Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 27.01.2017., 06:41   #1
Mango #2 (pročitati uvodni post)

Popis trgovina:

RIJEKA:
-Tower Center Rijeka Janka Polića Kamova 81A

ŠIBENIK:
-Ulica Velimira Skorpika 23 (City Life)

SPLIT:
-Vukovarska Ulica 207 (City Center One)

ZADAR:
-Siroka Ulica 1ª

OSIJEK:
-Castello Trg Ante Starčevića 9

ZAGREB:
-Avenija Dubrovnik 16 (Avenue Mall)
-Ilica 20
-City Ctr Jankomir 33
-Ulica Vice Vukova 6
-Zapresicka 2 Jablanovec
-Garden Mall Dubrava Ulici Ulica Rudolfa Kolaka 14


Online shopovi:

MANGO
MANGO OUTLET

Informacije o online naručivanju s Manga i Mango outleta (hvala forumašici latica*):

Quote:
latica* kaže: Pogledaj post

-Mango dostavlja overseas express.

-Plaćanje je moguće karticom i pouzeću. Kod plaćanja pouzeću nema nikakvih dodatnih troškova!

-Ako nikoga nema doma u sandučiću ostave obavijest da su bili. Ne znam koliko puta ponovno dolaze, jer se nisam susrela s tim! Ali kada nađete žutu ceduljicu možete ih vjerojatno nazvati i dogovoriti se kada da se točno obavi dostava.

-Povrat robe je moguć, jednostavno popunite na papiru koji dođe sa robom da vraćate i stavite to u vrećicu za povrati koju dobijete sa paketom. Također dođe i naljepnica na kojoj je adresa za povrat u Munchenu.
Poštarinu vam neće nitko vratiti osim valjda ako je njihova greška ( npr.dobili ste oštećenu robu, dvije lijeve cipele i sl. ). To je logično, kao i na ostalim sajtovima. Ako vam se ne sviđa ono što ste kupili sami plaćate poštarinu kod povrata! Ne trebate im se ništa javljati mailom i slično. Oni će se vama javiti kad im je roba stigla i uskoro nakon toga uplatiti novac nazad na karticu kojom ste i platili. Ako ste platili pouzeću, tražit će vas da registirate na svom računu neku karticu na koju vam mogu uplatiti nazad novac.

-Narudžba se može pratiti i meni je do Zagreba do sada uvijek putovala 5 dana. My account-my orders-querly order status. Meni uvijek bude dostavljena sljedeći dan nakon što stigne u Hrvatski Leskovac.

-Poština je besplatna na mangu za narudžbe iznad 300 kuna, a na mango outletu za narudžbe iznad 350 kuna. Evo sad sam pokušala nešto bezveze ubaciti u košaricu, ispod 300 kuna, piše da je poštarina 39 kuna.
Ekspresna dostava na "običnom" Mangu je 95 kn, a standardna 39 kn, na narudžbe ispod 300 kn.
Na Mango outletu nema ekspresne dostave, a obična se plaća 60 kn na narudžbe ispod 350 kn.



Info za povrat
BANK: npr; PRIVREDNA BANKA ZAGREB D.D. ZAGREB
ACCOUNT HOLDER: IME I PREZIME
ACCOUNT NUMBER: BROJ RAČUNA...10 znamenkasti...zadnji brojevi od ibana
SORT CODE: 2340009
IBAN:
SWIFT: PBZG HR 2X


Na temi vrijede opća pravila Forum hr i podforuma Moda, uz napomenu da je prodaja u bilo kakvom obliku zabranjena. U tu svrhu postoji podforum Mali oglasi.
makyca is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:34.