Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2015., 19:57   #81
Meni toliko i ne smeta taj smrad

Ali kad lete stvarno znaju biti iritantne.
Sad su krenule i bubamare - kad otvorim balkonska vrata najezda i jednih i drugih
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 20:10   #82
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Meni toliko i ne smeta taj smrad

Ali kad lete stvarno znaju biti iritantne.
Sad su krenule i bubamare - kad otvorim balkonska vrata najezda i jednih i drugih
pa kako te ne smeta taj smrad?odvratan je
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 20:33   #83
Quote:
Ammyy kaže: Pogledaj post
pa kako te ne smeta taj smrad?odvratan je
ne bih znala
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 20:45   #84
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
ne bih znala
hehe..uhvati ga pa ćeš znati
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 20:49   #85
neću

ja ih ne ubijam, samo izbacim... možda zato malo manje ispuste toga smrada?
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 22:56   #86
Ja ih redovito primim u ruku pa ih izbacim kroz prozor i ne sjećam se kad me zadnji put ijedan zasmrdio.
Bit će da me vole
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 23:43   #87
Ne će zasmrditi, tj., meni nije nikada ni jedan, ali koristim se psihologijom Cijeli proces hvatanja izvedem na način da beštija pomisli kako je zapravo htijela doći meni na ruku. A ako nešto čine svojevoljno onda nemaju razloga "prditi"
Recimo kad onako "nekontrolirano" lete samo pružim ruku prema letaču i on sleti dobrovoljno. Ili najčešće se uparkiraju u faldu na zastoru, samo stavim prst i čim osjete toplinu sami se popnu na prst. Zapravo su vrlo mirne zvijerčice i uopće mi ne smetaju. Da mi je potpisati negdje da mi dolaze umjesto komaraca nitko sretniji od mene
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 00:09   #88
Quote:
jenki zj kaže: Pogledaj post
kad taj smrad koji ti gmiže po jastuku treba humano odstraniti neznam kako onda treba žohara ili miša, koji nemaju mirise
Njih se odstranjuje nehumano
__________________
PPAF Foto VK Flickr
pobosutljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 00:40   #89
ja ga uhvatim sa prstima i on ispusti smrad na prste...ali baš svaki put..fujj..ali kako sam i prethodno rekla za to je jedino riješenje limun..
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 12:03   #90
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Ja ih redovito primim u ruku pa ih izbacim kroz prozor i ne sjećam se kad me zadnji put ijedan zasmrdio.
Bit će da me vole
sa tvojim receptorima mirisa nešto nije u redu jer smrdi odvratnije od tvora.
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 12:18   #91
E vo prije par minuta supruga mi donese šalicu vrućeg čaja i nakon minutu dvije pogledam na šalici smrdljivi martin. Čaj je toliko vruć dase nemože za šalicu primitia on šeta po njoj kao po nekom stolu u krug. Mislio sam da gaje miris čaja privukao i daće ući u šalicu ali ne hoda po njoj evo već četvrti krug. Neće više nikad skinut papirnatim ubrusom i bacitu vatricu da se nastavi grijati.
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 13:18   #92
Ja oduvijek izbacujem smrdljive martine tako da uzmem partviš, prislonim ga na martina i lagano protljam. Njemu ne bude ništa, ali uđe između dlaka na partvišu, pa samo otresem kroz balkon i prozor. I svi sretni. Smrad još nisam osjetila, tako da je zasada meni samo martin.
fakatooofakat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 15:06   #93
Quote:
jenki zj kaže: Pogledaj post
sa tvojim receptorima mirisa nešto nije u redu jer smrdi odvratnije od tvora.
Znam ja jako dobro kako smrdi.
No rijetko mi se događa da me pošprica.
Da ga isprovociram na izbacivanje smrada trebam ga stvarno gnjavit po rukama.
Ako ga brzo primim i spustim na otvoreni dlan i onda iznesem kroz prozor, uglavnom sve prođe ok i bez posljedica po ikog od suprostavljenih strana.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 16:12   #94
Komplicirate, pokrije se ga staklenom čašom i kad se umiri polako povučeš papir pod čašom i fino kroz prozor..brzina je faktor, da se ne vrati nazad.
nan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 16:41   #95
Quote:
nan kaže: Pogledaj post
Komplicirate, pokrije se ga staklenom čašom i kad se umiri polako povučeš papir pod čašom i fino kroz prozor..brzina je faktor, da se ne vrati nazad.
Kad ga spremiš u pećku na grijanje 100% si siguran da više neće doći.
Dame i drugi razumiju, u prirodi ga neću ubiti ali u mom domu nema što nijedan smrad i štetočina tražiti od kukaca, životinja do ljudi.
Možda se on u prirodi hrani još opasnijim stvorovima kao bubamara ali u kući i netreba. Svaki krumpirovu zlatici na nogostupu sam zgazio ako sam je vidio tako i martine ubijem da mi se nevrate.
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 22:26   #96
Quote:
jenki zj kaže: Pogledaj post
štetočina
Štetočina? Pa nije štakor Potpuno bezopasan ako ga nemaš namjeru pojesti i ne ispušta smrad ako ga ne gnječiš i ne znam što sve ne. Spustiš prst pred njega i on se sam popne, a zatim ga izmjestiš po želji. Kada je jako hladno ne izbacujem ih van da se ne smrznu nego ih premjestim na neku hladniju lokaciju, a ako je već drijemnuo u zastoru onda ga ostavim u zastoru. Ne smetaju mi, uvijek kažem, ako ne zuji i ne grize, ne smeta. Doduše oni su stvarno glasni kad lete, ono Tupoljev tu 95, ali ne lete po mraku zato što spavaju kad i ljudi. To su stvarno super zvjerčice
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 01:57   #97
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Kako ja nemam naviku ubiti kukce vidjevsi ih u kuci, nego ih samo iznesen vanka, tako cesto snosim zrtvu svoje navike jer ih moram primiti i staviti na prvo najblize mjesto vanka, sto je balkon.
Smrdi opako ruka kasnije, to je posljedica kad ne volis nanositi bol zivinama.
Nije istina, zadnjih par dana sam ih u više navrata imao u rukama i nisu smrdjeli. Da ih nisi možda gnječila? Da nije ustvari na površinu isplivao tvoj drugi ego kojeg neuspješno godinama pokušavaš zatomiti? Onaj koji gnječi nemoćne kukce? Sebe si uvjeravala da ih spašavaš a ustvari si se bestijalno iživljavala na njima i naslađivala njihovom mukom?! Jesi se ikad znala probuditi i oko sebe nalazila paučje nogice i dekapitirane trupove mravaca? Ozbiljno pitam
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 04:20   #98
Quote:
jenki zj kaže: Pogledaj post
Kad ga spremiš u pećku na grijanje 100% si siguran da više neće doći.
Dame i drugi razumiju, u prirodi ga neću ubiti ali u mom domu nema što nijedan smrad i štetočina tražiti od kukaca, životinja do ljudi.
Možda se on u prirodi hrani još opasnijim stvorovima kao bubamara ali u kući i netreba. Svaki krumpirovu zlatici na nogostupu sam zgazio ako sam je vidio tako i martine ubijem da mi se nevrate.
Baš u skladu s potpisom.
Shy-Ning is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 10:24   #99
Quote:
Shy-Ning kaže: Pogledaj post
Baš u skladu s potpisom.
Dalije skladno da teško bolesnom nepokretnom čovjeku takvi smradovi šetaju po jastuku ili šalici čaja ??
Kad se želi skočiti naj prije se kaže hop pa se onda skoči a ne obrnuto!!!
Dali bih ga na mome mjestu zamolio da pošalje još braću i sestre kod mene u posjetu.
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 11:34   #100
nega sta je nigo stetocina. kad krades trisnje u suside pa ti naleti neka na kojon je pustija smrad doje ti criva izrigat.
Mate589 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.