Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2007., 12:26   #21
Quote:
emmica kaže: Pogledaj post
ej ne mogu nigdje da nađem slikicu,zato ako netko ima pliz neka ju stavi..
ima ti ovalno dno,izgleda kao vreca,moze na rame i preko ramena ici..ma sigurno ju znas..sorry ali ne mogu naci sliku
Takvu ti ja imam crnu, cijena je bila 700 i nešto kn. Mislim da se takve torbe zovu "sack" pa progooglaj.

Trenutno imaš takvu svijetlo rozu sa crnim remenom na sniženju, cijena je cca 300 kn. Ako te zanima još koji model, pošalji pm pa ti pogledam u dućanu jer pored njega svaki dan prolazim.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 12:46   #22
Quote:
Tijana kaže: Pogledaj post
Takvu ti ja imam crnu, cijena je bila 700 i nešto kn. Mislim da se takve torbe zovu "sack" pa progooglaj.

Trenutno imaš takvu svijetlo rozu sa crnim remenom na sniženju, cijena je cca 300 kn. Ako te zanima još koji model, pošalji pm pa ti pogledam u dućanu jer pored njega svaki dan prolazim.
__________________
..jednu kavu s mlijekom, molim...
emmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 12:54   #23
Quote:
oscar lee kaže: Pogledaj post
lacoste torbice nisu precijenjene zato kaj pereš i dereš, ja svoje operem na 30 stupnjeva i ko nova je, a i mogu se nositi na sportish look, a i na šminky, ma odlične su, ja ih obožavam
probat cu ih i ja oprati

samo, da li da ih stavim na normalan program 30 stupnjeva sa centrifugom?
mimixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 13:24   #24
Quote:
oscar lee kaže: Pogledaj post
imaš u Kaptol centru, samsoniteov dućan, tam je kupujem lacoste, izbor odličan.
lacoste torbice nisu precijenjene zato kaj pereš i dereš, ja svoje operem na 30 stupnjeva i ko nova je, a i mogu se nositi na sportish look, a i na šminky, ma odlične su, ja ih obožavam
šta ih stvarno pereš u mašini?? daj pobliže malo o tome napiši. ja imam svijetlorozu i naravo, nečistoća se na njoj odmah vidi, a onako s krpicom je ne mogu baš najbolje oprati. a to da su neuništive, stvarno jesu i s obzirom na to, nisu precijenjene.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 14:47   #25
ajoj ma znam koja je! imam ju i ja, kaki boje Sad mi se sviđa bež, al je 700 i nešto, pa malo mozgam, puno je to para... Al se isplati, svašta stane u nju (al ju onda ne mogu nosit zbog težine )
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 14:48   #26
Quote:
Tijana kaže: Pogledaj post
Takvu ti ja imam crnu, cijena je bila 700 i nešto kn. Mislim da se takve torbe zovu "sack" pa progooglaj.

Trenutno imaš takvu svijetlo rozu sa crnim remenom na sniženju, cijena je cca 300 kn. Ako te zanima još koji model, pošalji pm pa ti pogledam u dućanu jer pored njega svaki dan prolazim.
ajd pliz vidi jel imaju bež i jel možda na sniženju, malo da te ugnjavim
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 16:20   #27
kolike su cijene u duty-free?
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 16:36   #28
Quote:
res publica kaže: Pogledaj post
kolike su cijene u duty-free?
Skoro pa u pola jeftinije. Frendica tamo kupila Furlinu torbu i platila 1400,00 kn, a u trgovini je 2300,00. Ja svoju Lacostinu platila 470,00, a trgovini je 700,00. U dutyu kupiš parfem 100 ml i platiš koliko bi platila 50 ml u parfumeriji. Jedino tu uspijem ušparati
Joannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 20:59   #29
danas sam zaustavila zenu na cesti i pitala ju za torbu (imala je istu takvu) kupila je u impor.galeriji i kosta 860 kn poskupila je ..bemu
__________________
..jednu kavu s mlijekom, molim...
emmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 07:46   #30
Quote:
res publica kaže: Pogledaj post
šta ih stvarno pereš u mašini?? daj pobliže malo o tome napiši. ja imam svijetlorozu i naravo, nečistoća se na njoj odmah vidi, a onako s krpicom je ne mogu baš najbolje oprati. a to da su neuništive, stvarno jesu i s obzirom na to, nisu precijenjene.
da operem ih u mašini, al sa tekućim praškom za pranje (iako ne nužno)
na 30 stupnjeva-ne centrifuga, super se opere, moja je već bila tolko odvratna da sam ju mislila jednostavno baciti al mi je to rekla žena iz samsonitea da se mogu prati u perilici jer su kožne i nema se šta na njima uništiti, ko da pereš tenke, sretno
oscar lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 09:54   #31
Quote:
Joannah kaže: Pogledaj post
Skoro pa u pola jeftinije. Frendica tamo kupila Furlinu torbu i platila 1400,00 kn, a u trgovini je 2300,00. Ja svoju Lacostinu platila 470,00, a trgovini je 700,00. U dutyu kupiš parfem 100 ml i platiš koliko bi platila 50 ml u parfumeriji. Jedino tu uspijem ušparati

ajoj, morat ću izmislit neko avionsko putovanje u inozemstvo, pa da mogu u djutić
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 09:58   #32
ma da mi je naci nekoga ko radi tamo
__________________
..jednu kavu s mlijekom, molim...
emmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 17:44   #33
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
ajd pliz vidi jel imaju bež i jel možda na sniženju, malo da te ugnjavim
Evo, sad sam pogledala kaj ima. Taj sack model ima u svijeto rozi sa crnim remenom i svijetlo plavi sa bijelim. Nema bež.
Bež ima 3 modela koji se nose u ruci. Imaju dosta modela koji se nose u ruci na sniženju.

Da ti ja prodam svoj novi Lacoste sack bež sa crnim remenom? Ni jednom je nisam nosila, kupila pa mi se više ne sviđa.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 18:24   #34
jel ima djutica kod nas??
__________________
"Jebeš ti što je ona slatka kad je obucena ko drolija, pjesma joj saksa i plesacice su joj obucene ko prostitutke, a plešu ko jeftine striptizete. Ili kao da se seksaju za zrakom." -by:aktovka
Barica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 18:35   #35
ima na aerodromu u zg, ali ne moš ući ak ne putuješ..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 18:43   #36
Quote:
Tijana kaže: Pogledaj post
Evo, sad sam pogledala kaj ima. Taj sack model ima u svijeto rozi sa crnim remenom i svijetlo plavi sa bijelim. Nema bež.
Bež ima 3 modela koji se nose u ruci. Imaju dosta modela koji se nose u ruci na sniženju.

Da ti ja prodam svoj novi Lacoste sack bež sa crnim remenom? Ni jednom je nisam nosila, kupila pa mi se više ne sviđa.
hvala na trudu, ali trenutno mi se jaaako sviđa bež s bež remenom (u nekoj bež fazi sam ) ak se predomislim, a ti još nisi prodala, javim se!
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 20:05   #37
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
hvala na trudu, ali trenutno mi se jaaako sviđa bež s bež remenom (u nekoj bež fazi sam ) ak se predomislim, a ti još nisi prodala, javim se!
Mislim da ćeš teže naći bež torbu sa bež remenom jer je to starija kolekcija. Al imaju bež kožne torbice isto na sniženju. Nisam gledala cijene, mislim da su do 1000 kn.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 17:04   #38
Jel možeš pls pogledati jel ima onih koje se nose oko struka, postoje manje i veće. Kakvih boja ima i koliko koštaju? Tnx unaprijed
scrat5645 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 21:25   #39
Quote:
scrat5645 kaže: Pogledaj post
Jel možeš pls pogledati jel ima onih koje se nose oko struka, postoje manje i veće. Kakvih boja ima i koliko koštaju? Tnx unaprijed

Iz stare kolekcije (drugačiji materijal remena i drugačiji cif) ima raznih boja, cijene su pretpostavljam oko 200 kn (prije su bile oko 400). Sutra ti pogledam boje pa napišem.

Ima takvih i iz nove kolekcije, cijene nema u izlogu tak da ne znam koliko koštaju a već me sram ulazit unutra i gledat
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 22:21   #40
Sorry kaj gnjavim ali evo slikice te torbice pa please, please kad uloviš vremena škicini cijene i boje.
scrat5645 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:11.