Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2012., 08:52   #21
cure ja bi trebala suzit kožnu minicu,jel znate dal to nosim kod obične korjačice ili negdje posebno...ako znate,može preporuka?hvala
chelsea hotel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 14:11   #22
Quote:
chelsea hotel kaže: Pogledaj post
cure ja bi trebala suzit kožnu minicu,jel znate dal to nosim kod obične korjačice ili negdje posebno...ako znate,može preporuka?hvala
Imaš u blizini kvatrića,prođeš Zvonimirovu,negdje na početku Heinzelove kroj. salon Retro,oni rade isključivo s kožom i krznom,meni su prepravljali kožne čizme,sužavali ih
P.S. Unutra su radila dva stričeka i jedan je malo friiiiiki,onako ima neki čudan sjaj u očima,tako da sretno
dugaagud is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 20:46   #23
Quote:
dugaagud kaže: Pogledaj post
Imaš u blizini kvatrića,prođeš Zvonimirovu,negdje na početku Heinzelove kroj. salon Retro,oni rade isključivo s kožom i krznom,meni su prepravljali kožne čizme,sužavali ih
P.S. Unutra su radila dva stričeka i jedan je malo friiiiiki,onako ima neki čudan sjaj u očima,tako da sretno
...onda nema šanse da probavam minjak pred njima ,hvala
chelsea hotel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 22:02   #24
molim preporuku, ako tko ima frisku, za popravke - radi se o hlacama od vunenog stofa (musko odijelo) . izmedju nogu su se malo izlizale, pa ako se to moze malo zastititi da ne nastane rupa i da se mogu jos jedno vrijeme nositi.
buduci da se radi o finim hlacama i finom materijalu, cijena nije bitna, samo da bude kvalitetan rad i da se (jednom) skupe hlace ne moraju baciti. sve ostalo je jos uvijek tip-top.
hvala unaprijed!
countrywoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 14:35   #25
Quote:
chelsea hotel kaže: Pogledaj post
cure ja bi trebala suzit kožnu minicu,jel znate dal to nosim kod obične korjačice ili negdje posebno...ako znate,može preporuka?hvala
ja sam oduševljena sa radom na mojoj kožnoj minici sa salonom "Ljerka", Kranjčevićeva, đge su mi popravljale tj spašavale minicu koja se raspucala oko cifa, baš se raspucala mekana koža, mislila sam da nema spasa, zamolila i da ako se može da ju malo prošire, da se to opet ne dogodi ako i dalje bude knap jer ipak je jako tanka koža, žena je umetnula materijal, nešto kao rips kakva je i pasica i suknja izgleda milion puta bolje nego kakvu sam kupila, stvarno vauuu napravljeno, a mislila da nema spasa ni u ludilu. Svakako najveća preporuka.
E da, cijena 90 kuna, i još se teta ispričavala jer kao to je koža pa je skuplji rad.
alexnadin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 12:15   #26
dižem temu iz pepela....

imam predivnu pamučnu tuniku i na leđima mi se napravila maaaala rupica

preporuka za salon koji bi bio vješt riješiti moj problem? (novi zagreb, trešnjevka..., ma bilo gdje?)
J&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 21:09   #27
na malesnici sam otkrila odlicnu krojacicu, zena je radila u kamenskom 30 god.
radila mi je kozne hlace i jako jako sam zadovoljna.
ne znam sad tocan broj, ali ulica je ante topic mimare (uz nju je salon vjencanica i frizeraj, sve u nizu, nedaleko osnovne skole)
MargaretaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 16:46   #28
Šivanje prišivaka na kožnu jaknu

Ili u ovom slučaju, na jaknu od neke sorte fejk kože (malo skuplju). Zanima me gdje u Zagrebu za sitne novce ovo napraviti, a da ispadne ok (tj. da se ne uništi jakna)? Ako netko ima preporuku, slobodno napišite. I jaknu i prišivke posjedujem, samo mi treba usluga šivanja.
Trebam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 00:55   #29
jel zna netko kolko bi koštalo sužavanje traperica, donji dio nogavica?
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 06:03   #30
Quote:
Trebam kaže: Pogledaj post
Ili u ovom slučaju, na jaknu od neke sorte fejk kože (malo skuplju). Zanima me gdje u Zagrebu za sitne novce ovo napraviti, a da ispadne ok (tj. da se ne uništi jakna)? Ako netko ima preporuku, slobodno napišite. I jaknu i prišivke posjedujem, samo mi treba usluga šivanja.
imas na Maksimirskoj preko puta Zagrebacke banke (krizanje s Jordanovcom), prvo ide Pan pek na toj strani pa 10m iznad super radiona sta radi popravke i na fejk kozi
Meni su radili par stvari i zene su super, brze, sve 5
__________________
Toliko briga oko viška kilograma. Niko da se brine za manjak pameti!
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 08:57   #31
ja imam bundu od pravo krzna i kod rukava mi je pukla 5-6cm pa me zanima dal znate gdje bih to mogla odnijeti da mi povoljno poprave?
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 10:37   #32
Jel tko šivao kod gospodja iz Kamenskog? One su navodno na Srednjacima, tamo negdje preko puta onog velikog Pitarella na Selskoj?
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 13:00   #33
Naručila sam si haljinu preko Asosa i dosla mi je velika i sad trazim neku dobru krojacnicu koja bi mi mogla prekrojiti haljinu ali ne za preskupe pare!
A-Marie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 17:00   #34
trazim gdje mogu suziti vuneni pulover. po mogućnosti novi zg ili širi centar grada
lydia123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 00:51   #35
Molim preporuke za smanjivanje vunenog kaputa. Skup je i specificnog kroja, mora biti dobro odradjeno.

Hvala.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 12:53   #36
Za prekrajanje odjece preporucaj Taju u Vlaskoj - rade vrhunski, meni sto god da su prekrajali sve je odrađeno savrseno
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 20:15   #37
Molim preporuku, po mogućnosti u Novom Zagrebu. Trebam nekog da promjeni patentne zatvarače na torbi. Jel da to nosim krojaču ili nekome tko popravlja/izrađuje torbe?
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 20:45   #38
Preveliki šešir HELP

Pozdrav. Jel zna netko gdje mogu odnijet šešir da mi stave nešto unutra ili smanje nekak, kupio preveliki šešir
Volim_glazbu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2015., 08:39   #39
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Molim preporuku, po mogućnosti u Novom Zagrebu. Trebam nekog da promjeni patentne zatvarače na torbi. Jel da to nosim krojaču ili nekome tko popravlja/izrađuje torbe?
Evo br.mobitela za sve popravke na kožnim predmetima. Meni su presvlaku za volan napravili super.
097/7357277
Os-1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 18:16   #40
Quote:
Volim_glazbu kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Jel zna netko gdje mogu odnijet šešir da mi stave nešto unutra ili smanje nekak, kupio preveliki šešir
Od kojeg materiala je šešir?
Ak je vuneni, moze se smanjiti sa parom od pegle (naravno profesionalno ne doma). Nosi kod neke švelje, pa da ti mente unutra neki trak od filca ili nest slično. Može se to riješit.
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:39.