Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2017., 16:43   #21
Ja ne znam o čemu vi pričate, ali nemoguće si je sam pušiti sa 17 centimetara. Ne znam koja dužina je potrebna, ali 17 je premalo (probao sam). Smatram da bi se kirurški trebalo odstraniti par rebara.
Mjollnir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 17:05   #22
Quote:
Mjollnir kaže: Pogledaj post
Ja ne znam o čemu vi pričate, ali nemoguće si je sam pušiti sa 17 centimetara. Ne znam koja dužina je potrebna, ali 17 je premalo (probao sam). Smatram da bi se kirurški trebalo odstraniti par rebara.
Ili kirurski odstranit čunu. Pa ga moze stavljat u usta kad god pozeli i u bilo kojem polozaju. Ionako nikakve koristi nema od njega, ocito.
Edit: a i lakse bi ga izmjerio, pa se ne bi zavaravao centimetrima

Zadnje uređivanje dare to imagine : 27.06.2017. at 17:23.
dare to imagine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 17:35   #23
Koliko godina imate i koliko ste skupa?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 18:17   #24
Pa ja da pitam ja bih pitao kad bi bila jako napaljena ovo: "da li si se ikada pitala kakav okus ima p*nis/spolovilo? Volio bih kad bi mog malo polizala, ionako nemaš kaj puno za polizat!"

Hehe, ova tema me dogodi u pomalo neugodnu situaciju

Ne sviđa mi se baš ta ideja pušenja općenito... čak mi se malo i gadi a i može ženska jadna pokupit bakterije razne
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 18:23   #25
iznajmi mali apartman, uzmite bocu vina, malo opustanja pa malo mazenja...dovedi je do toga da je nista ne pitas, nego da ona sama pozeli
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 18:31   #26
Šta nikad niste ležali kod tebe i "gledali film"?
Pa ako niste naravno da ti nije spremna pušit 😜😂
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 18:56   #27
A da joj najprije poližeš pa tražiš "uzvratnu utakmicu"!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 18:57   #28
Quote:
hideous kaže: Pogledaj post
ma ne znam , bezveze mi je to....mozda da smo pijani
Bezveznije je da joj slažeš bajkovite ili džentlmentske pričice, ukoliko joj ga samo želiš stavit u usta.
Skužit će da ju muljaš, a tek onda ništa od toga.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 19:03   #29
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
šta se čudite tih 17 cm? šta to nije neka normala..
Evo da besramno quotam wikipediu

"In a study of penis size where measurements were taken in a laboratory setting, the average penis circumference when erect was 4.8 inches (12.3 cm), which means that the average width of the erect penis is approximately 1.5 inches (4 cm)."

definitivno nije i ne spada pod "normalu"...
boundlessri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 19:03   #30
Quote:
Mjollnir kaže: Pogledaj post
Ja ne znam o čemu vi pričate, ali nemoguće si je sam pušiti sa 17 centimetara. Ne znam koja dužina je potrebna, ali 17 je premalo (probao sam). Smatram da bi se kirurški trebalo odstraniti par rebara.
Mislim da je do savitljivosti, a ne do +/- 5 cm
Reve is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 19:14   #31
Quote:
Mjollnir kaže: Pogledaj post
Ja ne znam o čemu vi pričate, ali nemoguće si je sam pušiti sa 17 centimetara. Ne znam koja dužina je potrebna, ali 17 je premalo (probao sam). Smatram da bi se kirurški trebalo odstraniti par rebara.
Naravno da ti je 17cm premalo jer si ga si mjerio od šupka.
Hello Operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 19:35   #32
Quote:
Hello Operator kaže: Pogledaj post
Naravno da ti je 17cm premalo jer si ga si mjerio od šupka.
dare to imagine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 23:16   #33
Quote:
hideous kaže: Pogledaj post
ja bih volio da mi pusi, jel glupo da je pitam za pusenje u smiislu molbe,da je dakle zamolim ?
ona djeluje ono kao fina,kao da nije od tog posla,uglavnom poljubac i prica..... a ja fakat zelim da joj svojih 17cm uvalim sto prije u grlo pa price bla bla.
ne znam fkt, imao sam situacije s curama gdje u toku ljubljenja same hoce da popuse ili im ja ruku stavim na svog pa onda ona skonta.
Mozda da prvo pricamo o tome? da li bi ona to ikad radila? da je "opipam" i testiram malo,ono kroz salu....

sori jbga ako je perv tema..
cekaj, jel ti ozbiljno pitas forum "da li bi ona to ikad radila"? otkud da mi znamo? takve se stvari desavaju spontano, kad dvoje ljudi to zeli. ali... nije mi bas jasno kako si od ljubljenja dosao na pusenje. polako, covjece. ne znam koliko godina imate, ali djelujes mlado. i ne znam kako to danas ide, ali kad sam ja bila tinejderka, od ljubljenja do pusenja je bio razmjerno dugacak put.

sori jbga, tema je perv... *bozesacuvaj*
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 23:35   #34
Samo pazi, ako budeš radio nagle pokrete, da nema neke tekućine ili oštre predmete u blizini Iskreno, nikad nisam pitao za pušenje Tj dogodilo se da se pitanje postovi u razgovorima prije, ali u smislu prakticira li to uopće
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 00:39   #35
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Pa ako nisu došli nigdje dalje od ljubljenja i pričanja, mrvicu bi bilo pretjerano da joj gurne navedenih 17 cm u grlo.
zavisi od spike!

Quote:
Mjollnir kaže: Pogledaj post
Ja ne znam o čemu vi pričate, ali nemoguće si je sam pušiti sa 17 centimetara. Ne znam koja dužina je potrebna, ali 17 je premalo (probao sam). Smatram da bi se kirurški trebalo odstraniti par rebara.
Quote:
Reve kaže: Pogledaj post
Mislim da je do savitljivosti, a ne do +/- 5 cm
naravno da je moguće! dečki, idite na jogu
i pogledatajte neke instructional videos, ima toga na web-u...

Quote:
Hello Operator kaže: Pogledaj post
Naravno da ti je 17cm premalo jer si ga si mjerio od šupka.
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 08:19   #36
Quote:
boundlessri kaže: Pogledaj post
Evo da besramno quotam wikipediu

"In a study of penis size where measurements were taken in a laboratory setting, the average penis circumference when erect was 4.8 inches (12.3 cm), which means that the average width of the erect penis is approximately 1.5 inches (4 cm)."

definitivno nije i ne spada pod "normalu"...
Circumference = opseg
Ovaj odlomak sa wikipedije nema nikakve veze sa dužinom jer se niti u jednom djelu ne spominje prosječna dužina
SnakeDoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 08:36   #37
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
zavisi od spike!



naravno da je moguće! dečki, idite na jogu
i pogledatajte neke instructional videos, ima toga na web-u...


khm, a otkud ti to sve znas, mlada damo?
Reve is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 08:42   #38
Quote:
hideous kaže: Pogledaj post
ja bih volio da mi pusi, jel glupo da je pitam za pusenje u smiislu molbe,da je dakle zamolim ?
ona djeluje ono kao fina,kao da nije od tog posla,uglavnom poljubac i prica..... a ja fakat zelim da joj svojih 17cm uvalim sto prije u grlo pa price bla bla.
ne znam fkt, imao sam situacije s curama gdje u toku ljubljenja same hoce da popuse ili im ja ruku stavim na svog pa onda ona skonta.
Mozda da prvo pricamo o tome? da li bi ona to ikad radila? da je "opipam" i testiram malo,ono kroz salu....

sori jbga ako je perv tema..

pozdrav svima
isss koje teme

vrućine urade svašta
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 08:50   #39
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
isss koje teme

vrućine urade svašta
ko ne pita, ne dobije
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 08:53   #40
Quote:
div kaže: Pogledaj post
ko ne pita, ne dobije
Iz iskustva bih rekao bas suprotno. Ako si u situaciji da trebas pitati, vjerojatno neces ni dobiti.
Jer da ti zeli popusiti, vec bi to uradila.
Jbg. Ne voli svatko sladoled od karamele.
Reve is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger