Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2015., 15:31   #761
Čuj u Turskoj, a momak se hladno šeće sa starim po Areni prije sat vremena
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 15:56   #762
Čuj, nije da novinari izmišljaju obzirom da je izjavu dao izbornik kojem se momak nije javio po dogovoru. Iz kojeg god razloga to bilo, nije ni najmanje korektno.

A bome ni aerodrom nije daleko od Arene, možda su nedugo sletili i došli potrošit u Turskoj dogovorene pare
MisterNo007 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 16:19   #763
Odlazak u euroligasa sa 17 godina prepunog stranaca je u najmanju ruku kretenski potez, osim sa financijske strane. Cisto sumnjam da ce oni trpiti njegove greske, a hvala Bogu bilo ih je, sjetimo se tekmi sa u19 prije polufinala i finala, kada je bacao cigletine kao da je prvi put loptu primio u ruke, a ball handling takoder nije na razini.

Ako ima ikakvih ambicija napraviti solidnu karijeru ostati ce u Ciboni sezonu-dvije, onda prosjecni europski klub gdje ce imati 15+ minuta Eurolige, i onda vidjeti kako dalje, a takve su mu i bile izjave prije 2 tjedna, ne znam sto mu se dogodilo sada.

Gledao sam ga u Ciboni cijelu proslu sezonu i nije me niti malo impresionirao, a sada kada je izdominirao u ovom prvenstvu (gdje su protivnici, treba se priznati, dosta fizicki slabiji nego u seniorskim ligama) misli da je novi Hezonja.
Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 16:33   #764
Quote:
Cratos kaže: Pogledaj post

Ako ima ikakvih ambicija napraviti solidnu karijeru ostati ce u Ciboni sezonu-dvije, onda prosjecni europski klub gdje ce imati 15+ minuta Eurolige, i onda vidjeti kako dalje, a takve su mu i bile izjave prije 2 tjedna, ne znam sto mu se dogodilo sada.
A kaj bi se dogodilo, došo je neki menadžer i mahnuo mu svežnjom novčanica. Nadam se da on i stari nisu nasjeli, jer, kolko god mu ponudili, bit će to kikiriki u odnosu na ono što bi mogo dobiti nakon godinu dvije razvoja u Ciboni u kojoj će igrati, a ne sjediti na klupi u nekom lijevom turskom klubu.
MisterNo007 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 17:02   #765
Ak je istina, jebo ih pare, nek ide mali

Inače, kako se lako nahajpa igrač, to je čudo... Otkad sam ga prvi put gledao, odma sam reko da ak uspije napravit karijeru, bit će zbog fizikalija najviše... Ništa drugo posebno taj mali nema... Naravno, dosta toga se može istrenirat, al neke stvari ne mogu, npr osjećaj za igru kao Mazalin nikad neće imat i sl... Al daj bože da se varam pa mali ostvari odličnu karijeru... Šteta što se neke druge ne gura toliko, a talentiraniji su od mnogih razvikanijih, al to su neke druge priče...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 17:43   #766
Pa to je zato što je sad doživio svojih 5 minuta slave. Imaš menadžera poput mamića koji će dat paru i ugovorom obvezat stotinu klinaca koji ovako0 jednom prilikom iskoče, a od kojih će tek deset njih napravit vrhunsku karijeru i rauzvit se u ozbiljne igrače, i s tih deset on će ne smao pokriti onih 90, već i obilno zaradit.

Zato ih salijeću već u juniorima. Znam da i klinci i roditelji u današnje vrijeme gledaju uzet paru (bolje vrabac u ruci nego golub na grani), ali za njegov igrački razvoj puno bolja opcija je ''neambiciozni'' klub poput Cibone u kojem će imati dobru minutažu, 20 šuteva po tekmi i neće ga se vadit van za svaku glupost. Mogućnost ozljede ili nečeg drugog što može skrenuti karijeru u krivom smjeru postoji uz oba slučaja.

Također, što se tiče naših velikih igrača koji su otišli u NBA, najbolji su bili oni koji nisu preskakali stepenice (Petrović, Kukoč, Rađa, Vranković). Oni koji su ih preskakali ili otišli premladi nisu ostavili zančajan trag iako im se predviđala dobra karijera (Bagarić, Šundov, Kasun)
MisterNo007 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 13:35   #767
Pa ako od momka neće biti ništa bolje da sad uzme lovu jer poslije će ko Roza morat gulit cijelu karijeru u Ciboni.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 21:03   #768
http://www.index.hr/sport/clanak/hrv...ru/832605.aspx

Bravo Zubac
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 19:30   #769
U18 će izgubiti od Litve te nam za prolaz dalje treba pobjeda Grčke nad Bosnom.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 23:33   #770
Bosna dobila Grčku s +1 i po svemu sudeći to znači da idemo u razigravanje za ostanak.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 15:24   #771
E sad sam sve vidio, Bosanci u polufinalu U18 Eurobasketa
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 11:27   #772
Mi ćemo završiti između 9. i 12. mjesta što znači da smo osigurali ostanak. Igramo danas s Latvijom i onda se u zadnjoj utakmici križamo s parom Rusija-Italija. Ispadaju tri ekipe, za preživljanje se bore CG-Ćeška te Ukrajina-Finska.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 19:40   #773
Turci okrenuli -16 Bosanaca

Ali Bosanci rade 5:0 seriju, zadnja minuta se igra

Naši igraju produžetak protiv Latvije, u zadnjoj sekundi su nam metnuli tricu.

I ipak Bosanci izgubili
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 23:15   #774
Mladi Grci osvojili U18, Turci 2. Litva u utakmici za 3. mjesto razbila Bosnu. Naše nade su osvojile tek 12. mjesto. Iz divizije A su ispali CG, Češka i Ukrajina. Zamijenit će ih Češka, Izrael i Slovenija.

6. kolovoza počinje U16 Eurobasket. Otvaramo protiv Francuza.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 18:22   #775
U16 reprezentacija ispala u drugom krugu. U prvom dobili samo Latviju, sada gubimo od svih redom, danas poraz od Srbije.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 12:43   #776
Počelo je razigravanje za ostanak u U16. Sad vidim da su Rusi kao tamo, sve se utakmice pišu 0:20 za protivnika, tako da su oni jedan od 3 putnika za B diviziju. CG je tako imala sreće pa su oni samim time i osigurali ostanak. Mi danas igramo protiv Izraela i pobjeda bi nam donijela ostanak. U suprotnom, morali bi dobiti obje preostale tekme da bi ostali. Naš par se križa s Engleska-Latvija, dok su gore CG-Rusija (20:0) i Grčka-Italija.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 20:24   #777
Dobili smo 84:82. Čemu se ja moram veseliti...
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 12:18   #778
Ajde oni su bar ostali u diviziji za razliku od nekih
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 16:50   #779
Pa to sam i mislio... Uspjehu u borbi za opstanak se veselim kao medalji...
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 22:42   #780
Bosna osvojila U16
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:53.