Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2008., 12:36   #1
ESWC 2008!

c/p organizatora:
Pozdrav svima. Šutilo se šutilo za ESWC jer se nije do prekjuče ništa definitivno nije znalo. Dogovoren je ESWC Hrvatska, napokon, pa se sada stvari brzo odvijaju jer datumi održavanja su 20. i 21.6. u paviljonu 7a zagrbačkog velesajma. Jedina službena disciplina je W3 razgradnja i jedina trenutno neslužbena disciplina je DOTA. Minimum da se i postane neslužbena disciplina je 10 klanova 5v5. Uz sam ESWC tokom vikenda odvijat će se i LAN party te partijana u subotu navečer uz renomiranog DJa i besplatnu cugu nakon upada. Sudioništvo na ESWC je 120kn a za LAN party i party 150kn. Za sudionike ESWCa je ulaz na party upola manji tj. 75kn.
Znači CS ovaj tren nije prisutan na ESWCu. Skupi li se 10 klanova sa dostavljenim podacima i nekom garancijom da će doći CS automatski ulazi u takmičenje. Doći mogu i timovi koji su mješani tj, koji sadrže i članove iz drugih zemalja. Tada se turnir smatra otvorenim prvenstvom.

Timovi, ili klanovi koji se sastave sami sa sobom i odluće doć neka ovdje, ili meni na mail, daju podatke o timu:
naziv, imena sudionika, kontakt mail. to će biti dovoljno za početak. Uglavnom što se prije skupe timovi to bolje. zadnji tjedan prije eventa ne dolazi u obzir za prijave. Znači do 12.6. najkasnije.

Znaci cilj ovog posta je da se pozovu svi zainteresirani za Counter Strike 1.6 koji se igra 5vs5. Nagrade ce biti iz razerovog i logitechovog asortimana.

Zasad je prijavljeno 5 ekipa.
preX87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 15:45   #2
a hebo ih counter i dota
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 18:19   #3
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
a hebo ih counter i dota
riječi iz mojih usta...
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 23:35   #4
ne morate spamat ako vas ne zanima, ako koga zanima nek se javi. pozdrav
preX87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 04:53   #5
bump
preX87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:57.