Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2015., 20:16   #3681
O cem ti majke ti mile trabunjas
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 20:25   #3682
Al sam se lijepo nasmijala na post

Sam me zanima o kojem pet shopu se sad radi, zanimljivi su mi ovi padobranci vlasnici/djelatnici svakih par tj kad se jave
__________________
Nema slobode bez odgovornosti.
V e n t u s is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 20:34   #3683
Pet shopovi (lokacije, cijene, popusti, iskustva...)

Ma opet los hrvatski
Kad kupim online, jos uvijek me dodje podosta jeftinije nego u bilo kojem lokalnom pet shopu. Planirane kupnje, kad mi nije hitno imati stvar isti cas, obavljam online. Tak da...ne bulazniti, molim
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 20:47   #3684
hhahaha, imam osjecaj da je poanta ovo trakeljanja besmislica bila samopromocija.
Irinanana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 20:53   #3685
Nije bila.
Da sam htjela samopromociju napisala bi sam i ime naše trgovine.
Ovak sam napisala iskustvo. Zar to nije svrha? Ha?
Logično. Aj sorry.
__________________
Acta, non verba. - Dijela ne riječi.
"Kako bi igra bila užitak, trening bi trebao biti patnja." - Dražen Petrović
Čehinja is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 20:58   #3686
Quote:
Čehinja kaže: Pogledaj post
Nije bila.
Da sam htjela samopromociju napisala bi sam i ime naše trgovine.
Ovak sam napisala iskustvo. Zar to nije svrha? Ha?
Logično. Aj sorry.
Ako se planiras poceti oglasavati, moras placati oglasni prostor.
Svi mi raspolazemo svojim novcem i biramo gdje i kako cemo ga potrositi a tvoj prijasnji upis je krajnje besmislen. Radije kupim preko web shopa i dobijem sve naruceno u najkracem mogucem roku nego da odem u pet centar gdje zaposlenici prevrcu ocima sto je eto jos jedna musterija dosla i oni moraju raditi.

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 21:02   #3687
A da ne spominjemo koliko je jeftinije preko web shopa
__________________
Nema slobode bez odgovornosti.
V e n t u s is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 21:32   #3688
Quote:
Čehinja kaže: Pogledaj post
Loše se može dostići reklamacija.
Ovisno o trgovini, bez obzira je li internetska ili fizički dostupna. Nedavno sam, primjerice, reklamirala proizvod kod Zooplusa i vratili su novce. Drugi primjer ne odnosi se na reklamaciju, ali pokazuje brigu za kupca: kod Pasjeg neta naručila sam ormicu za Sitku pa je došlo do pogreške u veličini - ona je negdje između: poslali su mi sliku s točnim mjerama da provjerim želim li ili ne da pošalju ormicu koju imaju, a nakon što je pošiljka stigla, stigao je i mejl s upitom odgovara li veličina.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 21:59   #3689
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Ako se planiras poceti oglasavati, moras placati oglasni prostor.
Svi mi raspolazemo svojim novcem i biramo gdje i kako cemo ga potrositi a tvoj prijasnji upis je krajnje besmislen. Radije kupim preko web shopa i dobijem sve naruceno u najkracem mogucem roku nego da odem u pet centar gdje zaposlenici prevrcu ocima sto je eto jos jedna musterija dosla i oni moraju raditi.

Powered by LG G4
To se događa u velikim trgovinama gdje uzimaju radnike koji ne znaju baš puno o životinjama i onda to završava kako sam tu čitala. U Pet Centru imaš takvih i kod nas u Češkoj. (Od tuga i moj loš hrvatski) Ali to su većinom mladi ljudi koji su tam kao u privremenom poslu i uopće ih ne zanima ili nemaju veze sa životinjama i želju učiti kakve druge stvari u svijetu životinja i prehrane i brine za njih postoji.
__________________
Acta, non verba. - Dijela ne riječi.
"Kako bi igra bila užitak, trening bi trebao biti patnja." - Dražen Petrović
Čehinja is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 22:03   #3690
Quote:
V e n t u s kaže: Pogledaj post
A da ne spominjemo koliko je jeftinije preko web shopa
Ne kažem da je UVIJEK skupo.
Ne osuđujem, samo govorim kakve smo doživjeli stvari.
Isplati se ali ak tražiš reklamaciju otpilit će te. Zato je potrebno dobro odabrati. Eto. Ovak. I nemojte molim na mene nahrlit u tome da sam ja neki padobranac. Isto sam u Hrvatskoj kupac kao i vi svi. Pa i gledam što kupit i gdje.
Sad imam problem, jer u Karlovcu imamo u blizini našeg kvarta gdje sam kod dečka, jednu zoo trgovinu i tamo nema baš neki odabir. Ali može se tamo naći. Tražila sam za našega mačka konzerve koje bi su imale visoki postotak mesa.
Našla sam i mislim bilo mu super.
Kitekat su jeftine ali nedobre za mačke.

Za didi
to su se dobro pobrinuli. A nisu svi baš loši. Valjda neće izgubiti svoje mušterije.
__________________
Acta, non verba. - Dijela ne riječi.
"Kako bi igra bila užitak, trening bi trebao biti patnja." - Dražen Petrović

Zadnje uređivanje Čehinja : 22.11.2015. at 22:06. Reason: Dodatak texta
Čehinja is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 22:42   #3691
Pet shopovi (lokacije, cijene, popusti, iskustva...)

Quote:
Čehinja kaže: Pogledaj post
To se događa u velikim trgovinama gdje uzimaju radnike koji ne znaju baš puno o životinjama i onda to završava kako sam tu čitala. U Pet Centru imaš takvih i kod nas u Češkoj. (Od tuga i moj loš hrvatski) Ali to su većinom mladi ljudi koji su tam kao u privremenom poslu i uopće ih ne zanima ili nemaju veze sa životinjama i želju učiti kakve druge stvari u svijetu životinja i prehrane i brine za njih postoji.

Kod webshopa nije potrebno nikakvo predznanje radnika posto se njegov posao iskljucivo svodi u pakiranje onog sto je naruceno.

A ovo za neupucenost i nezainteresiranost djelatnika u velikim ducanima je istina, vecini je krajnji domet uvaliti vrecu smeca zvanu Hills ili RC.

Zadnje uređivanje AndrejX : 22.11.2015. at 22:59.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 22:59   #3692
meni je HOP u NZ, zakon. Djelatnici su ljubazni, nema teorije da uđem, a da me ne vide i uvijek su na usluzi. Jedini problem kod njih je parking, a oni tome nisu krivi, ali to rješavam na način da se parkiram doslovno pred ulaz i zatvorim sve dok ne obavim kupnju...
zelazny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 23:04   #3693
Kako parking? Pa bar oni imaju parking za kupce.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 23:12   #3694
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Kako parking? Pa bar oni imaju parking za kupce.
Imaju, ali pored je novootvorena zgrada suda, bivši Microsoft, i ljudi bez pardona parkiraju, čak i na mjesta za invalide. Mi kupci nemamo izbora. <jednom sam napravila krug i otišla doma, ali sada se svaki puta parkiram pred ulazom...i doslovno zatvorim sve. Moja kupovina traje 15 min, ali si razmišljam ostaviti auto tako jedno sat, dva....
zelazny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 23:15   #3695
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Kod webshopa nije potrebno nikakvo predznanje radnika posto se njegov posao iskljucivo svodi u pakiranje onog sto je naruceno.

A ovo za neupucenost i nezainteresiranost djelatnika u velikim ducanima je istina, vecini je krajnji domet uvaliti vrecu smeca zvanu Hills ili RC.
Da.
I što je najveće kakanje....
Ono što je kvalitetno, to je EU ukinula za uvoz jer je to iz Brazila - Natural Guabi. Dobra hrana je ovo bila za pese. Za mačke ni ne govorim. Jednostavno smo morali preći na nešto drugo... I ljudi navikli na ovo.
Sad ima puno pitanja po Britu, što je češki proizvod. Imaju visok postotak mesa kak u konzervi tak u suhoj hrani. Ili Carno. Sad je novi Petkult. Jeste li čuli za to?
Proizvode to Belgijanci i baš je ok.
__________________
Acta, non verba. - Dijela ne riječi.
"Kako bi igra bila užitak, trening bi trebao biti patnja." - Dražen Petrović
Čehinja is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 23:39   #3696
Koliko vidim proizvode Rumunji kao trgovacku marku za svoj lanac pet trgovina. Sastav dobar, kao Brit Care tako da ne vidim nista posebnog.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 23:52   #3697
Stvar je u tome da naši Česi to baš i ne znaju.
Sad je pitanje jel to kod vas poznaju?
Mi našu Kyru hranimo Sportmixem jer imamo s time dobra iskustva ali poskupili su jako.
__________________
Acta, non verba. - Dijela ne riječi.
"Kako bi igra bila užitak, trening bi trebao biti patnja." - Dražen Petrović
Čehinja is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 01:19   #3698
Koliko je sad sportmix? Prije par godina sam vidio, vreća Sportmixa (Maintenance Adult Mini Chunk) po 260kn/20kg. Granule su lijepo izgledale. Nije toliko popularna kod nas što ne znači da nije kvalitetna. Slab marketing.
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 11:40   #3699
pozdrav ekipa, naručio sam prošli četvrtak Orijen puppy large hranu 13 kg, sa zooplus.hr, upravo mi je stiglo, paket je bio zapakiran u kutiji i kad sam otvorio kutiju primjetio sam da vreća od hrane nije vakumirana kao što je bila ona Orijen puppy large koju sam kupio u trgovini prije mjesec dana. malo sam pogledao vreću i primjetio da ima rupicu na vrhu, dakle vreća je probušena. istresao sam kroz tu rupicu par komadića te hrane i usporedio ih sa par komadića hrane koje mi je ostalo ( dakle trebali bi komadići biti potpuno isti) i vidim da su ovi novi komadići tamniji i kao vlažniji od ovih starih. miris hrane mi se čini isti i nove i stare. Šta da radim ljudi, koliko znam to se ne bi smjelo dobivati probušeno, znam da oni šalju iz njemačke pa ne znam jel su možda probušili hranu na granici, molim pomoć
CanSee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 11:41   #3700
Fotkaj detaljno, i posalji im sve na email.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:56.