Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2006., 12:52   #21
Fakat nemam pojma kak su to izbacili ali nije fer od njih
Ne znam dal su Vam rekli da za djecu oko 2-5 god. ne placate "stolac" to svakako provjeri jer je meni to puno zacilo mislim financijski, a i kada ces ic definitivno dogovarati ono tjedan dana prije još ih jednom pitaj za to predjelo, mislim da bi ti to definitivno trebali servirati
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 13:06   #22
Slazem se!!
Hvala na savjetu !! Znaci za djecu se placa samo ako su stariji od 5-6 god?
Mogu imati tanjur i stolac ali ih se ne broji? (jesam dobro shvatila?)
Pokusat cu pitati za predjelo kad se vratimo, ali ako ne, bit ce bez predjela. Ionako cemo se uzasno istrositi...
Ima za djecu neko drukcije jelo ili? (pomfrit ili sl?)
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 13:16   #23
Curke moje vjerujte mi da će hrane biti dovoljno samo je važno da je hrana topla, mi smo u Westinu dobili mlako jelo ... koma, ja mogu nešto pojesti mlako - hladno ali baš krumpir i ne mogu. A da ne velim dok je došla hrana (jer svakome konobari stavljaju u tanjur) do nekih krajnjih stolova oni su dobili hladno ili nisu ništa više dobili jer je ponestalo ... to je koma !
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 14:18   #24
Quote:
Joules kaže:
Slazem se!!
Hvala na savjetu !! Znaci za djecu se placa samo ako su stariji od 5-6 god?
Mogu imati tanjur i stolac ali ih se ne broji? (jesam dobro shvatila?)
Pokusat cu pitati za predjelo kad se vratimo, ali ako ne, bit ce bez predjela. Ionako cemo se uzasno istrositi...
Ima za djecu neko drukcije jelo ili? (pomfrit ili sl?)
Naravno da imaju stolac i tanjur ali ih ne placas
Nisam sigurna da za djecu može biti neko drugo jelo od onog predviđenog na meni-u, ali svejedno ih i to pitaj, moras ih izmrcvariti do beskraja jer ipak ti placas pa zelis biti i zadovoljna uslugom, moras pitati bas sve sto te zanima
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 14:22   #25
@informirana & joules

kod nas se dijeca do 6 ili 7 placaju pola cijene i imaju "djeciji meni" i moraju za istim stolom sjedit jer je tako lakse servirat. po meni sasvim ok, ionako se svi znaju i skupa igraju pa ce im biti i zanimljivije skupa vecerati

a sta se jos sve treba pitat?
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 14:30   #26
nemojte zaboraviti vegetarijance, vegane ili makrobiotičare ako ih imate...
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 14:35   #27
flakey, kod nas ce biti samo 1 vegetarijanka i to se sam cak sjetila rijesit
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 14:42   #28
super, samo podsjecam, da netko ne zaboravi.. mi smo imali 3 vegetarijanca i bas su fino papali
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 14:53   #29
Quote:
Magg kaže:
@informirana & joules

kod nas se dijeca do 6 ili 7 placaju pola cijene i imaju "djeciji meni" i moraju za istim stolom sjedit jer je tako lakse servirat. po meni sasvim ok, ionako se svi znaju i skupa igraju pa ce im biti i zanimljivije skupa vecerati

a sta se jos sve treba pitat?
Kod nas se nije naplacivalo za djecu i mogli su sjediti sa roditeljima ili gdje su vec htjeli.
Dobro je ako djeca sjede zajedno i još ako se poznaju jer kako kažes lakše njima lakše konobarima.
Mi smo npr. pitali za kavu kada se poslužuje, pa su rekli da oko ponoci i to samo jednom, ali su nam rekli da postoji mogucnost ako mi kupimo npr. kilogram kave da ce oni posluzivati kako ko od gostiju bude tražio pa ako to bude i 5 puta tokom veceri, tako je i bilo kava se posluživala cijelu noc, što se meni cinilo o.k.
Ima još tih nekih stvarcica koje smo ih pitali npr. mi smo htjeli da bude više zagrebačkih nego pohane piletine itd. vezano za jelo.............
Sad se vise ne mogu niceg sjetiti
Cak smo dobili i sobu kada je svadba završila da se odmorimo i poklon od Hotela kristalnu vazu sa ugraviranim hotelom, lijepo od njih
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 15:01   #30
To sa kavom su nam odmah sami rekli.. poslje vecere ima kava i od tada kad god ko hoce.... nadam se da ce tako i biti

Za tocne dogovore cemo se tjedan prije vjencanja naci pa sve detaljno dogovorit, valjda cu se i onda sjetit jos nekih pitanja.. a do tada moram sve zapisat ceg se sjetim.. onako kad si tamo pola zaboravis

Sobu cemo isto dobit i sampanjac pri dolasku i kad bude torta.. inace mislim da nema drugih poklona
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 10:51   #31
Super!! To cemo sve dalje sredjivati u 1. ili 2. mj, kad vec dodjemo doma... Sad me samo jos malo muci gdje stavit djecu... vjerojatno cu skroz male sa roditeljima, a ove koji mogu sami jesti gore na balkon, valjda ce ih malo tu i tamo pogledat netko od starijih

Da se pohvalim, jucer smo (konacno) kupili prstene. Ostali su u radnji da mojeg smanje i priprijetila sam indijcu da ak presten ne bude prekrasan i bez "oziljka" kad se smanji da ga necu uzeti!! Drzite fige!!!
Na kraju, zbog premalo zlatarni gdje imaju platinu (kazu ima vise ducana u Dubaiu, al mi je bilo preriskantno cekat da odemo tamo a i da onda moramo sve na brzinu...) uzeli smo 18k bijelo zlato. Prekrasni jednostavni, glanc, malo masivniji (kad savim prsten na dlan, moram osjetit neku tezinu ) i punijeg profila, isti za njega i mene... zajedno oko 11 grama. Cjenkali se 20ak min, cak i otisli, ali nije htio vise spustiti
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 11:22   #32
I koja je cijena?
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 11:37   #33
Manje od 1200 kn To je i razlog sto smo prstene obavezno htjeli kupiti dok smo jos u Dohi. Opcenito u zemlji nema poreza, zlatarni ima sigurno preko 250, cijena rada je niska, kao i cijena zlata. A svaki dan u dnevnim novinama ili web stranicama bilo koje banke ima cjena zlata za taj dan(a zadnjih dana je najniza razina cijene od kada sam ovdje, palo je oko 10%, mozda jer pocinje Ramadan). Zato mi je mama rekla da si kupim tu poklon za promociju i za rodjendan
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 11:39   #34
Wow stvarno nije puno.
Mi imamo problem da je moj pametni muz svoju burmu izgubio,
a ta ista je sada dosta poskupila u odnosu na vrijeme kad smo mi kupovali
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 11:42   #35
Uh, steta da niste negdje blizu, tu ti naprave kopiju bilo kakvog komada nakita, cak i ako samo doneses sliku... Tog se ja bojim jer je dragi izabrao prsten koji mu je po mom misljenju prevelik, ali kako on nikad nije nosio prstenje, valjda ne zna (a i nazalost zglob mu je tanji od onog dijela prsta odmah uz saku, pa bi mu lako mogao ispasti). Rekla sam, ok, kupi taj, ali ako ti bude padao nosit ces ga na desnoj ruci da ga ne izgubis (desna ruka mu je dosta veca...)
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 11:45   #36
Ma i nas je prodavacica za.ebala
Njemu je jedna velicina bila taman, a kaze ona da je bolje uzet velicinu vece.
I tako da mu je uvijek i bio labav.
Ali tjesi me bar da se takvi jos uvijek prodaju, pa kad mognemo.
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 13:23   #37
Quote:
flakey kaže: Pogledaj post
nemojte zaboraviti vegetarijance, vegane ili makrobiotičare ako ih imate...
nek se doma najedu
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 13:29   #38
SLAVONSKI MENU:

Hladno predjelo: prsut, sir, kulen..
Juha
Kuhano meso, sos, hren
Sarma
Pecenka, janjetina i krumpir
Kolaci
Kava
Cobanac


Al kod mene nema sanse da se to papa...jer je vec prezasiceno postalo,jedno te isto... nesta se mora promjeniti
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 20:21   #39
Mi imamo juhu, glavno jelo (samo jedno), salatu i tortu. Piće po želji, kako ko hoće, kao i kava. I ako nekom slučajno ne bude dosta, slobodno si naruči još nešto Ima nas malo, pa to može i tako
Ali dragi i ja smo u više navrata bili i jeli samo glavno jelo, bez juhe i bez deserta i totalno se prejeli, a oboje možemo prilično popapati, tako da mislim da neće biti problema!
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 17:21   #40
Bubica ,a gdje imaš svadbu
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:58.