Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2007., 15:24   #81
Ana je i krasno radi
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 08:46   #82
Ana ima licencu..isto tako ime s-faktor je u Hrvatskoj zasticeno..ali mnogi to ne shvacaju..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:09   #83
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Ana ima licencu..isto tako ime s-faktor je u Hrvatskoj zasticeno..ali mnogi to ne shvacaju..
Jesi li ti vidjela tu licencu?
Ne želim se svađati niti me briga da li je Ana ima ili ne ali sam iz povjerljivih izvora čula da je nema.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:47   #84
PA nije bas da hoda s licencom okolo, Vjerujem da je ima s obzirom da je radila na promociji knjige i bila kod Sheile u LA.
Ako je i nema, ipak je najbliza izvoru.

Znate li da 99% pilates instruktora nema ni l od licence i ucilo je od cd-ova i iz knjiga?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 13:04   #85
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
PA nije bas da hoda s licencom okolo, Vjerujem da je ima s obzirom da je radila na promociji knjige i bila kod Sheile u LA.
Ako je i nema, ipak je najbliza izvoru.

Znate li da 99% pilates instruktora nema ni l od licence i ucilo je od cd-ova i iz knjiga?
Možda je najbliža licenci ali ako je još nema onda nije u redu da okolo govori da je ima.
Inače Ani svaka čast, sviđa mi se kako radi i što promiče s factor.
Instruktori koji nemaju licencu ne uče samo sa cd-a i knjiga već idu i na razne seminare koji se svako toliko održavaju.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 13:11   #86
dalo bi se raspravljati o tome tko drzi tecajeve i tko drzi seminare i kako u stvari izgleda prava edukacija i ispit za instruktora pilatesa
igrom slucaja znam dosta o tome.

ja i dalje mislim da ana ima licencu, osim toga tko bi osim nje i sheile mogao znati istinu? zato mislim da nije fer ovako iznositi sumnju, a da ne kazes izvor, blati se ana koja nije prisutna i ne moze se braniti.
a radi joj se steta, naklapanjem iz druge ruke i mislim da to nije ok
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 13:24   #87
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
dalo bi se raspravljati o tome tko drzi tecajeve i tko drzi seminare i kako u stvari izgleda prava edukacija i ispit za instruktora pilatesa
igrom slucaja znam dosta o tome.

ja i dalje mislim da ana ima licencu, osim toga tko bi osim nje i sheile mogao znati istinu? zato mislim da nije fer ovako iznositi sumnju, a da ne kazes izvor, blati se ana koja nije prisutna i ne moze se braniti.
a radi joj se steta, naklapanjem iz druge ruke i mislim da to nije ok
Uopće je ne želim blatiti niti je mogu jer i da nema licencu Ana je stekla puno obožavatelja kojima to sigurno niti ne bi bilo bitno.
Izvor je iz New Yorka i ne bi više o tome da osoba koja mi je to rekla ne bi imala kakvih problema. Ja sam odmah stala u Aninu obranu ali ta osoba i dalje tvrdi da ona nema licencu.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 14:13   #88
Joj obozavam te price..kada se ne zelim otkriti izvor da kao ta osoba ne bi imala problema..a sto je s osobom koju se blati na taj nacin??

I ako ima, i ako nema, meni je Ana mrak..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 16:08   #89
Nisam ni rekla da je loša, super radi, da nije nje nebi se ni znalo za ples na šipki u Hrvatskoj!
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 19:55   #90
Ana je licencu dobila u LA-u. Jedini izvor ti je mogao biti neka teta koja radi u s-facto studiju gore. Ako nekog znas, javi na pm, ja bi oko shipke dok sam u NY


ma glupo se svadjati oko toga
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 01:08   #91
Smatram da je S-faktor loš i bezvrijedan program vježbanja.Sama ideja je besmislena i bizarna.
__________________
Opinions Are Like Assholes; Everybody's Got One.
IRON_STRIKER is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 18:13   #92
Quote:
IRON_STRIKER kaže: Pogledaj post
Smatram da je S-faktor loš i bezvrijedan program vježbanja.Sama ideja je besmislena i bizarna.
Jesi li ikad probao?
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 18:30   #93
Quote:
Lela kaže: Pogledaj post
Jesi li ikad probao?
Šta ti misliš?
__________________
Opinions Are Like Assholes; Everybody's Got One.
IRON_STRIKER is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 18:44   #94
Quote:
IRON_STRIKER kaže: Pogledaj post
Šta ti misliš?

Zanemari senzualne pokrete i koncentriraj se samo na izvođenje pokreta na šipki. Tu itekako treba snaga, okretnost i fleksibilnost. Same vježbe zagrijavanja i pripreme za rad na šipki su intenzivne.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 18:52   #95
Quote:
Lela kaže: Pogledaj post

Zanemari senzualne pokrete i koncentriraj se samo na izvođenje pokreta na šipki. Tu itekako treba snaga, okretnost i fleksibilnost. Same vježbe zagrijavanja i pripreme za rad na šipki su intenzivne.
Treba snage,okretnosti i flexibilnosti za cijelu noć čekati mušterije na štajgi,tući se sa makroom oko para,bježati od policije,natezati se sa mušterijama...Čujem da stiže novi program iz Amerike u Hrvatsku P-faktor iliti prostitute-faktor Ludo troši kalorije...Ludoooo...Još kad se na heroin navučeš što je vrh cijelog programa,pa da vidiš kako kile lete dolje...
__________________
Opinions Are Like Assholes; Everybody's Got One.
IRON_STRIKER is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 19:13   #96
Quote:
IRON_STRIKER kaže: Pogledaj post
Treba snage,okretnosti i flexibilnosti za cijelu noć čekati mušterije na štajgi,tući se sa makroom oko para,bježati od policije,natezati se sa mušterijama...Čujem da stiže novi program iz Amerike u Hrvatsku P-faktor iliti prostitute-faktor Ludo troši kalorije...Ludoooo...Još kad se na heroin navučeš što je vrh cijelog programa,pa da vidiš kako kile lete dolje...
Molim te, nemoj se niti uključivati u temu ako ne kužiš o čemu se radi i ne budi bezobrazan i vulgaran
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 19:21   #97
Dobro,pretjereao sam.Ispričavam se.Ali i dalje smatram da S-faktor kao koncepcija ponižava žene.Eto.Nisam hto biti vulgaran.Ne volim što smo povodljivi za svakim glupim trendom.
__________________
Opinions Are Like Assholes; Everybody's Got One.
IRON_STRIKER is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 19:39   #98
Quote:
IRON_STRIKER kaže: Pogledaj post
Dobro,pretjereao sam.Ispričavam se.Ali i dalje smatram da S-faktor kao koncepcija ponižava žene.Eto.Nisam hto biti vulgaran.Ne volim što smo povodljivi za svakim glupim trendom.
Koncepcija s factora ne ponižava žene jer se on ne uči da bi se ti pokreti izvodili u nekom klubu već je to isključivo rekreativni program koji služi za oblikovanje tijela. Ono što ponižava te žene jesu osobe kao što si ti koje to sve povezuju sa seksom i drugim stvarima.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 19:54   #99
Ništa ja ne povezujem.Osnivačica S-faktora je plesala po klubovima.
__________________
Opinions Are Like Assholes; Everybody's Got One.
IRON_STRIKER is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 20:09   #100
Quote:
IRON_STRIKER kaže: Pogledaj post
Ništa ja ne povezujem.Osnivačica S-faktora je plesala po klubovima.
Taman da i je plesala po klubovima s factor kao rekreacija nije tome namijenjen.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:41.