Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2016., 20:39   #161
na pm tražim link ako tko ima
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 10:36   #162
Ovi koji na torrentima ne mogu utipkati "Insanity max:30" i pronaći torrent nisu ni zaslužili da vježbaju za džabe, nego da se isprse i kupe proizvod, tj. trening.
A najbolje bi im bilo da odu do teretane, nije internet za takve

No, ontopic:
Evo završih oba mjeseca, tj. svih 60 dana treninga i ovo su moji dojmovi:

- nedostaje mi pravo zagrijavanje i istezanje, kao i bolji cooldown te istezanje na kraju treninga. Ok, netko će reći da se mogu i sam istezati, ali to nije to. Mogu i sam trenirati po toj logici. Trening mora biti zaokružen, a ovdje mi se čini da to ipak nije, nego se srljalo komercijali i vjerojatno reklami da sve stane u samo 30 minuta. Nepotrebno. Tu mi je pravi Insanity kud i kamo bolji i kompletniji proizvod.
- što se tiče težine, nije baš u potpunosti moguće ispoređivati ovo sa pravim Insanityjem jer je ipak malo drugačiji koncept, ali kad bih baš morao uspoređivati, onda bih rekao da je prvi mjesec po težini između prvog i drugog mjeseca pravog Insanityja, a drugi mjesec da je teži od drugog mjeseca pravog Insanityja.
- što se tiče rezultata, nisam zadovoljan. Tu mi se isto više sviđa pravi Insanity. Rađe bih trenirao 45-50 minuta s nešto manjim intenzitetom, nego se ubijao pol sata. Ovaj Max:30 je zbog nekih programa možda dobar za nabijanje kondicije, ali za mršavljenje mi se baš i nije pokazao ekstra efikasan, kao pravi Insanity. U drugom mjesecu pravog Insanityja sam po treningu znao sagorjevati i preko 800 kcala, a kod Max:30 jako teško i rijetko preko 500 kcala. A niti vaga ne laže (kao ni ogledalo).

Na kraju nisam sto posto siguran kome bih ga preporučio. Za početnike definitivno da nije jer je pretežak. Okej, postoji modificirani trening, ali ne znam opet koliko je učinkovit, ako mi se ni pravi trening nije pokazao pretjerano uspješnim.
Za nekog da održava težinu i malo nabije formu, za takve da. Neki treninzi snage iz drugog mjeseca su mi se posebno svidjeli jer nisu samo mišići nogu gorili od mliječne kiseline, nego i prsa, ramena, trbušnjaci... Isto tako, tu je i pregršt novih poteza i definitivno da je zanimljivije, nego tupiti stalno po pravom Insanityju pa su to svakako pozitivne strane ovoga.

E da, još jedna stvar koju sam sam sebi mislim dokazao (ma šta tko god mislio o ovoj metodi): vrijedi omotavati prozirnu foliju oko stomaka u svrhu dodatnog sagorjevanja masnih naslaga s tog područja. Ovaj put nisam to radio i definitivno da se vidi razlika
Brick Top is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 18:58   #163
Smile

Neznam za druge ali ja sam skidajuci ovo sa pirate baya pokupila virus, pa ako je netko voljan da mi proslijedi max30 ili focus t25, nek mi se javi u pp... hvala
Suzy-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 09:51   #164
Krećem danas, wish me luck!

Cilj mi je izgubiti 8-10 kilograma. Visoka sam 170 imam 70 kilograma, radila sam vec Insanity ali ovo mi se čini još lude i nadam se dobrim rezultatima u ova 2 mjeseca, no pain no gain Updejtat cu vas tu i tamo


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
We are the heroes of our time <3
chaching is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2021., 21:32   #165
Book ljudii, ima li netko da i dalje vježba po ovom programu? Vidim da je zadnji post iz 2017 što je čudno jer corona je i svi nešto vježbaju doma ��
Staziw is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2021., 17:20   #166
Quote:
Staziw kaže: Pogledaj post
Book ljudii, ima li netko da i dalje vježba po ovom programu? Vidim da je zadnji post iz 2017 što je čudno jer corona je i svi nešto vježbaju doma ������
Ja sam radila po tom programu. Pokusavam se pokrenuti svaki tjedan i vratiti.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
__________________
No matter how you feel, get up, dress up, show up and never give up!
mallena-zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2021., 10:58   #167
Uhh, znam kako ti je. Ja sam do sada radila focus t25, ali zadnji tjedan game nisam odradila. Plan je bio max30 nakon focusa, ali ništa od toga čini mi se jer idem na sezonu, pa će pričekati neka druga vremena
Staziw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:40.