Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2016., 15:52   #4101
Mene zanima par stvari jer idem krajem mjeseca u veliku nabavku:

- Gdje ima najbolji izbor (originalnih) suncanih naocala po dobrim cijenama? Vec sam bio tri puta u Gracu, ali ne da mi se hodati od ducana do ducana ako vec neko zna gdje ima najbolji izbor.

- Gdje ima ponuda opreme za plivanje? Treba mi sve (kupaci, naocale, cepici, papuce, kapica) jer zanavljam kompletnu opremu koju trenutno imam za plivanje u bazenu. Sve su to pretezno jeftine stvari, ali se nadam da cu u Grazu naci daleko bolje modele.

- Gdje ima ponuda za skijasku opremu? Ovde godine uzimam brile i rukavice.

Zadnje uređivanje Vukmon : 19.08.2016. at 16:03.
Vukmon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 20:29   #4102
Upit

Pozdrav svima,kanim 1 put otić u Graz pa me zanima kako je tamo?
Išao bih s Autoturistom.Da li je potrebna putovnica ili je dovoljna osobna te preko kojeg ulaza ide autobus? Da li je cijena u dućanu konačna cijena ili ima dodatnik poreza i carina?
Vidim i da ovdje ljudi pišu o nekom povratu poreza pa me zanima što je to?
Konkretnije me zanima u koje šoping centre voze te koji su tamo dućani? Kojih sve trgovackih centra ima i kako se zovu?Piše da se polazi u 16 iz centra Graza pa me zanima kada se iz šoping centra kreće autobusom do centra grada te da li i u centru grada ima dućana.
Konkretnije me zanimaju obični dućani kao Tom Tailor,Jack and Jonea,Hm,C&A,New Yorker i sl...
Condor93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 06:55   #4103
Zanima me da li netko vrši uslugu dostave iz Primarka uz naknadu?
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 13:47   #4104
Quote:
Condor93 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,kanim 1 put otić u Graz pa me zanima kako je tamo?
Išao bih s Autoturistom.Da li je potrebna putovnica ili je dovoljna osobna te preko kojeg ulaza ide autobus? Da li je cijena u dućanu konačna cijena ili ima dodatnik poreza i carina?
Vidim i da ovdje ljudi pišu o nekom povratu poreza pa me zanima što je to?
Konkretnije me zanima u koje šoping centre voze te koji su tamo dućani? Kojih sve trgovackih centra ima i kako se zovu?Piše da se polazi u 16 iz centra Graza pa me zanima kada se iz šoping centra kreće autobusom do centra grada te da li i u centru grada ima dućana.
Konkretnije me zanimaju obični dućani kao Tom Tailor,Jack and Jonea,Hm,C&A,New Yorker i sl...
-možeš osobnom
-povrata poreza nema, jer smo u EU, on je bio moguć dok RH nije bila članica; ono što platiš u dućanu, to je konačna cijena
- svaki prijevoznik ima svoju rutu i svoje vrijeme odlaska/polaska, pa tako i autoturist; vjerojatno ti na stranicama autoturista piše točan plan i program puta i kada točno polazi iz shopping centra u grad i obrnuto, ako ne piše, možeš ih nazvati
- u centru grada ima dućana, ali slabo, ne isplati se ostaviti shopping za centar grada (HM ima sigurno, za ostale nisam sigurna)
- svi prijevoznici voze u Shopping City Seiersberg, a što se dućana u tom centru tiče, google it
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 21:10   #4105
Quote:
Iva_na kaže: Pogledaj post
Zanima me da li netko vrši uslugu dostave iz Primarka uz naknadu?
Ja ću ići ponovno idući vikend, ako ti to nije kasno
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 17:21   #4106
Quote:
fluffy chicken kaže: Pogledaj post
-možeš osobnom
-povrata poreza nema, jer smo u EU, on je bio moguć dok RH nije bila članica; ono što platiš u dućanu, to je konačna cijena
- svaki prijevoznik ima svoju rutu i svoje vrijeme odlaska/polaska, pa tako i autoturist; vjerojatno ti na stranicama autoturista piše točan plan i program puta i kada točno polazi iz shopping centra u grad i obrnuto, ako ne piše, možeš ih nazvati
- u centru grada ima dućana, ali slabo, ne isplati se ostaviti shopping za centar grada (HM ima sigurno, za ostale nisam sigurna)
- svi prijevoznici voze u Shopping City Seiersberg, a što se dućana u tom centru tiče, google it
Hvala na informacijama!
Budem pogledao mapu Seiresberga.
Condor93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 18:38   #4107
Quote:
Condor93 kaže: Pogledaj post
Hvala na informacijama!
Budem pogledao mapu Seiresberga.
U Seresbergu si prije 9 dakle čim se otvore dućani. Tamo ima gotovo svih dućana. Bus kupi putnike oko 12, pol 1, tako nešto i ide u centar. Ja uvijek odem do centra jer tamo ima i Hm i Zara i New Yorker i Orsay...Čak znam pronaći artikle koji su u Seiresbergu rasprodani. Još se lijepo i prošećem po friškom zraku. U centru ima i robna kuća Kestner&Ohler, tamo ima fakat svašta.
Megi Pegi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 16:26   #4108
idem sutra u Graz...znam da je sada vec dost kasno, al ako ima zainteresiranih imam 2 slobodna mjesta u autu

Plan puta
7:00 iz Zg po dogovoru
Siersberg, Ikea.. i ako neko zeli jos negdje

povratak po dogovoru
Kandela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 10:15   #4109
Pozdrav,

može li mi tko dati info kada je najbolje ići u Graz u shopping, odnosno kada počinju sniženja? Dali je bolje ići u 12 mjesecu ili početkom 1.mjeseca iza Nove Godine?
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 20:58   #4110
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

može li mi tko dati info kada je najbolje ići u Graz u shopping, odnosno kada počinju sniženja? Dali je bolje ići u 12 mjesecu ili početkom 1.mjeseca iza Nove Godine?
najbolje je ici poslije nove god onda su bas rasprodaje..ja godinama idem tako s autoturistom i cijeli dan budem u seiersbergu jer su tamo sve trgovine koje me zanimaju..idem sljedecu subotu pa javim kakva je ponuda...
laaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 14:07   #4111
Pozdrav
Ako neko ima informaciju u kojim radnjama u Grazu se prodaje obuca Fly London!
Hvala
hakerka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 19:51   #4112
Quote:
laaraa kaže: Pogledaj post
najbolje je ici poslije nove god onda su bas rasprodaje..ja godinama idem tako s autoturistom i cijeli dan budem u seiersbergu jer su tamo sve trgovine koje me zanimaju..idem sljedecu subotu pa javim kakva je ponuda...
OK, hvala , javi svakako kako je prošao shopping ?
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 10:44   #4113
Bok ekipa

ja idem ovu subotu u graz (seiersberg,pa centar graza) i sad me zanima kojih sve dućana za odjećom (osim hm-a) ima u centru i dućana sa mješovitom robom i gdje se nalaze u centru? Zahvaljujem na odgovoru, javljam dojmove u nedjelju
__________________
Znaš, ti i ja se krećemo paralelno jedan pored drugog. Gledamo se, svako iz svog voza. A je li možeš jednom u životu, samo jedan jedini put da zaboraviš sve vagone, vozove, koloseke i da mi pružiš ruku i dozvoliš mi da te grlim do kraja putovanja?
Min24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 19:13   #4114
Kojeg autoprijevoznika bi preporučili za putovanje u Seiersberg tj. Austriju???
__________________
If you are doing your best you will not have time to worry about failure.

by: Robert S. Hillyer
ArusZeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 12:16   #4115
Mene zanima koji su dućani "must-see" u Seiersbergu a kojih kod nas nema? U petak idem prvi puta tamo ali na kratko, planiram svakako Primark posjetit.
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 16:41   #4116
Primark
http://www.shoppingcityseiersberg.at...ps/Primark.php
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 18:20   #4117
Do kad je radno vrijeme u Seiersbergu i radnjama u centru grada 24.12. tj. dan pred Bozic?
CatOnTheRoof is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 21:31   #4118
Kad mogu očekivati inventure po shopping destinacijama u Grazu? Vjerojatno neće zatvoriti sve dućane, ali ono, da ne poljubim vrata.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 11:07   #4119
Ako nekog zanima report iz Graza 5.1.

Bila sam u Seiersbergu: Primark klasika, tamo kupujem samo ove basic stvari, tipa potkošulje za 1,7 eur koje su stvarno super, basic kratki/dugi rukav po 3 eur, i basic dolčevitu za 5 eur, paket čarape za 3,5 eur.
Bilo je pletenina, one koje su meni zapele za oko u prolazu nisu bile snižene već po 22 eur, ima sniženih pidzama, uzela sam dva donja dijela od pamuka po 5eur. Sportski dio nije bas bio snižen..
Kada pogledam u cjelini, snižen je bio dio s donjim rubljem, pidzamama i nekim kratkim print majicama.. Sjećam se boljeg salea prosšle godine za vrijeme Adventa.
Zara- odlična u shopping centru. Bilo je veličina svega što je planulo u Zagrebu, uredna bez gužve. Kupila sam jednu tuniku koju nikad nigdje nisam vidjela, tko zna otkud su je izvukli ali je krasna proljetni šosek i basic haljinu.
Zara u centru grada osjetno lošija, više gužve i manje izbora.
Mango loš i u centru i u shopp.centru.
HM- dobar izbor, na sniženu robu na kasi jos dodatnih 10 % rabata što je bilo ugodno iznenađenje. I u centru i u Shopp.centru sam našla ponešto, bogat izbor pletenina, kupila sam basic cardigan u bojama za 7 eur, dok je na web shopu skuplje.
Dvije basic organic cotton kratke majice bijela za 2 eur a roza za 3, sweatshirt za 5 eura i još minus 10% rabata
To je ono što sam obišla više manje..
Hase87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 16:05   #4120
Jel bio tko zadnjih dana? Kakav je izbor? Cijene?
quest11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:45.