Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2017., 22:24   #4221
Totw me najviše i privlači, ali su im pakiranja ogromna, nema probnog od barem 2-3kg. Ako mi to ne bude htjela jesti, mogu sjesti i plakati

Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Zašto zaboga? Baš dok je mala najbolje bi bilo da odraste na BARF-u.
A ne znam, čitala sam baš temu barf pa vidim da se svi žale na Hermann barf da je poskupio i nije više toliko kvalitetan, a za početak se ne bih sama upuštala u kombiniranje sastojaka
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 22:37   #4222
Quote:
raverica kaže: Pogledaj post
Totw me najviše i privlači, ali su im pakiranja ogromna, nema probnog od barem 2-3kg. Ako mi to ne bude htjela jesti, mogu sjesti i plakati


A ne znam, čitala sam baš temu barf pa vidim da se svi žale na Hermann barf da je poskupio i nije više toliko kvalitetan, a za početak se ne bih sama upuštala u kombiniranje sastojaka
jedan od forumaša prodaje barf koji sam radi. Prema dogovoru dostavlja na adresu.

edit: zvjerinjak obično ima testere totw-a, ali joj raspoloženje neće splasnuti tako brzo
glenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 22:51   #4223
Raverice, ako hoćeš podatke od dvojice proizvođača BARF-a koji nisu HB, poslat ću ti PP.

Istina je da je Jucko odrasla na Animabarfu prije tri godine - to jest, sada su joj tri i nešto - i da ne bih mogla poželjeti bolju hranu za štene. Je li HermannBarfu pala kvaliteta otkako je promijenio vlansika, ne znam - meni se čini da je to još uvijek najbolja, iako i najskuplja, varijanta.

Napisala sam već nekoliko puta da smo tijekom te prve godine živjele u financijskom kolapsu, a poslije smo se počele snalaziti. No, do prvog ročkasa ili malo poslije, htjela sam da odraste i razvije se na kvalitetnoj prehrani.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 22:57   #4224
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Raverice, ako hoćeš podatke od dvojice proizvođača BARF-a koji nisu HB, poslat ću ti PP.
Didi, cure su probale oba? Ja sam razmišljala da uskoro, kada se vraćamo na barf, probamo Butcher's Dog Food.
glenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 23:23   #4225
Quote:
glenn kaže: Pogledaj post
Didi, cure su probale oba? Ja sam razmišljala da uskoro, kada se vraćamo na barf, probamo Butcher's Dog Food.
A što one ne bi probale?

Ima prednosti. Javi mi se da ti objasnim detaljnije.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 09:33   #4226
Quote:
glenn kaže: Pogledaj post
Didi, cure su probale oba? Ja sam razmišljala da uskoro, kada se vraćamo na barf, probamo Butcher's Dog Food.
A di ima za uzet Butchera?
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 10:26   #4227
Quote:
glenn kaže: Pogledaj post
jedan od forumaša prodaje barf koji sam radi. Prema dogovoru dostavlja na adresu.

edit: zvjerinjak obično ima testere totw-a, ali joj raspoloženje neće splasnuti tako brzo
Ne živim u Zg pa ništa od zvjerinjaka. Smije se znati koji je to forumaš? Može na pp

Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Raverice, ako hoćeš podatke od dvojice proizvođača BARF-a koji nisu HB, poslat ću ti PP.
Može, šalji Samo se nadam da šalju po Hrvatskoj
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 10:46   #4228
Quote:
raverica kaže: Pogledaj post
Može, šalji Samo se nadam da šalju po Hrvatskoj
Bojim se da ne, obojica su vezana za Zagreb, ali poslat ću ti podatke pa probaj zvati i pitati.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 21:38   #4229
Quote:
anyzena kaže: Pogledaj post
@pzec iz tvojih postova mogu zaključiti da voliš svog psića i trudiš brinuti o njemu najbolje kako znaš. Međutim, uza svo dužno poštovanje, loše hraniš svog ljubimca i ta prehrana će svoj danak dati ako ne sada, sigurno kroz koju godinu. Ako imaš financijskih sredstava razmisli da psiću priuštiš neki bolji dehidrat od Lidlovog jer je to uistinu smeće. Jasno je kao dan da marže s tim nemaju veze. A kad već kuhaš, skuhaj mu i kakav komad mesa. Ljubimac će ti biti zahvalan.
Osim toga te pozdravljam, želim sreću tebi i tvom ljubimcu i nadam se da će razum prevladati pa će psić napokon početi kvalitetno klopati
Dobro si zaključila da volim svog psića i to je i njemu i nama bitno pas živi stalno u strahu i sretan je kad je zaštićen a to ima od svog skrbnika. Puno sam pročitao od vrsti prehrane za psa kojeg imam i po njegovom ponašanju kod izbora hrane nastojim mu ugoditi. Jede on i meso ali umjereno. Slavimo njegov rođendan pa mu ugađamo svakako i pseću tortu od mješavine povrća i voća dobije. U mom dvorištu je bilo puno pasa pa mi nije nepoznato kako su prije živjeli i kakvu hranu dobivali i svejedno dočekali duboku starost prije nego su preminuli. Za riječ smeće opraštam jer nije bilo namjerno nego tako usput kako pišu i drugi.
Pozdrav i tebi i svima koji brinu za svoje ljubimce.
pzec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 00:22   #4230
Malo o dehidratima https://web.facebook.com/RodneyHabib...type=2&theater
__________________
http://www.index.hr/lajk/poster/151946/the-truth

“Bez obzira koliko si talentiran, inteligentan ili bogat, način na koji se odnosiš prema životinjama govori sve što treba znati o tebi.”
petra00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 01:22   #4231
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Nevezano uz izbor hrane - zašto misliš da je ovo dobro? Ja ne jedem dehidrat, nego kuhano, ali volim nakon jela malo predahnuti. Bolje se osjećam.
Nisam mislio baš doslovno - odmah Primjetio sam kad je jela drugi dehidrat da bi nakon jela duže vrijeme bila manje aktivna, nego kad jede Platinum ili barf.
__________________
"When a crisis hits, the key is, never be afraid to improvise."
johnnyBlack is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 20:56   #4232
Upadoh na ovu temu pa da vas pitam bez čitanja ostalih komentara (kojih ima previše), jel netko kupovao Brit premium hranu u Pet centru i jel to išta valja?

To sam planirala kupiti psu, ima 10 mjeseci, a čudno mi je da 1 kg dođe samo 20 kn, s obzirom na ostale proizvođače. Pa me zanimaju iskustva i jel dobra.
Black_panther is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 21:09   #4233
Vec neko vrijeme na temi vlada konsenzus kako su Brit Premium i Brit Care dobar omjer kvalitete i novca, a bitno bolje od nekih vrlo razvikanih brandova.

Pogledaj na deklaraciji udio mesa i zitarica, a onda proseci po ducanu i pogledaj deklaracije onih brandova koji su ti sinonimi za kvalitetu.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 18:21   #4234
PC ima akciju na brit care do 30.7 pa ako koga zanima
Janjetina i riza 3kg dođe oko 79kn,ove ostale nisam gledala
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 15:57   #4235
Pozdrav,

Nasa mjesanka od 7kg je bila na Pedigreu kad smo je preuzeli, pa na Hillsu jer su nam to u Vet stanici preporucili - medjutim to je mrzila jesti od starta.
Probali smo sa Orijenom i na pocetku je bila odusevljena. Nakon nekog vremena odusevljenje nestalo.
Sad je trenutno na Rinti dehidratu, ponekad kuhano (riza, piletina, mrkvica i slicno), i ponekad Rinti pasteta ili konzerva. Filetto od Rintija obozava, a dehidrat pojede kad je gladna. Moram priznati da joj Rinti dosad najbolje pase. Stolica je super, nema problema sa probavom (osim kad se uzjebe radi neceg, sto je cesto jer je mala osjetljiva, ali radimo na tome).
Ugl, znam da nije razvikan kao TOTW ili Acana ili Orijen, al nama pali vec skoro 9mj.
Kupujemo preko onog zooplusa (dostava iznad 300kn je djabe), jednom u tri-cetiri mjeseca.
2tomato is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 15:12   #4236
Pozdrav!
Lijepo Vas molim informaciju koristi li netko Dog lovers gold hranu i ako postoje takvi gdje ju nabavljaju..?
Koliko sam istraživala na našem tržištu je nema. Vidim da u Srbiji imaju partnere,ali pretpostavljam da nitko od njih ne šalje.
Naš pas je od početka na toj hrani i uzimamo ju od uzgajivača,koji kao registriran vjerojatno uvozi. Malo sam gledala te cijene koje su u Srbiji istaknute,pa sam kontala da bi dosta jeftinije prošli kad bi ju sami nabavljali.
Inače kantu od 5 kg platimo 300 kn.

Unaprijed hvala na informacijama.
-Ni-na- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 11:20   #4237
Ste čuli za priču oko TOTW, da su se psi masovno porazboljevali u zadnje vrijeme od taste-a?

Ja taman kupila vreću za na more, jela je jedan obrok do sada ali kako je na barfu bojim se da neću ni skužit da joj je neš od hrane kad jako rijetko jede dehidrat uopće.....
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 11:21   #4238
Quote:
Ni Na Na kaže: Pogledaj post
Ste čuli za priču oko TOTW, da su se psi masovno porazboljevali u zadnje vrijeme od taste-a?

Ja taman kupila vreću za na more, jela je jedan obrok do sada ali kako je na barfu bojim se da neću ni skužit da joj je neš od hrane kad jako rijetko jede dehidrat uopće.....
Glupost..gdje si to procitala ili cula? Da je tako, cisto sumnjam da bi bio najprodavaniji grain free u Eu. Da nisi to mozda cula u Zoo city prodavaonicam posto se oni trude oblatiti Tow na sve moguce nacine jer je njima kao uvozniku orijena i acane Tow najveca konkurencija?

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
ivangrdic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 11:46   #4239
Quote:
ivangrdic kaže: Pogledaj post
Glupost..gdje si to procitala ili cula? Da je tako, cisto sumnjam da bi bio najprodavaniji grain free u Eu. Da nisi to mozda cula u Zoo city prodavaonicam posto se oni trude oblatiti Tow na sve moguce nacine jer je njima kao uvozniku orijena i acane Tow najveca konkurencija?

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Prvotno sam čula na nekoj stranoj fb stranici vezanoj uz pse (ne uz hranu već općenito), a onda i na amričkim sajtovima za reviziju i ocjenjivane hrane npr: https://www.consumeraffairs.com/pets...-the-wild.html

ne treba dizat paniku i vjerujem da je stvar u amerima i njihovoj histeriji, ali čisto da vidim da li se što kod nas dogodilo....
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 11:53   #4240
Ni Na Na, kasniš. Već se o tome raspravljalo na KLj, samo ne znam na kojoj temi. Ako bolje proučiš stranicu koju si linkala, vidjet ćeš da su uglavnom svi kupovali od Chewyja (njihov dobavljač). Koji je najvjerojatnije loše uskladištio hranu.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:27.