Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2009., 20:11   #1001
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Sad sam upravo (konačno) dodao pbz visa electron karticu (žiroračun) na paypal i internet bankarstvom prebacio novac sa tekućeg na žiroračun. Sad je jedini problem što trebam ukucati ona 4 broja na paypalu,već mi je skinulo 1.95$, ali ne piše mi uz transakciju PAYPAL i ta 4 broja,nego nešto tipa 'iznos skinut sa drugog bankomata'

Eh da,ako ne upali možda te sutra kontaktiram pa mi obaviš kupnju kolika je provizija?
Nema. Moraš čekati. Ta 4 broja se pojave za 2-4 dana kraj te transakcije. Pisat će ti i na net. bankarstvu. Ali mislim da možeš kupovati do limita od 100$ i bez te verifikacije (iako znam da ti to ne pomaže).

A zašto, ako imaš novaca na žiro računu, ne platiš jednostavno Visom El. na yooxu bez PayPala? Ako primaju kreditnu Visu, primaju i Visu El.

A za proviziju - ma kaj ti je, nemam ni ja niš na deviznom. Al ja namjerno ne držim ništa na njemu jer onda mislim da sve moram potrošiti isti dan.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 20:34   #1002
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Nema. Moraš čekati. Ta 4 broja se pojave za 2-4 dana kraj te transakcije. Pisat će ti i na net. bankarstvu. Ali mislim da možeš kupovati do limita od 100$ i bez te verifikacije (iako znam da ti to ne pomaže).

A zašto, ako imaš novaca na žiro računu, ne platiš jednostavno Visom El. na yooxu bez PayPala? Ako primaju kreditnu Visu, primaju i Visu El.

A za proviziju - ma kaj ti je, nemam ni ja niš na deviznom. Al ja namjerno ne držim ništa na njemu jer onda mislim da sve moram potrošiti isti dan.
Heh da,tekući mi nije visa electron,ali sad kad sam prebacio na žiro idem probat...nije mi sinulo valjda zato što mislim da će odbiti karticu ako ne budu iste billing i shipping address ali idem probati
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 20:35   #1003
Probaj. Vidio sam da primaju Visu Electron. Trebalo bi raditi.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 20:46   #1004
uspjelo!!!!!!!!!!!!!!!
Mokry hvala na jednostavnoj,ali genijalnoj ideji!!!
Ovo sa St karticom 100% ne bi prošlo,sa pbz karticom kao od šale!!
Pa Paypal mi više i ne treba,uopće ne moraju biti iste billing i shipping address!!
Kad dostava dođe pohvalit ću se što je kupljeno,ne bude li broj kako treba na žalost ići će u prodaju,ali živi bili pa vidjeli
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 20:48   #1005
Ajde, drago mi je. Još da sam saznao i kaj si kupio...
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 20:55   #1006
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Ajde, drago mi je. Još da sam saznao i kaj si kupio...
jedne trapke
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 20:56   #1007
Aha, dobro. Čekam sliku kad stignu...
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 20:58   #1008
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Aha, dobro. Čekam sliku kad stignu...
postao sam sliku ionako već više puta kad se pričalo o trapkama,ali budem se slikao u živo..možda broj bude malo velik,ali dobio sam 10ak kg od ljeta pa možda bude ok..hehe
EDIT: evo te sam piknuo click
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 21:14   #1009
Aha, sjećam ih se.
Iako, nisu my cup of tea.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 22:56   #1010
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Ta 4 broja se pojave za 2-4 dana kraj te transakcije. Pisat će ti i na net. bankarstvu. ...


no da, našla sam si divne cipke na njemačkom ebayu a neće mi ih poslati baš sam tužna
__________________
--------------------------------
Peek-a-Boo! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 11:56   #1011
Quote:
Peek-a-Boo! kaže: Pogledaj post


no da, našla sam si divne cipke na njemačkom ebayu a neće mi ih poslati baš sam tužna
pogledaj na co.uk ... Meni puno bolji od njemaca.. Mali shipping, ok cijene i ne zezaju
F.C.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 07:58   #1012
Evo meni stiglo neko pismo s pošte, OTKUPNINA od 216 kn, nadam se da je to stiglo ono od Tommy-a sto sam narucila iz USA prije vise od mjesec dana a neki su imali i iskustvo da im nikad nije ni stiglo...

mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 10:23   #1013
Svakako javi jel to to.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 10:43   #1014
YOOX CODE: POWERMEN@YOOX,vrijedi do 11.3 u ponoć,15% dodatnog popusta na velik dio kolekcije,uglavnom kratke hlače,majice i košulje..dostava je također besplatna za velik broj država
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 15:47   #1015
POMOĆ
Inače plaćam paypalom na yooxu,sad sam platio visa electron karticom. Narudžbu su zaprimili i dobio sam broj narudžbe,iznos na kartici je rezerviran za naplatu,ali još nisu poslali. Inače brže pošalju,ali ovaj put nisu.
Inače piše ovo: 'You can choose to pay with a Credit or Debit Card on the first page of your Cart. YOOX accepts: Visa, MasterCard, American Express and JCB. Before paying with Visa ELECTRON you must obtain authorization by the issuer for online purchase.'
Je li netko naručivao od njih visa electron karticom i što znači ova gore označena rečenica? Znači li to da im moram slati nekakvu potvrdu od banke kao odobrenje da mi mogu naplatiti iznos ili što? Još da napomenem,ne podudaraju se adresa slanja i adresa dostave,možda i to može stvarat problem pa zahtjevaju nekakvu verifikaciju Ja sam samo odabrao Visa electron kao opciju plaćanja,upisao drukčiju billing address i kliknuo pay.Sve je prošlo u redu,poslali su mi email kao potvrdu narudžbe. Da samo čekam email potvrde slanja ili ima neka međuprocedura zbog rečenice gore?

Zadnje uređivanje black_man : 09.03.2009. at 15:53.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 17:04   #1016
Samo čekaj potvrdu. Mislim da se ta rečenica odnosi na to da kupac mora kod svoje banke provjeriti dal mu kartica radi na netu s obzirom da ne rade sve Vise El.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 19:49   #1017
jep i ja mislin kako mokry kaze, nesto mi se slicno dogodilo na na revolve-u ali nisan previse obadavao to
btw ja sam se spasio sa mastercardom od stare, vise mi je pun kufer bio zajebancije sa elektronima
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 08:05   #1018
Evo da se pohvalim, stiglo mi ono od Tommy-a sto sam narucila jos 05.02.

Narucila sam dvije suknjice i prslucic a stigla samo jedna suknjica i prsluk, pa ne kuzim zasto me nisu obavjestili

Ok, naplatili su samo poslano, al svejedno...mogli su u mailu napisat da trenutno imaju samo to i da ce mi poslat

A toj koja nije dosla sam se puno vise veselila...

Carina na $60+shipping $25 je bila 216 kuna
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 08:25   #1019
Ajde, super da je stiglo. A vjerujem da ti je i s carinom ispalo jeftinije nego kod nas.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 09:38   #1020
I ja sam si bas happy! Suknjica je prvo kostala $170 a ja platila 35 (kod nas nebi bila manje od 1000 kn)
Prslucic sa $ 90 snizen na $25

Sve skupa 700 kn
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:24.