Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2010., 14:27   #41
Quote:
Chris Blue kaže: Pogledaj post
Ma, ona i sama kaze da je taj show The Biggest Loser totalno pretjeran i da je ono sto im rade u kampusu za mrsavljenje cisto ludilo.

I snimaju ih 6 tjedana po principu Big Brother.

Ali ipak pobjednik ide doma s 250k dolara, a trener pobjednika sa 100k dolara.

A njeni dvd-i su izvrsno napravljeni.
Svejedno je ženska sajko.

Quote:
Sheeva kaže: Pogledaj post
Dakle, šuš.
Coffee Addict is offline  
Old 28.09.2010., 14:34   #42
Da, vjerujem da nije bas ugodna osoba

Ali zna sloziti trening
Chris Blue is offline  
Old 28.09.2010., 14:46   #43
Ja ne vidim problem ni u prvom ni u drugom videu.

To je upravo ono što im je trebalo.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 28.09.2010., 14:51   #44
Ah, dakle to je dio iz bfbm - ajoj, ima mi istu atmosferu i dinamiku kao 30ds. Onda ipak ne... ostajem ja pri svojim miljenicima...
Ne, ne leži mi kao trenerica... ali zato super da postoji toliko raznih principa vježbanja i treniranja - da se svatko u nečem nađe...
Samo nek' se kreće, jel' tak!
Sopor is offline  
Old 28.09.2010., 14:57   #45
Tak je!
Sheeva is offline  
Old 28.09.2010., 15:13   #46
Quote:
Sopor kaže: Pogledaj post
Skinula sam si bila te dokumente i plan vježbanja i jela, ali sam obrisala. Nisam ziher, mislim da nekih 3mj. ako se dobro sjećam.
S tim da je ona još napravila i neki hybrid kalendar turbo fire+chaLean Extreme... - to je za dugoročno, kao - for life...

Znači - Bfbm je cardio, a nmtz je oblikovanje/snaga?? Jel' to točno?
Volim žestoke treninge.
Malo mi je problem jer mi sama Jillian nekako nije legla. Ali ako su ova dva programa žešća i nabrijanija od 30dS - onda ih svakako skidam!!
hvala na odgovoru .... skinula sam kalendar ali ja tamo vidim nekih 20tj nekako si mislim da nije to to
stayfit is offline  
Old 28.09.2010., 16:43   #47
Quote:
stayfit kaže: Pogledaj post
hvala na odgovoru .... skinula sam kalendar ali ja tamo vidim nekih 20tj nekako si mislim da nije to to
A vidiš, možda i je... Sad i meni zvoni to po tjednima... da, da...
Ali ja to niš ne radim po kalendaru, imam svoj tajming treniranja. Radim jedan dan cardio - jedan dan snagu/oblikovanje.
Sopor is offline  
Old 28.09.2010., 19:33   #48
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ja ne vidim problem ni u prvom ni u drugom videu.

To je upravo ono što im je trebalo.


-Stipe
Točno to- osim ak nije bio sarkazam . A i sami su se prijavili, nije ih ona natjerala, znali su kaj ih i ko ih čeka

Nevjerovatno, ali zna ona pokazat i nježniju stranu.

Forsira ljude da treniraju 4 sata dnevno tokom 4 mjeseca s motivirajućim riječima tipa "the only way you're gonna move down from that treadmill is if you die" ili "I don't care if you die on this floor, you better die looking good". Pa ljudi bi trebali naučiti uživati u sportu i rekreiranju, a ne zamrziti to. Ona ljude ne uči osnovnim motivirajućim filozofijama s kojima bi oni kasnije mogli motivirati sami sebe.

Mislim da bi im sama kilaža prije i poslije trebala biti dovoljna motivacija da nastave vježbat i zdravo se hranit. Barem meni definitivno bi. Mislim, to je i njihov cilj, smršaviti. Kak bi se trebala ponašat prema ženi koja ima milijun kila i plače na traci za trčanje jer ju ona sili da otrči 20 sekundi, 20 sekundi! I ona nemože.Dobro, to nije bila ona nego Bob, al većina ih je takva. Prvo ide na fini način i kasnije počne s deračinom. I neki ju tek onda poslušaju. To ne radi da bi se derala (mada znam da uživa u tome) nego da nasili ljude da ipak potrče na toj traci jer je problem u njihovoj glavi, u tome kaj su skoro svi uvjereni na početku da nemogu trčat. Nemogu i točka. Onda ona malo poludi, i kad shvate da ipak mogu i kile počnu ić dolje, onda sve krene. Nije lagano, al ak su mogli žderat mogu bome i malo vježbat

http://realitytv.about.com/od/thebig.../LoserPics.htm
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"

Zadnje uređivanje suzuki750 : 28.09.2010. at 20:45.
suzuki750 is offline  
Old 28.09.2010., 19:45   #49
Quote:
Sopor kaže: Pogledaj post
Znači isplati se skinuti bfbm i nmtz?

Ja sam skinula 30day shred i dosadno mi je to. Nekako mi nije motivirajuća JM. Ja radim sa Chalene Johnson - Turbo Jam i ChaLean Extreme i nešto malo turbo fire, tj. jedan cd od 16 min. hiita. Ona mi je zakon, nabrijana i žestoka.
Ček, taj turbo jam traje 20 minuta? To je premalo. Meni trening traje oko sat i pol.

Ja nisam radila 30 ds jer sam odmah krenula sa nmtz. Ali koliko sam shvatila nmtz i bfbm su dosta žešći/zahtjevniji od 30ds.

30 ds je.. samo uvod.
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Old 28.09.2010., 22:10   #50
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
Točno to- osim ak nije bio sarkazam .
Nije bio sarkazam.

Postoje ciljevi, postoje načini da se ti ciljevi ostvare. Sve ostalo je trla baba lan. Kome ne paše, može se slobodno toviti dalje i riknuti s 5 banki.

Glavni problem ove ekipe je volja, i zato je ona tu. Ona s te strane radi točno ono što treba.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 28.09.2010., 22:31   #51
Šteta da su neki ovdje pomiješali Jillianine work out videe s realityjem. Stipe je sve lijepo reko

Osobno; vježbala sam s više trenera i Jillian mi je jedina dala konkretne rezultate. Sa Renatom sam se jako razočarala na kraju, jer su joj dvd-i umjesto da budu žešći postali bljuzgavi.
Jillian nema ni ambijent ni outfit ni reklame ne znam kakve, ona je sama po sebi brand i najbolja reklama i to je dovoljno. Neki sam dan ubacila Renatin dvd, kao da se malo podsjetim. I skužim da konkretno, na aerobicu, oni snimaju njoj facu dok vježba umjesto korake - šta će mi to?!
Vespers is offline  
Old 29.09.2010., 09:20   #52
Je, Renci je krasna za gledanje, ali je malo to mlitavo kod nje.
Chris Blue is offline  
Old 29.09.2010., 10:46   #53
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Šteta da su neki ovdje pomiješali Jillianine work out videe s realityjem. Stipe je sve lijepo reko

Osobno; vježbala sam s više trenera i Jillian mi je jedina dala konkretne rezultate. Sa Renatom sam se jako razočarala na kraju, jer su joj dvd-i umjesto da budu žešći postali bljuzgavi.
Jillian nema ni ambijent ni outfit ni reklame ne znam kakve, ona je sama po sebi brand i najbolja reklama i to je dovoljno. Neki sam dan ubacila Renatin dvd, kao da se malo podsjetim. I skužim da konkretno, na aerobicu, oni snimaju njoj facu dok vježba umjesto korake - šta će mi to?!
Ma Renata je za totalne početnike,ono kad godinama ne radiš ništa i lagano atrofiraš,pa ti traba lagani početak da ne bi odustao kad vidiš da baš ništa ne možeš

Ali Jilian je odlična,sviđa mi se njen tempo i način na koji potiča da ne odustaneš.
gven_s is offline  
Old 29.09.2010., 11:02   #54
Evo i nje

Tooo
Sheeva is offline  
Old 29.09.2010., 16:23   #55
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Osobno; vježbala sam s više trenera i Jillian mi je jedina dala konkretne rezultate. Sa Renatom sam se jako razočarala na kraju, jer su joj dvd-i umjesto da budu žešći postali bljuzgavi.
Jillian nema ni ambijent ni outfit ni reklame ne znam kakve, ona je sama po sebi brand i najbolja reklama i to je dovoljno. Neki sam dan ubacila Renatin dvd, kao da se malo podsjetim. I skužim da konkretno, na aerobicu, oni snimaju njoj facu dok vježba umjesto korake - šta će mi to?!
ista stvar i kod mene..sa Renatom se niti ne uspušem a Jillian me iscjedi

2 puta (poslje obje trudnoće) nakon mjesec dana (nedovršenog 30 days) vratila kilažu i zategnula cijelo tijelo
sad imam još za odraditi 4 dana level 3 a onda krećem sa NMTZ i BFBM za održavanje

ugl jer sa ničim nisam dobila rezultate kao sa JM
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 29.09.2010., 16:35   #56
Ja sam dobila neku gadnu upalu misica ledja od berbe u nedjelju pa sam si dala tri dana postede, a danas sam umjesto BFBM-a radila Jillianin cardio kickbox.

Malo mi je - pa razmisljam da odradim jos nesto.
Chris Blue is offline  
Old 29.09.2010., 17:10   #57
I ja vježbam s jillian, totalni sam početnik, ali nekako uspijevam odraditi 30days.
Greda is offline  
Old 29.09.2010., 18:41   #58
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
Ček, taj turbo jam traje 20 minuta? To je premalo. Meni trening traje oko sat i pol.
Turbo jam ima nekih 20-ak različitih vrsta treninga. Od treninga oblikovanja, do čistog cardia. Ima jedan, meni omiljeni, koji traje oko sat vremena - koji je po načinu - intervalni/kružni trening (tj. izmjenjuje se kardio sa vježbama snage, kao kod Jillian u 30dS), prilično intenzivan, a zabavan.
Ako si naišla na ono što sam postala na topicu za vježbe za doma, to je samo primjer i ono što su stavili traje, inače, pola sata - a na you tubu su stavili tek zagrijavanje. Kasnije ide intervalni (cardio) trening - one narančaste zone (4 njih) su high intensity - nisam ziher jel' bi se to dalo baš u hiit ubrojiti, ali običan hi sigurno je...
Ima treninga i po sat vremena, to su takozvani cardio partyji. Ja inače kombiniram, radim tako da mi svaki dan trenig traje od 40-60min, ovisi što uzmem raditi za taj dan. Oni od Les Millsa traju po 55min. u prosjeku.
Meni je to sasvim dovoljno, važno mi je da radim svaki dan nešto, a da me veseli.
Sopor is offline  
Old 29.09.2010., 22:36   #59
renata je odlična spram one ane koja je izdala za s- faktor dvd. nju se ne da slušati, kao da je pokupila najkretenskije savjete iz glupih fimova kako se ponašati da budeš seksi pa stenje bezveze cijelo vrijeme i tako par sličnih pojava.
mmmila is offline  
Old 30.09.2010., 13:20   #60
Les Mills je meni super ........ ja isto radim u prosjeku oko sat vremena,završila sam s Insanity pa sam sad htjela Turbo Fire samo me taj kalendar malo zbunjuje ali dobro odrađeno četiri treninga bitno je da se nešto radi.Od Chalene mi je najbolji njen program Extreme,vidjet ću kako će se pokazat TF
stayfit is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:42.