Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2006., 17:05   #21
Potpuno te razumijem, i ja sam se dvoumila. Ali eto odlučila sam je uzeti. I nisam se pokajala. Mace su savršene. Imala je zatvoreni wc, tako da pijeska nije bilo nigdje osim unutra. Nije htjela ići van, spavala je samnom u krevetu, grebala je po grebalici. Nikad nikakvih problema. Dlaka ima, ali ako čistiš nema problema. Mace su inače jako čiste i samostalne.
Samo naprijed, nećeš se pokajati!
Saskaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 19:30   #22
Quote:
snjoxi kaže:
Dvoumim se da li je pametno imati macku u novom stanu, price o zgrebanim stokovima, namjestaju, skakanje po kuhinji, linjanje, pijesak i ostale radosti.
nikako ne uzimaj macku uz ovakve strahove
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 19:49   #23
Istina je da je svaka maca drugačija
Ko čovjek

Naša je otkad je došla naučila ić na zahod. Odmah. Ne smrdi, nečujna je i nikad ništa ne poruši (čitaj vrlo spretna). A maženje mekog krzna pozitivno djeluje na živce. Kao i gledat ju kak se igra. Ili se igrat s njom
Također - samostalna je i možeš ju ostavit doma samu bez bojazni da napravi sranje ili se ispiša i posere okolo (iako, čula sam svakakvih priča, ali opet manje nego od vlasnika pasa)

Mane: da, grebe! Mi smo našoj dopuštali da to čini na starim kaučima, no kad su došli novi (bijeli, kožni ) morali smo djelovati. Kupili neki sprej s mirisom agruma u pet-shopu kojim pošpricaš kauč i mačka mu se ni ne približi jer joj smrdi. Stvarno radi
I pazite, ako joj jednom dopustite da radi nekaj zabranjeno, shvatit će da to smije raditi zauvijek. Meni se zavukla u ormar na spavanje jednom, ja ju nisam bacila van jer mi je bilo žao i sada je gotovo! Smatra ormar svojim krevetom. Kolko god ja vikala i tjerala ju, uvijek se vrati. I tako, muku mučim s dlakavom robom...
Druga "mana" je svojeglavost - uvijek je po njenom. Uvijek. Ako želiš životinju koja će te slijepo slušat, radije uzmi psa
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 19:53   #24
Quote:
wannabenot kaže:
ja svog mačka šećem jednom ili dva puta dnevno na uzici. on se iskače, obavi oštrenje kanđa na drveću oko zgrade, obavi nuždu i svi sretni
Ovo je san mog tate
Da uzme našeg mačora i šeće ga

Srećom je mačor previše preplašen među ljudima tako da se to ne događa
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 19:56   #25
eto vidite kaj delate jadnim mackama...pustite, to su zvijeri..v stan nikak. kakav je to ljudski nagon za zatvaranjem zivotinja? ok to josh razmem, piceke, guske pajceke, par kravi..al v gradu..nee.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 20:02   #26
Evo, do malo prije sam lezala ispred telke i mazila najmladu micu.
Nema mi boljeg nego kad dodem doma zavalim se i onda mi dodu sve te moje "bebe" na porciju mazenja. Nesto savrseno, zivo gustanje. Jos jedan razlog zasto uzeti micu.
Ribica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 20:08   #27
Quote:
jimmy jazz kaže:
eto vidite kaj delate jadnim mackama...pustite, to su zvijeri..v stan nikak. kakav je to ljudski nagon za zatvaranjem zivotinja? ok to josh razmem, piceke, guske pajceke, par kravi..al v gradu..nee.
Ponekad mačka nađe tebe a ne ti nju
Osim toga, zar ih ne poznaješ? Pa ona ostane gdje joj je dobro
Naša je imala već milijun puta priliku zbrisat, pa nije. Uvijek se vrati.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 20:09   #28
Quote:
Ponekad mačka nađe tebe a ne ti nju
Ovo je ziva istina.
Ribica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 20:24   #29
Quote:
Tinchi kaže:
Ponekad mačka nađe tebe a ne ti nju
Osim toga, zar ih ne poznaješ? Pa ona ostane gdje joj je dobro
Naša je imala već milijun puta priliku zbrisat, pa nije. Uvijek se vrati.
najde, najde.
a bash da ocu ostati..vidim ih kak radoznalim ocim promatraju svijet iza njihovog dometa, iza stakla, ili na otvorenom prozoru dosta visokom da ne skoce.

znam da gomila ljudi pazi macke sam da im nebi pobegle. a vecina ih nece pobeci, ne zato jer nebi, neg su totalno zbunjene novom okolinom. :|
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 20:36   #30
Naša je na dvorištu dva mjeseca godišnje, i to već 10 godina. Lijevo stjenovita obala, desno vrli Velebit
Sam bog zna di sve šeće. Al uvijek se vratila nama. Uvijek. Sama

Odnedavno ljetuje i na vrhu jednog brda, prekrivenog crnogoricom. Cijeli krov, dvorište, i šuma - sve je njeno. Ima i društvo (mačje) ali mi smo joj nekako draži.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 20:45   #31
e to je super za macku. f takvo okruzje bi se i ja vracal, a kamoli macka!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 20:50   #32
Quote:
jimmy jazz kaže:
vidim ih kak radoznalim ocim promatraju svijet iza njihovog dometa, iza stakla, ili na otvorenom prozoru dosta visokom da ne skoce. :|
Ima i onih koje su bile u prizemlju, s otvorenim prozorom pa im je lijepše bilo kući. Misliš da je bolje mačkama o kojima nitko ne brine. Gladne, prljave, bolesne... I onda bi im trebalo biti super što su vani?
Saskaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 21:08   #33
ja imam tri, od toga dvije žive u kući i mogu van kad zažele, a jedna dolazi samo do balkona i ne želi u kuću ni po najvećoj zimi
Ne znam da bi se odlučio da držim mačku samo u kući, da ne može u dvorište
__________________


...
g2sl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 22:30   #34
Quote:
Tinchi kaže:
Ovo je san mog tate
Da uzme našeg mačora i šeće ga
Imao sam takvog mačka...Redovno je, sa pokojnim tatom, išao u park ispred zgrade, u šetnju, sjedio s njim na klupi... Moj Miško.
BluesCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 23:01   #35
Quote:
BluesCat kaže:
Imao sam takvog mačka...Redovno je, sa pokojnim tatom, išao u park ispred zgrade, u šetnju, sjedio s njim na klupi... Moj Miško.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 23:07   #36
Quote:
Tinchi kaže:
Ponekad mačka nađe tebe a ne ti nju
Čini mi se da smo Frkica i ja jednostavno našli jedno drugo
BluesCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 10:04   #37
ajme posao me ubio zadnjih dana...! nisam jos odlucila kaj cu s macom...
mozda me vise ni ne ceka tam na selu, ljudi su rekli da ce ih uskoro otpeljat nekam sa svog imanja
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 10:44   #38
Imam ja mačića za pokloniti...
jako je fin i pristojan...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 15:38   #39
Quote:
snjoxi kaže:
ajme posao me ubio zadnjih dana...! nisam jos odlucila kaj cu s macom...
mozda me vise ni ne ceka tam na selu, ljudi su rekli da ce ih uskoro otpeljat nekam sa svog imanja

ak te vise ne cekaju mozes od mene uzeti.
Njih su dvije, okoćene prije cca 5 mjeseci, boje kornjacevine, krizanci perzijanera i domace macke.
imaju gustu, ali kracu dlaku i lice na plisanog medvjedica.
Sterilizirane su, cijepljene, ociscene od parazita i nevjerojatno zaigrane.
i
rosalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 16:21   #40
na moju VELIKU zalost, za sad nista od mace
ako odlucimo ipak nakon nekog vremena, javim se!
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.