Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2011., 12:20   #261
Quote:
Mareee1988 kaže: Pogledaj post
to sam ja rekla jer nisam sigurna koji od ta dva kluba, ali trenutno sam u fazi provjeravanja
ali da voli nogomet u to sam definitivno sigurna!
U Sesvetama postoji jedan fan shop sa Dinamovim dresovima, zastavama i sl. stvarčicama za nogomet pa i dresovima... Pa ako ti Sesvete nisu kraj svijeta...
e_ty is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 17:31   #262
uh nisu mi Sesvete baš blizu
Mareee1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 17:33   #263
Quote:
DarkGirl kaže: Pogledaj post
Kupi mu rađe igricu za ps2 ili 3, ovisno koji ima, dok on ode u kuhinju ili wc, prosnjofaj koje vec ima i kupi izdanje nogometa koje nema.. Nemres fulat s klubom (jelte, ak fulas klub i kupis mu deku od kluba koji mrzi ti bus ispala losa cura) i ovo ce ga zabavljat danima, ak ne i mjesecima, i njegove decke isto - pa ce te i oni jos vise zavoljet, a ti ces imat slobodnog vremena za svoje cure, sam mu upalis igricu.
sve to što si rekla stoji, ali dečko će uskoro 24.god, ja 23.
jel nije to malo preglupo kupovat igrice kad je danas sve dostupno za skinut s neta? ne znam....
Mareee1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 11:15   #264
Evo ja trenutno izrađujem dečku za božić mini božićno selo ( pošto je veliki obožavatelj zime, božića i svega kaj ide uz to ), a kao prilog bude dobil čizmicu punu rafaela
loptica239 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 18:34   #265
Evo ako mi može netko pomoći ...

Bliži se rođendan mom dečku. Inače ima 18 i obožava igrice. Inače je dosta ozbiljan, ali to jednostavno voli i gotovo. Kao malo dijete je kada izađe neka nova ratna igrica... E sad, savjetujte me, pogotovo vi dečki koji se razumijete u to, koju igricu da mu kupim. Igrica treba biti ratnog ili slične teme a da je neka skroz nova .. Možda 2011-2012 godina.
__________________
Možda Bog želi da upoznaš mnogo pogrešnih ljudi prije nego što upoznaš pravog i na tome ćeš mu, kad se to bude desilo, biti zahvalan. :)
Akinom :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 21:52   #266
Panoramski let

Pozdrav svima, dižem ovu temu, google mi nije uspio puno pomoći, znate li da li je moguće u Zagrebu otići na panoramske letove?

Hvala unaprijed
lilyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 10:13   #267
Quote:
lilyp kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, dižem ovu temu, google mi nije uspio puno pomoći, znate li da li je moguće u Zagrebu otići na panoramske letove?

Hvala unaprijed
Provjeri sa aerodromom Lucko u Jezdovcu, oni su to imali.
https://www.ecos-psa.hr/kontakt/
Lucy013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 20:28   #268
Quote:
Lucy013 kaže: Pogledaj post
Provjeri sa aerodromom Lucko u Jezdovcu, oni su to imali.
https://www.ecos-psa.hr/kontakt/
Hvala puno na pomoći!
lilyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 23:08   #269
Quote:
lilyp kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, dižem ovu temu, google mi nije uspio puno pomoći, znate li da li je moguće u Zagrebu otići na panoramske letove?

Hvala unaprijed
Jung Sky je također reklamirao da ima panoramske letove pa kontaktiraj i njih
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 19:48   #270
Pozdrav! Znate li možda gdje u Zagrebu kupiti nekakve fora slip bokserice za dečka? Da imaju nekakvu slikicu po sebi ili slično, da nisu one samo s natpisima
aurora-ophelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 11:16   #271
ja sam znala nac u hmu. nedavno sam kupila sa looney tunes likovima.
__________________
"zakaj si ti tak agresivno nastrojena" :D
ljubčiasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2019., 19:04   #272
ima li koja cura ideju ili prijedlog sto kupiti decku za rodendan? dvije smo godine skupa i nista mi ne pada na pamet,nakit ne nosi,mozda kakvu majicu? zajednicku sliku?
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2019., 19:15   #273
ja sam kupovala majce, trenerke, bluetooth slušalice, power bank, pribor za roštilj, sunčane naočale i tenisice
adry88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2019., 19:21   #274
Quote:
adry88 kaže: Pogledaj post
ja sam kupovala majce, trenerke, bluetooth slušalice, power bank, pribor za roštilj, sunčane naočale i tenisice
a za odjecu mi malo glupo ispitivat ga za velicinu skuzit ce,odlucila sam se za zajednicku sliku uokviriti i jos nesta sa strane sto voli...
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2019., 13:58   #275
Uokvirene zajedničke fotke ostavi za godišnjice, to nije rođendanski poklon za dečka.
Kupi novi set sexy veša, napravi mu Chocolate Guinness cake, odvedi ga na laser tags ili u Escape room, kupi mu karte za neki koncert ili tekmu ak voli sport. A za veličinu majica valjda možeš procijeniti jel M ili L
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2019., 09:45   #276
Orlandica je dala super prijedloge, pokloni mu nešto zabavno i nezaboravno ili korisno...
Ne mora biti skupo, neki izlet, adrenalinski park, nešto od tehnike, sportske opreme (ako ga zanima) ili nešto od odjeće/obuće ako znaš da mu se nešto sviđa ili treba (pa valjda mu možeš neprimjetno pogledati etiketu na majici ili jakni...)

Uokvirena zajednička fotografija je lijep poklon za određene prigode, ali rođendanski poklon bi trebao biti nešto osobno... Ja ne bi bila pretjerano oduševljena da mi muž za rođendan pokloni "našu sliku" ili ne daj bože kućanski aparat... za to postoje zajedničke prigode, a ne "moj dan"
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2019., 21:22   #277
Valjda si u te dvije godine saznala šta voli.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2019., 19:29   #278
Da li vam nedostaju modne marke u Hrvatskoj? 👀 Recite nam! 👇👇👇

https://www.survio.com/survey/d/V1E2X0U5J4E8N9N7Q

Bok! Studentica sam koja trenutno piše završni rad. Kao dio toga, radim istraživanje tržišta za europsku modnu e-trgovinu koja razmatra širenje u Hrvatsku ❤️. Molimo popunite brzi upitnik koji je potpuno jednostavan, besplatan i anoniman. Pomozite nam da vas upoznamo i da dovedemo drugačiju modu u Hrvatsku! ❤️👌🏼👗
Marketa12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.