Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2011., 18:52   #41
Quote:
LeeMaa kaže: Pogledaj post
Ej ljudi,
zanima me dali znate koju stranicu na kojoj mogu besplatno skidat knjige na hrvatskom jeziku,nemoraju biti nasi autori samo da su prevedene,i da ima velik izbor..više neke poučne knjige(psihologija i jos puno toga me zanima ).
na [hrvatskom molim...hvala
ja sam sebi na ovoj stranici skidala www.baneprevoz.com to je neka srpska strana ali ima dosta knjiga pa možda nađeš nešto za sebe
goca-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 20:00   #42
Ima ovde dosta e-knjiga koje se nisu pojavile na netu, ljudi šalju na e-mail.

http://eknjige.forumer.com/index.php
cikito is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 22:13   #43
tko još nije čuo za library.nu bivšu gigapediju nek pogleda tamo kolekciju a ostali koji su čuli al se nisu još besplatno registrirali nek požure jer uskoro će se moć registrirat samo sa pozivnicama.

http://library.nu
ursamajor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 22:30   #44
Mislim da je već zatvoreno...
__________________
Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
the.elles.d is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 02:01   #45
Trebam e-knjigu Nepobedivo srce Mir-Jam
Imam drugi dio znači trebam početak
__________________
Stidite se!Čuvajte se! Ne upuštajte se u spletke!Za to nemate talenta! Laž i spletke iziskuju nešto veće umne sposobnosti od vaših."
motovun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 22:36   #46
jel zna neko gdje bi se mogle naci knjige Mese Selimovica na engleskom? na netu ili u nekoj knjizari, nebitno.. hvala!
OkyDoky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 15:36   #47
Može li mi netko objasniti kako se sada registrirati na library.nu tj. kako doći do pozivnice.

Što se tiče warez-bb.org je li se potrebno samo registrirati da bi se mogle skidati knjige?
rebeca25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 18:40   #48
na library.nu zasad se ne mogu registrirat novi članovi a kad to bude moguće vjerojatno će trebat pozivnice.
kad ponovo otvore registraciju postat ću ovdje obavijest.

Zadnje uređivanje ursamajor : 07.02.2012. at 18:49.
ursamajor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 20:14   #49
Quote:
ursamajor kaže: Pogledaj post
na library.nu zasad se ne mogu registrirat novi članovi a kad to bude moguće vjerojatno će trebat pozivnice.
kad ponovo otvore registraciju postat ću ovdje obavijest.
čini mi se da su i deaktivirali neke stare članove (istinabog nisam se jedno dva-tri mjeseca logirao ), tako je bilo i kad su selili s gigapedia.com na library.nu
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 20:25   #50
Quote:
ursamajor kaže: Pogledaj post
na library.nu zasad se ne mogu registrirat novi članovi a kad to bude moguće vjerojatno će trebat pozivnice.
kad ponovo otvore registraciju postat ću ovdje obavijest.
Hvala.
rebeca25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 20:40   #51
Quote:
canex kaže: Pogledaj post
čini mi se da su i deaktivirali neke stare članove (istinabog nisam se jedno dva-tri mjeseca logirao ), tako je bilo i kad su selili s gigapedia.com na library.nu
znam samo da su nakon upozorenja izbrisali mnoge accounte čije su lozinke ostale trivijalne i jednostavne ili koji bi se spajali preko raznih proxya.

kao najbolji site za besplatno pronalaženje e-knjiga sa preko 400 000 novih knjiga pod autorskim pravima našli su se u problemima zbog poznatih stvari.

Zadnje uređivanje ursamajor : 07.02.2012. at 20:51.
ursamajor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 20:50   #52
Ovde se u naredni nedelju dana može dobiti besplatna knjiga (štampano izdanje): http://www.mdexplorer.rs/mdexplorer-...klanja-knjige/
Uglavnom su stručne, ali ima nešto i beletristike.

Pozdrav
entropy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 22:46   #53
A kako se logirati na library.nu? Imam account vec odavno, no kad otvorim stranicu library.nu nigdje ne vidim opciju "log in" ili bilo sto slicno. Samo gore lijevo pise "library.nu," onaj podnaslov "the book encyclopedia! book ratings, reviews and previews..." Google-ov pretrazivac stranice, i ispod opisi/pregled knjiga (koje se ne mogu download-ati). Nigdje nema ono "log in".
OkyDoky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 23:04   #54
Quote:
OkyDoky kaže: Pogledaj post
A kako se logirati na library.nu? Imam account vec odavno, no kad otvorim stranicu library.nu nigdje ne vidim opciju "log in" ili bilo sto slicno. Samo gore lijevo pise "library.nu," onaj podnaslov "the book encyclopedia! book ratings, reviews and previews..." Google-ov pretrazivac stranice, i ispod opisi/pregled knjiga (koje se ne mogu download-ati). Nigdje nema ono "log in".
idi preko gigapedia.info
ako i tebi nisu obrisali account

@ursamajor - ma mislim da će prije bit zbog neaktivnosti a i nisam nikakvu obavijest dobio u vezi passworda (bar ne na mail )
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 23:12   #55
Quote:
canex kaže: Pogledaj post
idi preko gigapedia.info
ako i tebi nisu obrisali account

@ursamajor - ma mislim da će prije bit zbog neaktivnosti a i nisam nikakvu obavijest dobio u vezi passworda (bar ne na mail )
moguće mada ne bih rekao, prije će biti da nisi zbog te neaktivnosti možda promjenio ni mail sa yahooa na gmail kao što su tražili.

inače te stvari administratori pošalju na forum kao obavijest ili na prvu stranicu pa tko vidi vidi.
newbies za razliku od regularaca i onih viših nemogu na forum al vide prvu stranicu na kojoj su te važne obavijesti.

Zadnje uređivanje ursamajor : 07.02.2012. at 23:17.
ursamajor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 19:10   #56
Ne znam u čemu je problem, al ne mogu na library.nu (našao sam pravu login stranicu) jer mi kaže:

unable to login, check username and/or password are entered correctly

Imam feeling da su mi izbrisali acc. iako sam često tamo išao, zadnji put prije par tjedana, i bio registriran na onoj download stranici isto (mislim da se zove ifile.it). Registriran sam bio preko gmail mejla.
PIPBoy 2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 01:30   #57
Quote:
PIPBoy 2000 kaže: Pogledaj post
Ne znam u čemu je problem, al ne mogu na library.nu (našao sam pravu login stranicu) jer mi kaže:

unable to login, check username and/or password are entered correctly

Imam feeling da su mi izbrisali acc. iako sam često tamo išao, zadnji put prije par tjedana, i bio registriran na onoj download stranici isto (mislim da se zove ifile.it). Registriran sam bio preko gmail mejla.
nema više library.nu. RIP.
ursamajor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 18:57   #58
neka ga, dobro nas je služio godinama
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 19:04   #59
sta cemo sad?

gdje sad skidat knjige?

ja se dalje nadam da ce ga popraviti
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 23:09   #60
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
sta cemo sad?

gdje sad skidat knjige?

ja se dalje nadam da ce ga popraviti
na amazonu i drugdje jer hrvatima nije problem izdvojit stotinjak dolara za akademsku knjigu obzirom im je plaća u pravilu i veća a indijcima, indijancima, crncima i ostalim željnim znanja koji toliko zarade u pola godine izdavači i sopa će garant izaći u susret

Zadnje uređivanje ursamajor : 16.02.2012. at 23:16.
ursamajor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.