Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike

Za napredne korisnike Hardcore geeks here
Podforumi: Linux, Programiranje, Networking

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2017., 22:23   #781
Quote:
belonguzije kaže: Pogledaj post
Ima dosta mista za sve ispod sunca
reci to kenezima, ima da te streljaju na najvecem trgu sta ga imaju. a rodbina ce dobie fiskalizovani racun za metak.
coherent is offline  
Old 20.07.2017., 23:20   #782
Quote:
coherent kaže: Pogledaj post
vec zamisliam hasana, esih i markicku u pohodu na istok. a jedno 50 metara dalje bujanec pokusava odrzati korak. pjena mu na usta... biela, oh, wait, nie pjena.
Meni ponekad onaj osjećaj ko da sam u zoni sumraka kad vidim šta sve slobodno šeta okolo.

---

Utepila Unsku biciklijadu u osmom misecu, sad nagovaram sve živo i neživo da ide...oćel ko od vas možda?
binarna kuja is offline  
Old 21.07.2017., 06:34   #783
Dobar jutar, danas je petaque
__________________
Ako krades, kradi pomalo i sigurno.
Ministar obrane Seva, 2012
logit is offline  
Old 21.07.2017., 08:09   #784
Jutro! Petaq!
A još je lijepši petak doznavši da je Malezia zabranila izvođenje litnjog hita Despaćitooo!
Kaže da je prevulgarno. Tribalo bi kod na s napraviti neko viersko vieće za protućudoredna javna dejstva
grogo bolger is offline  
Old 21.07.2017., 14:44   #785
citiraću profesorku od prije... hm... stanovitog broja godina: "kad se bude jednog dana sve kompjuteriziralo sve će se moć viditi u kompjuterima, a vjerojatno više neće biti potrebe za papirima"

evo draga nevenka... vaše su reči bile toliko vizionarske da mi prosto dođe milo, osećam se ko da sam sudjelovao u stvaranju povijesti

strange quark is offline  
Old 21.07.2017., 14:57   #786
ma to oni na historiju
strange quark is offline  
Old 21.07.2017., 14:58   #787
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
ma to oni na historiju
a dobro...kak se veli, vrag je u detaljima...
__________________
There is absolutely no cause for alarm.
sotonik123 is offline  
Old 21.07.2017., 15:50   #788
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
citiraću profesorku od prije... hm... stanovitog broja godina: "kad se bude jednog dana sve kompjuteriziralo sve će se moć viditi u kompjuterima, a vjerojatno više neće biti potrebe za papirima"
ne bi bilo dobro da prestane potreba za papirom jerbo bi to znacilo da su ovi sta koriste vodu u bocicu kraj cucavac zavladali svitom.
s druge pak strane sam imajo priliku isprobati jedno japamsko cudo tehmike koje isto koristi vodu, a onda i posushi bez da ti morash ista osim pritisnuti botun.
coherent is offline  
Old 21.07.2017., 16:53   #789
Quote:
coherent kaže: Pogledaj post
ne bi bilo dobro da prestane potreba za papirom jerbo bi to znacilo da su ovi sta koriste vodu u bocicu kraj cucavac zavladali svitom.
s druge pak strane sam imajo priliku isprobati jedno japamsko cudo tehmike koje isto koristi vodu, a onda i posushi bez da ti morash ista osim pritisnuti botun.
Isušiće ti to kožu na guzici paš nama ode plakat da boli.

---

Ne znam kako vi, al ja se nikako nakanit na kakav intelektualni napor. A čekaju me neki robotići plus veze nemam o elektrotehnici (ipak sam ja teorijska, el)...i još se prijavila na neki online tečaj a mozak na izdisaju...jedva naciljala kako ću se registrirat.
binarna kuja is offline  
Old 21.07.2017., 18:46   #790
Quote:
binarna kuja kaže: Pogledaj post
Isušiće ti to kožu na guzici paš nama ode plakat da boli.

---

Ne znam kako vi, al ja se nikako nakanit na kakav intelektualni napor. A čekaju me neki robotići plus veze nemam o elektrotehnici (ipak sam ja teorijska, el)...i još se prijavila na neki online tečaj a mozak na izdisaju...jedva naciljala kako ću se registrirat.
Nikako, od 11. mjeseca me ganjaju da položin neki kurčev ispit...a ne ide mi baš sjajno.
grogo bolger is offline  
Old 21.07.2017., 20:22   #791
Nosio danas papire iz jedne državne službe u drugu da bi koze na šalteru potvrdile podatke koje imaju u kompjuteru. Btw: potvrde sa e-kurca od građani ne vredi ako nema pečata.

Jebo ih pečat da ih jebo.
__________________
Ako krades, kradi pomalo i sigurno.
Ministar obrane Seva, 2012
logit is offline  
Old 22.07.2017., 12:34   #792
Quote:
binarna kuja kaže: Pogledaj post
Ne znam kako vi, al ja se nikako nakanit na kakav intelektualni napor. A čekaju me neki robotići plus veze nemam o elektrotehnici (ipak sam ja teorijska, el)...i još se prijavila na neki online tečaj a mozak na izdisaju...jedva naciljala kako ću se registrirat.
ti robotici bi trebali bit dosta jednostavni. obicno su ili atmel (arduino) ili arm (jope arduino), a to i je napravljeno za dicu, zeme i pedere.
coherent is offline  
Old 22.07.2017., 13:08   #793
Quote:
coherent kaže: Pogledaj post
ti robotici bi trebali bit dosta jednostavni. obicno su ili atmel (arduino) ili arm (jope arduino), a to i je napravljeno za dicu, zeme i pedere.
Ma želim naučit teke elektro struke, da imam bolje osnove...nabavila arduino neki paket za početnike (čitaj 'debile'), našla svoje bilježnice iz fizike, neku knjižurinu iz elektronike...i sad to lipo skuplja prašinu - uredno složeno.

A ja čitam 'iz velebitskog dnevnika'...jerbo nisam normalna pa ću opet usred lita malo po zvizdanu ić bauljat.
binarna kuja is offline  
Old 22.07.2017., 14:42   #794
Quote:
binarna kuja kaže: Pogledaj post
Ma želim naučit teke elektro struke, da imam bolje osnove...nabavila arduino neki paket za početnike (čitaj 'debile'), našla svoje bilježnice iz fizike, neku knjižurinu iz elektronike...i sad to lipo skuplja prašinu - uredno složeno.
imas po internetsima hrpu toga. od fizickog spajanja komponenti do koda koji treba napucati u arduino. biljeznica iz fizike tesko da ce ti trebat, a imas i ohmov zakon na wikipediji. knjizurine iz elektrotehnike isto tako... za arduino neces morat integralom rijesavat magnetski tok u jezgri zavojnice... sve je to puuuuuno jednostavnije i prakticnije uz digitalu. samo ne okrici arduino naopako da ne ispadnu elektroni...
coherent is offline  
Old 22.07.2017., 17:05   #795
Čimen se vi zamajavate. Ja degustiram Velebitsko i Kasačko i Tamno iz gajbe u vrelu Gacke i pitam se gdje sam utuko silne godine do sad. Od zvukova samo škanjci i povremeni beeee(r).

Sent from my PSP5517DUO using Tapatalk
__________________
The truth is more important than the facts. - Frank Lloyd Wright
#GNU.Terry.Pratchett
jedan_od_dvojice is offline  
Old 22.07.2017., 21:15   #796
Quote:
coherent kaže: Pogledaj post
imas po internetsima hrpu toga. od fizickog spajanja komponenti do koda koji treba napucati u arduino. biljeznica iz fizike tesko da ce ti trebat, a imas i ohmov zakon na wikipediji. knjizurine iz elektrotehnike isto tako... za arduino neces morat integralom rijesavat magnetski tok u jezgri zavojnice... sve je to puuuuuno jednostavnije i prakticnije uz digitalu. samo ne okrici arduino naopako da ne ispadnu elektroni...
Lako pospajat komponente i napisat kod...to mogu i vako, iako sam zemsko, i to livoruko i s dvi live noge
...al teke elektrotehnike i zakona fizike tribam znat, jerbo je to opća kultura ako ću se drkat s tim robotićima...
A na elektrone pazim da se ne razbiže, sve stoji u zatvorenoj kutiji

---

Dica mi po kući pivaju hitove hladnog piva i dubioze...jebote, sve tekstove popamtili.
binarna kuja is offline  
Old 22.07.2017., 21:19   #797
Quote:
jedan_od_dvojice kaže: Pogledaj post
Ja degustiram Velebitsko i Kasačko i Tamno iz gajbe u vrelu Gacke i pitam se gdje sam utuko silne godine do sad. Od zvukova samo škanjci i povremeni beeee(r).
Imal medvjeda?
Uživaš u Lici, blago ti se...ja jedva čekam Liku krenit biciklom obilaziti...ima u jednoj knjižurini svašta nešto šta tamo vridi obići...aj javi šta si lipog vidija, osim pive.
binarna kuja is offline  
Old 22.07.2017., 21:59   #798
Quote:
jedan_od_dvojice kaže: Pogledaj post
pitam se gdje sam utuko silne godine do sad. Od zvukova samo škanjci i povremeni beeee(r).
imate pravo veleštovani kolega, i zato se i mi mislimo preselit iz ovog ciganskog naselja malo dalje u prirodu

dijeli me samo 80 kilokuna od ostvarenja
strange quark is offline  
Old 23.07.2017., 17:49   #799
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
imate pravo veleštovani kolega, i zato se i mi mislimo preselit iz ovog ciganskog naselja malo dalje u prirodu

dijeli me samo 80 kilokuna od ostvarenja
Pazi da te priroda ne uzgrize za guzicu. Budi ekstremno oprezan sa romantiziranjem života na selu.

Evo mene vratija se, imam pola sata sa puntom do rezervnog položaja u slućaju zonbi apokoalipse u ZG.

Ruke su mi nažuljane, malo sam sjekao smokve i orase...znam da nije vrime za orezivanje, ali brate obuzelo sve pasam krčija.


EDIT:

Bavim se mišlju da drugi dijo septičke ispumpam i iskoristin za zonbi shelter.
Lugar Ćiril is offline  
Old 23.07.2017., 21:30   #800
Sad kad je proša požar jel se smi slušat Gori borovina?

Naša san odlićan kolab Mate Butlitj i Marko Perkovitj Thompson...
Gitare, tanburice, klape..sve jebote
Samo fale srpski trubači
EDIT vatreni efekti na pozormica

poveznica
grogo bolger is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:12.