Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2009., 08:48   #41
ako nekog zanima liga na brzoj podlozi preko zime, nek se javi. Traži se malo bolji rekreativac.
paki1801 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 16:20   #42
Quote:
Č KLJUN kaže: Pogledaj post
ja sam zainteresirana,igram već 16 god,tražim cure za igrati,ali bez ništa
a decke?
cyber people is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 08:26   #43
pitanje

koliko iznosi članarina u tk Dinamo?
Hvala?
tomek_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 08:54   #44
cijene

Jel zna itko koliko je cijena termina na velesajmu. Ne u paviljonu nego vani na zemlji tj. sad je vjerojatno tamo balon. Hvala?
tomek_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 17:19   #45
Quote:
tomek_zg kaže: Pogledaj post
koliko iznosi članarina u tk Dinamo?
Hvala?
1200 za igranje do 16 sati, 1800 za cijeli dan.
bonus: igranje bez dodatnog plaćanja terena, popust na špananje, veliki popust na loptice
__________________
I’m not saying let’s go kill all the stupid people … I’m just saying let’s remove all the warning labels and let the problem sort itself out.
rip is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 12:05   #46
zna netko di ima sat vremena tenisa sada po zimi, al po nekoj malo povoljnijoj cijeni recimo manje od 100kn za sat?

u zg naravno.
In-Side is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 22:52   #47
Balon na Trnju - vikendom navečer plaćamo 100 kn sat i pol, a balon poluprazan.
__________________
I’m not saying let’s go kill all the stupid people … I’m just saying let’s remove all the warning labels and let the problem sort itself out.
rip is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 09:30   #48
Tražim partnericu/partnera za tenis, lokacija Zagreb, ako ima zainteresiranih javite se na pp za sve daljnje dogovore...
__________________
tražim....
ghanima is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 18:00   #49
Joj, i ja bi ponovo igrala tenis. Trenirala sam ga oko 4 godine, ali to je bilo prije skoro 10 godina. Znači trebalo bi mi par tjedana da se vratim u formu. Ak je netko zainteresiran, nek se javi na pp. I ak je u sličnoj situaciji, tak da ne krepava od dosade u početku dok se ja pokušavam sjetiti kak se igra tenis.
(Zagreb,da...)
cynthia_jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 08:28   #50
Ja igram u tenis klubu Masters, člansko igranje i igranje piramide na Krašu po zimi, na Starim Ravnicama po ljeti (www.tkmasters.com). Dobri su momci, manji klub.
mba is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 13:40   #51
ja ne želim igrat, ako se netko zeli samo dodavat naka se javi, m/ž svejedno, ja sam iz zg, zapadni dio grada.
In-Side is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 15:38   #52
Traži se sparing partner za vraćanje u formu . Tenis sam igrala 15- tak godina, sad sam malo zahrđala (3 godine apstinencije) pa ukoliko netko ima volje neka se slobodno javi na pp. Početkom trećeg polažem prijemni za dobivanje licence od olimpijskog odbora pa bi se trebalo malo aktivirat (na vrijeme sam se sjetila ). Na području Zagreba.
jadro_keks is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 20:24   #53
vidim da sve djevojke koje žele igrati su ili igrale 15 godina, pa pretpostavljam da znaju bolje od mene jer su stekle neko iskustvo, a ja sam tek počela prošlo ljeto i to ne onoliko često koliko bi htjela, ne zbog obaveza ili sličnog nego baš zbog nedostatka partnera/ica... a opet, privatne mi trenere nije lako plaćat pošto sam studentica... tako da sam baš u nekoj šmrc situaciji.. eto, imam strašnu volju i motivaciju koja već dugo traje s obzirom koliko me šamara taj tenis i opisana situacija, pa ako je netko za- super!!
Larichelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 21:29   #54
Ja htio ne htio radim ko rekreativni instruktor / trener / sparing partner nekolicini kolega iz firme koji su tek nedavno uzeli rekete u ruke, dok sam ja malo manje nov u tome. Po njihovom napretku bi se reklo da i nisam tak loš. Još da me slušaju ...

Ponekad se dogodi da obojica markiraju, pa, ako si voljna uletiti na poziv srijedom od 17 do 19 na igralištu Concordia (Zagreb, Klanječka, uz potok sjeverno od remize), javi se.
__________________
I’m not saying let’s go kill all the stupid people … I’m just saying let’s remove all the warning labels and let the problem sort itself out.
rip is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 22:14   #55
Quote:
Larichelo kaže: Pogledaj post
vidim da sve djevojke koje žele igrati su ili igrale 15 godina, pa pretpostavljam da znaju bolje od mene jer su stekle neko iskustvo, a ja sam tek počela prošlo ljeto i to ne onoliko često koliko bi htjela, ne zbog obaveza ili sličnog nego baš zbog nedostatka partnera/ica... a opet, privatne mi trenere nije lako plaćat pošto sam studentica... tako da sam baš u nekoj šmrc situaciji.. eto, imam strašnu volju i motivaciju koja već dugo traje s obzirom koliko me šamara taj tenis i opisana situacija, pa ako je netko za- super!!
mislim da ti je za početak zid najbolje i najjeftinije rješenje. Odmah ćeš vidjet da li imaš volju za to ili ne.
paki1801 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 16:58   #56
Tenis klub u Rijeci

Trenirala sam tenis oko 6-7 godina, no i prekinula s treniranjem prije 7 godina. Sada sam pozeljela ponovo poceti, pa me zanima ima li nekog tko bi mi mogao reci nesto o tenis klubovima u Rijeci, kako se krecu cijene satova treninga?
vatra-vatrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 02:59   #57
http://www.rijeka.hr/Default.aspx?art=8164

Morat ćeš sama nazvati i raspitati se, ako već nisi. Igrao neko vrijeme rekreativno na kozali, meni sasvim ok.
__________________
"He's devious and amoral and unreliable and irresponsible and... and definitely not to be trusted."

Q štednja
Kju385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 13:45   #58
Quote:
mba kaže: Pogledaj post
Još jedna teniska piramida, igra se na Starim Ravnicama (7 terena)

http://www.domovina-tenis.com/
http://miniliga.domovina-tenis.com/
TENISKA PIRAMIDA + ČLANSKO IGRANJE

www.tkmasters.com
mba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 14:15   #59
hey pozdrav

htjela bi nac partnericu za odigrat tenis koji puta. trenirala sam ga godinama prije , cak se i natjecala malo (na zupanijskom nivou). pa ako ima koja cura ovdje koja je voljna stvarno se nac pa da prebacimo koju lopticu preko mreze
Justyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 14:31   #60
onda, jel ima tko za rekrativni tenis?
Cale80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:23.