Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2009., 18:32   #2001
Quote:
Carpisa kaže: Pogledaj post
Ma nikome ja ne namećem svoje misljenje, ja sam sve to dobronamjerno napisala. Inače, ni sama baš ne nalazim super cipele u Grazu, ali kao što sam i napisala, ovaj put sam se ugodno iznenadila izborom obuće (koja barem u onim dučanima u koje ja idem nema nikakve veze sa tzv. austrijsko-njemačkom modom ).
Koliko mi je poznato nisam nigdje spomenula Deichmann kao pojam ukusa a posebno ne kvalitete, tako da ne znam gdje si samo to izvukla.
Žao mi je ako si se našla prozvanom, ali to mi nije bila namjera
Osjetila sam se prozvanom jer sam ja bila ta koja je napisala da su mi u grazu cipele katastrofa. Uz onaj nisam bas tvoj komentar shvatila kao dobronamjeran.
Deichmann sam spomenula samo kao primjer necega sto se meni nikako ne svidja, a u grazu nazalost u svim ducanima cipela nailazim na ponudu tog tipa.
Izuzetak su naravno humanic i skuplji dio asortimana stiefelkoeniga, ali ponuda u tim ducanima je ionako na dlaku ista kao i kod nas.
O tome sam govorila u svojim prethodnim postovima pa mi je zazvucalo bezveze kad sam procitala da ili "pricam gluposti" ili "ne poznam graz".
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2009., 23:10   #2002
bok,
nisam nikad bila u grazu,idem za par dana
zanima me što ima tamo osim hm-a a da nema isto i kod nas(zagreb)
i zanima me ako je itko bio da li ima kariranih zimskih jaknica(tipa one u new yorkeru)
i gdje ima jeftinijih čizama za kupiti?
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 09:59   #2003
ne govorite na pamet....300kn je limit po osobi, tj. 30 i nesto sitno eura
ali to nema veze...poskidas etikete i to je to!
__________________
Čakovec scena
Antac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 22:20   #2004
Jel itko ide ovaj vikend u Graz u Shopping City Seiersberg samo da mi pogleda jel ima ovog clutcha u Monsoon-a/Accessorize-a ... http://www.monsoon.co.uk/invt/589704...gs,eveningbags
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 12:56   #2005
bila bih zahvalna kad bi mi netko napisao(ako zna) kojim danom dobivaju robu u H&M-u.
jess is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 08:56   #2006
Jel može netko preporučit neku agenciju koja ide u Graz a da nikad nisu imali problema na carini,naime uvijek sam išla s dalmacijaturistom al oni se već dva dana ne javljaju na telefon,pa ne znam šta se dogodilo s agencijom.hvala
jess is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 15:58   #2007
Koliko ima H&M ova u centru Graza? unaprijed hvala
nimarijus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 16:18   #2008
ja mislin 2, al nisan 100% sigurna
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 17:00   #2009
Quote:
jess kaže: Pogledaj post
Jel može netko preporučit neku agenciju koja ide u Graz a da nikad nisu imali problema na carini,naime uvijek sam išla s dalmacijaturistom al oni se već dva dana ne javljaju na telefon,pa ne znam šta se dogodilo s agencijom.hvala
Ja kad sam išao početkom godine sam kupio karte u onoj putničkoj agenciji na samom križanju Stare Vlaške i Palmotičeve (pokraj onog malog Benettona), nešto manje od 100kuna je koštalo. Znam da su sestra i njezina frendica išle sto puta u tim njihovim "aranžmanima" i nikada nisu imali nikakvih problema.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 18:03   #2010
šta kažete kad bi bilo bolje da idem u graz 12.12. ili 9.1.? znam da su u prvom najveća sniženja...ali ove godine možda krenu i ranije..jbg kad sam tako nestrpljiva i prvi mjesec mi se čini daleko
Skylar7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 18:27   #2011
Quote:
Skylar7 kaže: Pogledaj post
šta kažete kad bi bilo bolje da idem u graz 12.12. ili 9.1.? znam da su u prvom najveća sniženja...ali ove godine možda krenu i ranije..jbg kad sam tako nestrpljiva i prvi mjesec mi se čini daleko
Odi i u 12.mjesecu i u 1.
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 21:12   #2012
Quote:
Skylar7 kaže: Pogledaj post
šta kažete kad bi bilo bolje da idem u graz 12.12. ili 9.1.? znam da su u prvom najveća sniženja...ali ove godine možda krenu i ranije..jbg kad sam tako nestrpljiva i prvi mjesec mi se čini daleko
Definitivno u 1. mj.
Znam kako je kad je covjek nestrpljiv , ali vise ti se isplati ici kad pocnu snizenja. Meni se ne jednom dogodilo da sam isla krajem 11. ili pocetkom 12., nakupovala svega i onda oko 10.1. vidjela da su te iste stvari snizene za 50%. Zato bolje malo pricekaj pa ce gust biti veci.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 22:08   #2013
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Definitivno u 1. mj.
Znam kako je kad je covjek nestrpljiv , ali vise ti se isplati ici kad pocnu snizenja. Meni se ne jednom dogodilo da sam isla krajem 11. ili pocetkom 12., nakupovala svega i onda oko 10.1. vidjela da su te iste stvari snizene za 50%. Zato bolje malo pricekaj pa ce gust biti veci.
eto..hvala što si me uvjerila..morat ću se ipak strpit
Skylar7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 20:34   #2014
Quote:
Skylar7 kaže: Pogledaj post
eto..hvala što si me uvjerila..morat ću se ipak strpit
Nema na cemu.
Ali opet, ne cekaj predugo jer kad pocnu snizenja sve se dosta brzo razgrabi. Idi sto prije poslije sveta tri kralja, onda je najsigurnije da ubodes nesto dobro za malo novca.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 22:52   #2015
jel ima tamo womwn sikret??? ako ima, jel su cijen povoljnije nego tu? ))
__________________
Svaki čovijek dijete je svojih postupaka!!! :)))))
morning_dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 22:57   #2016
women 's secret nisam nigdje vidjela...

u centru grada postoje 2 h&m-a i to na udaljenosti 3 min. hoda

preporucam agenciju autoturist, uvijek idem s njima, i nikad problema s carinom... povratna karta je 100kn

i bolje je ici 9.1. nego sredinom 12.mj. stvarno se isplati pricekati 2-3 tj. radi snizenja
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 21:00   #2017
Quote:
morning_dew kaže: Pogledaj post
jel ima tamo womwn sikret??? ako ima, jel su cijen povoljnije nego tu? ))
Nema.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 00:26   #2018
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Nema na cemu.
Ali opet, ne cekaj predugo jer kad pocnu snizenja sve se dosta brzo razgrabi. Idi sto prije poslije sveta tri kralja, onda je najsigurnije da ubodes nesto dobro za malo novca.
uh jedva čekam..imam termin iz osijeka jedino 9.1., jedino se nadam da neće biti sve razgrabljeno ili će ostati veliki brojevi
Skylar7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 21:20   #2019
Ma 9.1. zvuci savrseno.
Ne znam cime putujes, ali nadam se da ces obici i shopping centre i centar grada. Onda nema sanse da ne nadjes ono sto trazis.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 21:23   #2020
To ti je dobar datum. Mi uglavnom idemo odma nakon tri kralja jer sniženja taman tak počnu i još sve ga ima. Makar mislim da ću za koji dan u predshopping
nyla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:09.