Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2017., 02:14   #41
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Nije nama moderni feminizam pomutio glavu. Žene danas su primorane biti kao muškarci i gristi jer inače ne ide. Ako žena nije jaka psihički sve se raspada. Zar misliš da možeš sve sam. Tražiš nerealno.
Pa žene rade od 1950.tih godina. Od onda moraju bit jake. Isto su radile kao i muškarci i sve je funkcioniralo OK.

Ak mene pitaš ništa se od tada nije promijenilo specijalno u svemu, čak ni do danas, premda svi vrište o tome da jest, +kaj se ne moraš oženit kao cura prije svoje 20-e god.


Quote:
Ne smatram da je obitelj poslovno-filozofski deal. Dapače iako sam visoko obrazovana i pametna(ne hvalim se) sve bi uvijek podredila svojoj obitelji. Trenutno ganjam karijeru jer nije još došao onaj s kim bi mogla imati druge planove. Nema ništa loše u biti ambiciozan i znati što želiš od života. Jer ono znaš kako kažu kad ti život da limune napravi limunadu.
Gle ganjam karijeru i ja i tko mi je kriv za to? Ja, eto. Mislio sam da postoji neki big-deal štos u tome a uopće ga nema.

Btw ne protivim se da je htjeti nešto loše ali.. iscrpilo me to. Ambiciozan bit malo previše isto nije baš pametno bit. Npr možeš tako nesavjesno ignorirat sve oko sebe i starost dočekat sam.

U ničemu ne treba pretjerivat tako ni u limunadi. Nije cinizam, čisto iskustvo.


Quote:
Znam jako puno žena koje su pametne sposobne i ambiciozne i stavljaju uvijek svoju obitelj i muža na prvo mjesto.
A lijepo


Quote:
Pogledaj samo malo oko sebe. Kakva je većina muškaraca danas.
Nezreli dječaci koji bi malo piškili malo kakili. Neznaju što bi od sebe ni kud bi sa sobom.
Dobro tu si poprilično u pravu.


Quote:
Razumijem da žena koja stavlja karijeru na prvo mjesto nije privlačna u tom smislu. Ali jesi li se ilad zapitao zašto je to tako.
Nisam reci mi zašt?

I pazi sad ovo: oboje smo karijeristi i sad pazi da idemo imat obitelj. Tko će čuvat to dijete, tko će ga rodit Tina?



Quote:
Nekada smo mi žene primorane biti muškarci i boriti se za sebe. No to ne znači da nismo žene. To ne znači da ne želimo obitelj. Svjesna sam itekako da muškarci i žene neće nikada biti jednaki. Ali to nije ona jednakost o kojoj sam govorila.
Znaš tako si ovo sve poslatko napisala da nemam snage proturječit ti se. I kad već tako jasno pišeš objasni tu jednakost? Razmisli duboko: kako ja mogu bit jednak tebi, i ti meni? Sad kad si sve to fino napisala pojasni i to.


Quote:
Isto tako znam i dosta primjera žena koje su po tvom opisivanju konzervativne. Na kraju završe prevarene jer partneru nije dosta to što ima.
Danas se žene susreću s tim da te netko stalno sudi. Ili ne izgledaš dobro ili izgleda predobro ili si glupa ili si prepametna ili si preambiciozna ili ili...
Dobro, recimo da ja ne znam što to (to što si napisala) znači. Nikad nisam tražio od žene ništa više od onoga što ona jest. Nije moj stil. Mislim da u životu nikad nisam ništa tražio od žene, što ne znači da nešto nisam htio dobit. Ponekad čak ni najosnovnije.


Quote:
To su samo isprike. Moraš biti svjestan da svatko od nas diže emocionalne zidove oko sebe. Samo pitanje je koliko se netko zaista želi približiti i srušiti te zidove i upoznati osobu kakva zaista je.
U pravu si. Ja obično kad srušim te zidove, opali me prašina i cigla po glavi od šokova prije nego što to "željno iščekujem". Haha joj ne šalim se.


Quote:
Jedan savjet:
Pazi što želiš.
Pa uz tebe će to malo teže ić
Sexbot is offline  
Old 10.07.2017., 09:37   #42
Quote:
Sexbot kaže: Pogledaj post
Pa žene rade od 1950.tih godina. Od onda moraju bit jake. Isto su radile kao i muškarci i sve je funkcioniralo OK.

Ak mene pitaš ništa se od tada nije promijenilo specijalno u svemu, čak ni do danas, premda svi vrište o tome da jest, +kaj se ne moraš oženit kao cura prije svoje 20-e god.

Da ne moraš se oženit ali ak u svojim 20-tim nemaš nikoga onda te čudno gledaju i dave s potanjima kada ćeš naći nekoga i kad se misliš udati. Tako da po tom pitanju se baš i nije nešto promijenilo.


Gle ganjam karijeru i ja i tko mi je kriv za to? Ja, eto. Mislio sam da postoji neki big-deal štos u tome a uopće ga nema.

Btw ne protivim se da je htjeti nešto loše ali.. iscrpilo me to. Ambiciozan bit malo previše isto nije baš pametno bit. Npr možeš tako nesavjesno ignorirat sve oko sebe i starost dočekat sam.

Opet ideš u krajnost...


I pazi sad ovo: oboje smo karijeristi i sad pazi da idemo imat obitelj. Tko će čuvat to dijete, tko će ga rodit Tina?

Pa biološki gledano muški rod u većini vrsta izuzev morskog konjica NE može roditi potomke. Dakle sumnjam da bi ti bio taj koji bi ga rađao.



Znaš tako si ovo sve poslatko napisala da nemam snage proturječit ti se. I kad već tako jasno pišeš objasni tu jednakost? Razmisli duboko: kako ja mogu bit jednak tebi, i ti meni? Sad kad si sve to fino napisala pojasni i to.

Kada sam govorila o jednakosti govorila sam o nekim zajedničkim ciljevima i pogledima na svijet. Tako muškarac i žena itekako mogu biti jednaki.



U pravu si. Ja obično kad srušim te zidove, opali me prašina i cigla po glavi od šokova prije nego što to "željno iščekujem". Haha joj ne šalim se.

Zato što nisi nježan pa dobiješ šokove hahha


Pa uz tebe će to malo teže ić
Vrati se malo na post od TomislavaB fino ti je pojasnio sve što se tiče zabune u konzervativnosti

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Old 10.07.2017., 11:59   #43
supruge HDZ zvaničnika redom rade poslove u administraciji,mnoge su završile i jake fakultete,jesu li i one konzervativne
Clandestine is offline  
Old 10.07.2017., 13:14   #44
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Nije nama moderni feminizam pomutio glavu. Žene danas su primorane biti kao muškarci i gristi jer inače ne ide....

Danas se žene susreću s tim da te netko stalno sudi. Ili ne izgledaš dobro ili izgleda predobro ili si glupa ili si prepametna ili si preambiciozna ili ili...

ovo sam dobila mailom prije par godina..jos uvijek vrijed

Nije lako biti zena, bilo gdje na svijetu. Pametna, lijepa i ambiciozna. Jer:

Druge zene te mrze.
Muškarci te se boje.
Lijene misle da ces im uzeti radno mjesto.
Ako imas para - ili si sponzorusa ili kurvetina.
Ako sama zaradjujes - glupa si.
Ako puno trosis - rasipnica si.
Ako imas dugacak jezik - kučka si.
Ako se dotjeruješ - imas nekog drugog.
Ako se ne dotjeruješ - zamijeniti će te drugom koja se dotjeruje.
Ako imas muške prijatelje - ili su ti momci ili ljubavnici.
Ako si neudata - nešto ti fali.
Ako si udata - budala si.
Ako si ipak udata - zasto nemas karijeru?
Ako imas karijeru - zasto nisi udata?
Kad se udaš - kad ćeš roditi?
Kad rodiš - kad ćes roditi drugo dijete?
Kad rodiš dvoje - ti ništa ne radiš? Pa zar nisi imala nekakvu karijeru????
FlyingAlpha is offline  
Old 10.07.2017., 14:51   #45
Quote:
FlyingAlpha kaže: Pogledaj post
ovo sam dobila mailom prije par godina..jos uvijek vrijed

Nije lako biti zena, bilo gdje na svijetu. Pametna, lijepa i ambiciozna. Jer:

Druge zene te mrze.
Muškarci te se boje.
Lijene misle da ces im uzeti radno mjesto.
Ako imas para - ili si sponzorusa ili kurvetina.
Ako sama zaradjujes - glupa si.
Ako puno trosis - rasipnica si.
Ako imas dugacak jezik - kučka si.
Ako se dotjeruješ - imas nekog drugog.
Ako se ne dotjeruješ - zamijeniti će te drugom koja se dotjeruje.
Ako imas muške prijatelje - ili su ti momci ili ljubavnici.
Ako si neudata - nešto ti fali.
Ako si udata - budala si.
Ako si ipak udata - zasto nemas karijeru?
Ako imas karijeru - zasto nisi udata?
Kad se udaš - kad ćeš roditi?
Kad rodiš - kad ćes roditi drugo dijete?
Kad rodiš dvoje - ti ništa ne radiš? Pa zar nisi imala nekakvu karijeru????
Upravo tako

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Old 10.07.2017., 15:04   #46
Quote:
FlyingAlpha kaže: Pogledaj post
ovo sam dobila mailom prije par godina..jos uvijek vrijed

Nije lako biti zena, bilo gdje na svijetu. Pametna, lijepa i ambiciozna. Jer:

Druge zene te mrze.
Muškarci te se boje.
Lijene misle da ces im uzeti radno mjesto.
Ako imas para - ili si sponzorusa ili kurvetina.
Ako sama zaradjujes - glupa si.
Ako puno trosis - rasipnica si.
Ako imas dugacak jezik - kučka si.
Ako se dotjeruješ - imas nekog drugog.
Ako se ne dotjeruješ - zamijeniti će te drugom koja se dotjeruje.
Ako imas muške prijatelje - ili su ti momci ili ljubavnici.
Ako si neudata - nešto ti fali.
Ako si udata - budala si.
Ako si ipak udata - zasto nemas karijeru?
Ako imas karijeru - zasto nisi udata?
Kad se udaš - kad ćeš roditi?
Kad rodiš - kad ćes roditi drugo dijete?
Kad rodiš dvoje - ti ništa ne radiš? Pa zar nisi imala nekakvu karijeru????
što bi tek´pisalo za pametnu,ružnu?!

al´da nije lako biti žena - nije,potpisujem cijeli post,žena je prije svega žena.
LaPerLa Tagetes is offline  
Old 10.07.2017., 16:57   #47
Quote:
FlyingAlpha kaže: Pogledaj post
ovo sam dobila mailom prije par godina..jos uvijek vrijed

Nije lako biti zena, bilo gdje na svijetu. Pametna, lijepa i ambiciozna. Jer:

Druge zene te mrze.
Muškarci te se boje.
Lijene misle da ces im uzeti radno mjesto.
Ako imas para - ili si sponzorusa ili kurvetina.
Ako sama zaradjujes - glupa si.
Ako puno trosis - rasipnica si.
Ako imas dugacak jezik - kučka si.
Ako se dotjeruješ - imas nekog drugog.
Ako se ne dotjeruješ - zamijeniti će te drugom koja se dotjeruje.
Ako imas muške prijatelje - ili su ti momci ili ljubavnici.
Ako si neudata - nešto ti fali.
Ako si udata - budala si.
Ako si ipak udata - zasto nemas karijeru?
Ako imas karijeru - zasto nisi udata?
Kad se udaš - kad ćeš roditi?
Kad rodiš - kad ćes roditi drugo dijete?
Kad rodiš dvoje - ti ništa ne radiš? Pa zar nisi imala nekakvu karijeru????
Ako si dobra, ispunjavaš kriterije, javi se. To ne vrijedi kod svakog, nemoj generalizirat. Ima muškaraca koji traže dobre žene.

Pritisak je i na drugom spolu jednak, sa mnogim istim i sličnim pitanjima.
Goku-san is offline  
Old 10.07.2017., 17:18   #48
Quote:
Goku-san kaže: Pogledaj post
Ako si dobra, ispunjavaš kriterije, javi se. To ne vrijedi kod svakog, nemoj generalizirat. Ima muškaraca koji traže dobre žene.

Pritisak je i na drugom spolu jednak, sa mnogim istim i sličnim pitanjima.
Aaa to je bio oglas???
Pa čemj onda otvarati temu

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Old 10.07.2017., 18:00   #49
Quote:
Goku-san kaže: Pogledaj post
Ima muškaraca koji traže dobre žene.
a ne one zlikovke sa tetovazama, a?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 10.07.2017., 18:38   #50
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a ne one zlikovke sa tetovazama, a?
Mene ne zanimaju, iskreno meni je to indikator nečeg, ali to je samo moj stav. Brige mene imaš li tetovaže ili nemaš, ja takvu ne želim za sebe i to je to.
Goku-san is offline  
Old 10.07.2017., 18:40   #51
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Aaa to je bio oglas???
Pa čemj onda otvarati temu

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Tema je otvorena da se nađe odgovor na pitanje koliko kvalitenih konzervativnih žena ima, s čvrstim moralnim uvjerenjima.
Goku-san is offline  
Old 10.07.2017., 18:45   #52
Nit ne znam kakve su konzervativne žene jer moja slika se debelo kosi s autorovom. Kaj nije lakše napisati koliko ima žena koje meni odgovaraju ala zamusikane kristalne regačice s dredovima svezane u rep koji su couchpotato i izlaze jedino kad su neke jebene svirke u blizini. Take me there you filthy animal and shit. Fuć, fuć, ks, ks, vau, vau mijau i ostale cenzurirane stvari. Mind me.

Imam osjećaj da će se ova tema pretvoriti uskoro u vajn temu ala zakaj nema više vimen koje bih htio povaliti and stuff and more vimen koje ne želim povaliti. But that's lil'ol fagget me.

On topic: @Goku: Kaj ti uopće znači taj postotak? Apsolutno ništa ako sam ne uspiješ primjetiti takvu.
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Old 10.07.2017., 18:58   #53
Quote:
Sillenthill kaže: Pogledaj post
On topic: @Goku: Kaj ti uopće znači taj postotak? Apsolutno ništa ako sam ne uspiješ primjetiti takvu.
A eto, zanima me okvirno, a ne postotak 5,67%, već je li 1 od 5 cura takva, 1 od 10, 1 od 100. Ima li uopće takvih cura, barem po pričama znam da ih je prije bilo koliko hoćeš, a danas ih je jako teško naći.
Goku-san is offline  
Old 10.07.2017., 19:01   #54
Quote:
Goku-san kaže: Pogledaj post
A eto, zanima me okvirno, a ne postotak 5,67%, već je li 1 od 5 cura takva, 1 od 10, 1 od 100. Ima li uopće takvih cura, barem po pričama znam da ih je prije bilo koliko hoćeš, a danas ih je jako teško naći.
Pa pogledaj realno koga tražiš? Možda tražiš na krivom mjestu pa nisi naletio na takvu ili joj nisi dao priliku da ju upoznaš...

Pročitaj si post od TomislavaB on ti je to fno odgovorio...
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Old 10.07.2017., 19:02   #55
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Pa pogledaj realno koga tražiš? Možda tražiš na krivom mjestu pa nisi naletio na takvu ili joj nisi dao priliku da ju upoznaš...

Pročitaj si post od TomislavaB on ti je to fno odgovorio...
This woman knows her shit.
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Old 10.07.2017., 19:50   #56
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ima ih dosta na susretima katoličke mladeži.
I onlajn
smoothjazz is offline  
Old 10.07.2017., 19:51   #57
Quote:
smoothjazz kaže: Pogledaj post
Ima i ovo:
https://www.katsus.org
anđeo tame is offline  
Old 10.07.2017., 19:57   #58
Navodno imaš veće šanse ući nevina u brak s Tinderom nego na katsusu. Tak se priča.
Zek0slav is offline  
Old 10.07.2017., 19:58   #59
Quote:
Goku-san kaže: Pogledaj post
Tema je otvorena da se nađe odgovor na pitanje koliko kvalitenih konzervativnih žena ima, s čvrstim moralnim uvjerenjima.
Imaš toga u aziji, uzduž i poprijeko. E sad ne znam dali ti je azija usput.
smoothjazz is offline  
Old 10.07.2017., 20:15   #60
Vecina Filipinki su ti takve, samo sto malo kaskaju u tockama 1, 2 i 10.
deboto po bota is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:22.