako radi od kuce
I da, sigurna sam da bih ja drugacije reagirala, ali nismo svi isti.
Tko zna, mozda sve i dobro ispadne
IMO previše razmišljaš. Idi pa vidi.
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Old 04.06.2017., 13:45   #20
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Pa ti si prva pocela s ogradjivanjem.
Kuzim da je to bilo iz pristojnosti ali je i on vjerojatno zelio ne zaostajati u finoci pa ti je na tvoje 'ne zelim ometati' dao mogucnost za strateski uzmak.

Sto bi mislila da si ti njega pozvala i da on kaze, ostat cu dan dulje ali te ne zelim ometati pa....bla bla.


Pa onda ne kompliciraj.
Za sada, barem.
Tip ti se svidja, i ti njemu, ali jos se ne poznajete i fini ste si i obzirni.
Tko zna hocete li takvi ostati i nakon vikenda.
Mozda odes kod frendicine mame i prije nedjelje, super je da imas backup u - zlu ne trebalo slucaju.

Ajde, odi uzivaj i ne stvaraj probleme ako ih mozes izbjec.
A znam. Mozda nisam ni ja odmah tako trebala, ali stvarno mi je nelagodno bilo i nisam znala uopce kako da mu to kazem
Bas zato jer nismo jos toliko bliski. On je inace bas topla i draga osoba. Pokupio bi i macku ili psa s ceste, pa nece valjda mene izbaciti

Imas pravo, ne bi trebala komplicirati.
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:22.