Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2008., 18:55   #41
Zna netko stranicu od Tely kamo mogu kuoiti preko neta??
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 19:00   #42
preko njihovih stranica nemozes kupovati mozes samo gledati

http://www.tally-weijl.ch/
ENA_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 08:10   #43
Ja obozavam Orsay, uvijek kad dodjem, nadjem nesto za sebe Neke stvari im stvarno jesu bapske, ali ja se tako ne nosim i uvijek nadjem nesto. Konstantno kupujem tamo. Kvaliteta mi je dobra, nije mi se nista dosad raspalo ili ispralo osim jedne majicice koju sam stvaaaarno iznosala. A kupujem svasta od njih - haljine, topice, bolera, majice, nakit..
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 11:13   #44
kupila trapke u tally weil prije 3 tjedna. za sad su ok jedino kad sam ih prala valjda se odljepila naljepnica s unutrasnje strane pa je sad ljepljivo i preslikalo mi se na gace
to se nije trebalo dogodit posto su bile skoro 400 kn
mislim da je to jedina stvar koju sam kupila kod njih
Helly99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 21:53   #45
Danas mi je zapeo za oko jedan kratki kaputić u Orsayu.Jel netko kupovao kapute, kako se drže? Ne bi htjela da se raskesa i iscufa odmah, a ako je neka srednja kvaliteta, meni ok, jer nemam sad namjeru samo njega nositi.
U TW sam kupovala neke majčice i ništa posebno, nakon prvog pranja i nošenja su dobile mucice po sebi .
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 21:59   #46
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Danas mi je zapeo za oko jedan kratki kaputić u Orsayu.Jel netko kupovao kapute, kako se drže? Ne bi htjela da se raskesa i iscufa odmah, a ako je neka srednja kvaliteta, meni ok, jer nemam sad namjeru samo njega nositi.
U TW sam kupovala neke majčice i ništa posebno, nakon prvog pranja i nošenja su dobile mucice po sebi .
ja imam njihov kaput vec godinu dana i citav je
bez ikakve zamjerke...kupi kod njih
ENA_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 00:42   #47
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Danas mi je zapeo za oko jedan kratki kaputić u Orsayu.Jel netko kupovao kapute, kako se drže? Ne bi htjela da se raskesa i iscufa odmah, a ako je neka srednja kvaliteta, meni ok, jer nemam sad namjeru samo njega nositi.
U TW sam kupovala neke majčice i ništa posebno, nakon prvog pranja i nošenja su dobile mucice po sebi .
ja sam prošle godine kupila kaput u orsayu i jako sam zadovoljna, dosta sam ga nosila i ovu zimu ga bez problema mogu nositi
nisam ga prala u mašini nego sam ga noslila na kemisko, tako da ako isto učiniš nebi trebalo biti problema
krivonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 00:58   #48
Uhvatila sam se da su mi skoro svi topići iz Tally Weijla!
Janis Jo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 20:08   #49
Hvala curke!
Valjda sam bila malo skeptična s obzirom na sav škart koji se može naći po trgovinama, da je još moguće naći nešto pristojno za povoljnu cijenu. Mislim ti kaputići su 400-500kn, pa toliko vestu platim, a krojevi su mi baš ok i ima skroz zanimljivih modela.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 20:41   #50
tally weijl remen, koji sam uspjela stavit jednom prije neg se sj****
jbone is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 14:41   #51
Ja sam kupovala i u Orsay i u Tally..nije neka kvaliteta, al proporcionalno cijeni.
WendyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 14:44   #52
moram malo pohvaliti tally weijl
kupila sam jaknicu, zadnju u ducanu i na snizenju, ali preveliku.
i nakon tjedan dana sam ju bez problema zamjenila za manju u drugom tally weijl ducanu
kupila u AM a zamjenila u Ilici

nekad imaju zbilja dobar omjer cijene, ljepote i kvalitete
sweet caramel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 21:45   #53
Kakve su Tally Weijl traperice?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 10:32   #54
Puno toga sam kupila u T.W, nekako kad god uđem unutra dojma sam da su sve prnje, a onda nađem super kul vestice, majčice i sl. Imam i 2 traperica s kojima sam jako zadovoljna. Mislim, s obzirom na cijenu sa svime sam više nego hepi. U Orsayu sam kupila diiivni bijeli kaput sad, me like very, very much stavit ću slike, sam da to sredim.
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 10:39   #55
Tally- 2 hlace-jedne crne trapke i jedne "obicne" crne! Jako sam zadovoljna!
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 10:48   #56
Hvala!
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 10:59   #57
Evo sve ovo nadalje je Tally Weijl







__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 11:03   #58
..i još malo fotki.. znam da su malo velike, sorry




ne vidi se baš dobro, ali ovo je moj ultra funky balonerčić




i haljinica iz Orsaya, klasična crna, mislim da sam je platila 350 kn, tako neš

__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 11:30   #59
Joj, netko je spomenuo bijeli kaput...Ja se ne mogu prestati žderati što zadnji put nisam kupila bijeli kaput u Tallyju
Meni su njihove traperice ok, a stvarno puno ovisi u modelu. Ja i frendica smo probale isti model, meni stoje šugavo, njoj super. Imaju dosta izbora, pa je samo pitanje strpljenja pronaći dobar model. U Tallyju sam napokon našla skinny koje mi stoje kako treba, tako da mi je taj brand stvarno ok, ubodem nešto svaki put. Stavit ću par sličica popodne kad se vratim doma.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 17:34   #60
Evo, par stvari koje sam zadnje kupila:

haljinica




majica




još jedna




bootcut traperice

__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:25.