Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2007., 17:14   #61
boks!

Da li zna netko gdje jos u blizini Maksimira,ili oko Kvatrica ima tajlandski boks za zene osim u fitness centru Amika?tamo sam se bila raspitat,i ne svidja mi se sto su prevelike grupe-rekli su mi da vjezba obicno oko desetak ljudi sto po obicaju znaci da ih moze biti i vise..ja bih htjela neku manju grupu od pet sest ljudi pa ako netko zna...
evelin-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 20:42   #62
Quote:
Angelica kaže: Pogledaj post
mislim da u devetom il desetom mjesecu, kad i faks, vjerojatno.

inace i ja sam isla al samo par mjeseci, a onda su bili ispitni rokovi .
treninzi su mi fenomenalni i jedva cekam da idem opet:-)

Ja mislim da vec u devetom mj.pocinju, tako je, ako se dobro sjecam, bilo prosle godine, ali raspitat cu se pa vam javim tocan odg...u krajnjem slucaju ce pisati na webu.
collie5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 20:59   #63
Evo raspitah se...još nije odlučeno Sredinom devetog najvjerojatnije...
collie5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 13:27   #64
može li mi neko dati podobnije informacije o treniranju boksa u vojarni na Černomercu... Kada treba doći,kako se prijaviti,koliko košta,koji su termini i naravno jer valja jer bi želio da se radi pošteno a ne da po cijele dane preskačem vijaču.

hvala
cro-arnold is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 18:49   #65
Pozdrav svima! Čitala sam neki dan o klubu Coloseum u Novom Zagrebu ( mislim Utrine? ). To mi je blizu, voljela bih trenirati boks rekreativno dva do tri puta tjedno pa me zanima mišljenje nekoga tko tamo trenira. Kakav je trening, kolilo traje, da li preporucujete ili savjetujete neki drugi klub? Hvala svima!
Red Molly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 19:04   #66
nemoj tam ići

ja bio i grozno je....
moji dečki su sad iznajmili garažu. hitili vreću unutra i sve super...
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 19:13   #67
OK, sorry ne znam ak je ova tema vec bila tu, ja sam prvi put pa valjda ne kuzim lokalni humor još, pa ako možes, please budi precizniji, ono, kaj ne valja u klubu, i ak je garaža tak cool kak se može do nje? ;-) ja sam spremna za sve uvjete ak je trening ok !
Red Molly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 20:32   #68
Quote:
Red Molly kaže: Pogledaj post
OK, sorry ne znam ak je ova tema vec bila tu, ja sam prvi put pa valjda ne kuzim lokalni humor još, pa ako možes, please budi precizniji, ono, kaj ne valja u klubu, i ak je garaža tak cool kak se može do nje? ;-) ja sam spremna za sve uvjete ak je trening ok !
ovako... ako bas hoces i imas volju onda ti nema sta biti grozno jer ak je tebi do treninga onda ti nece smetati neki manjak u klubu, tamo ti ako nista drugo ima tko pokazati i mozes nesto i nauciti... ko hoce trenirati nista mu nece tesko pasti... naavno da se moze naci i boljih mjesta, al u svakom slucaju zelis li trenirati onda ti nebi trebao biti problem oko odabira mjesta za treninge...
HARD is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 21:11   #69
Hvala Hard na odgovoru Ja sam se stvarno zainteresirala za trening boksa, moram priznati da sam totalna početnica u tome i stvarno mi je važno da ima netko tko će me uputiti u cijelu stvar. Negdje sam pročitala da je članarina u Coloseumu oko 250 kn mjesecno. Mislim da je to dosta i da se za te pare može naći još dobrih klubova. Ali nije mi lova tak bitna, a ovo mi odgovara po lokaciji pa sam htjela čuti detalje od ljudi koji tamo već treniraju. Ali ak znaš za nešto bolje, daj please preporuku! Još jednom, sorry ljudi ak ponavljam temu, nije mi se baš dalo čitati sve!
Red Molly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 14:53   #70
please ak ima netko vlastita iskustva s crnomerca da podijeli s ostatkom?
kad ponovno krecu s treninzima(ak je bila ljetna stanka) kolika je clanarina? jel ok ekipa tamo(nemislim za tulume neg ta rad )
snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 01:30   #71
Hvala. I ja sam čuo nešto slično, BJJ bi trebao već 03.09. početi!
bibendum is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 01:39   #72
Pridružujem se molbi. A i gdje se ulazi tamo? Često sam tamo negdje, ali nisam skužio koje bi mogla biti sportska dvorana. Šta se baš uđe u vojarnu
Mogu li prvi put doći negdje u studenome, a ne sad kad vjerojatno počinju treninzi jer sad ne mogu, imam slomljenu nogu?
Jel itko trenirao na črnomercu ili se samo zna da to postoji
bibendum is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 09:03   #73
Quote:
Red Molly kaže: Pogledaj post
Hvala Hard na odgovoru Ja sam se stvarno zainteresirala za trening boksa, moram priznati da sam totalna početnica u tome i stvarno mi je važno da ima netko tko će me uputiti u cijelu stvar. Negdje sam pročitala da je članarina u Coloseumu oko 250 kn mjesecno. Mislim da je to dosta i da se za te pare može naći još dobrih klubova. Ali nije mi lova tak bitna, a ovo mi odgovara po lokaciji pa sam htjela čuti detalje od ljudi koji tamo već treniraju. Ali ak znaš za nešto bolje, daj please preporuku! Još jednom, sorry ljudi ak ponavljam temu, nije mi se baš dalo čitati sve!
Ja koliko sam cula od frendice koja ide u Coloseum po njenom opisu treninga treninzi tamo i nisu bas nesto. Prvo sto su odvojeni decki i cure, a cure ko prave kokosi hoce vise raditi vjezbe za noge i guzu nego udarati po vreci-kokosi! Pa to je box, a ne aerobic, ili stojaznamsto! Ja idem u Sopotu u Dream Gym http://dreamgym.hr tam ima i box i kick box, treninzi kick boxa su 3 put tjedno po sat i pol, cijena 260 kn. Cijene su svugdje tu negdje, tak da se nemoj zavaravati da ces proci jeftinije od tih 250 kn.
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 16:27   #74
Hvala Sanja, ovaj Dream Gym mi izgleda skroz ok a i blizu mi je, mislim da cu ga isprobati za pocetak Thanks za info jos jednom, mozda se vidimo na treningu!
Red Molly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 09:29   #75
Quote:
Red Molly kaže: Pogledaj post
Hvala Sanja, ovaj Dream Gym mi izgleda skroz ok a i blizu mi je, mislim da cu ga isprobati za pocetak Thanks za info jos jednom, mozda se vidimo na treningu!
Nema na cemu. Inace imas i treninge boxa, al ja idem na kick box, mislim da je puno bolji jer rade i noge. I trener je super. Mislim da vec iduci tj pocinju treninzi, ja cu bit na moru tak da cu prikljuciti za tjedan dana.
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 14:38   #76
Nedavno smo frendica i ja pitale strucnjaka za preporuku za boks. Receno nam je da se isplati ici ili na Crnomerec ili u Martinovku.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 13:03   #77
Quote:
collie5 kaže: Pogledaj post
SUBOS. www.subos.hr
To je studentska udruga borilačkih sportova pa ako si student...80kn mjesečno (jako je jeftino jer je za studente). Imaš i tajlandski boks i boks i ostale borilačke sportove. U Martinovki su treninzi.
Pitanje: da li mogu na treninge ici i nestudenti i da li je onda njima cijena veca?

Koliko sam vidjela, to pocinje u ponedjeljak sa radom. I tajlandski boks je triput tjedno po sat i 15 min.

Nego, sto je to BJJ :tuka:
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 15:32   #78
brazilski jiu jitsu
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 16:31   #79
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Pitanje: da li mogu na treninge ici i nestudenti i da li je onda njima cijena veca?

Koliko sam vidjela, to pocinje u ponedjeljak sa radom. I tajlandski boks je triput tjedno po sat i 15 min.

Nego, sto je to BJJ :tuka:
Mislim da mogu i ne studenti! Nazovi ili otidi tamo pa pitaj, ali mislim da se sve moze dogovoriti...

Pozdrav!

P.S. Ako mogu ne studenti, kako ih ti zoves , cijena sigurno nije veca.
collie5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 17:16   #80
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Pitanje: da li mogu na treninge ici i nestudenti i da li je onda njima cijena veca?
Da. Cijena je ista za sve, s tim da pocetnici placaju vise od starosjedioca.

Quote:
Nego, sto je to BJJ :tuka:
Totalno rulas ak bus isla na borilacke. Poslije mozemo izmijeniti zahvate, ja tebi hrvacke, ti meni ju jitsu.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:40.