Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2016., 19:26   #2081
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ja već imam jedne polarizirane i to je ljeti dušu dalo, baš štite i možeš normalno i lijepo gledati. Sve ovo drugo, gradual stakla, svijetla stakla... to je samo šminka za baciti koju fotkicu, ali od toga nema ništa u praksi!


Kako se hvataju ti kodovi za popust?
Nisam nikad naručivala s ASOS-a.

Nažalost, ne vidim fotkice. :/
Ne vidim ni link.
Bit će do foruma.


Često (par puta godišnje) Asos zna imati kod za popust 10-20 % na sve, znaju nekad poslati na mail kod s popustom (za rođendan, godišnjicu prve kupnje ili sl.). Pogledaj tu i tamo njihov web ili prati tu na forumu temu Asos, cure uvijek objave kad je aktualan kakav kod
-Thinkerbell- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 10:48   #2082
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
J
Deedee,

evo ti ih:
http://www.urbanoutfitters.com/urban...sp?id=37004413


Amazon je super, shipping je jako mali.
upravo ih krenila kupit kad ono shipping 30.00 USD


edit: ima ih na ebayu za 50 USD sa šipingom, ali se bojim da ne budu falše. ako sam dobro primjetila i Quay su počeli kopirat na veliko.
My girl model se prodaje za 9.99$, a već ih i na krpicama ima pod tagom Quay

Zadnje uređivanje deedee_00 : 05.05.2016. at 11:30.
deedee_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 15:12   #2083
Quote:
zelazny kaže: Pogledaj post
Zadnje naočale sam kupila 2013. RayBan. Meni savršene i nemam običaj svake godine kupovati nove, a taj model mi je odličan, ali...ogrebala sam staklo, otišla u optiku koja između ostalog prodaje i RayBan i pitala za promjenu stakla. Dobila sam odgovor da je to stari model i promjena stakla je neizvediva, znači trebam kupiti nove....Ne,nisam kupila nove, nosim ove s ogrebotinom (koja mi je točno ispred oka, pa stalno gledam u nju)...



ako si iz zga, pogledaj u ray banu tamo u jurisicevoj. ako to jos uopce postoji.

naime, ja imam naocale stare 30god i ko fol se vise ne proizvode. na kraju ih proizvode, pod drugom sifrom. uspjela sam umaltretirat zenu da mi prpba stavit unutra staklo od tog modela i leca je najnormalnije sjela u okvir. problem je jedino sta nisu imali mirror lecu, al to je bilo davno, tako da bi sad mogli imat, jer u medjuvremenu je taj model postao jos popularniji.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 10:21   #2084
Ekipa,

Kupio bi ženi Ray Ban naočale. Recite mi gdje se mogu najpovoljnije naći u Zagrebu? Ima trenutno negdje kakvih popusta, akcija?

Hvala unaprijed!
sobotka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 15:34   #2085
pozz svima

jel mi može netko reći koji je ovo točno model ray ban-a (RB????)
planiram si uzeti ovakve iste na visual click-u pa stavit dioptriju,

ove sam kupio za 13 maraka čisto za probu, ali uz natpis made in italy ne piše i model






be :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 14:25   #2086
Nisam sigurna da li da pitanje postavim tu ili na Zarinoj temi, ali vjerujem da će netko znati...dakle zanima me kakve su po kvaliteti sunčane naočale iz Zare? Znam da imaju navedene neke UV filtere, ali nisam sigurna pružaju li zaista zaštitu ili se radi o nekvalitetnim naočalama, koje služe čisto kao modni dodatak?
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 16:07   #2087
Zna li netko otkud drugi naručuju ovakve naočale?

Paulllina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 16:24   #2088
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Deedee,

evo ti ih:
http://www.urbanoutfitters.com/urban...sp?id=37004413


Amazon je super, shipping je jako mali.
Vidim da shippaju za RH, jel sigurna stranica?
Paulllina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 21:51   #2089
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna da li da pitanje postavim tu ili na Zarinoj temi, ali vjerujem da će netko znati...dakle zanima me kakve su po kvaliteti sunčane naočale iz Zare? Znam da imaju navedene neke UV filtere, ali nisam sigurna pružaju li zaista zaštitu ili se radi o nekvalitetnim naočalama, koje služe čisto kao modni dodatak?


ja imam njihove naocale, ali otkud da znam odgovore na ova pitanja?
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 12:45   #2090
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
ja imam njihove naocale, ali otkud da znam odgovore na ova pitanja?
Što vrtiš očima ako sam pitala da mi odgovori netko tko zna?
Obično se na prvu može skužiti razlika između plastičnih naočala koje se prodaju naokolo,i služe čisto kao modni dodatak u usporedbi s nekim naočalama iz optike. Počevši od težine, kvalitete stakla ali i samih naočala, itd. Pošto nikad nisam imala naočale iz Zare/Bershke/Stradivariusa/etc., a sad sam pikirala jedne na Zarinom webu, postavila sam pitanje jer me čisto zanima isplati li se davati 100-150 kn za njih ako su po kvaliteti jednake ponudi sa štandova
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 09:42   #2091
Nemaju Zarina naočale nikakve posebne zaštite. Iste možeš kupiti i u Konzumu i na placu..
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 18:58   #2092
Šteta...hvala ti!
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 19:43   #2093
Imaju li zarine naocale ikakve oznake (brojeve) na krilima?

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 13:04   #2094
Bok! Trebam pomoć znalaca, pa sam se odlučila obratiti ovdje

Sviđaju mi se jedne sunčane naočake s chanelovog weba, pa me zanima postoji li neko mjesto u Zgarebu gdje ih prodaju i gdje bih ih mogla vidjeti uživo? Radi se o ovom modelu iz Capsule kolekcije:
http://www.chanel.com/en_US/fashion/...611/TQ/960x450

Zadnje uređivanje makyca : 18.05.2016. at 06:09. Reason: prevelika slika
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 10:17   #2095
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Što vrtiš očima ako sam pitala da mi odgovori netko tko zna?


Obično se na prvu može skužiti razlika između plastičnih naočala koje se prodaju naokolo,i služe čisto kao modni dodatak u usporedbi s nekim naočalama iz optike. Počevši od težine, kvalitete stakla ali i samih naočala, itd. Pošto nikad nisam imala naočale iz Zare/Bershke/Stradivariusa/etc., a sad sam pikirala jedne na Zarinom webu, postavila sam pitanje jer me čisto zanima isplati li se davati 100-150 kn za njih ako su po kvaliteti jednake ponudi sa štandova


pa ovo na opip, dodir, osjecaj na glavi mozes vidjeti i kad ih probas. ja sam se referirala na filtere i zastitu. to ne znam. meni su oke. ipak su malo bolje od onih na placu.. a sta se zastite tice, to ne znam.. ali staklo je bolje, nije mutno i dosta izdrzljivo. imam jedne iz manga pa jedno 8 godina i nemaju ni jednu ogrebotinu. iz zare imam ili godinu ili 2, isto bez ogrebotine
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 17:17   #2096
Narucila sam sa Visual clicka
http://www.visual-click.com/en/sungl...-32-14590.html
Ray ban aviator matte gold brown gradient. Bile su in stock. Medutim nisu ih jos poslali. Slala sam im upit i rekli su da danas salju i da su u ponedjeljak kod mene i da cu dobiti mail kad budu poslane. Jos nisam nista dobila.
Kako cu znati dali su Ray ban original ili fake?

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 09:23   #2097
ljudi gdje ima kupit one silikonske samoljepljive jastučiće za nos (nose pads).
http://www.dhresource.com/260x260/f2...uUYo8WQ760.jpg
kupio sam Polaroid naočale preko neta i super su mi, ali ja imam uzak nos pa mi padaju.
čuo sam da imaju u DM-u ali nisam ih našao tamo.
zna li tko?
2+2=3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 10:41   #2098
Quote:
2+2=3 kaže: Pogledaj post
ljudi gdje ima kupit one silikonske samoljepljive jastučiće za nos (nose pads).
http://www.dhresource.com/260x260/f2...uUYo8WQ760.jpg
kupio sam Polaroid naočale preko neta i super su mi, ali ja imam uzak nos pa mi padaju.
čuo sam da imaju u DM-u ali nisam ih našao tamo.
zna li tko?
ebay http://www.ebay.com/itm/5-Pairs-Anti...3D371230376282
deedee_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 10:51   #2099
nemam vremena za naručivat s ebaya, treba mi odmah
2+2=3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 13:33   #2100
Svaka častt za Visual click, naručila Ray ban aviator, izašle me 100 eura, kod nas su s popustom cca 950 kn.
Original, sve oznake imaju, savršene
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:41.